Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
22. mar 2009

chcela som napisat,ze ked je flipko starsi 😉

dannynka
autor
22. mar 2009

erka-no veru....ale este stale neni uplne hotovo,ale snad uz cim skvor bude...aby som mohla tasku do porodnice konecnce zbalit 😅 😀

erka12
22. mar 2009

ty nemas zbalenu?
mami,kde v tn byvas?

dannynka
autor
22. mar 2009

kala a s Tebou budem musiet hodit v najblizsej dobe rec co a ako v TN porodnici......ved snad ta stihnem na skype 😉 Teraz idem dat Gabike papat a pojdem sa s nou vyvalit 😉 asi... 😅

erka12
22. mar 2009

len si pekne chod polezat,potom uz veru nebude cas 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. mar 2009

erka no veru rada by som,ale bojim sa ze poto zas v noci nebudem moct spat 😅 😅 😅 ,sice to uz teraz nemozem aj tak..... 😒 ☹

erka12
22. mar 2009

veru,ked v noci poriadne nespim,rano stanem jak ☹ ☹ 😠

kala12
22. mar 2009

erka pochopila som 😀

No maly je zlaty,len si, chudacik, asi pomylil den a noc, lebo v noci sa od desiatej budi presne kazde dve hodky a az okolo pol piatej zalomi az do osmej. Ale zato cely den prespi na 3-4 zobudenia.
Terezka je potvorka, zistila, ze ma doma konkurenciu, tak zacina vymyslat. 😒 Snazi sa vsemozne vzbudzovat pozornost, ale niekedy mi aj pomaha, podava plienocky a kremik na ritku. Ale to musi mat fakt dobru naladu 🙂 .

erka12
22. mar 2009

kala,takze tiez v noci vela nenaspis,ked sa maly stale budi 😉 nas filipko uz v noci nepapa,to je teda parada, vecer dostane flasu a potom az rano,sice sa niekedy zobudi,ale to ho len utisim a spinka dalej 😉 len dufam,ze ked mu vyjde ta dolna stolicka bude pekne spinkat celu noc 😉

kala12
22. mar 2009

no zatial som veru tohob moc nenaspala, v nemocnici sa nedalo,bo tam stale svietia a doma zase maly nedovoli. ☹ Vsak hadam si najdeme nejaky system a potom sa to ustali.

Vcerasme akurat s muzom konstatovali, ze uz aby mali obidvaja po maturite. 😀 Ale to uz zase my budeme stariiii.

dannynka
autor
22. mar 2009

kala-neboj najdete svoj rezim a budete pekne fungovat 😉

ja si lahnut nemozem,bo mangel maluje a by sme museli nuchat farbu...tak si pojdeme aspon na chvilku polezat,ako hovori GAbika oddychovat a ja pojdem potom uvarit daco druhe 😅

kala12
22. mar 2009

ja si idem tiez na chvilku vylozit nohy, kym mi deti este spia. 😉

dannynka
autor
22. mar 2009

kala len chod ja sa napapam a tiez sa pojdem na chvilku vyvalit 😉

adkag
22. mar 2009

ahojte,
kala tak to mas veru perne. ja tu mam stale niekoho,kto mi pomoze,ked uz nic ine aspon popestuje malu,lebo ona ked lezi sama tak sa casto meta a place, tak ked ju niekto pestuje je ticho. noci mame relativne ok, papa len raz, ale posledny krat vecer okolo 10, to je tak do 11,kedze stale aj sopliky odsavame,takze zalahnem o tej 11, budi sa okolo 3, to je zase na hodku a potom rano okolo 6 a to uz aj maly vstava,takze mam budicek.takze tiez nic moc so spankom.po tej 11 byvam uz uplne grogy,to sa mi uz pri kojeni riadne oci zatvaraju. dokonca som si s malou raz uz aj lahla ked jakubka zobrali nasi,co sa mi teda za rok a pol pri jakubkovi stalo asi 4 krat dokopy 🙂 .
snad si na to nocne vstavanie zvyknem a nebudem taka unavena.
kubkovi sa tiez stale treba venovat,vyuzivam kazdu chvilku ked sa mu mozem venovat, lebo sak aj mala dost casu zaberie,tak nech je to vyrovnane. kubko mi tiez pomoze,donesie plienku,krem a tak, malu stale mojka,len treba davat pozor lebo nevie odhadnut,ze jej spravi zle.
mala mava niektore dni take mrzute,stale sa meta,place, a vecer uz potom je taka nervozna,ze nezabera nic na nu a place strasne,ani napapat sa potom nevie. vcera zrovna sme mali taky den,tak som bola hotova uz vecer 😝

adkag
22. mar 2009

danny, no veru uz by bolo nacase tu tasku zbalit 🙂

mami.sk
22. mar 2009

ahojte ,
bývam pri Maxe 😉
kukám koľko vás tu je, bude veselo 😉

mami.sk
22. mar 2009

ja skoro žiadne mamičy s kočíkmi nestretávam v meste 😒 a pritom tu je toooľko mamičiek 😉
ja mám 3 mesačnú Terezku a vidím, že aj kala má tiež Terezku 😉
dannynka - sa ti to kráti 😉 ako zvládaš posledné dni tehu?
a aj ostatné máte také malinké bábätká - super 😉

adkag
22. mar 2009

mami,no veru sa to tu v poslednej dobe roztrhlo s babenkami a tehulkami 🙂 .
ja nebyvam priamo v tn,ale ked sme byvali,stretavala som vela mamiciek s kocikom po meste.ked bol jakubko malinky ja som bola v meste skoro stale, teraz sa uz moc neda,kedze nie sme priamo v tn a jakubko mi v kociku neobsedi,ale ani sam vela neprejde.
ja som sa s vela mamickami zoznamila cez Mk, mavame stretka, tak sa skus niekedy pridat 🙂 . a tiez som chodila s jakubkom na cvicenie na fitloptach a tam sme sa pozoznamovali.

amatula
22. mar 2009

ahojte 🙂
mozem sa aj ja pridat k mamickam z TN??

ja som tiez s jednim chodila casto do mesta a von......teraz je to tazsie...tak si viac uzivam virtualny svet 😎

mami.sk
22. mar 2009

jej, ďalší nováčik 😀
amatula, ja som každý deň vonku min. 3-4 hodiny a niekedy je človeku smutno samému 😒
adkag - budem rada ak sa budem môcť pridať 😉 aké veľké detičky chodia na to cvičenie na fitloptách? a kde to je?

zuzanamv
22. mar 2009

Ahojte,
vítam nové mamičky!
Ja tiež nie som pôvodne z TN, sme tu rok a pol, a tiež som skoro nikoho nepoznala. Táto diskusia je super! 😉

erka12
22. mar 2009

amatula, vitaj medzi nami 😉
joj tesim sa ze mame nove mamicky 😉

amatula
22. mar 2009

😉 ja vas tu uz dlho okukavam,,,len som sa okosi neodhodlala vstupit......
ked uz sa tu poznate..........

martinano
22. mar 2009

ahojte
vitajtenove maminy
akag a neboli malu brusko?tanervozita mi sedi na koliku.skus si kupit pupik a ked bude mat taky nervozny den pomasiruj jej brusko,super zaaberaa.myslim si preto,ze ked sa nevie ani napapat.

erka12
22. mar 2009

amatula,dobre ze si napisala 😉

mami.sk
22. mar 2009

amatula, presne aj ja. čítala som si diskusiu ale nejak som nemala odvahu 😀

martinano
22. mar 2009

ale uz ste tu a t je podstatne.ahoje 🙂

dannynka
autor
22. mar 2009

ahojte 🙂
amatula-super,dalsi novy clen 😵

adkag-no uz mame konecnce skoro vsetko dorobene,tak uz mozem s kludnym svedomim konecnce tasku naozaj poibalit,len este budem potrwebovat od vas cerstvych mamiciek aspon cez ip tip co ste v tej nasej porodnici vsetko potrebovali aby som nic nezabudla,mam v pc aj zoznam(vrela vdaka adkag) ale kazda rada uzitocna 😉

mami-no posledne dni su o to horsie ze sa mi v noci tazko spava,a navyse sme teraz akurat prerabali tak aj to dalo zabrat ale ako pisem uz je hotovo tak mozem zacat pomalinky pri tom mojom sidle oddychovat ak sa to vobec da 😅 😅 😅

kacenka83
23. mar 2009

dobre ranko 🙂
sa tu tusim chodim len stazovat, ale ja som zase uplne vyflusnuta, mne fakt staci kusok slniecka je mi dobre, ale toto co sa deje vonku na mna zle vplyva... citim kazdy vykyv tlaku 😝

vitam nove maminky, je to super, ze sa rozrastame 🙂

kala ty mi normalne beries iluzie, ja sa stale spolieham, ze zvladnem vsetko lavou zadnou 😀 😉

danny ak chces este dalsi zoznam tak mam z predporodneho cvicenia, ale myslim, ze je tam naozaj len to zakladne, hlavne doklady, spolieham sa na to, ze si este co to pamatam spred roka a pol, vraj sa nic nezmenilo... akurat neberiem veci co akurat zaberali miesto aby uvolnili miesto tym potrebnym...

amatula
23. mar 2009

ahojte 🙂
to je strasne pocasie,,,mna to uplne nicí 😢 😔 😝

joj babenky ked tak pozeram ze to máte za pár 😅 ale urcite zvladnete.........ja som tak rada ze uz odrastol lebo poviem vam jedno bolo pohodka,ale dve 😒 bola fuska,hlavne tie prve mesiace 🙄 som chvilkami myslela ze sa zblaznim a dam ich do tomboli 😀

najhorsie asi sest mesiackov a zalezi ako sa bude to strasie spravat 😕
mne teda ten starsi robil zle ako sa dalo 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre