Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
20. nov 2008

No s menami to bude tazsie,este sme len vo faze vyberu. Som zvedava,na com sa zhodneme. 😀 😀 😀

Baby trencanky, co ste tehu a cakate babu, nepotrebujete nejake vecicky? Mam toho kopec po Terezke, vsetko zachovale, odkladala som pre druhe. ☹ ☹ ☹ .

moni1412
20. nov 2008

kala ved aj tretie moze byt, nie? 😉

dannynka
autor
20. nov 2008

kala ved odloz pre tretie 🙂 😉

dannynka
autor
20. nov 2008

moni citame si myslienky 😀 😀 😀 😀

kala12
20. nov 2008

Noo to asi uz nieeee 😀

dannynka
autor
20. nov 2008

co ty vies... 😀

dannynka
autor
20. nov 2008

babule ale nam tam vonku prsi ze?normalne ma to uz na spanie taha....dnes toho mam plne zuby asi sa pomalinky zoberiem haji...lebo to moje sidlo bude rano o 7mej hore 😒

bru nocku 😔

kala12
20. nov 2008

Aj ja sa lucim. Dobru nocku. 🙂

newyorkgirl
20. nov 2008

teeeda kala aj ja dodatocne gratulujem ku chlapcekovi 😵 tak vy uz ste mali sniezik, no my pri tych 10 stupnoch asi tazko 😅 Nikolka by najradsej leto a ist na piesok a na plavaren 😀

moni1412
21. nov 2008

danny 😀

dannynka
autor
21. nov 2008

dobre ranko 🙂

kala12
21. nov 2008

dobre ranko, dnes vyzera, ze bude riadna kosa. My sa chystame do mesta na nakupy. Nejako extra sa mi nechce,ale musim ist pozriet malej cizmicky. 🙂

dannynka
autor
21. nov 2008

kala-no veru ano....ani mne by sa nechcelo a chvalkabohu ani nemusime ked je Gabika chora...ale na druhej strasne uz neviem cim ju mam doma zabavit 😅

dienka
21. nov 2008

Ahojte,
marodom prajem skore uzdravenie.
Kala gratulujem ku chlapcekovi 🙂 Krasne fotky z toho 4D sona, maly je zlatucky.
Vonku je "uzasne" pocasie, vietor, dazd, no super.
Baby nemate niekto domacu pekaren? Ideme si kupit, mate nejaky overeny recept na chlebik? 😉

adkag
21. nov 2008

ahojte, tak my dnes von ideme,ale nastastie autom na juh,.kedze mame lopty,aspon sa v tomto pocasi trosku zabavime.

kala,gratulujem ku chlapcekovi. ja este neviem co cakame,ale keby to bola baba tak si rezervujem a mozme potom povymienat,ja mam zase kopec chlapcenskych veci,tiez odkladam pre druhe mimco 🙂 .aj ked najmensie vecicky mame neutralne,tak to ponosi,ale to max. cislo 62,vyssie uz su chlapcenske. tak sa mozme niekedy dohodnut co a ako.

adkag
21. nov 2008

kala a kde ste boli na 4D sone?

minkak
21. nov 2008

ahojte babulky tak my sme sa dnes boli korculkovat 😵 bolo supeeeeeer,Veronike sa mooooc pacilo 😵

audrey dakujem za tip 😵

dala som fotecky 😵

newyorkgirl
21. nov 2008

ahojte kocky 🙂 minkak super fotky veru, aj my sme taki korculiari, ale s Nikou sme neskusali este 🙂 my mame dnes taky naprd den, som kupila malej na ebayi darcek, ktory mal byt akoze NOVY a je poskodeny, som zvedava ako to budem vymienat teraz, taka som nasr... ze az 😠

minkak
21. nov 2008

new dakujeme 🙂
tak drzim palceky aby sa Ti to rychlo podarilo vyriesit 😉

aha co nas caka http://noviny.joj.sk/z-domova/21-11-2008/clanok...

dannynka
autor
21. nov 2008

minka-noo takze zima nam uz zacina v pravom slova zmysle 😅

dannynka
autor
21. nov 2008

minka uz snezi troska kuk z okna 😀

dannynka
autor
22. nov 2008

pekny zasnezeny vikendik prajem 😉

kala12
22. nov 2008

Ahojte,

rano nam krasne snezilo a za chvilku po snehu nebude ani stopy. ☹

Adkag to je dobry napad, ak by si mala holku,mozeme pomenit.My sme boli aprilovi, tak ti to aj sezonne sadne, mam kopec letnych saticiek. 😀 A na 4D sme boli v Pruskom.

Idem si uvarit kafco a trosku relaxovat, muza mam cely vikeńd na chate, mala mi spi, tak je tu kluud a pohoda. 😉

Minkak krasne fotky, Veronika je ina sportovkyna. 🙂 🙂

dannynka
autor
22. nov 2008

kala hojky..veru s tym snehom mas pravdu ☹

kala12
22. nov 2008

Ahoj danny, aj vy spinkate?

dannynka
autor
22. nov 2008

ano teraz som ju ulozila... 😉
ked sa vyspinka ideme k nasim...mame na navsteve u nasich uja s bratislavy 😉

dannynka
autor
22. nov 2008

teda vlastne nie z blavy ale zo žiliny 😀

kala12
22. nov 2008

my sme boli vcera za mostami, mozno pojdem este pozriet poobede svokrovcov, uvidime. 😒 Nemam auto, tak sa mi nechce trepat busom.

dannynka
autor
22. nov 2008

kala verim v takej zime by sa mi nechcelo ani nos z domu vystrcit,nie to sa trepat este autobusom... 😝

kala12
22. nov 2008

My sme uz rano absolvovali turu po meste, to bola katastrofa, Terezka nechcela na kociku nanoznik, stale ho odkopavala a s rukaviciek bola tiez nervozna. 😠 Som zvedava, ked zacne ozaj mrznut. Asi jej budem musiet vymysliet nejake nestiahnutelne.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre