Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
17. júl 2008

zoznam,,,,,,,,,,,,,,,

drobec.z
17. júl 2008

jaj, tak neviem kde by to bolo pre neho lepsie 😉 sice aj u nas v juzke je dost vyber, tak ja neviem 😒

kacenka83
17. júl 2008

ja som za juzanku, ale ja mam taky egoisticky postoj, lebo ja strasne nerada chodim do tesca tym ich tesco busom 😅

kacenka83
17. júl 2008

drobec mas IP, konecne 😉

lucaska
17. júl 2008

tak sa stretneme v tej juzke..................ako sme to dohodli.................

a ked tak ja sa zajtra rano chystam s manzelikom do tesca a mozem to tam kuknut, nieco podobne co vybereme v draciku keby tam mali lacnejsie............

drobec.z
17. júl 2008

okej, tak o 17,46 😉

kacenka83
17. júl 2008

tak plati... a kde su ostatne baby? radsej dnes nekavickuju aby sa im robota neusla? 😀 😉

minkak
17. júl 2008

ajojte 🙂
ja som uz tiez tu,uspavala som malu 😉

minkak
17. júl 2008

ja by som sa aj pridala kacenka ale to je asi len pre niektore,lebo som si vsimla ,ze ked sa napr.aj drobec pytala kto je lubos tak danny jej napisala ze nas spolocny kamarat,tak neviem asi je to len pre niektore vyvolene
a ked sa jej nedavno znova pytala,tak jej zase odpisala,ze cez skype alebo IP jej napise...uz nsi to nepamatam presne
tak sa nechcem vtierat

lucaska
17. júl 2008

minkak co si tuk............lubos je chalan ktory prisiel s napadom na materske centrum na juhu...........a je potrebna kazda mamicka, ktora by bola ochotna pomahat.......nie je to nic tajne........

minkak
17. júl 2008

no ja viem,uz kto to je ale preco sa to teda tak taji?
mi nehovor,ze si si to nevsimla!
rada pridem a pomozem vam vybrat 😉

mucilienka
17. júl 2008

caute kocky, 😉

minkak
17. júl 2008

ajoj muci 🙂 ako ,co nove?

mucilienka
17. júl 2008

minka, volajaka som unavena.. asi tym pocasim.. alebo tym chatovanim so svagrinkou po nociach... no neviem...

kacenka83
17. júl 2008

ale minkak, jasne, ze si vitana, viac hlav viac rozumu 🙂

minkak
17. júl 2008

muci,podobne aj ja som unavena,idem haji za malou,uz mam pospratvane,tak dobru nocku 😀 😔

kacenka83
17. júl 2008

minkak a ked pojdes do sekcie "kam s detmi" tak je tam zalozena tema, ktoru zakladal lubos - juzancek takze az taky tajny nie je a urcite oceni kazdu pomoc 🙂

mucilienka
17. júl 2008

minka, aj ja zvazujem, hoci mam zehlit, ale snad ma to neujde... alebo keby chcelo 😀

ivaz
17. júl 2008

ahojte, aj ja som vás prišla kuk. tento týždeň máme cukinové hody. 😀 muci dnes prišiel rad na tvoj receptík, 😉 práve je v trúbe. tak len informatívne pri koľkých stupňoch pečieš cukinkový pagáčik a ako dlho?

lucaska
17. júl 2008

aj na konikovi je diskusia o juzancekovi, takze neviem ze by to bolo nieco tajne..............kto chce nech pride dnes nam pomoct nieco vybrat,..............

mucilienka
17. júl 2008

ahoj ivaz,
pri 180C a tak aby bol na pohlad pekny - "opaleny" 😉

ivaz
17. júl 2008

muci, tak teplota sedí a už aj poriadne rozvoniava 😀

mucilienka
17. júl 2008

ivaz je to super so salatikom ale aj s mliekom

drobec.z
17. júl 2008

aj my dnes cukina, ale len taka v trojobale narychlo, ale mnamky 😉

kacenka83
17. júl 2008

my dnes patizon, aj kubkovi chutilo... ale ked zase jemu chuti vsetko, momentalne najviac papier a papuce 😀

minkak
17. júl 2008

kacenka,lucaska no tak uz som si tu debatku precitala 😉

muci neujde ti to len si chod odpocinut aj ja uz idem 😉

kacenka83
17. júl 2008

inak minuly tyzden som robila cukinovy chlebik a bol strasne dobry 🙂

ivaz
17. júl 2008

muci už sa teším, 😵 ja mám rada aj cukinu len nakrájanú na kolieska posypanú korením (u nás vyhráva gyros, ale aj grilovacie môže byť) a len opraženú na panvici poprípade upečenú v trúbe.

verka
17. júl 2008

babule hodte sem tie cukinkove receptiky alebo do IP
PROSIIIIIIIIIIM

lucaska
17. júl 2008

ivaz tak to aj ja mozem , len tak na panvicke plus baklazan k tomu a som spokojna to by som aj kazdy den mohla.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre