Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
14. aug 2009

ahojte 😉
my sme boli vonku s Terezkou sa prejst a teraz som sa snazila do nej dostat trochu zeleninky s maskom ale bezuspesne 😖 mali ste aj vy take skusenosti ked isli zuby ze vam nechceli jest???

rano 2 lyzicky presnidavky ovocnej, potom si trochu cucla mliecka a teraz asi 4 lyzicky zeleniny s masom a dost 😕 uz som z toho nestastna, keby aspon to mlieko pila 😒

no zaspala tak to idem vyuzit a musim pobalit 😝 😝 😝 juj ako to neznasam... ideme na 10 dni na vychod tak pojdeme taki tazki ze ani do kopca auto nebude tahat 😀 😀 😀

siska_br
14. aug 2009

mami - ked samkovi ide von zubok, tiez mi nechce papat. on chudacik aj otvara pusinku, ale akoby z nicoho nic zacne velmi plakat - musi ho to bolkat, chudatko moje, a potom uz nechce...ale on je ale zase cisty mliecniak, mliecka sa nadoji aj keby co bolo, tak sa nebojim, ze by bol hladny. urcite to bude zubkami, daj terezke par dni a netrap sa 😉

stastnu cestu domov zelame a dobre si oddychni 🙂 rodinu poriadne zmenezuj, na kocikove sichty a ty sup, nohy na stol 😉 krasnu dovolenku!

erka12
14. aug 2009

mami,stastnu cestu a dobre si oddychni 😀 a k papaniu- nas filipko tiez nechcel nejako papkat,tie prve prikrmy,uz som nemala chut ani mu to varit a teraz je velky jedak 😉 takze mami neboj,spapaju kolko potrebuju 😉

ivaz
14. aug 2009

Drobec má chlapca? Gratulujemeeeeee. Musím aj ja kuk na tú voľnu diskusiu, keď ste sa všetky presťahovali.
Mami, super, prvý zúbok na svete. Už môžete hryzkať mäsko. Nič si nerob z toho, keď Terezka prechodne nechce papať, veď ani tebe nechutí, keď ťa niečo bolí. A aj zúbok vie potrápiť. No na východe si poriadne oddýchni a načerpaj energie.
Kukám, že ste sa na stretku mali super. To je dobre, že vám dáždik nepokazil náladu.
Muci, dnes máme na večeru tvoju cuketovú pizzu.

mami.sk
14. aug 2009

juj, babenky , ste zlate 😉 dakujem
😉

ved som si uz povedala ze by plakala keby bola hladna, nie? len je mi to cudne ze ani tu zeleninku nechce, tu mi zjedla vzdy doteraz 😕
no som zvedava ako pojdu dalsie zubky 😉

na vychode dufam oddychnem aj ked nas cakaju zemiaky a tak.. ale ja rada fyzicky porobim tam dufam ze dobre bude.. a co sa tyka kocikovania, ani neviem ci na kazdeho dojde, taka sme my velka rodina 😀

erka12
14. aug 2009

ahojte,kde ste?

newyorkgirl
14. aug 2009

erka treba hladat v inej teme volny pokec tn porodnice, tam toho naciiiitas 🙂

dannynka
autor
16. aug 2009

😕 😕 😕 😕 😕

newyorkgirl
16. aug 2009

teda tu nik idem vedla teda 😀

dannynka
autor
16. aug 2009

new-ja tu jednym ockom mame doma bojove podmienky teraz 🤐 🤐 🤐

erka12
17. aug 2009

danny co za bojove podmienky 🤐

ivaz
17. aug 2009

Danny, čo sa u vás deje? Zemetrasenie?
Erka ako opatrovateľka a Filipko, sú už zohraný?
Baby neviete do kedy má dovolenku Gavenda. Chcela som ísť zajtra na očkovanie ale náš doky je po dovolenke a ešte zastupuje Gavendu, tak sa desím plnej čakárne. Ale stále to očkovanie odkladám, tak neviem, či mám nabrať odvahu.

dannynka
autor
17. aug 2009

no boli bojove podmienky bo domiho bolelo brusko a nemohol spat tak sme boli do polnoci hore 😝

ivaz-my sme boli dnes na ockovaní a Domi ho zvladol v celku oki 😉

newyorkgirl
17. aug 2009

pekny vecer babulky, jaj danny tak snad uz vam to skoro prejde... 😒

dannynka
autor
17. aug 2009

new-snad dnes sme boli na povinnom ockovaní tak uvidime aka noc nas caka 😅

erka12
17. aug 2009

ahojte,
ivaz,buduci tyzden sa uvidi,idem uz do prace 😉
danny 😉 ale dnes snad uz bude pekne spinkat 😉

erka12
17. aug 2009

miroslava,prepac ze som ta dnes iba pozdravila a uhanala som,ale potrebujem si kupit nieco na seba,ideme za dva tyzdne na svadbu 😉 ale zasa som nic nekupila ☹

dannynka
autor
17. aug 2009

erka no snad 😅

erka12
17. aug 2009

danny 😅
pridala som nejake fotky 😀

dannynka
autor
17. aug 2009

krasne fotose 😉 to su fotto od matejku s ostrova vsak a detskej izbicky 😉

inak dnes sme boli cely den za mostamy a chystame sa aj stredu a piatok 😉

ivaz
17. aug 2009

Danny a bolo u doktora veľa ľudí?
Erka, treba niekde nahlásiť ukončenie RD, alebo to za teba spraví zamestnávateľ? Ináč krásne fotečky. Filipko je už poriadny chlap.

dannynka
autor
17. aug 2009

ivaz veru ani nebolo,som si radsej pre istotu zavolala ci nas zoberie aj mimo poradne a ze ci ma vela ludi a veru nebolo,ale mi ako drobci sme mali prednost takze me dlho necakali aj tak 😅 😉

ivaz jeeeej a Filipkovi od nas vsetko naj naj naj k trom rockom,a Gabika posiela velikansku pusinkuuuuu 😵

dannynka
autor
17. aug 2009

ozaj a a aj lenkinej Nicolke tiez prajeme vsetko naj naj naj k 3-rockom 😵

ivaz
17. aug 2009

Danny ďakujeme. Oslavu sme absolvovali už v sobotu. Dokonca bol aj vláčik na torte podľa želania oslávenca. 😉 Keď hovoríš, že nebol nátresk u doktora, skúsime to asi aj my zajtra, už to hrozne dlho odkladáme. A držíme vám palčeky aby ste dnes mali pokojnú noc, veď hádam by sa reakcia po očkovaní už prejavila.
Nicolke taktiež prajeme všetko naj, naj, naj...

erka12
17. aug 2009

ivaz,filipkovi vsetko najlepsie k narodkam 😀 neviem,ako je to v tvojom pripade s RD,lebo nas filipko este nema 3 roky,tak ja budem nadalej dostavat rodicovsky,ale bola som na upsvr podpisat tlacivo 😉

kedy dame stretko na ihrisku na kvetnej😉

dannynka
autor
17. aug 2009

ivaz veru skus naozaj tam nebolo vela ludi...tak drzim palce aby ste to rychlo a bezbolestne vybavili 😉

erka mozme co najskvor hi hi

dannynka
autor
17. aug 2009

inak erka dnes som aj dienke mavala s balkona.... 😀

erka12
17. aug 2009

tak kedy na kedy sa dohodneme 😉 dienku som nevidela velmi dlho 😉

erka12
17. aug 2009

a prida sa k nam este niekto?

dannynka
autor
17. aug 2009

no bud stredu alebo piatok... 😉 ved na dienku mame cislo.....a kto sa este prida na kvetnanske stretko 😀 kala_sisika?magda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre