Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

martinano
16. júl 2009

no uvazujeme ani neviem, kedze ja mam zdravotne problemy neviem ci nebude potrebne zostt na slovensku to este neviem,ale keby som musela zostat urcite chcem ist do roboty, no matko by mal v septembri 20mesiacov, mne ho nema kto zstrazit jedine potom nejaku pani a to neviem radsej by som ho asi dala do jasli.a ty davas maleho do skolky?

ivaz
16. júl 2009

Filipko by mal v septembri nastúpiť do škôlky. Čoho sa ale desím. Nie som si istá kto to bude horšie zvládať, či mama alebo drobec. Dnes sme boli v mc a Filipko po dlhom čase ako tak spolupracoval tak som zvedavá na budúci týždeň to začíname program „ Poďme sa skamarátiť zo škôlkou“.

martinano
16. júl 2009

ale z toho si vobec nic nerob toto neriesim viem,ze ja to budem zle znasat,ale deti su v pohode 😉
nevies mi povedat nieco blizsie o jaslickach a myslis, tie oproti nemocnici?

ivaz
16. júl 2009

Ja som mala na ne dobré referencie, ale záleží od dieťaťa a sestričiek. Ak si dobre pamätám tak pracovnú dobu majú štandardnú približne 6-16:30 hod. Adaptačný program je cca dva týždne, dieťa si postupne zvyká na prostredie a mamička je na telefóne. Rodičovský príspevok ide jasliam a ty platíš len stravnú jednotku. Určite je potrebné sa pripraviť na choroby. Ja som to tam len zbežne prešla, plánovala som ešte jednu návštevu po definitívnom rozhodnutí ale k tej nedošlo.

martinano
16. júl 2009

aha dakujem, no,ale ked ide dieta do jasli nedaju mi rodicovsky prispevok nie?

ivaz
16. júl 2009

Ak nastúpiš do zamestnania a dieťa umiestniš do jaslí alebo do škôlky prichádzaš o rodičovský príspevok. Štát prispieva na tvoje dieťa zariadeniu. Pokiaľ by si chcela nechať dieťa staršie ako 3 roky v jasliach musíš im zaplatiť ešte tento príspevok.

martinano
16. júl 2009

aha no lebo sa mi to nezdalo, super dakujem pekne, no uvidime urcite tam pojdem,ked pridem sa pozriet 😉

mami.sk
16. júl 2009

ahojte babulky 😉
tak my sme uz konecne doma 🙂 vylet bol super , mala sa drzala , zase tolko novych ludi a ona uplne v pohode 😀
to ja uz horsie znasam 😀

prisli sme vcera o 16 len sme nemali PC, dostali sme ho az dnes tak velkaaaaaaaaaaaaa skoda ze sme neboli na stretku ☹
nestihla som vsetko precitat, tolko ste tu toho popisali 😲 dam sa do citania 😀

mami.sk
16. júl 2009

jeeeej, krasne fotecky 😉

tak skods ze sme to stretko nestihli ☹ ale ako vas poznam, onedlho bude dalsie,ze? 😉

ja som vcera soferovala z Roudnice nad Labem / cca 50 km severne od Prahy/, cez celu Prahu az do TN, isli sme od 8 rano a domov sme prisli o 16 hod 😝
horor 😝
no ale bola tam hrozna burka,na dialnici nebolo vidiet ani na meter, tak som rada ze sme stastne dosli 😉
no a na Morave a u nas taka horucava, ja som myslela ze v tom aute sa uvarim a to mame klimu 😝

mami.sk
16. júl 2009

na tych jaslickach som si aj ja zistovala a su len jedny v celom meste a beru tam len 30 alebo 40 deti 😕

lucaska
16. júl 2009

ahojte, ivka pekne fotto..............mami no skoooda,snad nabuduce... 😉

mami.sk
16. júl 2009

ahoj lucaska - no dufam ze buduce stretko uz stihneme 😉
ja som aj vedela ze stretko je 15.7. ale kym sme vybalili a ako tak sa aklimatizovali uz bolo 7 hod, rychlo okupat a do hajan 😉
terezka bola po tej ceste riadne unavena 😝
no dufam ze ked bude dalsie stretko tak nebudeme zase niekde mimo 😀

martinano
17. júl 2009

tu este nikto dnes nebol? 😅

amatula
17. júl 2009

nikto nema cas.....co ste vsetky na pohode 😀 😕

mami.sk
17. júl 2009

ahojte 😉
no veru, vsetci su asi na Pohode 😀
alebo niekde vonku 😀
v nedelu ma byt len 17 stupnov tak treba vyuzit krasne pocasie 😉

martinano
17. júl 2009

tak sa ma schladit?

lucaska
17. júl 2009

ahojte,
mami to fakt???? 😕 hmmm, to neni premna,my sme teraz boli cely tyzden okrem stredy na plavke, no ale asi sa tam tak skoro nedostaneme ked ma yt skaredo, pojdem pokuk nejake predpovede aj ked vsade pisu niekedy ine predpovede........... 😠 😠 😠 😠

na pohode????? mam do pohodu na gauci konecne s melonom, tak si vegeti lebo uz som akasi unavena z tych vikendov a tyzdna a nemam kedy oddychovat...................... 😖

amatula, kraaaasne fotto.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
17. júl 2009

mami tak vitaj domka 🙂
a nestras 17 ano ,ale v noci 😉
http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/trencin

http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=9&d=20...

teeeeda,ale peknu trasu si odsoferovala 😉 a este aj s burkou,ze waaaauuu 😕

veru my sme sa pohodickovali na balkone-pohoda nam vyhrava-pekne vidime vsetko 🙂 Veronika v bazeniku ,ja na lehatku pod slnecnikom s melonom v ruke-no komu lepsie-to je pohoda s pohodou na skoro dlani 😅 😎

lucaska
17. júl 2009

no super, s tym pockom to neni az take hroznee,............... 😅 😅 😅 😅 😅

lucaska
17. júl 2009

my sme ani nemali este kedy ani dat bazenik na balkom stale sme niekde na plavke alebo kamoska ma na chate taky vacsi tak sme stale dakde..... 😝

minkak, tak si uziiivaj pohodicku...

minkak
17. júl 2009

lucaska tak-tak,17 ale v noci---dufam!!!!!!!!!
ocakavame Vas,zdenko povedal,ze sa mate kde vyspat 😉
vcera vraj pustali lampiony tie som prepasla 😠 😀

lucaska
17. júl 2009

ake spanie????? 😀 😀 😀 😀 by sme trsali ako o zivot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie ja som zahajila gaucovu kulturu.....

amatula
17. júl 2009

lucaska foto dobra aj muzovi sa paci 😵 😀 😀

juhu ochladenie ja chcem sneh a 😉 😵 lyzeeeeeeeee

sivka
17. júl 2009

ahojte, amatulka, tak ty si takato snehulienka? 🙂
no ja veru mam radsej teplucko...ale zas to co bolo dnes...co je vela to je vela
aj ked aj ja mam rada lyzovacky a tak, ale leto to je moje...este keby sme tak more mali.... 😎

amatula
17. júl 2009

sivka keby bolo more tak ani nepinem 😵 ale bez mora radsej sneh

minkak
17. júl 2009

lucaska no ved my trsat jasneeeeeeeee 😀
a lucasko moze buvat 🙂
amatula ty uz neplas s tym snehom stale 😀 daj pokoj 😀
ja si to nahodou uzivam,ved tolko sme chceli leto,tak ho mame 😎 😵 😎

amatula
17. júl 2009

ved len si uzivajte...sneh aj tak nebude mozno az niekedy v decembri 😒 😀
minkak aj tak je super ze mas rada teplucko a nevadí ti..skor prospieva 😉
ja byt tehu v lete tak skapem 😝

minkak
17. júl 2009

no ja celkom zvladam-klop-klop,ved si videla na stretku 😀
len mi teda na tom stretku 1x spuchli nozky,este vcera odpuchali a rano uz boli OK 😉
a do toho ma tam presne na tie spuchnute kotniky este komare dostipali,tak ma islo roztrhnut 😀
aj pri malej mi tak v tych najvacsych teplach na par dni spuchli,ale inak som zvladala 😉

lucaska
17. júl 2009

minkak 😅 😅 😅 😅
no len nech je pekne, ja si slniecko uzivam...............aspom nieco..... 😉

minkak,asi ti neprospeli tie sulance...... 😝

minkak
17. júl 2009

sa Ti smeje,ale uz som bedakala,ze chcem naspat svoje kotniky 😀
ale aspon bola pravidelna masaz 😵 😵 😵
sulance,myslis 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre