Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
3. júl 2008

tak uz spime... mala nemoze v poslednej dobe zaspat sama, musim ju drzat za ruku, a ked ju pustim, tak obrovsky rev.. teraz som si to zopakovala 4x, az som si ju dala do paplonika ako do perinky a tak som ju uchlacholila...

lucaska, ja neviem, co si mam vybrat, tolko toho tam je...

drobec.z
3. júl 2008

kala, u nas sa dovolenky rodinne ujmu, lebo kazda byvame niekde inde, sme roztrusene po SR a CR,tak sme radi ked sa zideme 😉 zajtra na braskovych promo to vsetko este dotiahneme a som rada, lebo oni mi pomozu s romim a aj ich decka sa uz s nim vyhraju a dokazu sa o neho postarat, tak si hadam oddychnem 😉

kala12
3. júl 2008

aj ja mam svokrovcov len tot kusok,v dedinke za mostom,ale ja mam takych,co sa vymykaju pravidlam. Moja svokra je zlata zena a svokor detto. 🙂

mucilienka
3. júl 2008

audreyd, dakujem pekne za tie katalogy, venonna mi uz hovorila... a kolko si ich mozeme nechat?

audreyd
3. júl 2008

kala, aj ja som si to myslela, ale jedného času sa to zvrtlo o 180 stupňov a otvorila som poriadne oči! dúfaj, že sa ti to nestane a že sú fakt takí, ako ich vidíš teraz 🙂

kala12
3. júl 2008

vidis muci, ty si chcela kupit katalogy domov. Mam par tohtorocnych, tak ak budes potrebovat,tak poziciam. Nam sa stavba oddialilana na neurcito.

adkag
3. júl 2008

muci,my tiez uspavame jakubka, musime byt s nim v posteli,inak nezaspi.

kala aj moja svokra super,ale svokor 😝

lucaska
3. júl 2008

drobec bol chory.............a to ti veri ze sa nevies z toho spamatat ani ja........

drobec.z
3. júl 2008

kala, hadam vysedi, teraz nam konecne zacal sediet aj v trojkolke, tak oslavujeme 😀 😀 😀
muci, mna romi drzi len za nos a cicik 😀

audreyd
3. júl 2008

muci, dokedy budeš potrebovať, my sme už vybrali, tieto nepotrebujeme 🙂

kala12
3. júl 2008

Audreyd jeezisi nestras. A to ,,jedneho casu,, bolo ako dlhopo svadbe? 😀 😀 😀

audreyd
3. júl 2008

keď mal adam asi 4 mesiace!!! inak poznáme sa asi 9 rokov, tak si to spočítaj, ako dlho sme "dobre nažívali" adam má tri roky :p

mucilienka
3. júl 2008

audreyd, a ktory ste vybrali?

ked uz spominame tych svokrovcov - ja mam zlatych, teda svokor je ako med, a svokra tiez.... 😵 akurat som to dnes pred venonnou skonstatovala, ze s nimi som to v zivote vyhrala... fakt ich lubim... 😵

kala12
3. júl 2008

tak to my uz mame po ,, jedneho casu,, 😀 😀

Inak baby stavitelky,co sa chystate stavat,pacia sa vam tie moderne domy bez strechy? Lebo my sa z muzom ideme z nich zblaznit.

mucilienka
3. júl 2008

kala, myslis tie cubec?

lucaska
3. júl 2008

vidis kala tie casaky ti musim vratit............. 😉

kala12
3. júl 2008

lucaska v pohode, to ma cas.
Muci neviem,co myslis. Hod link.

venonna
3. júl 2008

no, ja uz stracam prehlad, komu to mam zapriat uprimnu sustrast 😒 (uz aby bolo stretko, bo mam hokej) 😝
Z vlastnej skusenosti vravim - ak su svokrovci este ciperni a aspon sem tam sa postaraju o vnucata, je to na nezaplatenie. Ja mam mamu daleko a svokra je rada, ze o palicke dojde na vecko ☹ M teda obaja mame uz len mamy.
muci, a co vy idete stavat??? 😲

mucilienka
3. júl 2008

co je babule, kam ste zmizli?

kala12
3. júl 2008

baby co uz spime?

mucilienka
3. júl 2008

kala, nie, len mi dvakrat padol net...

kala12
3. júl 2008

ahaa,ja tu este nervacim,lebo muz sa mi bali. Ako keby bol Kitzingen na konci sveta. 😠 😠

mucilienka
3. júl 2008

kala, tvoj muz chodi do kitzingenu????!!!!! a kde robi?

kala12
3. júl 2008

Muci IP

mucilienka
3. júl 2008

kala IP

lucaska
3. júl 2008

este nespite????????

kala12
3. júl 2008

Lucaska este sa mi nejako nechce. a ty co ponocujes?

mucilienka
3. júl 2008

ani mne, akurat tak zvazujem dat si kofolu, ci nie.. bo tu mame nahovado teplo... 😝

lucaska
3. júl 2008

no, esteze ten nett mame................ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre