Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
6. júl 2008

dala som foto

maminkatn
6. júl 2008

cafko celemu osadenstvu tutok 😉 ja som si dala dneska turu na juh-cintorin a spet peso a to v tejto horucave a teraz ma klby jak fras ☹ ale urobila som osozne s potrebnym to mam namiesto cvicenia a v ramci xudnutia 🙂

jurdinka
6. júl 2008

Kocky pozeram, ze asi vacsina ma deti starsie ako 1 rok, poradte chystam oslavu 1 rocika nasej Ninky a rada by som jej upiekla torticku aby ju mohla papat aj ona. Neviete nejaky receptik??? 😉

zuzanamv
6. júl 2008

Dannynka, super s cikaním!
Ja som s Maťkom váhala cestou do BA, či dať plienku, ale nakoniec som riskla a pekne sa vycikal až na Zelenči.

Inak, celú cestu sama s Veronikou som v pohodičke zvládla, žiadny problém, už som prekonala aj strach z rýchlosti, a nakoniec, keď som parkovala, tak som neodhadla dĺžku auta a ťukla som do plota. No neporazilo by vás!
Odbila som kryt z hmlovky ☹

dannynka
autor
6. júl 2008

erka aj ja 😉

dannynka
autor
6. júl 2008

erka a kedy ma misko 2-rocky?

erka12
6. júl 2008

danny zajtra 😀
maminkatn podla foto cela dannynka 😀

erka12
6. júl 2008

alebo nie?

dannynka
autor
6. júl 2008

erka tak gratulko....Miskovi vsetko naj naj naj a Gabika mu posiela velikansku pusinku..ktoru mu potom dodatocne osobne odovzda 😵 😵 😵 😵 😵

erka-ano trafila si klincek po hlavicke....som ju naočkovala 😅 😀 😀 😀

erka12
6. júl 2008

tak maminktn vitaj medzi nami 😀

dannynka
autor
6. júl 2008

erka uz jej to referujem 😀 😀 😀 mam ju na skype 😀

ozaj a vy sa ako mate?a co dostal Misko k 2-rocikom?porad daj nejake tipy...bo aj nam sa to uz pomalinky blizi 😅

maminkatn
6. júl 2008

dakujem za privitanie tutoka medzi vami erka aj ostatne ja tu tukam jak datel ale uz mi to ide lepsie a som rada ze mozem aj sem vam pisat aj ked mi to nejde thak ryxlo jak vam a aj ked uz som neni najmladsia a ta podoba...ved je moja dcera no ne 🙂 a keby ste videli dedka teda manz. to je cela gabika teda vnucenka strasne sa podobaju moje pokladiky 😉 😉 😉

drobec.z
6. júl 2008

erka, ta torticka vyzera super, posli kusok cez IP 😀 😀 😀 , ale mas riadnych fesaciskov doma 😉

drobec.z
6. júl 2008

aj ja vitam maminkutn medzi nami 😉

dannynka
autor
6. júl 2008

drobec este si tu?

maminkatn
6. júl 2008

diky aj tebe drobec a ja suz off bo moji xlapi uz xcu buvat thak az na buduce cafko bo sa mi smeju ze tu tukam jak datel a pisem vsetkymi prstami ahojky a aty dievka moja caaaaaaaaaaf 🙂 😉 😉

dannynka
autor
6. júl 2008

maminka ty este nespis 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
6. júl 2008

ahojte, drobec na plavke bolo super.............aj by som ti vysvetlila kde ta plavka je ale ja to tam moc nepoznam..... 😀 😀 😀 😀 jedine ti mozem povedat ako je most cez riecku tak tam........ 😝

vitam medzi nami nove clenky a aj maminkutn................. 😉

mucilienka
6. júl 2008

caute babule,
fiiiha, to su novinky - hlavne vitam nove clenky, jurdinka aj maminkatn - vitajte 🙂
lucaska, drobec, - super fotky...
my sme tiez tento vikend poriadne vyletovali - vcera sme na cely den vypadli do hor a lesov okolo soblahova... a mala mi spala v manduce.. o tom, ze vylet bol prospesny svedci aj to, ze sme bez nutenia a nahanania spapali polievku, a hlavne sme kakali (nemuseli sme na to cakat tyzden)!!!! jupiii... boli sme na tom dolinka cupe, maruska si zaskakala na skakacom hrade a ochutnala prvykrat kofolu 🤐 tiez ju miluje, nie je co riesit 😀
skoda, ze sme nechali fotak doma, boli by super fotky....
.. a este - konecne papame melony, prisli sme im na chut, tak prislo kakanie aj dnes 😵 ...
nikdy som neverila, ze sa nam zivot bude tocit o h..niku, ale je to super, ked to funguje konecne ako ma.... 😵 😵

adusa
6. júl 2008

Meggi Ty si v 38 tt? 😕 😨 😅 . No ja potrebujem stipanec, to ste kedy stihli? 🙂 Dufam ze sa mate dobre a si zdrava 😉

Danny, Gabika je macherka!! Ja som dala malej gatky dnes asi na dve hodiny a necvrkla do nich, ale ked sme sli von dala som veru plienku. Asi to musim spravit ako si vravela, risknut a ist von bez plienky. A ked sa popiska nevadi, prezleceme....a este je aj leto, tak sa ususi 😀

Drobec tak ja som vas dnes tiez asi videla na bicykloch. Mali by sme nosit nejake menovky nech viem na 100% ze je to z kona 😅 .

Lennie opekacku si nechcem nechat ujst 🙂

mucilienka
6. júl 2008

adusa, ahoj, teba tiez nepoznam... ako citam, ty si v tn len na navsteve? tj. prechodne?
odkedy chodim na konika, tak len pozeram, ktoru maminu s babatkom poznam z netu, a ktoru nie.... 😀 na to pytanie sa cikat - skus vyskusat len tie gatky, deti, ked maju plienku, tak sa spoliehaju.. zo zaciatku to ale zopar krat nevyslo aj nam... ale ako pises, treba len zasobu nohaviciek zo sebou a veru aj ponozky, ked to stecie az do topanok 😀

adusa
6. júl 2008

Mucilienka sme len na navsteve na mesiac, mozno si to trochu predlzime... uz sa musim rozhodnut, lebo treba letenku zmenit tento tyzden 😕 .
Ja poznam zopar babeniek tu z MK, niekedy zazrem ale netusim ze je to mamka tu z kona 😅 . A za ten mesiac neviem koho sa mi podari stretnut. Uz som vravela aj kamaratke ( je z Bardejova) co sme spolu byvali na izbe na vyske, a vydala sa tu z vedlajsieho vchodu za kamarata, ze na MK su baby z TN.... nikoho tu nepozna, je v 7mom mesiaci a urcite by rada s niekym poklabosit trosku. Este jej musim pripomenut nech sa zaregistruje.

dannynka
autor
6. júl 2008

adusa-veru vyskusaj..teraz ked je teplo sa rychlo vysusi 😀 😀

muci-ahojky 🙂

mucilienka
6. júl 2008

adusa, tak to veru hej - ja namotavam postupne vsetky kamosky.. sa mi zacina darit 😀 podla mna takyto mamickovsky aj nemamickovsky pokec nie je na skodu....

danny ahoj... 🙂 tusim si namotala maminu 😀

dannynka
autor
6. júl 2008

muci tak tak ved len pozeram kade sa mota..xi xi

drobec.z
7. júl 2008

dobre ranko vsetkym, tak co nas to caka dnes za dnik?dufam,ze sa vycasi, lebo teplo je, len keby neprsalo 😉
adusa, povedz kamoske, ze aj ja som z Bardejove, nech sa prida, aspon hodime rec 😉
muci, tak to je skvele, ze maruska uz dobre kaka a papka melonik, to my musime ovocie pred romcom skryvat, lebo by hned vsetko pojedol a on nevie co skor. 😉
audsa a kde byvas v zahranici? nemas nahodou sestru, co je teraz tehotna, lebo so mnou na gyndu chodi baba, co sa uplne podoba na teba, a ja, ze co si mi taka znama, normalne mi to dalo zabrat, kym som na to prisla 😉

kala12
7. júl 2008

Ahojte baby,chvilku tu clovek nenakukne a kolko novch tvari sa tu objavi. 🙂 🙂 Vitame vsetky. 😉

My sme boli cez vikend nastahovane u svokrovcov,lebo mu bol odcestovany a nam bolo smutno.Boli sme kukaj na splanekore ale bolo tam tolko hydu,ani prejst s kocikom sa chvilkami nedalo. Potom sme troska pogrilovali, vcera sa Teri kupala v bazene. Bolo nam fajn, malej sa venovala cela rodina a ja som si trosku oddychla 😀 😀 😀

Baby krasne fotky ste popridavali.

Jurdinka a kde v Zlatovciach byvas? My sme tam boli cely vikend. A chodime tam casto, mozno ta z videnia poznam.

Dnes to vyzera na skaredy den a my cakame navstevu. Pride mi kamoska s malou, neviem,ci nebudeme len doma zavrete.

meggi
7. júl 2008

Ahojky, akurát sa chystáme do Južanky, tak ak by sa niekomu chcelo dobehnut na ihrisko, tak nech sa pridá... Bude tam aj Lennie a Verka - asi tak do 12,00...

zuzanamv
7. júl 2008

Ahojte,
tak my sa dnes nepridáme, Veronika trochu hnačkuje, čakám, čo sa z toho vyvinie, dúfam, že sú to len zúbky. ☹

adkag
7. júl 2008

ahojte, ja ze to stretko bude az poobede,akurat sme sa vratili z juhu a drobec mi spi,tak to asi nestihneme do 12, skoda ☹ .

Erka Miskovi vsetko naj prajeme k 2 rocikom a krasnu oslavu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre