Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
25. júl 2008

o dnes sa tu vo velkom gratuluje,takze sa pripajame vsetko len to najlepsie 😵
a tiez Kubkovi vsetko najlepsie k meninkam-to som nevedela,ze takto oslavuju v jeden den 😵 😵 😵
a tiez Kubovi adknmu gratulujeme 😵 😵 😵

my sme sa pred chvilockou zobudili,doobeda sme boli u nasich ,tak som s vami nestihala kavickovat
tak snad vecer sa stretneme 😉

kacenka83
25. júl 2008

ahojte, este sme u nasich a mame sa skvele 😵
a dakujem aj za mna aj za kubka za gratulacie, ste zlate, ze ste si spomenuli, teda hlavne na mna, kedze som neni v kalendari 😀
a pripajame sa s gratulaciami adkinemu jakubkovi 🙂
nestiham citat moc dozadu a podrobne, no dufam, ze uz ziadny novi marodi nepribudli...
majte sa zatial, pozdravujem vas vsetkych

newyorkgirl
25. júl 2008

tak aj my sa pripajame ku gratulaciam aj jakubkom aj kacenke 😉

minkak, ani nehovor o spanku my uz 2hy den cez den nespime a aj tak sme hore do 22 takze ja uz neviem 😀 a uz doma voooooobec nic nespravim 😅

minkak
25. júl 2008

opravujem chyby akosi mi vypadli pismenka pardon 😒
adkinemu Kubkovi vsetko najlepsie k meninkam 😵

new no my sme sme spali 2 a pol hodky takze celkom fajn,to mate teda inu vydrz a o kolkej rano vstava?
mas co robit,hm tak sa drzkaj 😉

minkak
25. júl 2008

babulky hu-hu kto je tu???
aky ste mali dnik?co nove?

adkag
25. júl 2008

ahojte, az teraz som sa dostala k netu, vsetkym moc dakujeme za blahozelania a tiez prajeme vsetko naj kacenke a jakubkovi 🙂 .

lucaska
25. júl 2008

ahojte, chcela som sa vas spytat nemate mi niekto pozicat na tyzden vysielacky, svoje som uz predala lebo som ich nepouzivala, a teraz by sa my zisli??????????????

minkak
25. júl 2008

lucaska ja nemam ,ked sme u svokrovov pouzivam telefony 😀

adkag
25. júl 2008

lucaska my veru nemame,my ich pouzivame kazdy den zakazdym ked jakubko spi.

minka my sme mali ubehany den,manzel mal dovolenku tak sme boli vyberat farbu do kuchyne, plavajucu podlahu a dvere,akoze riadna fuska, sme skonstatovali ze radsej pol dna robit na stavbe jak hodinu behat po obchodoch. esteze bol s nami aspon svagor, trosku postrazil maleho a jakubko potom v aute zaspal tak tam s nim cakal a mohli sme si v klude obehat obchody.

minkak
25. júl 2008

my sme veru vysielacky nekupovali,prislo mi to zbytocne v byte,malu zapocujem hned
a ked idem k svokrovcom raz do mesiaca tiez je to v pohode alebo to riesime telefonmi dame si to na hlas.odposluch a pocujeme vsetko 😉

adka tak to verim,ze to bola fuska a co dostal jakubko k meninam ako ste oslavovali?

dannynka
autor
25. júl 2008

ahojte.. 🙂
aj od nas vsetko naj naj Jakubkom k meninkam 😵 😵 😵 😵

adkag
25. júl 2008

minka ja velmi vyuzivam vysielacky,aj ked bol jakubko mensi spinkal v kociku na dvore a ja som si doma robila, aj teraz ked sme napriklad v obyvacke pri telke a on spi tak ho hned pocujeme. ale v byte je to jasne ine, lahsie tam pocujes ked mala zaplace.
k meninam zatial este nedostal nic, budeme az v nedelu oslavovat tak mu budu vsetci blahozelat. my s muzom sme mu kupili taku hracku co vyfukuje lopticky ale uz davnejsie sme mu ju dali. ostatni mu asi daju peniazky,nechcu kupovat blbosti.ja rozmyslam zeby som za ne kupila sedacku na bike aby sme sa mohli vozit,len neviem ci tam bude cciet byt hlavne ked bude musiet mat prilbu na hlave,tak aby sme zase zbytocne peniaze nevyhadzovali. ale ja by som uz strasne chcela chodit na bicykli, minule leto som nemohla,tak aspon etraz.

minkak
25. júl 2008

adka podobne,aj my- strrrrasne by som sa uz chcela vozit,prilbu uz mame este sedacku musime kupit
len to pocko akosi ani nepraje nejakemu vozeniu ☹

dannynka
autor
26. júl 2008

pekny vikend vsetkym prajeme 😵

minkak
26. júl 2008

ahojte babulky,dnes ste ani nekavickovali?
my sme boli na chalupe,bolo nam fajn a vy ,ako ste stravili dnesny dnik?

newyorkgirl
26. júl 2008

ahojte kocky akosi to tu zanedbavate a to nie je ani take pekne pocko vonku 😀 my sme dnes behali doobeda po nakupoch a minuli sme toho az az od topanok cez hracky 😅 a poobede na zahradke 🙂

minkak
27. júl 2008

Dobre ranko 😵
no veru babulky kde ste?

adusa, Anicke dodatocne prajeme vsetko len to najlepsie k meninkam 😵 ako ste oslavovali?

dannynka
autor
27. júl 2008

mirka uzivame si slniecka a víkendu 😵 😵

minkak
27. júl 2008

danny no je mi to jasne 😉
pekny vikendik 😵
my uz mame poobede ,ideme hajusat a poobede na vyletik 😵

dannynka
autor
27. júl 2008

minka napodobne.. 😉
my akurat aj s mangelom obedujeme a ked sa GAbika zobudi tiez vyrazame na vyletik.... 😵 😵 😵

dannynka
autor
27. júl 2008

kde ste vsetky babule?

newyorkgirl
27. júl 2008

dobry vecer, kde ste vsetky? my sme dnes boli na bowling s mojimi kamosmi tak sme sa vyblaznili a zajtra sa chystame na plavku tak keby tam este ktosi bol uvidiiime sa mozno 🙂

dannynka
autor
27. júl 2008

ahoj new-ja tu 😀 😀 😀
a aj muci bo prave vlozila fotecky 😉
inak aj ja som vlozila s dneska..bolo super 😉

mucilienka
27. júl 2008

caute koculky,

my mame trosku akcnejsi vikend - vyletujeme.. dnes sme boli v ZOO v Bojniciach, vrelo odporucame, bolo tam super - mala si to uzila... aj my s MM.. vsak kuki fotky.... vsetci sme tak prijemne unaveni... no, bolo super.... 😵

minkak
27. júl 2008

Ajojte kocky 😉
pekne fotecky ste dali 🙂
muci a uz ste OK?

a kala ako si dopadla???

mucilienka
27. júl 2008

minka, ahoj... mala uz je asi OK... ja k tomu spejem.... 😉

aby som nezabudla, dodatocne prajem vsetkym oslavencom a oslavenkyniam vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia! 😵

danny, nebudes aj ty nejak takto oslavovat narodky?

dannynka
autor
27. júl 2008

muci budem...za par dni 😅 😅 😅 😵 😀

dannynka
autor
27. júl 2008

inak muci krasne fotto s Bojnic mate..aj my sa tam v auguste chystame 😉
no nic babule vela hodin uz je idem ja haji...bruu nocku vsetkym 😔

mucilienka
27. júl 2008

danny a uz si sa rozhodla, kde zorganizujes oslavu? si mi spominala, ze nieco planujes... (party)...

kacenka83
28. júl 2008

dobre ranko 🙂
tak uz sme doma tak uz vas snad nebudem tak zanedbavat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre