Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kacenka83
8. okt 2009

ahojte,
ak nahodou zhanate oblek tak v Prostejove v Big Boxe maju 80% zlavy, my sme tam vcera kupili krasny za 19 eur. Klasicke velkosti uz maju vypredane, ale na vysokych, stihlych a poriadnych chlapov tam este mali vcera pekny vyber.

A konecne sme kupili topanky aj pre Kubka, on ma problem cokolvek obut tak vcera sme konecne nasukali nozku do krasnych a pohodlnych topanociek 🙂

lucaska
8. okt 2009

ahojte, esteze tolko toho nepisete apom nemusim vela citat..... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

akosi tu nestiham vsetko sledovat,,kym popozeram facebook a nejake stranky tak uz nemam ani kedy pisat..xixix
juuuj ale je vonku kraasne pocasicko,len keby chcelo vydrzat........... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mami,ani ja ti neporadim , lebo som tam este nikdy nebolo a coze vam je?????

new , a ako v skole????? tak aspom ze ti je uz trosku lepsie.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

amatula,tak ty si si uzila pri oboch tehu??? no pekne,ale ved to stalo zato..... 😉 😉 😉 😉 😉

siska a vy ako???samko uz je v poriadku???????

minkak
8. okt 2009

Ahojte kocky.tiez nejako nestiham ,ale uz sa Vam tu musim ukazat 😉 ze som este stale tu 😉 😵

kacenka no waaaauuuu-tusim hned poobede tam pojdeme kuk-tak to je teda inaaaa cena 😉
dakujem za tip-u nas sa zide.... 😅
mozno na toho mojho nieco objavime 🙂

new tak super,ze uz je lepsie 🙂 tak uz musi byt len dobre!!!!!!!! 😵

kacenka83
8. okt 2009

minkak no super ceny, aj nohavice zvlast predavaju ak by ste potrebovali... ten nas oblek uz po zlacneni stal 97eur, kolko stal predtym som sa nedopatrala... nam to moc pomohlo, lebo ideme v novembri na svadbu a oblek sme zhanali... teraz mozem ja investovat viac do seba 😀

new nic moc ked ti je zle a chodis do skoly a staras sa este o dieta... ale bude uz len lepsie 🙂
mne bolo pri kubkovi tak zle, ze som v chladnicke nebola 3 mesiace, uplne odrovnana, fuj, uz by som nechcela 😝

siska ako samko, este mava teploty?

lucaska
8. okt 2009

kacenka,tak super ze uz ste kupili topanocky........ 😉 aj my sme boli vcera kuk v prostejove a sme sa smiali , lebo vzdy ked sme isli okolo bolo prazdno a vcera tam bolo dost ludi, konecne mali predavacky co robit..... 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
8. okt 2009

lucaska no pekne hned si mi mala dat vediet 😅

kacenka no veru aj samotne nohavice....u nas vsetko.....no ideme na nakup -tatinka mame dnes doma-mozme ist 😀

no pekne,pekne tak to je ina suma 😕 no pekne si to vymyslela tak si mozes dopriat ty 😀
a komu idete na svadbu?ale Vam bude 🙂

lucaska
8. okt 2009

minkak,ved ma nenapadlo ze je zdenko oblekovy az teraz... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kacenka83
8. okt 2009

lucaska ja som tam tiez bola prvykrat, ale zase za tie usetrene peniazky to stalo, lebo oblek je fakt velka polozka, som ani nevedela, ze su to take palky...

minkak ideme mojej sesternici, uz sa tesiiim, este zhanam kubkovi oblek nech je fesak... akurat neviem ako to urobim so samkom aby som nemusela o osmej domov 😒

lucaska
8. okt 2009

kacenka,tak tak to su ine palky.......................my sme lucaskovi kupili oblek v laugu v BHS.....uuuuuzasny je a je v tom kraaasny, ved po svadbe hodim foto............ 😉

kacenka83
8. okt 2009

lucaska a vy idete kedy na svadbu?
ja chcem kubkovi len poziciat oblek, mi to pride zbytocna investicia ked ho oblecie raz...
a ty uz mas pre seba nieco kupene?

minkak
8. okt 2009

lucaska no teeeeda 😀 ty betarka 😀
kacenka no veeeeru.....ale tak co narobis.....
kacenka no super,ja by som tiez tak isla trsnut 😀

lucaska
8. okt 2009

my ideme teraz v sobotu kamosovi na svadbu ale to je potom len taka party na chate.........a 24.oktobra ideme mojej sestre-to bude divocina...xixixix....... 😉 😉 😉 😉 ano,ano mam uz satecky............. 😉

mami.sk
8. okt 2009

ahojte 😉

tak sa to tu konecne rozbehlo 😀

kacenka - diky za tip, moj drahy uz potrebuje novy oblek ako sol 😔 ten zo svadby ma nadherny, len skoda ze odvtedy pribral 20 kg a zialbohu .... 😝 😝 😝 uz sa donho nezmesti 😀
my tam pojdeme dnes kuknut, aj ked mm nie je nadseny ale co ... taka super cena...

mami.sk
8. okt 2009

teraz na napadlo ze aj v Maxe je Prostejov 😕 😕 😕
tam nebudu mat zlavy???

mami.sk
8. okt 2009

lucaska - my nastastie nepotrebujeme ortopeda ale kamoska 😝 nie je z TN tak sa ma pytala 😕
inac vy mate riadne "svadobne" obdobie 😀 ja by som tiez isla niekde na svadbu zatrsat a u nas sa nic necrta 😀
som oznamila mojim sestram a bratovi / vsetci uz maju vek 😀 / ze Terezka dostala krasne saty z UK, take slavnostne na svadbu, tak aby sme ich vyuzili ale nejako sa im nechce 😀 😀 😀

lucaska
8. okt 2009

ahojte, no ako obleky nakupene?????????????????
mami,no ved ked ma teri saty treba to vyuzit tak uz len pockat kym sa neodhodlaju,len aby dovtedy terezke saty neboli male...... 😅 😅 😅

ved konecne nejake vzruso...................a mozno sa nam crta este jedna svadba nabuduci rok.... 😉 😉 😉 😉 😉

mami.sk
8. okt 2009

no ved o to ide ze saticky su na 1,5 roka, t.j. na buduce leto... takze som vsetkym dala vediet v predstihu 😀 😀 😀 aby sa vedeli zariadit🙂))

drobec.zz
8. okt 2009

ahojte, tak my sa zase konecne prisposobujeme nasmu domovu a celkom to ide, konecne som oprala a ozehlila po dovolenke a teraz som uz zacala menit letne veci za hrubsie a ono slniecko zacalo hriat 😉

minkak, ty tak trsat do porodnice a nie na svadbu 🙂

lucaska, tak vy uz o chvilocku budete tiez svadbovat 😉

mami.sk
8. okt 2009

skoro som zabudla sa vam pochvalit ako sme dopadli na nakupoch 😀 prisli sme do obchodu, tam asi 10 oblekov dokopy a vsetko velke alebo male cisla 😝 takze nic 😝
a predavacka tak neskutocne protivna, ze som to uz dlho nezazila 😝 😝 😝 OTRAS 😝 a nezabudla pripomenut ze dnes tam mali hotovy blazinec a ako sa narobila 😝

drobec - prijemnu aklimatizaciu 😉

minkak - podla mna porodis presne na Veronikine narodeniny 😉

minkak
8. okt 2009

No teda mami....tak ja mam uuuuuplne ale uuuuuplne opacnu skusenost-predavacky neskutocne mile vsetky-pomahali ako sa dalo-hladali s nami radili....nosili....menili....pri pokladni to same...a este sa stale za nieco ospravedlnovali... 🙂 a to tam mali tooooolko ludi,ze az...a co som videla,tak behali a nosili a podavali vsetkym....
my sme riadne nakupili ani radsej nejdem pisat kolko 😀
nam sa teda podarili najst este fajn kusky 🙂
ja som cela vytesena a MM tiez 😵
tak to mi je luto,ze ste nic nenasli a este takto ste dopadli 😒
a v Maxe ten vypredaj nieje-tu len rusia predajnu 😉

kacenka este raz dakujeeeeeeeemeeeeeeee 😵

no neviem ci ma nechaju az do jej narodeniniek,ale bola by to sranda 😵

drobec ved aj tam si trsnem-uz konecne budem moct trosku sa rozprudit 😀

Lucaska este jedna 😕 no teeeeda 🙂 supeeeer 😵

mami.sk
9. okt 2009

ahojte 😉

minkak - my sme tam boli o 17.30 tak tetuska uz asi mala po celom dni dost tak sa jej nechcelo s nami zaoberat 😝 uz je to teraz jedno 😝 ja som sa jej pytala ake asi cislo pre mm a ona na mna vyblafla , ze akoze to neviem 😝 ako keby sme kupovali oblek kazdy tyzden 😝

newyorkgirl
9. okt 2009

ahojte 🙂 teda aka chlapska tema v nasej teme 😀 my take casto tiez nepotrebujeme teda 🙂 dneska mame tatina v praci do 18tej a aj cely vikend tak budeme zas baby gazdovat no.. uz ani neviem co varit stale tak vitam tipy 😀

kacenka83
9. okt 2009

new ja som tiez uz zufala z varenia, o chvilu nas este prikrmy cakaju...
my sme vcera jedli kuskus s kuracim maskom a dnes mam zatial len slepaciu polievku na sporaku, druhe neviem co, bud iba pecene zemiaky a k tomu salat z kyslej kapusty, alebo toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7541

a ja som dnes po piatich mesiacoch spala viac ako 2,5hodiny vkuse, samko mi dovolil spat cele 4! hodiny a potom dalsie 2 vkuse, no normalne som rano bola prespata 😀

kacenka83
9. okt 2009

minkak no hod cislo kolko ste toho nakupili 😎

mami aj my ked sme tam boli tak predavacky boli riadne nervozne, ani sa necudujem, doteraz sa nudili, lebo mali vzdy prazdny obchod a zrazu kopec ludi... my sme potom nastastie natrafili na fajn predavacku tak aj poradila...

newyorkgirl
9. okt 2009

tak kacenka nejdem provokovat ze my spime od 22hej skoro do 10tej rana 😀

kuskus som este nikdy nevarila ale rozmyslala som veru nad nim len ho tu niekde musim pohladat v obchodoch....

tak pekny dnik my zas klasika upratovanie varenie ach jo vecny kolotooooooc 🙄

siska_br
9. okt 2009

ahojte babulky,

kacenka - kura na kys. kapuste robime aj my sem-tam a je bohofske, strasne ho lubim, akurat som erikovi tento tydzen hovorila, ze si musime upiect, ale potom som robila kolosvarsku kapustu, tak aby sme to neprekapustovali...mam pre teba konecne to dvd, tak ked budes mat bud. tyzden cestu do mesta, mozem ti ho priniest. alebo aj v utorok do juzanky, ak by si chcela 😉 a ozaj, ja som vcera varila tot:
http://www.biorecepty.sk/core/recepty/php/user_...

my sme isli vcera tiez okolo prostejova, ale moj muzo chvalabohu, obleky nepotrebuje, tak sme ani nevbehli...zhanam pomali zimne topanocky samikovi, ale si hovorim, ze pojdem zajtra omrknut burzu v MC a uvidime...aj tak sa mi zatial ziadne nezdali dost zimne 😀

no a ozaj - samik sa zatial drzi, asi dvakrat mu vybehla teplota nad 37, ale len mierne, tak sa snazim tvarit, ze je to normalne, ked mi tak dokina povedala...dakujem za opytanie dievcata

jaj a dve veci mam na srdci 😅 - cez vikend sa chystam oprobovat prvu marcipanovu potahovanu torticku vyskusat, nemate nahodou nejaky overeny chutny receptik na krem - plnku? a ta druha vec - po 86 rokoch sa chystam ku kadernicke - poradte prosim nejaku sikovnu tu v tn???? vopred vsetkym dakujeeeeem

siska_br
9. okt 2009

new - tak to je fakt cista provokacia s tym spankom 😅 ale vy uz mate narok, vy ste uz veliky. a ty si oddychnut potrebujes...a o tom upratovani mi hovor...samik dnes pomahal - ja som dlazky umyla, on sebou utrel a nakoniec na seba vylial spinavu vodu z vedra 😀

kacenka83
9. okt 2009

new u nas kubko spava od osmej do osmej, obcas dokonca aj do pol desiatej a taha celu noc takze ja pevne verim, ze raz sa dockam aj od samka to iste... 🙂

kuskus je vdacny, nabuduce ho urobim nasladko

siska super, tesim sa na dvd 🙂 a ozaj, ten slovnik co si mi posielala link mi nefunguje ☹
ako chuti mungo fazula? uz som ju parkrat drzala v ruke, ale nakoniec som nekupila...

a zimne topanky sa daju kupit uz aj v Deichmane, mali tento tyzden tovar so zimnou obuvou a myslim, ze vybrat sa da...

a plnku som teraz robila do torty z eskimo rezov, ide tam puding, maslo a smotana, je vyborny a dannynka si chvalila plnku z ladovych gastanov, alebo puding, tvaroh, smotana, ale tam asi aj zelatinu aby to bolo dost stuhnute, ja tak robievam pribinacika

siska_br
9. okt 2009

kacenka - ten anglicky slovnik? no neviem preco, teraz som ho skusala a mne ide..neviem, nemoze to byt prehliadacom? aky pouzivas? na tej ceskej stranke je tiez slovnik...chces este raz skusit poslat ten anglicky?

mungo fazula chutou pripomina zeleny hrasok 🙂 naklicena je vraj sladucka, to som este neskusala, ale chystam sa. posledne som kupila aj azuky fazulu, ta vraj chuti ako orechy..my nie sme az tak moc na klasicke strukovinove polievky a privarky, ale strukoviny su zdrave, tak to skusam vymysliet inac. vcera chutilo 😵

v deichmane sme boli vcera, neviem, nic ma tam nechytilo za nohu, chcela by som mu kupit take z kozusinkou vo vnutri, vyssie cizmicky a cizmicky tam mali len latkove, take bez futra vo vnutri ☹ sa bojim, ze mu v zime labky omrznu...

joj, ked o tych plnkach pises...slina po kolenoooo 😝

lucaska
9. okt 2009

ahojte, no mami teda , tak ste ani nic nekuk, asi mali predavacky uz toho plne zuby.............. 😝

minkak, tak ste nakupili-supeeer, zdenko bude fesacisko kazdy den v novom obleku..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

new,tak to kraasne spinkate-lucas spi od 20.30 do 7.00-8.00------- 😉 😉 😉 😉 aspom si oddychnes ked ti nicolka tolko pospinka.....

kacenka, neboj vecne sa budit nebude, ale musi to byt pekny zaberak, mne lucas predvcerom v noci vystrajal, prvy krat odkedy ho mame som musela k nemu pat krat vstavat,inokedy prespi celu noc a rano som bola jak troska......... 😝 😝 😝 😝 taketo vstavanie ja nepoznam,ale ide mu posledny zubok dole tak asi to ho trosku trapilo......

siska,no to varenie aj mne uz ide niekedy pekne na nervy ani nie tak varenie ako to co uvarit esteze je ten nett sem tam daco pokukam............... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre