Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
25. aug 2008

no trochu si hadam oddychneme, 18.oktobra je ta svadba a lucas ma aj meniny vtedy, manzelik ma 13.oktobra narodky a 14.oktobra mame vyrocie svadbya uvidime co nas este caka.........tak budu same oslavy v chorvatsku ...... 😉

a kam chodis s teri von????som ju nevidela sto rokov.....to uz musi byt ina slecna..........

kala12
25. aug 2008

aka svadba? Tak vy sa idete svadbit, vam bude. 😉

Chodime vascinou k mame, dost dlho som tam teraz bola, potom sme boli v Sturove, ale uz sa nejako dufam znormalizujeme, uz finisuju so zateplenim, tak sme sa uz domov vratili. 😀 😀 😀

lucaska
25. aug 2008

kala mi ideme do chorvatska na svadbu...........a ked uz tam budeme tak si spravime tyzdnovu dovolenku..... 😉

drobec.z
25. aug 2008

ahojte, tak ja sa vam musim zase pochvalit, romanko dnes zaspal uplne sam v postielke, bezo mna, ja som sa napchavala v kuchyni, jupi, dufam,ze to uz tak bude stale a ja si zatial kym on bude zaspavat porobim vela veci 😉

minkak
25. aug 2008

ajojky drobec 😵
tak super chvaaaalime 😵
idem dat nejake fotecky zo vcera 😉

drobec.z
25. aug 2008

okej mirocka, davaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉 len keby mu to ostalo, lebo vcera mi kyval s hlavickou, ze nemam ist prec a dnes som mu vravela,ze idem do sprsky a on ze aňo 😉 😉 😉

minkak
25. aug 2008

no uz to mam upravene,daj aj ty 😉
skoda,ze sme aj dnes nefotili 😒

minkak
25. aug 2008

a je to tam 🙂
babule kde ste zase??? 😕

drobec.z
25. aug 2008

mirka, mne sa nechce, ale ze si to ty,tak idem na to 😉

lucaska
25. aug 2008

ahojte, ste mali sukromnu party..........????? pekne fotky.......... 😉

minkak
25. aug 2008

drobec no bez,bez....som zvedava

ahoj lucaska no boli sme sa trosku mrk na vodicku a na chalupe 🙂
a ty ako?
dnes som sa pohupala za barakom 😀 juuuuj 😀

drobec.z
25. aug 2008

mirka, tvoje prianie, mi bolo rozkazom 😀 😀 😀

lucaska
25. aug 2008

no mirka da sa , ale akosi byva vonku chladno................ 😒

drobec.z
25. aug 2008

no dnes som mala malo kav a inac mi taha oci, no strasne nieco 😉 uz sa mi aj pismenka rozmazavaju, tak sorac vopred za chyba 😉

minkak
25. aug 2008

drobec no krasne fotecky 😉
veru lucaska....uz vobec neviem ako sa obliect a malu... 😒
skoda ☹ leto konciiiii ☹

lucaska
25. aug 2008

si ma ani na hupacku nepozvala, no pekne.................................... 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
25. aug 2008

no kde si sa tulala????? 😀
boli sme s drobcom aj kala prisla 😉

lucaska
25. aug 2008

nooo my sme boli pri nasich a potom v juzke nieco kupit..........ved sme aj drobca stretli.......... 😉

minkak
25. aug 2008

no teda tak si sa tulala na druhej strane 😀

lucaska
25. aug 2008

tak tak , babka ma este do zjtra dovolenku, tak si chcela uzit lucaska.............. 😉

minkak
25. aug 2008

no ved treba....tak sa mozno zajtra pohajdame 😀 co mate v plane?

yuya
25. aug 2008

ivka, filipkovi dodatočne všetko naj naj naj k meninkám aj 2.rôčikom. veľa zdravíčka, šťastíčka a nech ho rodičia poslúchajú 😅 😀

minkak
25. aug 2008

ahoj yuya nespis???fiha 😕
ako sa mas?

minkak
25. aug 2008

tak uz asi ano,idem aj ja 😔 papa

drobec.z
26. aug 2008

Ahojte, kde nik, tu nik, ani ziadna kavickarka?

Tak Romanko aj dnes sam na obed zaspinkal, dokonca na posteli, co mohol utiect za mnou, ale on si lezkal, rozpraval, az zaspal, aj bez maminky, zeby sa schylovalo k lepsim casom??? Tak taketo veci mna tak potesia, a hned mam krajsi dnice 😉 Ale dnes mi je akosi divne, zeby to pocko, aj lezim a ta hlava sa stale kruti az az ☹

lucaska
26. aug 2008

ahojte, drobec tak super........................mozno ked ste teraz tolko spolu tak sa romco neboji ze odises, vie ze ta vzdy ked sa zobudi najde,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tak mu prospieva ze ste spolu.............. 😉

co ste dnes porabali????

minkak
26. aug 2008

ajojte kocky 😵
drobec tak to je supeeeer 😵 my ked sme tu mali tie baby tak sme to zrusili a zase uspavame my 😒
takze sa budeme do toho musiet pustit znovu,len neviem kedy...
ja som tiez nejaka na nic 😒

drobec.z
26. aug 2008

my sme rano vstali, piekli sme si pizzu, aby sme mali na obed a potom sme sli na ihrisko vonku hore k novomestskeho skole, teraz som nam varila veceru, sosovicovu polievku a riadne som spalila zasmasku, lebo sa romanko akurat zobudil a ja som bola v kuchyni, tak som s nim utekala naspat do spalne aby pospinkal este chvilu a zasmaska sa az presmazila, tak teraz vetram, lebo ufff vzduch ako keby horelo, nastastie rychlo zaspal 😒

minkak
26. aug 2008

a kdeze ste?uz je dokavickovane?
mne sa mala prekvapujuco vypytala do postielky...este sice spekulovala na serblik a cajik...ale zaspala nakoniec sama🙂 😵
drobec tak len vetraj 😅 chuda moje 😒

drobec.z
26. aug 2008

no mirka, nech sa ucia tie nase deturence zaspavat same 😉 a vetrat vetram ani toho nebolo tak vela, kolko smradu to narobilo no fujj 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre