Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
24. mar 2009

amatula teraz chodievame na ihrisko iba na chvilocku,misko sa prebehne a filipko musi pekne sediet v kociku,co je uz niekedy problem,ale ked sa otepli budeme tam castejsie 😉

amatula
24. mar 2009

dannynka nebyvam.....na kvetnej.....mám tam svokru a casto tam chodime aj na ihrisko 😉 😉
tak sa tam niekedy dohodneme.....nech to tam ty nasi krpci doriadia 😀 😀 😀

erka12
24. mar 2009

new pozrela som kuchynu krasna,pekny kontrast ta tmava k svetlej,to sa aj mne paci 😉

dannynka
autor
24. mar 2009

amatula okik,mozme sa veru dohodnut ked bude krajsie pocko,Gabike sa na tom ihrisku mooc paci 😀

mami.sk
24. mar 2009

ahojte dievcence 😉
jeden den som tu nebola a tooolko toho pribudlo,ze uz 15 min. len citam 😀 😀 😀
nejak som nemala cas vcera sa sem kuknut 😉
prisla moja mamina, je detska sestra a tak prepichovala malej uska...no som si poplakala.. ☹ neviem ako ju to bude dlho boliet..chudiatko moje 😒

mami.sk
24. mar 2009

mucilienka - hrozne s tymi dokladmi, nezavidim to behanie teraz ☹ otrasne

k tomu peceniu - som vcera upiekla sviatocny kolac / ze vraj tu sa mu hovori "obliz prst"/, ze manzelovi dnes do prace - ma meninky... no a on mi po prichode z roboty zahlasil ze dnes nejde do roboty lebo nemaju elektrinu..
tak som sa veru oblizala a mali sme aj 2 navstevy dnes a aj my sme boli na navsteve tak po zakusku sa len tak zaprasilo 😀 😀 😀
a okna v sobotu manzelu umyl 😉
a pojdeme asi na velku noc k rodicom tak mi odpadne kopu roboty 😝

mami.sk
24. mar 2009

juj, vidim ze uz asi vsetky spite tak idem aj ja 😉
dobru noc 😉

lucaska
24. mar 2009

ahojte, Muci tak to je tak na porazenie.......................nech co najskor vybavite vsetky potrebne veci.......
to pocko mi uz pekne leze na nervy chvilu svieti slnko a potom fuka,pada sneh a este neviem co 😠 😠

new,tak uz budete byvat,pojdem kuk aku mas kuchynku... 😉

mucilienka
25. mar 2009

caute kocky,

new, velmi pekne to vyzera, ta kuchyna je fakt velmi decentna, paci sa mi...

mami, taky obliz prst je vybornyyyy, veru by som si ku kavicke kusok dala....

😝

dnes sa nam zasa pokazillo pocko, u nas taka zima ako pred vianocami... 😢 a nie ako v prve jarne dni... tusim sa zohrejeme uz len v kuchyni pri sporaku... 😒

amatula
25. mar 2009

ahojte
tak krasne svieti slniecko...len ten vietor 😒

new pekna kuchynka,,som aj ja kuk 😉 nieje to nahodou decodom?..mne sa velmi pacia tie farby...v decodome take mnavaju

kala12
25. mar 2009

ahojte baby,

mimi no cau, tak si sa pridala k trencankam? Super. 😀 Ako sa inak mate? 😉

Ja uz si pomaly zvykam na system s dvoma detmi, dnes som uz stihla aj oprat, umyt podlahu a dokonca aj uvarit. 🙂 Ale to len preto,ze maly je taky zlaty a dobre spinka. 🙂 Takze keby to takto bolo aj nadalej, takto nie je az take strasne. Len ma zabijaju tie skore ranne vstavania, uz okolo 7 sme hore.

Muci to je na porazenie s tou penazenkou. Cert nech vezme peniaze, ale tie doklady, to je o nervy. 😠

O peceni na velku noc ja ani nerozmyslam, neje cas ani chut. My budeme davat piect zakusky, kedze MM ma 30-tku, tak hadam zostane aj na sviatky cosi.

New ja som uz davnejsie kukla tvoj album na streche, mame podobny vkus, ked vidim tvoju obyvacku, tak skoro ako nasa, aj podlaha, aj rovnakej farby nabytok,len stenu mame miesto fialovej tehlovu a aj sedacku.

Baby tak najblizsie dame stretko nakvetnej naihrisku, pokial sa ta jar umudri a dorazi k nam konecne. 😝

amatula tak to mozno budeme tvojho muza poznat, lebo kvetna nieje az taka velka. 😉

mami.sk
25. mar 2009

ahojte,

no muci, posielam virtualne jeden kusocek ku kave 😉 ja si akurat jeden davam 😀 skoda ze uz posledny 😀

inac krasne svieti slniecko, akurat mrzne. no ja aj tak musim s kocikom. tak drzte palce nech nezmrznem 😝

kala, to s ty, stretkom je dobry napad, uz sa tesim 😉 tak dajte dopredu vediet 😉

amatula
25. mar 2009

kala a ty si s kvetnej????

jasne stretko dame bereme lopaticky a ideme do piesku 😀 len nech uz je teplo......aj dannynka uz bude mat v kociku 😉 😵

dannynka
autor
25. mar 2009

ahojte kavickarky 🙂

new-veru aj ja som skukla tu tvoju novu kuchynu vyzera super,a urcite sa v nej bude aj super varit 😉

kala-tak super,ked si predstavim,ze aj mna to zachvilku caka rezim s dvoma detmi....no neviem...budem muset zvladnut 😅

amatula-veru take streetko na kvetnej,bolo by super,,,,len to pocasie keby sa umudrilo....... 😅

amatula
25. mar 2009

kala a tvoj mm bude mat 30?aj moj 🙂 tod coskoro

nemame toho isteho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kala12
25. mar 2009

Deti spia, doma klud, tak este na chvilku nakuknem k vam, dokedy sa Milik nezobudi na papanie. 🙂

Amatula ja som tam byvala s nasimi vyse 20 rokov, mame tam babku,takze som tam casto.

Danny neboj, najdes si svoj system, len to chce troska casu a zo zaciatku pomoc rodiny. 😉

Zajtra ideme prvykrat von, ideme na poradnu, tak sa tesím, ze sa konecne trosku prevetrame. 😀 😀

amatula
25. mar 2009

tak pravdepodobne poznas alebo svagrovu 😉

ale daju sa dve deticky jasnacka 😉 niekedy som sice na prasky 😝 ale inak pohodka 😀

dannynka
autor
25. mar 2009

kala-veru uz aby to tu bolo,tieto posledne tyzdne su najtachsie 😅 😅

kala12
25. mar 2009

amatula a kde byvaju tvoji svokrovci, na Holleho ci na dukl.hrdinov?

Danny, veru tie posledne tyzdne su otras,tak sa to vlecie. Ja som uz stastna, ze nemam to brucho,aj ked som ho nemala extra velke. Uz ani neviem, ze som bola tehu. Sitie ma neboli, dokonca sa vopcham aj do gati, len trósku zadok treba zhodit. 😀 😀 😀

amatula
25. mar 2009

hrdinov.....

danny ja som druhe porodila extremne rychlo v 38tt..to bolo super lebo uz ma to unavovalo.... 😉

kala zhodis neboj sa ani nebudes vediet ako 🙂 ja som tu vahu co som dosiahla pri dvoch detoch nikdy nemala 😀
lebo ked som aj hladna krpci mi nedovolia...naj dietka 😉

kala12
25. mar 2009

no ved hadam do leta do plaviek budem ako tak vyzerat. 😀 😀 😀

Ja teda veru nedietkujem, praveze stale cosi zujem, furt som hladna, hlavne sladkosti mi chutia, co som v tehu moc nemusela. Ale strasne mi chyba ovocie, grepy a kiwi, mnam. 😖 😖

dannynka
autor
25. mar 2009

veru mate pravdu,a to mas zhruba este asi 4-tt pred sebou.....a ak budem prenasat tak o dalsi tyzden viac 😅 uz aby som tu mala mimi pri sebe.... 😵

inak akurat mi kurier s posty doniesol balik aj s novou Gabikinou autosedackou tak sa vytesujem,som zvedava ako sa bude pacit GAbike,hned ako sa zobudi jej ju dam vyskusat 😀

amatula-a hrdinov kolko?lebo na hrdinov mam ja rodicov,a na skolskej svokrovcov..daleko ze

dannynka
autor
25. mar 2009

kala-mne teraz idu hrozne jahodky mnaaaaam za tymy sa idem uzrat 😅

newyorkgirl
25. mar 2009

jeeej dakujeme za pochvaly 😵 kuchyna je decodom a ja prave volim neutralnu kremovu a hnedu lebo doplnky sa mozu farebne obmienat, inak som chcela povodne miesto tej hnedej avokadovu zelenu, ale tak som sa drzala pri zemi 😀

lucaska
25. mar 2009

ahojte, ste sa tu akosi rozpisali.......................my sme doobeda vybehli von,ale des som si myslela ze je teplejsie,lenze nam svieti doobeda na balkon slnko tak preto ma to zblblo,ale je tam pekny kosa...... 😖

kala a co terka??ta to ako znasa???

lucaska
25. mar 2009

new, kraaaasna kuchyna......... 😉 😉 😉 😉 😉

kala12
25. mar 2009

lucaska, terka celkom dobre, len mi stale chodi na maleho nakukat a chce ho hladkat. Pritom ho samozrejme niekedy zobudi, a ja musim znovu uspavat. 😠
Vcera som sa na nej tak zasmiala, lebo malemu som dala bodynko s dost dlhymi rukavmi, aby sa neskriabal, no Terezke to nedalo pokoj, preco mu nevidno rucky,tak stale chodila za mnou a vravela ,,maminka opravit rucicku babatkovi,,. 😀 😀

newyorkgirl
25. mar 2009

kala to je zlate 😀

lucaska a vy zariadujete nieco? si cosi pisala raz na strechu nie? 🙂

dannynka
autor
25. mar 2009

kala musela byt podarena 😵 😀 😀 😀 😀

lucaska
25. mar 2009

tak mate veselo............... 🙂 🙂 🙂 🙂 som ani nepostrehla, terka ide od septembra do skolky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre