Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
19. apr 2009

no lennie, fotecky su supeeeeeer 😵

lennie7
19. apr 2009

tak baby fotky uz su u mna v albume, je ich malicko ale aspon nieco 🙂 😉

lucaska
19. apr 2009

minkak , vdaka uz som to kuk , ale co ja viem...musim cink nasej doktorke radsej co na to hovori 😝

lucaska
19. apr 2009

fotecky su pekneeeeee.....minkak ty si kde usla na tej prve spolocnej?????

minkak
19. apr 2009

lucaska fotila sooooom 😀 😀 😀

lennie nevadi,dobre su 🙂

lucaska no podla toho co tam pisu,tak ja by som sa tiez poradila s dr. 😉

lucaska
19. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
19. apr 2009

aj ja sa smejem 😀 😀 😀

mami.sk
19. apr 2009

jejej, super ze uz mame fotecky zo stretka 😉
len som zapla PC a uz na mna kukali z albumov 😀

veru muci, uz som toho postihala od rana tolko co inokedy za dva dni 😉 a to su len 2 hodiny a ja mam pocit ze uz bude vecer 😉 a to nejako neprehanam, ved je nedela 😀
uvarila som komplet obed aj so zakuskom a teraz som vystrojila muzicka s Terezkou na prechadzku lebo chuda nic od rana nespala ☹
a ja hadam idem trochu oddychnut a podvecer s nou pojdem ja ked nebude tak teplo 😉

lucaska - ja som akurat minuly tyzden pozerala ze Apollo preplaca vakcinu na kliestovu encefalitidu do 18 rokov tak ak bude Terezka starsia tak by som ju dala zaockovat. no neviem, mam pocit ze nejako vela je toho ockovania 😝
my ideme vo stvrtok na poradnu a na 2. davku hexavakciny, prevenaru a rotarixu. prva davka bola v pohode, ale ked tak citam o vselijakych reakciach na ockovanie tak mam trochu obavy ☹

mucilienka
19. apr 2009

helou kocky,

vidim, ze vsetky sme dnes vonku, tu cele poobedie ani ciarka.. nasa mala este kocikuje babiku o dusu - vstala totiz o 17:30h, tak mame pred sebou dlhy vecer... 😅

miroslava72
19. apr 2009

Ahojte kocky.

Lennie super fotky.

My sme tiez boli na nedelnajsej prechadzke.To bolo v meste ludi.Slniecko laka vsetkych von.
Inac nasa mala je v poslednej dobe na mne velmi zavisla,pomaly sa nemozem ist ani...hned ma hlada a krici.
Snad to skoro pominie...inac je v spolocnosti rada a neboji sa ludi.

Pekny vecer

erka12
19. apr 2009

ahojte,
pekne fotky zo stretka 😉
my sme boli poobede v kaviarni a potom na pechadzke v meste 😉

doobedu sme stretli danny ako sa s gabikou a rodicmi prechadzala 😉 alebo gulala 😀 😀 😀

dannynka
autor
19. apr 2009

erka-no asi skvor gulala 😀 a ja som zas poobede videla dienku s Dankom a Laurikou na ihrisku u nasich,dedo bol s Gabikou von a ja som aj s maminou u nasich oddychovala 🙂

lucaska krasne fotto vlozila 😉

erka12
19. apr 2009

danny dobre ste to vymysleli 😀 ved ty len oddychuj 😉

mami.sk
19. apr 2009

cavelo zienky,
kazdy dnes vyuzival krasne pocasie 😉
len ja som doma lezala s vylozenymi nohami 😀
manzel bol s malou skoro 6 hodin vonku / raz mi ju doviezol na kojenie/ a ja som si uz 4 mesiace tak fajnovo neoddychla 😉
pre dnesok sa s vami lucim, pozeram super film, Milionar z chatrce a ma titulky tak musim citat 😀 😀 😀
pekny vecer 😉

kala12
19. apr 2009

ahojte baby,
konecne uz sa u nas spi. Mino bol dnes ako cert, nejako sa nevedel ulozit, cely den spal ako na ihlach, kazdu chvilku by bol len na ciciku. Uz sme sa naucili dudkat cumlik, lebo by som ho mala stale na sebe zaveseneho 😠 .

danny ty este cela? keby si dnes rodila, tak by si mala stastie na dr. gajdosika. 😀 😀 😀

lucaska maly aky frajer...zlatucky.

minkak tak ste nakupovali? ja som dnes doobeda bola v big boxe,na drogeriu v DMke, tak som sa stavila v deichmane,ale tiez ma tam nic neoslovilo. Pockame este mesiac a pojdeme do Rakuska na vylet. 😉 Uz aj mne treba nieco na seba. 😝

muci tak mozete hrat s maruskou karty vecer,dokial nezaspi. 😀

baby mozem urologicky caj,ked kojim? lebo vcera sme boli grilovat u sestry a akosi som prechladla. Alebo nemate nejaky osvedceny recept? nechcem to dotiahnut az na ATB.

lucaska
19. apr 2009

ahojte, tak dnes bolo kraaasne a pekny den...............my sme boli opekat a kedze boli s nami aj starsie deticky tak sa mi starali o lucaska a ja som si uzivala opekacky 😉

lucaska
19. apr 2009

kala, nech uz toho tvojho spiace princa niekto zobudi 😅 😅 😅 ja ho vidim len spat 😉
kraaasne fotto.. 😉

kala12
19. apr 2009

no lucaska dnes veru bol skoro stale hore, aj sme boli na prechadzke po takych terenoch, ze ho utrasieme, ale on kazdu chvilku na nas oci ocil a nie zaspat. 😠

s.i.m.k.a1
19. apr 2009

kala aj moja mala je taka zvlastna, ze uz ani vonku by nespala... ani po kamienkoch ani nic :( som z toho uz nestastna, asi som zakrikla aka je dobrucka ze skoro vobec neplace :´(

mucilienka
20. apr 2009

helou kocky - dobre ranko,

lucaska, tak maly ma uz ine frajerky 😀 uz mu ani tuzemske nestacia??? 😲 😀 😀

kala, krasne fotecky, mali su chutni obaja.. vyzeraku ako jeden... k tym urologickym tazkostiam - kup si brusnicovy dzus a nejake brusnicove tabletky - najlepsiu a najvyssiu koncentraciu maju od firmy Swiss... stoja tak cca do 20 euro, ale pomoc zarucena! Ja som mala pri malej taketo problemy - ked som ju cakala, pomohlo mi to na 1000%... na ten urologicky caj sa radsej spytaj v lekarni, praslicku by si mohla urcite, to je tiez vyborne na mocove cesty, ale tie zmesy neviem co obsahuju 😉

minka, kde si kupovala to lehatko? tusim si budem volaco zelat aj ja 😀

mne mala este chrni, vcera sme zaspali o 22 h, to bolo celkom dobre.. dnes ma caka velka kopa na zehlenie a jedna v pracke, druha v kosi 😝 chcelo by to brigadu.. ked sa to vsetko posusi 😔 😝

dannynka
autor
20. apr 2009

muci dobre ranko 🙂

mami.sk
20. apr 2009

dober ranko 🙂
tak ako po vikende???
my sme od 5.30 hore a teraz konecne zaspala tak som sa aspon na net dostala 😉
vyzera ze bude krasny den tak rozmyslam kam sa vydat na prechadzku 😉

kala12
20. apr 2009

dobre ranko,

dnes bude krasne.

My este spime, teda krpec, asi dobieha vcerajsok. Dnes ideme na poradnu, tak som zvedava, ako sme narastli.

Muci dakujem za tip, dnes pojdem do lekarne kupit. Inak to s tym zehlenim, ved pockaj ked budes mat niekedy dve deti 😀 Ja mam pocit, ze nerobim nic ine, len periem a s zehlim. Vcera som zehlila, vecer vyvesila pradlo, takze dnes, ak uschne, zehlim znovu. 😝

mami.sk
20. apr 2009

juj kala, to ti nezavidim, ja tak neznasam zehlenie ☹
a dve deticky 😅 daj vediet ako ste dopadli na poradni 😉
my ideme vo stvrtok tak som zvedava ako pribera a ci, ked mi tak slabo papka 😎
vonku je krasne tak my vyrazame 😉

mucilienka
20. apr 2009

mami, neboj, ona si potiahne kolko potrebuje.. ja si pamatam aj pri malej, ze sme to tak mali - tiez sa mi zdalo, ze malo papala z prsnika... ale vydrzali sme, kojila som ju 27 mesiacov, a je z nej pekna zdrava baba.. tak jej asi nic nechybalo... 😀 nasa ten den dobiehala vzdy v noci s papanim... ju uz "rusi" aj okolie - zacina byt zvedava, tak preto tak kadejako papava... 😉

kala, to bude s tym zehlenim este horsie? 😲 ja teda chcem toho robota na zehlenie 😅

martinano
20. apr 2009

ahojte
kala tak u nas je to iste matko sa nechce dat kmit vsetko papa sam, tak vyzera uzasne,takze sa v kuse prezliekame a nic nerobim len hrka pracka a zehlim
obed sa vari, matko,ked vstane napapame sa a pojdeme von
aj tu je pekne

kala12
20. apr 2009

ahojte, kto kavickuje? asi ste vsetky na vzduchu, cooo?
My spime, maly este v kociku na balkone a teri az teraz zaspala, lebo sme boli u dokorky. Milik mi za 3 tyzdne pribral 1100 gr. Ja som zostala v soku, ved sa mi nezda, ze by tak casto papal, doobeda je sice zaveseny na mne, ale to si len tak podudkava, poobedie skoro cele prespinka a v noci papame len 2 krat. Ak to pojde takto dalej, tak bdem mat co nosit, ved uz mame 5kil. 😲

mucilienka
20. apr 2009

kala, tak mas vyborne mliecko.. malemu ide na uzitok asi vsetko... 😀 pekny bucik...

ja som ozehlila z troch pracok, este ma poobede caka z jednej... 😝 teda ked to uschne, co asi ano, ako je pekne.. no ale ja idem zachvilu leharo s malou, som KO nejaka 😅

dannynka
autor
20. apr 2009

ahojte 🙂

mami-Ty chodis s malinkou k dr .Chudemu? ak ano tak potom prosim Ta daj vediet ci uz ordinuje on,mooooc dakujem 😉

kala-no krasne Ti Milanko pribera len tak dalej 😵
Ja som bola dnes u dr na poradni,na porod to nevyzera a povedal ze budeme mat velke babetko takze sa mam na co tesit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre