Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
13. jan 2010

Radka na poharik nemozem lebo idem odtial na jazdu 😀 iba ze by som chcela zahnat stres

noo ved ked ta nieco o siedmej rano zobudi tak to moj Mato 😀 😀 😅

lucaska
13. jan 2010

o 7.00-preboha to spim este...............xixixixixi

amatula
13. jan 2010

ved som si aj myslela..budem sa snazit ho udrzat po tichu xi 😀 😉

lucaska
13. jan 2010

ale nie pohoda..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mia.
13. jan 2010

Vďaka yuya! 🙂

adusa
13. jan 2010

Ja len chcem povedat Mucilienke, ze ma uzasne recepty na MMB 🙂). Vcera sme si take chute spravili na USA teme na pirozky, ze som pozerala na MMB a nasla som ich zrovna u mucilienky. A kukla som uz teda vsetky recepty u nej, a musim sa k nim urcite niekedy vratit! sikulka 🙂
Tak zatial trencanky ;)

mojkamirka
13. jan 2010

ahojte zas po čase,
tak na stretko by som vás prisla pozriet aj ja

ja chodím s drobcom k dr. Berthotyovej, má okolo 40 , moc "mudru" staršiu sestričku s "úžasnými" názormi, ale dá sa s nou vísť. Ja som spokojná zatiaľ.

newyorkgirl
15. jan 2010

baby nasa tema na 3tej strane 😅 zabudnutaaaaaa...

my asi definitivo koncime s tou nasou skolkou, ako Nika by si aj zvykla mozno, ale ja nie necitim sa comfortable ju tam nechat... dneska si deticky sami otvorili a vybehli von, ucky si to vsimli tak po 3 minutach ked sa zacali dohadovat ze kto tam s nimi je, potom decka cele zablatenejak hovado aj nikolu zaprskali, niektore tak skakali po blate ze ho mali vsade proste, aj v gumakoch hadam aj v spodnom pradle a vsetkym to prislo velice vtipne, to by mi este tak nevadilo, ale ked zasa prisiel cas jedenia a oni prestru pidi stolik pre 5 deti pricom papat chce vsetkych 20 ale ostatne musia cakat to mi pride sakra sproste teda a nehovorim o tom ze zas vyziva 1 rice cake a 3 kolieska bananu, 3 decka tam pistali ze su hladne... a zaklincovanie bolo ked nevedeli najst 2 chlapcov, ti sa mlatili na zachode, jeden druheho skrtil a chcel ho strcit do wcka ci co, 2/3 rocne deti, chapete? ach mam dost, asi knihu napisem neviem si predstavit do prkynka ze za takuto (ne) starostlivost si niekto akoze plati este aj vole

minkak
16. jan 2010

Ahojte kocky,ja sa velmi ospravedlnujem ,ze to tu tak zanedbavam pokusim sa to napravit,mna ten FB uplne zamstnava,tam Vas vsetky vidim ,myslela som ,ze aj skoro vsetko viem ,ale teda snazila som sa docitat,len je toho kvantum popisaneho odkedy som tu bola....
New velke GRATULKO k chlapcekovi!!!To mi teda uslo 😒 no paradicka 😵 a meno uz mate vybrate?
len pozeram ted ake mate krasne tt aj s Ivaz waaaaau 😵
new v tej vasej skolke teda veselo 😖 no neviem....ja uz by som malu asi odtial brala!!!

Citam ze sa chysta stretko tak som prisla akurat 😀 takze isto sa pridame aj my 😵
moc sa na Vas tesime vsetky 4 😵

A vsetkym Vam prajem dodatocne vsetko len to najlepsie v novom roku 😵

mami.sk
17. jan 2010

ahojte 😉

minkak - to babulky uz maju 3 mesiace???? no neskutocne ten cas leti...

new - aj ty uz 25 tt 😉 super 😉

mojkamirka
17. jan 2010

ahojte, včera som tu pridala príspevok a dnes tu nie je 😠 😠

new, ja by som malu isto v takej škôlke nenechala, jak nám dobre na slovensku

minkak, no čo už ste sa zabehli s babami doma, ešte stále tolko hajajú ako na začiatku?

newyorkgirl
17. jan 2010

trencin nespime 😀
mojkamirka ja som dnes tiez pisala a vidim ze to tu nie je 😅

minkak dakujeme, tesime sa veru na braceka 😵

este nie sme sice 25tt ale 24, ale bezi to neskutocne rychlo, za chvilku vlastne od toho 25tt ide ze 3ti TRIMESTER sa mi verit nechce 😨

amatula
18. jan 2010

ahojte

dnes ja ozivujem temu 🙂

zasa nám ho nadelilo ze ....a ja som sa dnes tak klzala pod juhom na autku 😀 😀 😀 sranda velka

ja tiez sem vzdy len nakuknem lebo vsetko je na Fb 🙂

new inak to z tou skolkou je hrozne 😒 ..u nas teda tiez decka chodia mokre, spinave...to asi patri k skolke,ale vsetky deticky maju v skrinke nahradne oblecko a ked su mokre tak ucitelky dohliadaju na to aby sa prezliekli

mna jedine co v skolke mrzi ze sa deti biju,alebo si skaredo rozpravaju a vyhrazaju sa podaktore..ale to je asi vsade..aj na skolach

pekny vecer 🙂

dannynka
autor
18. jan 2010

ahojte 🙂

amatula -no veru snehu a snehu ja som radsej autom ani neisla 😅 😅 😅 😅

Lenka-no normalne s tou skolkou hroza co citam 😕 😲 😲 😲 ,inak aj Gabika mi zacala od noveho roka skolkovat a veru ako pise amatula nahradne oblecko v skrinke a Gabika mi chodí spokojna domov,vzdy mi vyprava co a ako robili 😵 😵 😵 😵 😵

newyorkgirl
18. jan 2010

baby si nemyslite aj my mame nahradne oblecko ale pokial jej to ja tam neprezleciem, tak nikto, ostatne deti vsetky mokre, lebo oni tam maju taku vanicku s vodou a sa tam hraju, piesok hned vedla to ako v triede vnutri... minule tam mali sneh ako som pisala...

martinano
19. jan 2010

new sucitim s tebou, ja to poznam, velmi dobre, a dobru skolku nevyberies, co je na sk normalne v zahranici neplati, deti sa neprezliekaju, by tu slovenske baby svihlo keby to videli, kamoska robi tu v skolke je to presne to iste co u vas v anglicku.moze mat plnu skrinku oblecka dieta a nikto ho neprezlecie, to je z prirody to je imunita tu sa tym riadia,aj ked my si myslime svoje

ivaz
20. jan 2010

Tak ja hlásim návrat zo zdravotnej dovolenky v nemocnici. Bola som si odýchnuť a nabrať síl do ďalšieho boja. 😉
Vidím, že tu chystáte stretko, poriadne si ho užite. 😉 My sa na vás prídeme pozrieť až keď budeme štyria.
New, čo píšeš o úrovni škôlok to je hrôza. 😨 Ber to ale z tej lepšej stránky, možno budú deti odolnejšie a samostatnejšie. Neviem posúdiť. No aj mňa by to vytáčalo a zvažovala by som pobyt v takej škôlke.

martinano
20. jan 2010

ivaz dufam,ze uz je vsetko ok, myslim na teba
co sa tyka skolok v zahranici, zle sa to pozudzuje, pretoze to co funguje na slovensku a v cechach nikde inde negunguje,aspon co som zistovala, jednoducho sa v zahranici na vychovu pozeraju uplne inak.nie je to len o skolke,ale aj o skole podobne to funguje na skolach system je uplne iny.

lucaska
20. jan 2010

Ivaz, duuufam ze ste vsetci v poriadku a drziiime Vam palceky.................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

new, tak to s tou skolkou je hroza, no ja by som tiez tazko niesla keby vidim taky pristup k detickam, tak dufam ze ste to vyriesili k spokojnosti..........

ivaz
20. jan 2010

Kočky, ďakujem. Obidvaja sme v poriadku, len sa musím šetriť.
Martinano, teba som tu dávno nevidela, ako sa darí?
Amatula, čo autoškola? Ako sa jazdí na snehu?

martinano
20. jan 2010

ivaz pekne sa setri oddychuj aby bolo vsetko ok
my v pohodicke mato vymysla uci sa nove veci a tak ved to urcite poznas 😉

erka12
20. jan 2010

ahojte,
new s tou skolkou hroza, ja som s nasou skolkou spokojna a hlavne misko je tam spokojny, ma dobre ucitelky a to je dolezite 😉

ivaz setri sa 😉 ja viem, je to tazke ked mas doma este jedneho experta 😀

zuzanamv
20. jan 2010

Ahojte,
dávno som sa tu neukázala, stíham skôr FB.

Boli sme dnes s deťmi omrknúť Neposedka v Južanke. Je to tam perfektné. Síce tam bolo dnes strašne veľa detí, hlavne škôlkárov, tak som sa bála, že mi Veroniku prevalcujú. Ale jej to nevadilo, vyjašila sa tam. A Maťko tiež.
Bude to super miesto na stretká!

dannynka
autor
20. jan 2010

ahojte 🙂

ivka-setri sa a velaaaaa oddychuj 😉

zuzka-veeru aj Gabika sa vyjasila a aj sme si spravili take mini stretko...ze?Stretli sme aj yuyu s nelkou a aj lennie bola... 🙂 😉

lucaska
20. jan 2010

ahojte , tak uz ste to tam omrkli.....noo som pocula ze tam bol dnes natresk.............ale ved to je super.....

tak kedy dame stretko????? pondelok-utorok????????

zuzanamv
20. jan 2010

My ak budeme zdravi, tak hocikedy.

Bol tam natresk, ale je to dost velke, takze v pohode.

siska_br
21. jan 2010

ahojte dievcata

mam tiez velke A-cko, nestiham moc, hladame si byvanie, tak tym zabijem hrozne vela casu, ak by ste nahodou vedeli o nejakom peknom 3-izbovom, poslite nam typa prosim 🙂

ivka - vy ste boli v nemocnici? chudatka, dufam, ze ste uz v poriadku, v pase ti uz svieti 34 tt, je to mozne??? to kam uslo? tak este zopar tyzdnikov pobudnite pekne v brusku u maminky a potom sa tesime na vas vsetkych troch

ama - ako v skolicke?

ivaz
21. jan 2010

Nebojte šetrím sily. Filipko chodí do škôlky a ja tu mám dozor. Treba všetko pripraviť pre bábätko a keďže som nepoučiteľná a nechávala som si pranie, žehlenie... až po Vianociach, tak teraz to len riadim. Ešteže mám skvelú babičku. Tašku do pôrodnice mám už skoro zbalenú. Kočky, nepamätáte si či je potrebný originál rodný list, alebo stačí kópia?
A čo všetko sa nachádza v Neposedkovi? Uveďte ma do obrazu.
Siska, máte zálusk na konkrétnu lokalitu?

zuzanamv
21. jan 2010

Ivka,
www.neposedko.com
🙂
Dnes sme boli zase, az do 19, deti nechceli ist domov.
Len je to kazdodenne trochu drahy spas, kazdy den som tam nechala zatial 7 €, vstup, kava, dzusiky, brumiky,... nazbiera sa to.
Pytala som sa na permanentku, tak maju na 10 vstupov za 12 €.

amatula
21. jan 2010

jeeej Zuzi vyzera to tam super..az mi je luto ze stretko nestihame 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre