Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kacenka83
30. júl 2008

dobre ranko 🙂
venonna my sme kupili toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3506855
skus pozriet aj v draciku, ale ja som ho nikde nevidela, no mozno budes mat vacsie stastie... a urcite ho potrebujes do piatku, vsak? 😉

mucilienka
30. júl 2008

ahojte kocky,

audreyd, o akom bazariku to pisete? aj ja chcem oplieskat peniazky 😅

audreyd
30. júl 2008

wenonna, skús toto http://www.ski-sport.sk/index.php?do=2&level=2&...

alebo toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3658346 ten máme my 🙂

s kolesom sa ti helenka nenaučí plávať, to je len na zábavku 🙂 ale keď sa chcete iba očvachtať, tak stačí 🙂

muci, kuk www.dudlik.sk

audreyd
30. júl 2008

ešte lepšie k tomu plávaniu 🙂 http://www.drobcekovia.sk/?sekcia1=40&sekcia2=5...

kacenka83
30. júl 2008

audreyd mne sa ten jezko okolo pasa nepaci, zle sa mi kubko drzi a jemu to tiez vadi... a nemyslim, ze by isli helenku ucit plavat... vsak venonna sa rozhodne, to je len moj nazor

audreyd
30. júl 2008

kačenka, mne sa v tom zase adam dobre drží 🙂 ale on je už trošku starší od tvojho kubka 😉 inak sa mi zdá, že výpredaj kolies a letného sezónneho tovaru mali aj v asku! 🙂

kacenka83
30. júl 2008

audreyd asi to bude tym, ze adamko je vacsi, kubkovi sa to vzdy vyhrnie hore a je nervozny, mozno casom...
babulky inak uz aj my trosku chranime prostredie, kubko beha doma bez plienky ked je teplo, v urcitych intervaloch ho davam na nocnik a pekne sa vycika aj vykaka tam kde ma a je spokojny, ze moze behat naholo 🙂

audreyd
30. júl 2008

kačenka, teda, šikovníčka máš doma 🙂 tieto teplá sú super, horšie to bude v zime 😒 doma ešte ako tak, ale čo vonku 🙄

venonna
30. júl 2008

kacenka, super! gratulujem k nocnikovym uspechom!!! 😀
kocky, dik za rady, snad do toho piatku daco vyberiem 😉

dannynka
autor
30. júl 2008

ahojte babulky 🙂
Aj mne Gabiku hned po narodeni prilozili,a aj sme s nou mohli byt cca hodku kym ju zobrali..urcite ked budem znova rodit tak do TN 😉
venonna-co sa tyka toho plavacieho kolesa aj ja som ho povodne chcela ale ked nikde v TN ho nemali tak som jej kupila obycajne a to jej upne stacilo 😀 ak chces hodim fotto Gabiky v kolese 😉
a co sa tyka plavania my sme chodili tu v Trenčine do Hupsu a boli sme spokojny a aj Gabike sa pacilo a mozno aj kvoli tomu ma mooooc rada vodicku 😵 😵 😵 😵
Akurat vcera som bola kupovat zo svokrovcami bazen na zahradu...tak uz len aby bolo pocasie aby sme sa mohli kupkat... 😀 😀 😀 😀 😀 Keby ste videli ako sa GAbika tesila s bazena a to sme ho len skusobne rozlozili na travu a Gabika si sadla naprostred bazena a nechcela z neho von 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
30. júl 2008

venonna uz som vlozila fotto tak mozes kuk 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kacenka83
30. júl 2008

mozete mi prosim hodit link na cyklosedacku? minkak vy tusim mate? ako to je, neviem sa v tom vyznat, nasla som len do 15kg 😒 chcela by som kuknut na nejaku osvedcenu... a aky musi byt bike, mam klasicky pansky horsky, moze byt aj tam? chcela by som ju dat dopredu...

venonna
30. júl 2008

danny dik 🙂
len ta nasa Helka je po tej viroze sucha jak rezanec, neviem, ci su aj take uszie plavacie kolesa... 😒
kacenka, my mame sedacku z bazaru a sme spokojni, hlavne ze je funkcna. A myslim, ze vzadu e to OK, aspon je mala v zavetri. Na kontrolu, co tam vzadu robi Ti posluzi nejake zrkadlo do kapsy 😉

minkak
30. júl 2008

ajojky 😵

kacenka mi mame vzadu,myslim ze je to lepsie aby na nu moc nefukalo 😉 pozri si mam aj v albume 😉
a super,ze uz serblikujete 😉 😵
venonna aj my mame to koleso s tymi otvormi uz minuly rok sa v tom splechotala kuk foto,mame aj vestu aj rukavky aj kajak pre nu taky malicky myslim,ze je to vsetko aj v albume 🙂

skus pozriet v kaufe tam maju vselico alebo v tescu 🙂

mucilienka
30. júl 2008

audreyd,
dik za link, pozriem ked budem mat trosku viac casu... a dorucia zdarma aj mimo TN - napr. ku nam? lebo takuto infosku som tam nikde nenasla...

este som sa babulky chcela opytat - nutne potrebujem novu rohovu lavicu do kuchyne - ale taku vacsie ako klasicky predavaju, ak so stolom a stolickami - neviete poradit kde? pripadne kto by mi ju vyrobil?

uz finisujem na tej kuchyni, uz len ten kreativny valcek a som hotovson... a potom upratovat... 😝 no, to budem ja HOTOVSON skorej ako kuchyna...

minka, aj ja som vcera kuki tu sedacku - aku ste nakoniec kupili a kde?mozno si uz pisala, ale ja nenasla... 😅

minkak
30. júl 2008

muci volala som na inzerat v pardone a ten pan,ze to ma na palackeho v bazare 😕
tak sme tam skocili a kupili je na to upinanie na sedlovku a do 22kg-taku sme chceli tak sme usetrili 😀
tak sa vytiesame,dnes ideme zase,malej sa to straaaasne pacilo,to sme este len v pondelok kupili a vy uz mate?

no tak super s tou kuchynou 🙂 si sikulka 🙂

inak musim sa pochvalit uz chodime von bez plienocky zatial uspesne 🙂 aj doma sa celkom pyta 🙂
som rada,ze je take pekne pocko 🙂 😎 to nam hra do kariet 🙂

a este sa pochvalim,zacali sme malu davat do postielky a pekne tam zaspi,len musime ostat v spalni a lezat na posteli ale aj to je uspech 😉
dnes isla spat neskor--stale vysedavala na nocniku a pustala si jajio--radio 😀
dala som ju do postielky a odisla som ,trosku vykecavala ale ostalo ticho tak asi zaspala 🙂 😵
tak dnes to oslavime 😵 strasne sa tesim 😵

minkak
30. júl 2008

babulky a coze ste prestali pit kavu? 😀

tak som bola na kontrole ☹ a Veronika sa tam potichucku hra 😒 a ja uz som si myslela,ze buva 😒
za jej postielkou mam toaletku kde mam sperkovnicku.....no samozrejme uz je v postielke a moje nausnicky,prstienky ,retiazky vsade.......
hned som musela najst nove miesto-kde si ich schovat 😉 😀
tak ja fakt neviem kedy zaspi............... 😝
asi to skonci zase tak,ze budem musiet ist tam 😖 😅

dannynka
autor
30. júl 2008

minka ty teda pises 😀

venonna
30. júl 2008

minkak - gratulacia k uspechom, to fakt potesi, mate doma sikovnicu 🙂
muci, skus toho Betaka v Soblahove, ten je sikovny, videla som jeho prace a su fakt pekne... len neviem ake ma ceny 😒
jaaaaj, mne sa dnes akosi nic nechce, som skapata 😝 nie je na to nejaka medecina? 😕 😅

dannynka
autor
30. júl 2008

a drzime palceky aby Veronika cim skvor spinkala 😉

jurdinka
30. júl 2008

Ahojte dievcata,
chvilu som sa tu neukazala, nemala som spojenie na net.

kacenka-gratulujeme, Kubko je sikulko. ja este Ninku nedavam ale asi by som mala zacat nech si postupne zvyka, inak serblik uz mam doma asi 3 mesiace, ale nejako nebol na to cas........mama je proste leniva 😒

Ja som sa rozhodla pre prednu sedacku, chcem ju mat pod dozorom, predsa je este malinka. Vzadu by som nevedela co robi a zas manevrovat so zrkadlom a kontrolovat vzadu dieta.......asi by som sa bala ze spadnem. Manzel uz kupil na sluzobke tak potom zacneme aj my jazdit.

minkak- Veronika je uz velka slecna na tej sedacke.viditelne sa jej tam velmi paci 😉

ked je takto pekne sme s malou stale vonku a clapoce sa v bazeniku, tiez chodime do Hups a je velmi spokojna vo vode. vydrzala by tam byt strasne dlho.....a navecer jej vypustam vodu a potom sa tam hra len tak "na sucho" s hrackami. takze nas bazenik ma celodenne vyuzitie 😉

minkak
30. júl 2008

danny ako si to myslela?a dakujem 😉
venonna dakujem aj tebe 😵 medicina?chod si lazkat ak mozes 😵

kacenka83
30. júl 2008

minkak tak pevne nervy, my to uz mame za sebou, ale pokial sme kubka tak naucili zaspavat tak to boli nervy, sice to netrvalo dlho, ale mne to prislo nekonecne 😅 dnes uz nastastie zaspava tak, ze dam do postielky, vypije cajik a spi, pripadne sa chvilku pohra a sam zaspinka
no a super, ze sa uz pyta, leto je super na odnaucanie
venonna ja co kavu pijem iba obcas tak som si dnes varila uz o deviatej, takze asi to bude pocasim...
muci potom hod fotky, som zvedava na to dielo 🙂

dannynka
autor
30. júl 2008

minka ze tolko vela..nic v zlom 😀 😀 😀 😀 😀 ale ved treba... 😉

dannynka
autor
30. júl 2008

minka veru aj od nas pevne nervy...mne GAbika zaspava asi od 10-mesiacoch sama v postielke,trvalo to asi tyzden kym sa to naucila ale teraz je to uz super 😉

kacenka83
30. júl 2008

jeeej, jurdinka ahoj, som nevedela co je s tebou, nechystate sa niekedy do mesta? aj ked, v tomto teple je to otras...
kolkateho sa ninka narodila?
ja som trochu tu cyklosedacku studovala, vraj moc neodporucaju vozit deti do 1,5 roka kvoli hrbolom, ze to nerobi dobre na ich chrbticu, to je jedna vec, ale chcela som mat kubka vpredu, ale buduci rok uz vzadu tak teda to necham tento rok tak a kupime buduci rok, aj ju asi viac vyuzijeme

jurdinka
30. júl 2008

minka- veronika je paradnica tak sa necuduj co ju laka na hranie 😉

minkak
30. júl 2008

danny ,no som sa rozbehla a vy co nove?
jurdinka ahooooj konecne si sa ukazala 🙂
kacneka dakujem -este stale nespi 😠 dnes snad ani von nepojdeme..........ma porazi,nakoniec to vzdam a pojdem za nou aby sme este stihli ist aj von
a cakali sme na leto aby sme sa odnaucili v zime by to bolo asi krute....,zacali sme uz aj davnejsie ale zase ju to prestalo bavit a stale dookola.....

kacenka83
30. júl 2008

no idem dat kubkovi bazen, lebo mi tu rozoberie byt, ake to bolo fajn ked sa mu na podlahach smykalo vtedy mal maly vybeh... no ale teraz 😀
a uz mame vylezeny 6-ty zub 🙂

jurdinka
30. júl 2008

kacenka- mozeme dat spicha v meste ak chces.....rada skocim na pokec. 😉 Minuly tyzden som isla sama k vodnikovi na kavu a ninka krmila holubov, bolo tak celkom fajn, voda sa tam odparuje takze necitit tak horuco.

inak neviete ci je nieco v meste?? maju tam byt nejake slavnosti......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre