Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
20. aug 2008

audrey, vytiahnem masinku a mozes dojst aj hned, budes mat taky zostrih ako nikto........... 😀 😀 😀

audreyd
20. aug 2008

no dík 😖 zase až tak radikálne sa mi nežiada 😀

lucaska
20. aug 2008

asi hej ved aj my ked chodime po plavke, dovolenke tak to tu moc nestiham......ale ked je lucasik teraz trosku chorucky tak nechcem s nim moc chodit kade tade........... 😉

lucaska
20. aug 2008

drobec a co mate dnes v plane?????????

drobec.z
20. aug 2008

lucaska ved praveze neviem, asi skocim do mesta, treba mi ist, ale sa mi nesce 😒
audreyd a co mas kucery, ze vyzeras stale rovnako?????????

ivaz
20. aug 2008

ahojte, aj ja si dám konečne kávičku.
pri mojom hľadaní darčekov som objavila túto stránku http://nomiland.eu/kat/34/didakticke-pomocky-a-..., myslím, že niektoré hračky sú super. kuknite.
kacenka, blahoželáme. 🙂

audreyd
20. aug 2008

drobec, no mám... 😖 vlastne my sme sa ešte nevideli, však?! 😉

drobec.z
20. aug 2008

no audreyd nie, ale vacsina bab s kucerkami vyzera pri kazdom ucese rovnako, tak ma to hned napadlo 😉
ivaz vitaj 😉
este som sa zabudla pochvalit, romanko sa rano vypytal na nocnicek a vykakal sa 😀

drobec.z
20. aug 2008

ivaz, to vyzera zaujimavo, musim kuk, mozno sa mi nieco zapaci pod stromcek alebo na narodky 😉

dannynka
autor
20. aug 2008

ahojte 🙂

drobec.z
20. aug 2008

ahoj danny, ako zijete, 🙂
ivaz, to si sem ani nemala dat, tolkoooooooooooo veciiii ani nebudem vediet vybrat 😲

lucaska
20. aug 2008

audrey tak to mame podobny problem, mne sa tiez trochu vlnia vlasy a jedine co mi ostava je si ich zehlit skoro stale .................

tak romanko je sikulko.............. 😉

ivaz
20. aug 2008

drobec, ja mám na niektoré zálusk, ale povedala by som, že sa dajú kúpiť aj lacnejšie, ale s mojimi chlapmi sa po obchodoch chodiť nedá 😖 a tak nakupujem cez net.

dannynka
autor
20. aug 2008

ivaz dobra stranka 😉

dannynka
autor
20. aug 2008

drobec celkom fajn.... 🙂 Gabika cely den vymysla a ja pri nej nestiham skoro nic 😝 ale to asi niesom sama ze?

kacenka83
20. aug 2008

baby prepacte, ja som este uplne pribrzdena... ja som vam uplne zabudla podakovat za drzanie palcov a za blahozelania ☹ takze velke DAKUJEM

ivaz
20. aug 2008

niekde som zachytila, že cez víkend by mal byť deň polície. neviete kde a čo v tn organizujú?
danny už máme predsa loptošov, neboj bude horšie.

drobec.z
20. aug 2008

ivaz ved to, kym nabeham, tak schodim topanky a pridem na to,ze z domu je to pohodlnejsie, a co sa ti paci, Romanka dost chyta to prevliekanie, tak som rozmyslala nieco take, a mozno nieco aj na 2 roky 😒

dannynka
autor
20. aug 2008

ivaz- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veru bude horsie 😝

drobec.z
20. aug 2008

tak ja sa lucim, drobcek mi vstal, idem sa hrat 😉

lucaska
20. aug 2008

drobec si ma obehla................ 😀 aj ja sa lucim lucas je hore....

ivaz
20. aug 2008

aj ja sa lúčim, ☹ dlho som sa nezdržala, dnes filipko toho veľa nenaspal.

drobec.z
20. aug 2008

no ahojte, tak ja som mala super vecer, isla som zmyvat podlahy a sla som odlozit romankov nocnik a ako som ho zdvihla tak som vyliala vsetko na seba, ja ani neviem kedy sa tam ten moj drobcek vycikal 😀 😀 😀 on si behal po byte holy a musel si tam takto sadnut a vycikat sa, esteze je ten moc taky zdravy 😀 😀 😀

lucaska
20. aug 2008

ahojte, drobec esteze ze tam nenakakal , by si si mohla ist hned sportku podat..........aky ste mali dnik???

drobec.z
20. aug 2008

celkom v pohodke, len by uz mohol zacat skolsky rok, lebo po ihrisku sa potuluje vela skolopovinnych deti, ktore z nudy nevedia co robit a robia somariny a potom sa mi nemozeme hrat 😉 zajtra sa chystame do kubrej, tak zmenime posobisko a vy? 😉

lucaska
20. aug 2008

no dalo sa , lucasko az na ten kasel bol v pohodicke................boli sme na cintorine a potom na ihrisku..... 😉
lebo mi bolo akosi tazko najskor som zjedla styri cesnakove uzle a potom som si dala k obedu rajcinovy salat s cibulov , som to trochu prehnala................ 😀 😀 😀 😀

drobec.z
20. aug 2008

no lucaska, a nie si v tom? ked take chute a prejedanie 😀 😀 😀 mne sa najprv poobede nic nescelo, ale nakoniec som aj poupratovala doma aj bola von, no dopadlo to vcelku v pohodicke na to ako to zacinalo 😉

erka12
20. aug 2008

ahojte vy dve stalice 😉

lucaska
20. aug 2008

erka ahoj.......................ako???,

drobec no nikdy nehovor nikdy ale asi nie............... 😉

drobec.z
20. aug 2008

ahoj erka, my to tu drzime nad vodou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre