Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lutia
24. apr 2012

@ashley co si ja pamatam tak to robili na namesti - v jednom zlatnictve - na konci namestia ked ides k hotelu TATRA...ak by ta to zaujimalo ci to este stale plati tak daj paci sa mi to a ja ked pojdem zajtra do mesta (ak pocasie bude oki) tak sa ti tam zajdem opytat...

frick
24. apr 2012

@ashley Nie som si istá či to ešte robia ale na Juhu je taká malá drogérka v paneláku volá sa to GEPRO.Kedysi tam nastrelovali naušnice.Keď vystúpiš pod južankou tak je to ten panelák hneď ako vystúpiš.Dnes budem mať cestu okolo spýtam sa ak chceš.

k_a_j_k_a
24. apr 2012

Dievcata, darujem za odvoz Nutrilon Vanilka 800g, od uk. 12 mesiaca. Dnes (24.4.) sme to otvorili a deti mi to nechcu pit.

frick
25. apr 2012

@ashley nedalo mi to tak som sa bola na to spýtať včera keď sme boli na prechádzke.nastrelujú to deťom od 6 mesiacov a 10 éčiek stoja obe ušká.možno ti to pomôže 🙂

ashley
25. apr 2012

@frick Dakujem Ti velmi pekne. Lebo som googlila a nikde som to nenasla. Tak sa tam skocim v lete popytat. Mam to najblizsie, tiez som juzanka 🙂

frick
26. apr 2012

@ashley osom rada že som pomohla 🙂

frick
17. máj 2012

Ahojte poraďte kde v TN kúpim topánočky na prvé chodenie .Ani moc neviem aké su najlepšie.

mojkamirka
17. máj 2012

Ahojte, je tu niekto komu chodi dieta do skôlky Za mostami? ako ste s nou spokojné?

mojkamirka
17. máj 2012

@frick ja som malej ( ma rok) kupovala sandalky v lekarni na sihoti zn. Protetika, ale pekne topanocky najdes aj v dome obuvi na namesti

frick
17. máj 2012

@mojkamirka Protetike som ešte nebola a po čom si tam kúpila tie sandálky? Náš má len 10 mesiacov ale už začína popri nábytku cupotať tak by som mu mala nejaké pozrieť

mojkamirka
17. máj 2012

@frick no stáli 19 eur
😝

frick
17. máj 2012

@mojkamirka ok pôjdem mrknúť aj som tak počítala dík 🙂

anka66
21. máj 2012

@irine ahoj hladam niekoho kto by mi poradil školku v TN pači sa mi zatial Kvetinky ty si onej písala maš nejake skusenosti s tou školkou?

irine
21. máj 2012

@anka66 ahoj anka, s touto škôlkou nemáme skúsenosti, kolegyňa tam mala dcérku a chválila to, my chodíme do Dubnice a sme veľmi spokojní...sama na sebe som sa presvedčila, že imidž a reči okolo toho sú jedno a výsledok, starostlivosť druhé...mne sa veľmi páčila možnosť zostať s malým prvé dni v škôlke a pozorovať dieťatko, aj iné deti...keď Ti bude niekto tvrdiť, že nacvičuje s 2roč. deťmi vianočné predstavenie, svedčí to skôr o jeho podľa mňa chorom nároze, a nie o pridanej starostlivosti a kvalite zariadenia...už po týchto skúsenostiach dám skôr na "klasiku" čo najbližšiu štátnej škôlke...my sme tam všetci prežili aj bez angličtiny a envirokrúžkov a sme tu, zanechalo to na nás nejaké stopy? nemyslím...v tomto veku potrebuje dieťatko cítiť lásku a stabilný kolektív učiteliek/vychovávateliek...čiže záver: moje kritériá: počet a vzdelanie pracovníčok skôlky, ich fluktuácia v tomto zariadení a či majú svoje deti, prostredie so záhradou na hry, samozrejme aj cena zohráva rolu...a čo najmenej "vyvolených" detičiek....ak sa to dá 🙂 toľko môj skromný názor, nikomu ten jeho neberiem...držím palce

anka66
21. máj 2012

@irine Ďakujem velmi pekne . Ja zhanam nieco pre dcerenku ale sme obmedzeny tym že ma v january bude mat este len 2 roky ato nas asi do štátnej nezoberu ale pači sa mi aj ta skolka nie len pre aktivity ktore ponuka ale je aj blýzko mojho zamestnania.

fely
28. jún 2012

Ahoj maminky,
30.6.2012 od 10:00 se uskutoční súťaž pre otcov s deťmi od 3 do 12 rokov Pirátske dobrodružstvá (rodinná hra, každý tím, zložený z otca a z aspoň jedného dieťaťa, bude musieť prekonať niekoľko nástrah na plavbe za pokladom) každý tím ziská drobnu odmenu.
Vstupné je zadarmo, akcia sa uskutočnia v MC Srdiečko - pobočka KC - Stred.

Info na pozvánke.

novotnajanka
17. júl 2012

@olencinka ahoj,ja mám 3roč.dcéru a 12mes.syna a nikoho na kočíkovanie...nepridáš sa.Bývame na Lavičkovej-nad kostolom

novotnajanka
17. júl 2012

@olencinka ahoj,ja mám 3roč.dcéru a 12mes.syna a nikoho na kočíkovanie...nepridáš sa.Bývame na Lavičkovej-nad kostolom
@viva27
@k_a_j_k_a asi je to veci,takto po roku,ale hodilo ma to na túto diskusiu.Nechcete niekto kočíkovať na Juhu,Mám 3roč.dcéru a ročného syna

k_a_j_k_a
17. júl 2012

@novotnajanka ahoj, v pohode 🙂, my chodievame obcas na ihrisko ku kostolu. Aj s @viva27 😀. Tento tyzden uz nie, ale mozno buduci. Len neviem este kedy budem mat deti doma buduci tyzden. Ak chces, mozem sa potom ozvat.
@viva27 pridate sa dievcata? 🙂

novotnajanka
17. júl 2012

@k_a_j_k_a OK,tak bud.týždeň sa ozvem.Pekný večer

viva27
21. júl 2012

@novotnajanka ahoj samozrejme sa rada stretnem keď budeme mať všetky čas 🙂)) tento týždeň by malo byť aj pekne

viva27
21. júl 2012

@k_a_j_k_a 🙂 dúfam že sa uvidíme

vejo
23. júl 2012

Ahojte, neviete mi poradit nejaky dobry second hand s detskym oblecenim v TN? vedela som o jednom na Braneckého ale ten zrušili. Ďakujem za pomoc 😉

k_a_j_k_a
23. júl 2012

@novotnajanka @viva27 ahojte, prepacte, ale tento tyzden von nejdeme. deti su cely tyzden mimo domu. buduci tyzden by to snad slo 🙂 pa zatial

novotnajanka
23. júl 2012

@viva27 čo tak zajtra o štvrtej, alebo piatej?Len neviem odkiaľ si,tak navrhni miesto,hm???Ja sa prispôsobím.Jana

novotnajanka
23. júl 2012

@k_a_j_k_a hm, že deti celý týždeň mimo domu...jaaak ti závidím.Tak o týždeň.Pekný večer

viva27
23. júl 2012

@novotnajanka ahoj to my chodime doobeda od cca 10tej do 12tej lebo poobede sme s tatinkom a ja som z východnej a chodíme ku kostolu ale nie kazdy den, teraz som nebola skoro dva tyzdne nebolo kedy a minuli tyzden len raz na ihrisku pri slamaku takze je to o dohode ci sa ide ci nie 🙂

novotnajanka
23. júl 2012

ja som zajtra s malou objednaná k zubárovi na prehliadku o 9tej,tak ak by sme sa vybavili môžeme ísť von aj o 10tej.My sme z Lavičkovej,tak čo takto o tej 10tej pred škôlkou na Východnej,hm?

novotnajanka
24. júl 2012

@viva27 ahoj veľmi sa ospravedlňujem,ale nám to dnes nevyšlo.Dohodneme sa na bud.týždeň-teda ak si sa nenahnevala.Prepáč.Jana

viva27
24. júl 2012

@novotnajanka ale to je uplne vpohode ja som bola dnes aj tak len pred panelakom a na dalsie dni uz nieco mam takze na buduci tyzden papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre