Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
3. sep 2008

no hej, lenze to by som tu musela byt este s niekym kto by mi pomahal,aby sme sli na striedacku so spanim, lebo v noci nespat a potom aj cez den a dalsiu noc,tak to ja nee, ved uz aj tak ledva stojim na vlastnych a to nevravim o roznych povzbudzovacoch a vyzera to tak,ze u nas by to bolo na viacej noci ☹

ivaz
3. sep 2008

no nemáš to ľahké, tak veľa síl.

lucaska
3. sep 2008

babulky, ja ked to len na konikovi citam aj v inych diskusiach o budeni sa deti cez noc sto krat, tak som niekedy v nemom uzase....ja si to ani neviem predstavit, clovek si zvykne ale aj tak obdivujem mamicky co v noci vstavaju k detickam neskutocne vela krat............... 😉

drobec.z
3. sep 2008

lucaska, to je aj o zvyku, ja ked mi taha po dve hodiny, tak som vyspata uz o tretej rano a to neviem co potom robit, lebo mam zrazu spanok naviac, ale horsie to je, ked sa budi velmi casto, to ma potom na nohy tazko postavit ☹

lucaska
3. sep 2008

drobec ja viem ze si clovek casom zvykne ale aj tak to chce vela sil........... 😉 a hlavne ty ked si sama........

lucaska
3. sep 2008

ahojte, stale akosi neviem co s tym stretkom?????? bude???? zajtra to tu nebudem asi stihat sledovat, tak ak bude mi urcite prideme, pozrem vas v piatok rano ako ste to dohodli............... 😉

venonna
3. sep 2008

cafte! Tak my na stretko asi nie ☹ kopeme zemiacky, kym je pekne pocko
(mmch mame pramizeeernu urodu 😠 )
ozaj, na vystavisku je nejaka vystava s detskym tovarom, tusim destky svet sa to vola... nejdete niektora? 😉

drobec.z
4. sep 2008

ahojte, tak ja som sa vcera zacala tesit, ze maly nebude vela papkat a ze bude super, aj bolo, kym sa maly v noci o druhej nezobudil a nezmyslel si, ze bude hodinu a pol hore, a potom nie a nie zaspat, no strasne nieco, som totalne mrtva ☹

minkak
4. sep 2008

zuzka no tak to ti verim aj nam sa to uz parkrat stalo,ze sa mala zobodi okolo 2-ej a do 4-ej sa len prevracia hore ,dole a nevie si najst polohu aj by spala ale vrti sa
tak sa drzkaj a nech ti to v robotke rychlo ujde 😉

mucilienka
4. sep 2008

ahojte kocky,

ja zasa len tak na skok, potrebovala by som vasu pomoc - nepoznate nejakeho opravara automatickych praciek? asi som zavarila pracku s tymi vecami z dovolenky, a odisli loziska.... 😖 😲

venonna
4. sep 2008

Cafte! Tak som sa vratila z vystavy "destky svet". Nic svetoborne, ale zopar zaujimavosti ma oslovilo. Je tam napr. jedna mamina, co ma obchod www.mama-mia.sk a predava okrem ineho takuto super vecicku
http://www.babybill.co.uk/product/SST/Tot_Seat....
na dovolenku ako stvorene, teda primerane veku, ze? 😉

drobec.z
4. sep 2008

ahojte, tak zajtra plati to stretko o 16:00 v cafe verde? 😎

erka12
4. sep 2008

ahojte,idem kuknut jak sa mate 😉

adusa
4. sep 2008

Aj ja by som strasne chcela ist do cafe verde s vami 😢 , tak spon podavajte fotecky potom, nech sa pokukam ako deticky narastli...

drobec.z
5. sep 2008

halo, tak bude to stretko ci nie? kto pride,

erka12
5. sep 2008

ahoj drobec, aj ja by som sla na stretko,pridte k nam 😀

drobec.z
5. sep 2008

erka, neviem, ci by sme to stihli, ale ja by som bola za, za taky maly vyletik 😀 😀 😀 ako sa mate? uz papkate lepsie?

erka12
5. sep 2008

nase papkanie,stale rovnake ☹

drobec.z
5. sep 2008

juj hadam ho to chyti a to mu vobec nechuti? ci len niektore jedla?,

erka12
5. sep 2008

drobec nechuti mu nic ☹ som myslela,ze aspon hipp ovocne mu zachutia a ani to ☹

drobec.z
5. sep 2008

a ani ked mu das domace nieco? no teda, ja som myslela,ze vsetkym detickam chuti, no teda erka a ani kasicky? fakt ti nezavidim, to my sme v case zacinania prikrmov museli jedavat mimo romanka, lebo on zjedol vsetko co nezjedlo jeho a este ked sme pohli ustami,tak hned chcel 😀 😀 😀 a Misko sa ma ako? Ma sa kde vybehat vsak, tak sa ma 😉

erka12
5. sep 2008

drobec ani domace,varene mu nechuti,s miskom som problem nemala 🙂
misko sa ma paradne,cely den beha,hovori zaciatocne slabiky,sranda velka a r vie povedat perfektne 😉

drobec.z
5. sep 2008

no teda sikovnicek je ten Misko, to asi vsetci Miskovia su taki 😉 😉 😉 mozno to filipka chyti neskor, ktovie, a doktorky si sa nepytala, cim to moze byt?

ivaz
5. sep 2008

tak my sme včera zvládli očkovanie na jednotku. celé poobedie som aj zo všetkými plyšákmi fúkala obidve nožičky, ale dnes doobeda bol už filipko ok. tak ak sa niekto nájde na stretko tak môžeme doraziť.

minkak
5. sep 2008

ajojte kocky,my urcite prideme ale budeme meskat,lebo mala mi az teraz zaspala 😉
takze vo verde o 16-ej !!!!!!PLATI!!!!! 😉 ano?

ivaz
5. sep 2008

minka, drobec, mini stretko? pridá sa ešte niekto? my môžeme byť v cafe verde okolo 16.

drobec.z
5. sep 2008

takze my nakoniec nee, maly spal hodinku a je zly ako cert, takze asi by sa moc nezahral s ostatnymi ☹

ivaz
5. sep 2008

čo to čítam, ani drobec 😢 . filipko ešte spinká. minka, tak čo odložíme nabudúce?

minkak
5. sep 2008

ivaz tak OK,nabuduce 😉

yuya
5. sep 2008

holky, dnes ste ma v tom nechali samú 😉 , tak sme zakotvili na kolotočoch 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre