Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

olivka84
20. mar 2013

ahojte mozem sa k vam pridat konecne som nasla nejaku temu s trencina a teda aj vas ja som s juhu a teda byvam tu skoro rok v juny to bude rok pred tym sme byvali dolu na vychodnej co je tiez juh ale je to iny svet ako zu hore. pozeram ze riesite skolky to som ani nevedela ze je taky problem dostat dieta do skolky ja som s dediny a tam boli radi ze maju dost deti do triedy

zanas
22. mar 2013

@stanka_i dakujem za radu, ani FB som nic konkretne nenasla ... skusim pozistovat osobne u riaditeliek.
@mmmarta neviem ci cakaju, myslim si ze skor nie. My sme nikomu nic nedavali, ani nemame ziadne znamosti. Klasicky sme isli na zapis v termine, ktory bol vypisany na strankach mesta. Co sme sa pytali tak beru deti narodene v 2010. V roku 2011 az na buduci skolsky rok ....

zanas
22. mar 2013

@olivka84 ahoj, pozeram ze vy mate este chvilku cas rozmyslat nad skolkou 🙂 mozno za dva roky sa situacia vyriesi a uz nebude taky boom 😀

olivka84
22. mar 2013

no casu mame viac nez dost len ma to prekvapilo ze uz teraz je to take kriticke

terry33
25. mar 2013

ahojte, je tu niekto z tn juhu?

wvwvw
4. apr 2013

ahojte. potrebujem poradit dobreho ortopeda v tn? dakujem

lalu
10. apr 2013

Ahojte, je tu niekto kto by mal zaujem o prilepsienie? Hladam pani, co by mi prisla raz do tyzdna pozehlit, pripadne upratat. Soblahovska 🙂

mimus265
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimus265
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viva27
17. apr 2013

maminky chystám na juhu bazárik detských vecičiek, info do IP, ozvite sa ak máte záujem, ďakujem

sandrika1986
21. apr 2013

Ahojte, kto by mal záujem o vaničku s podložkou pre bábo, poprípade o dudlíky nepoužívané,tak dajte vedieť alebo pozrite môj bazárik. ďakujem 🙂

kikatko
4. máj 2013

babenky, neviete o niekom kto je priamo z TN a objednáva next?

viva27
4. máj 2013

Žienky, maminky budem sa opakovať ale znovu sa pýtam, kto má záujem prísť si predať nepotrebné vecičky pre deti, hračky prípadne dámske oblečenie, prihláste sa mi do IP, 1. alebo 2. júnová sobota v KC aktivity na juhu bude bazárik, presný dátum bude čoskoro, bude to formou - každá maminka si predáva sama, kto má záujem píšte rada odpoviem

andelusik
13. máj 2013

Mamičky z Trenčína a okolia, príďte sa pohrať so svojimi deťmi, ešte máme voľné miesta!!! 🙂
🙂 Škola hrou s vílou Repôčkou 🙂
Veselé hry pre deti vo veku 2-3 roky na rozvoj kognitívnych schopností (schopností nadobúdať samostatne nové poznatky, hry na logiku, pamäť, postreh, pozornosť,...).
Milé maminky a tatinkovia! Chcete sa s Vašimi deťmi zabaviť a niečo nové ich naučiť? Tak príďte vždy vo štvrtok o 10.00 do kaviarne Frani na Mierovom námestí v Trenčíne. Vychutnať si okrem hier môžete i kvalitnú kávičku a domáce koláče. Začíname 16. mája! Počet miest je limitovaný, v prípade záujmu sa prosím nahláste na mailovú adresu: daskarepkova@gmail.com, t. č. 0908 536 222. Vstup voľný, príspevok vítaný.

kikatko
4. jún 2013

ahojte, hládam nabijačku na sony cyber-shot 14.1 typ N- moju mi aj s vecami ukradli a ostal len foták. takže ak by mal niekto na predaj- napr. pokazený foták a dobrá nabijačka bola by som moc rada

sandrika1986
6. jún 2013

Chcela by som sa Vás opýtať, či niekto z Vašej rodiny nepracuje v Dubníckom metalurgickom kombináte ? Aké majú skúsenosti ? ďakujem.

gabika84
11. jún 2013

kocky viete my niektora prosim povedat, kolko vychadza mesacne statna skolka aj so stravou v TN?

k_a_j_k_a
28. jún 2013

@gabika84 ahoj. Teraz som nasla Tvoju otazku, tak snad je to este aktualne. 🙂 ja mam obe dcerky v statnej skolke. Platime cca 30€ na mesiac na jednu. Raz som zaplatila 75€ za obe, t.j. nejakych 37€ na jednu, ale to sa mi stalo len raz, ked bol dlhy mesiac a obe boli cely mesiac v skolke. Inak mi z uctu odchadza plus minus tych 60€.

kucminka
28. jún 2013

Kočky,ktoré by ste mali záujem,budeme robiť bazárik v Nemšovej,prídte si predať svoje veci ,ktoré sú vám nepotrebné (hračky,oblečenie,topánky) čokoľvek,čo sa vám nehodí a zavadzia a iný by sa možno potešil.Bude to formou-prídete,určíte si sami ceny,aj si sami predávate.Ak máte záujem,kludne ma kontaktujte do IP.Dátum ešte nieje presný,v dohľadnom čase upresním.

karinkaeich
11. júl 2013

ahojte, trosku od temy, ale nepotrebujete niekotra kontakt na super realitacku? pomoze a vybavi vsetko ohladom predaja nehnutelnosti. ak ano, rada dam v ip, je to moja teta

katslad
17. júl 2013

Ahojte babenky, maminky....nemáte chuť niektorá na kávičkový pokec? V TN som krátko, nemám tu moc priateliek.

novotnajanka
21. júl 2013

@katslad a odkiaľ si?

katslad
14. aug 2013

@novotnajanka ahoj, no ja som si ani nevšimla že si mi odpísala...som z TN, bývam na sihoti I

sandrika1986
25. aug 2013

Ahojte, je tu niekto, kto zbiera tiež šmolkovské domino kocky ? Máme na výmenu tieto čísla aj viac kusov : 27, 12, 11, 23, 8, 25, 1 a 17. Potrebujeme tieto čísla : 2, 3, 9, 13, 15, 19, 22, 24 a 28.

tedina
3. sep 2013

Ahojte, neviete poradit nejakeho dobreho a mileho zubara v Tn? Chcem pre seba aj pre 4 rocneho syna, takze aj s milym pristupom k detom. Vycitala som tu na koniku, ze chvalia kliniku Mudr. Mehdi Forouhar, len som pocula, ze je strasne drahy. Je pravda, ze je drahy, kolko sa u neho v priemere plati?
Susedka mi spominala Mudr. Globanovu, mate nejake skusenosti s nou?

stanka_i
12. sep 2013

@tedina ahoj, tiez som sa vo fore docitala o tej klinike, ale este som tam nevolala, tiez hladam zubara pre svojho syna. ak budes mat nejake blizsie info, budem velmi rada, ak poradis

elisskah
16. sep 2013

@tedina
@stanka_i Ja tam chodim a ano je riadne drahy. V tehotnosti som mala problemy so zubami. Z dvoch sa mi odlomilo, daval mi korenove blomby. Neviem si spomenut na tu cenu. Najskor vyvrtal, dal nejaku liecivu vlozku a neskor zablomboval. Istotne to bolo vyse 100 Eur. Ma tam vela lekarov, prehliadku si dam spravit u hocikoho, ale zuby len u neho, kedze sa vravi, ze je najlepsi. Ostatnych doktorov nepoznam. Spomenula som si len na cenu dentalnej hygieny. Ta bola 40Eur. Vyhodou je, ze robia od rana do vecera na 2 smeny. A vzdy sa musite najskor objednat. Maju tam recepcnu.

elisskah
16. sep 2013

@stanka_i
@tedina samozrejme za kazdy zub zvlast.

stella33
23. sep 2013

@tedina ja chodim k MUDr. Hrčkovi. Dent. hygienu ma jeho manzelka v Laugu, ale prave sa stahuju k jeho ambulancii smer Orechove. Neviem presne adresu. Je tiez drahsi, ale precizny. Chodime tam cela rodina. Plomba cca 40eur, dent. hygiena dospelaci 30, deti 15. A hadam trochu spustia, ked odidu z Lauga 🙂 (tam mali trochu ine naklady na najom)

tanija133
23. sep 2013

@stella33 pleas a nevies, spolupracuje aj s nejakou poistovnou ten Dr. Hrcka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre