Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

yuya
6. sep 2008

😕 a tu nikoho za celý deň??? šak som vás hádam až tak nesprdla 😀 . v pondelok ideme na tigríkov do mc južanček. budete tam niektorá?

dannynka
autor
7. sep 2008

yuya pekna fotto v pase 😵

venonna
7. sep 2008

baby!!! niekde som podela svoje kludne pohodove dieta, namiesto toho mam doma riadne sidlo, co sa uz vie aj jedovat a staaale si narokuje moju pozornost a neustaly program 😝
Tak mi prosim poradte - co a v ktorom MC mozem absolvovat s tou nasou neposednou Helcou? 😅

lennie7
8. sep 2008

yuya pekna foto v pase 🙂
dannynka, venonna pekne fotos 😉
yuya aj my mame zajtra tigrikov tak sa tam stretneme 🙂 😉
venonna my sme chodili na fitlopty ked mala Nicolka tolko ako Helka.A dobre sa tam vyskakala tak potom dobre spala 😀 Tancujuce tigríky su tusim od roka a pol alebo mozno uz od roka, su v pondelok v RC Juzancek na Juhu 🙂 neviem ake ine aktivity su tu pre deticky okolo roka 😕

dannynka
autor
8. sep 2008

lennie ranne vtacatko je s teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erka12
8. sep 2008

ahojte,
baby pekne fotky 🙂

dienka
8. sep 2008

Ahojte dievcence 😉
Po veelmi dlhej dobe sa ozyvam, cez leto sme boli stale niekde prec a uz nam teraz zacal skolsky rok, tak mame veselo 😀
Ako sa tu mavate? Erka citam, ze Filipko nechce moc papat, snad sa to upravi. Lebo my sme jedneho nepapkaca doma mali- Lauriku a je to veru trapenie. Aj Danko mal v Poprade "nejediace " obdobie, ale nastastie ked sme sa vratili do TN sa to upravilo.
Ja este dozavaram zovcera baranie rohy, urobili sme 28 sedmiciek 😎 a este teraz robim vyzivku pre detvaky, lebo mi mamka dala jablcka.
Uz som davno z Vas nikoho nestretla, akurat s Dannynkou sa sem tam vidime.

minkak
8. sep 2008

Ahojte kocky 😵
my sme boli v sobotu na svadbe,veronika 1*spinkala u nasich ,zvladla to na jednotku 😵
nam bolo tiez supeeer,vyborne sme sa zabavili 😵

dienka si ty sikulka 😉 tak snad sa tu uz ukazes castejsie 😉

audreyd
8. sep 2008

ahojte, tak my konečne doma 😵 čo nového v tomto meste? 😉

audreyd
8. sep 2008

teda, len som to tak prefičala a skoro mi oči vypadli! danny, že tehu! gratulujeeem!!! nespomínala si náhodou, že najskôr až tak za 5 rôčkov? 😵 nooo, zapovedaného chleba najväčší krajec 😉 držte sa 🙂

newyorkgirl
8. sep 2008

ahojte kocky ja niiiic nestiiiham uz som ako vyflusnuty kon 😀 nech uz je streda a my v lietadle konecne 🙂

teda danny blahozelam k tehu 😉 este som cosi zmeskala? je mi luto ze uz nestihame stretko, niekedy v zime sa s Vami teda vsetkymi uvidime 😵

erka12
8. sep 2008

new stastnu cestu 😉

erka12
9. sep 2008

ahojte,no pozeram,ze od vcera nikto nenakukol,co sa deje,kde ste vsetky 😉

ivaz
9. sep 2008

audreyd, vitaj doma. 🙂 tak preháňaj, ako ste sa mali? čo drobci zvládli pobyt v pohode? nech vieme, kam sa oplatí kuknúť. a čo adamkov prvý deň v škôlke. to som ale zvedavec. 😉 však.
new, šťastnú cestu a sem tam sa tu ukáž, nech vieme ako sa vám darí.

anaid
9. sep 2008

Zdravim maminy z Trencina. Chcela by som sa vas opytat ako to riesite s kojenim a prebalovanim v meste?

audreyd
9. sep 2008

ahoj ivka, mali sme sa fantasticky!!! až na malé nepríjemnosti... asi tri hodky pred odchodom to do nás napratal autobus 😖 takže opletačky jak sviň - polícia, poisťovňa, servis... blééé 😖 museli sme sa zdržať a ísť neskôr, hrozná smola! keby máme slabšie auto, tak sme dofidlikali 😖 cestou späť sme dokonca míňali ten slovenský havarovaný bus, hrozný pohľad 😢 teda, inak mi lepilo celou cestou... uff, ale v poho sme dorazili 🙂 inak sme sa mali supeeer - počasie na jednotku, voda ako vypustená z vodovodu, servis tiež super! vrelo odporúčam!

škôlka - no, dnes bol prvý deň a zrána to vyzralo všelijako 😢 na obed som pre neho bola a povedal, že tam bolo strašne moc dobre 😲 tak ma šokoval, že som aj zabudla čia som 😕 no uvidíme ako budeme zajtra na tom... keď ma zbadal, tak sa ma pýtal, že prečo som ho tam nechala 😢 aj som si doma poplakala a nič som nespravila 😖 hrozná matka 😝

anaid, skús materské centrum 🙂 www.mcsrdiecko.sk sídli na hviezdoslavovej ul. hneď oproti štúrovi 🙂

zuzanamv
9. sep 2008

Ahojte,
aj ja hlásim v škôlke pokroky!
Včera bol druhýkrát a už aj papal, síce až olovrant, ale aspoň niečo. A dokonca poobede zaspal, čo som nečakala.

A dnes ho tety učiteľky chválili, že bol super, poslúchal, papal desiatu aj obed, pil, pýtal sa cikať.
A najlepšie je, že boli aj na vychádzke vonku a držal iného chlapčeka za ruku. To som skoro odpadla, nečakala som, že tak skoro ho na toto presvedčia! 😀

audreyd
9. sep 2008

vennona, tú "stoličku" mám doma 🙂

venonna
9. sep 2008

audreyd a osvedcila sa Ti? Ja rozmyslam taku usit... som drza, ked Ta poprosim o strih? Teda len tu spodnu cast... hm? 😕 😅

chruminka
9. sep 2008

prepacte babulky ze vam sem skacem ale mam taku prozbu znamych syn havaroval na motorke a je v krytickom stave nepoznate dakoho kto by vedel na jeho meno darovat krv!j
je jedno aku krvnu skupinu lebo oni to beru kus za kus a nemusi to byt ani v BA hoci kde na SK len to musi byt na jeho meno:

MARTIN HARNOŠ lezi na KRAMAROCH

dakujem velmi velmi pekne ak by sa dalo a poznate dakoho tak prosim prosim prosim

mucilienka
10. sep 2008

caute kocky,

nejako to tu flakame... hadam po lete sa to tu upravi... a bude nas tu sediet viac a budeme aj aktivnejsie...
my sme vcera dozbierali zemiaky, mame ich neurekom - ak by ste nahodou vedeli o niekom, kto by chcel kupit, dajte vediet - su takmer BIO - iba 1x osetrene proti pasavke... ziadne ide neprirodzene zasahy.. a su velmi dobre... rucne zbierane, takze dlho vydrzia...

chruminka, hadam sa niekto taky najde.. ja by som rada, ale mam zlu zrazanlivost krvi... 😔

minkak
10. sep 2008

ahojte 🙂
audrey tak to ste teda mali pestre,ale hlavne ze ste si oddychli 🙂
zuzanamv tak super,pomalicky sa vam to teda zlepsuje 🙂

new stastnu cestu 🙂 a skoro sa ukaz 😉
muci krasne fotecky 😵

audreyd
10. sep 2008

vennona, dojdi na plienkové systémy a žičnem ti 🙂 kľudne si uši, ja som hnida hnidovatá lenivá, ja radšej kúpim hotové 😅

muci, my by sme tie bio krumpličky asi zobrali, napíš do ip niečo bližšie 😵

adkag
10. sep 2008

ahojte, konecne som sa po dlhsej dobe dostala na net k nasim,tak len narychlo pisem,ani citat vas nestiham.

mame sa fajn, jakubko uz beha o sto sest,tak mam co robit behat vkuse za nim. a vymysla strasne, sa na nom nasmejeme, aj je poriadne ukecany, uz toho kopec zopakuje aj povie sam. zajtra pokracujeme v plavani v dubnici, tak som zvedava,ako to budeme zvladat, kedze uz si robi co chce.

dufam,ze ste vsetky ok aj deticky a snad na dalsie stretko prideme.

mucilienka
10. sep 2008

audreyd, adka, napisem podla vasich poziadaviek... 😉

venonna
10. sep 2008

audreyd a kedy su plienky??? 😲

minkak
10. sep 2008

drobec kraaaasne fotecky si pridala 😵 😵 😵 to kde si zobrala 😕 nadherne 😵

venonna
10. sep 2008

audreyd a fakt sa musim na tu "plienkovu" akciu vopred zarezervovat??? ako sa pise na stranke mc srdiecko??? 😕

audreyd
10. sep 2008

vieri, to si kde videla??? toto je v programe:

* 25. septembra - Prezentácia plienkových prebaľovacích systémov a ekodrogérie, o 17.00 hod. v MC Srdiečko, vedie Patrícia Buzeková

venonna
11. sep 2008

audreyd, ale ja som tam nasla, ze sa treba zarezervovat... 😕 tak som sa cudovala, ci je taky obr zaujem o latkovky, co ci... 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre