Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
20. jan 2009

AHOJTE, ZUZANAMV 4 kg::_?, ja ked to tu tak citam tak sa tu bojim aj napisat, ja som pri Lucaskovi pribrala 23 kg............... 😝

kala , lucas je tiez baran a u nas doma je mama aj 2 brachovia tak ti to nezavidim ale vzdy lepsie ako strelec 😝

zuzanamv
20. jan 2009

Lucaska, veď v pohode, že si toľko pribrala, hlavné je, že si to potom aj rýchlo zhodila. 😉
Tá dieta bola hroznááá, si predstavte pri tehu chuti na všetko možné som skoro nič nemohla 😖

Dnes budeme možno my v noci vysávať soplíky, aj keď dúfam, že vydržíme do rána. ☹

lucaska
20. jan 2009

no este som vsetko nezhodila,ale myslela som ze to bude horsie.................. 😝
zuzunamv v pohode,aj nad nami odsavaju sopliky.............. 😝 😝 😝 😝 😝

dannynka
autor
20. jan 2009

babulky vlozila som par fotto s dneska 😵

dannynka
autor
20. jan 2009

zuzka-asi aj my sa pripajame k soplikovym,Gabika tiez dnes akosi hapcikala a aj z nosa jej tieklo 😝

kala12
20. jan 2009

ahojte,

lucaska ja som strelec???? Co sa ti na nich nepaci??? 😀 😀 Ja by som zase blizencov nechcela, ozaj take ,,rozdvojene osobnosti,,. Moja neter je blizenec a to je ine psycho. 😝 😝 😝

martinano
20. jan 2009

dannynka no super ty uz mas doma malu uradnicku 😉

zuzanamv
20. jan 2009

Danny, aký to je notebook?

dannynka
autor
20. jan 2009

zuzka-hrackarsky,mali ho v tesku pred vianocami za 349-sk 😉

zuzanamv
20. jan 2009

A aké to má funkcie? Zahrá sa ti s tým dlhšie?
Ja som pred Vianocami hľadala niečo pre Maťka, ale tie, čo som videla boli skôr pre predškolákov - školákov, písmenká, čísla, počítanie a tak.

dannynka
autor
20. jan 2009

zuzka-toto je tusim od troch rokov,ma to viac funkcii a Gabiku to bavi,tusim to ma aj budik,teda celkovo asi 6-aktivit,krabicu sme uz vyhodili,ale opakuje to slova,hlasky,je tam ajn klavirik a rozne hry... 😉

lucaska
20. jan 2009

kala 😨.. 😀 😀 😀 😀 ............moja segra je strelec , vychadzame si v pohode ale niekedy to je s nou hroza tvrdohlavejsieho cloveka ako je ona som este nestretla.......... 😝

augustovka
20. jan 2009

ahojte trenčanky!chcela som sa vás opytať či neviete kde v trenčine možem dať urobiť umelecké fotky našeho anjelika!Ďakujem 🙂 🙂

kala12
20. jan 2009

tak taky by sa aj nam hodil. moja drnda je maniacka na vsetku elektroniku, hlavne notebook. Viete ,co mi minule urobila? Nechala som ho otvoreny na stole, cosi som robila v kuchyni, po dost dlhej chvilke na napadlo, ze co je Teri tak ticho. Vosla som do do obyvacky a skoro ma vykotilo. Rozobrala mi skoro celu klavesnicu. Ked som na nu zvrestala, tak mi odpovedala ze ,,mami pisem,, 😠 😠 😠 😠

Potom som pol dna hladala, ktora klavesa kam patri a skladala, aby muz nezistil, ked prsiel z prace, lebo by ma zvozil, ze vsak to je moja chyba, nemam nechavat otvoreny notebook. 😝 😝

martinano
20. jan 2009

kala ty sa tiez doma nenudis 😉

zuzanamv
20. jan 2009

No, to asi väčšina dnešných detí ide po technike 😀
Maťko má teraz obdobie telefónov. Má asi 4 vyradené telefóny, plus nejaké kalkulačky, ktoré považuje za telefóny, a kade chodí, tade telefonuje.
Celkom sa teším, je to menšie zlo, ako jeho minulá mánia na otváranie a zatváranie dverí. 😉

Notebook asi bude až na ďalšie narodeniny.
Vo februári má síce meniny, ale to si želá hračkársku mikrovlnku. 😉

dannynka
autor
20. jan 2009

kala dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no nic babulky vela hodin idem ja do hajan,pa pa vsetkym a bruuu 😔 😔

kala12
20. jan 2009

martinano no to veru nenudim. Pri Terezke mam o zabavu postarane. 😀 😀

lucaska
20. jan 2009

kala to poznam , len ja som bola odhalena lebo som klavesnicu PgUp a PgDn dala naopak.... 😀 😀 😀 😀

martinano
20. jan 2009

tak ako to tak citam tak u deti je elektronika velmi oblubena aj my frcime telefonny,nabijacky, kable, pc, veza a tak 😠
kala nenudis,ale uvidis aka z nej bude pomocnicka, ked sa drobec narodi 😉

kala12
20. jan 2009

lucaska ja tiez, lebo odvtedy sa tazsie stlaca medzernik, preto niekedy pisem ako tatar. 😀 😀

martinano
20. jan 2009

lucaska 😀 😀 😀

lucaska
20. jan 2009

martinano vy sa nechystate na druhe baby.......................???

kala12
20. jan 2009

lucaska a vy??? 😉

martinano
20. jan 2009

my urcite nie ja som rada,ze mame matka a zdraveho, ja som mala problemy pocas tehotenstva a vlastne aj pred a dr.mi odporucil mat dalsie hned,alebo vobec.takze sme sa rozhodli,ze uvidime mozno za par rokov, ked sa vsetko utrasie a hlavne,ked matko bude vacsi aby uz s nim nebolo vela prace,lebo tehotenstvo bolo blbe 😝
a vy?

kala12
20. jan 2009

ja som chcela takto po sebe, este po porode, ked ma doktor sil, som mu vravela, ze by som rodila kazdy rok. 😀 😀

Hlavne som chcela jarne deticky, no a podarilo sa. 😉

lucaska
20. jan 2009

my nie..................... 😝 teda manzelik aj ano ale ja nechcem zatial.................

zuzanamv
20. jan 2009

Kala, tak ty si super, ja som pri šití videla všetky hviezdičky, hlavne teda prvýkrát, keď ma aj strihali.
Druhý bola pohoda, len pár stehov.
Ale prvýkrát to bolo snáď horšie ako samotný pôrod. 😖

martinano
20. jan 2009

lucaska pockaj za chvilu napises,ze druhe je na ceste 😉

kala12
20. jan 2009

zuzi no ja mam z prveho porodu ,,okno,,. To sa tak strasne rychlo udialo, ze si skoro nic nepamatam. Som sa musela muza pytat, aby mi to popisal, lebo pamatam sa len na to, ako muz krici, ze vidim vlasatu hlavicku. Nic viac. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre