Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
17. aug 2008

lucaska a kde v rakusku?

drobec.z
17. aug 2008

Ten park vyzera super, ale to asi inokedy, to by sa dalo aj na vikend ist, ale necham si link 😉

lucaska
17. aug 2008

drobec ano to je tak vikendovy vyletik alebo jeden den v tyzdni....................... 😉
my sa neviem kedy vyhrabeme stale sa zda manzelikovi lucas maly.............. 🙂

drobec.z
17. aug 2008

ale vyzera fakt supis, to by bolo tak od dva a pol roka 😉 ved aj ja rozmyslam, lenze potom je zima,tak asi az o rok na jar 😉

lucaska
17. aug 2008

to mas pravdu vyzera to super................... 😉
zas mame trosku teplotu a soplik, neviem ci zubky alebo kvoli tomu ockovaniu, my sme po ockovani vzdy chori najneskor za 2-3 tyzdne-............... 😒

drobec.z
17. aug 2008

tak sa drzkajte, a na ake ockovanie ste boli? 😉

lucaska
17. aug 2008

na prevenar................. 😉 a vy ako??? buvate??? nevies co je s minkak??

drobec.z
17. aug 2008

my buvame, zatial hodinu a 15 minut, tak som rada, dalsia flaska uz je nachystana 😉 ved aj ja som pozerala,ze kde je, aha uz viem, mali ist k svokrovcom a mali doviest dve netere, teraz som si spomenula, tie neterky na prazdniny asi na tyzden 😉

lucaska
17. aug 2008

jaj tak ma prazdninarky.................... 😀 😀

drobec.z
17. aug 2008

no bude mat veselo 😀 😀 😀 😀

lucaska
17. aug 2008

ja uz som sa bala co je s nou , naposledy sa ozvela poobede pred tou strasnou burkou ze idu na chalupu a odvtedy tu nebola.................. 😒

drobec.z
17. aug 2008

tak teda, dufam,ze dosli v pohodke, a ze su okej, ja som jej aj kedysi volala, ale nedvihala, tak si ma nastrasila ☹

lucaska
17. aug 2008

tak to som ta nechcela vystrasit................ 😒

a kde mas romcove fotto??????

drobec.z
17. aug 2008

ani nemam cas kedy dat, asi zajtra cez obed dam, lebo teraz sa staram o toho mojho velkeho hosta-neposlusneho a musim aj pozmensovat foto a tak 😉 a este nebol net, tak sa mi ani nechcelo, konecne som sa zotavila po dovci, vsetko oprala a pod....

lucaska
17. aug 2008

jaj som zabudla ze si bola bez nettu..................a velka-mala prazdninarka uz spi???

drobec.z
17. aug 2008

hej, pozerala nekecaj a padluj a uz isla,ved uz tu lezala, dnes vkuse od dvanastej doteraz pozerala novu, jeden film za druhym, ani von nechcela ist, nic, ona len kukala a kukala a medzitym jedla, samozrejme pri telke a este zachod a tak 😀 😀 😀

lucaska
17. aug 2008

tak to je ina pohodacka............... 😀 😀 😀 😀 😀
mna by svihlo, ja neobsedim doma............. 😉

ale uz sa poberem haji.lebo ma akosi dnes boli prava ruka v ramene, neviem ci som prechladnuta a ofuknuta alebo to mam presilene..........dobruuu noooc

drobec.z
17. aug 2008

dobru noc a pekne sny 😉

minkak
17. aug 2008

ahojte babulky 😵
az teraz som sa sem dostala.....

aj my prajeme oslavencom vsetko najlepsie 😵 😵 😵

lucaska na chalupu sme vtedy uz nesli burku sme stastlivo prezili doma a vecer sme boli este hore.....
bola to ina divocina.....
v sobotu ako uz pisala drobec sme isli k svokrovcom,brali sme tam synovcov a sem sme prisli s neterkami
zajtra ideme na vyletik do PU a mozno aj do Bojnic 🙂

drobec tak ty mas teda prazdninarku...no puberta 😀 drz sa 😉
nase babule maju 8 a 11r.Veronika sa predvadza.....tak to bude tiez sranda este chcela aj s nimi spat....

aj sme sa cestou domov zastavili u kamosky,mala nam tam spadla tak ma oskrete cielko aj nostek ☹ 😢

majte sa pekne,papa 😵

jurdinka
18. aug 2008

ahojte,

kacenka-aj my na teba myslime a drzime palceky 😉

venonna- helenke prajeme vsetko najlepsie k meninkam, vela vela lasky stastia a zdravia 🙂

spusim si ist tie ihriska omrknut, dik za typ 😉

drobec.z
18. aug 2008

ahoj mirka, tak vitaj doma, ta nasa prazdninarka je cista puberta, neda si nic povedat, oni by sa aj pohrali, keby ho ona nezlostila, ale ona je uz taka, no take rozmaznane decko, co ma vsetko co chce, to my povedala aj jej mama, raz sa hra na velku slecnu, raz na malu, ale Romanko je z nej uz na nervy, tak cakam ci si ju dnes nepridu zobrat 😉 ale zatial dako nikto nevola, asi si uzivaju bez nej klud 😀 😀 😀
helenke, vsetko dobre k meninkam 😉 😉

dannynka
autor
18. aug 2008

ahojte kto kavickuje?

venonna
18. aug 2008

jeeej, dik 😉 jurdinka, ako si dopadla s kupovanim bundy?

Ozaj a tiez dodatocne prajem vsetko naj drobcom oslavencom 😉
minkak, my teraz mame kolizie so zemskou pritazlivostou priam na dennom poriadku 😔 😝 😀

drobec.z
18. aug 2008

danny, ja este nie, ale uz sa robi 😉
vennona, tak uz ste sa konecne rozchodili? A ako sa helenke dari? Inac ta manduca je super, uz teraz som ju vyuzila az az, a nedam na nu dopustit, skoda,ze som o nej nevedela skor, ale lepsie teraz ako neskoro 😉

lucaska
18. aug 2008

ahojte, minkak tak ste v poriadku to som rada.......................... 😉
helenke vsetko naj k meninkam....................

co mate nove????

ivaz
18. aug 2008

nikolke a helenke aj my prajeme všetko naj, naj, naj.... filipko posiela sladký božtek. 😉

ďakujem za blahoželania. filipko si včerajšiu oslavu poriadne užil. 😀 z darčekov sa mu najviac rátali rybičky. ešte aj v noci zo sna vykrikoval rybky, rybky. kacenka čo sa tortičky týka tak ja som urobila takú rýchlolovku trasenú tortu. držím sa totiž hesla - nestráviť v kuchyni ani minútu navyše, 😉 ale všetkým chutila, čo poteší. pokiaľ ju nepoznáte tu je receptík: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2109

dannynka
autor
18. aug 2008

venonna-aj od nas vsetko naj Helenke 🙂

drobec-mne uz tu kavicka rozvoniava 😀

ivaz
18. aug 2008

tak ja už som po kávičke a tortičke, 🙂 kto dobehne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre