Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
19. aug 2008

ako sa mavate na orave?hmm 🙂 a drobci posluchaju?

erka12
19. aug 2008

danny mame sa fajn,ale chyba mi taky moj klud 😉

dannynka
autor
19. aug 2008

ti verim...vsade dobre ale doma najlepsie 😉

erka12
19. aug 2008

danny tak tak 😉
a vy ako?

dannynka
autor
19. aug 2008

no my celkom v pohode.... 😉

dannynka
autor
19. aug 2008

ozaj a ako ste na tom vy s bytom tu v tn?mate tam este vela roboty?

erka12
19. aug 2008

ked budeme doma,dame stretko,ved niektore baby ani osobne nepoznam a prideme aj keby sa co dialo 😉

dannynka
autor
19. aug 2008

erka sa tesime 😀 😀 😀

erka12
19. aug 2008

dobre,idem ja aspon pradlo pozbierat,nech nerobi vsetko maminka,lebo ona mi to vsetko zehli 😉 super,ze 😉

lucaska
19. aug 2008

ahojte, clovek sa zamota trochu na inej stranke a kolko toho napisete:::::::::::::::::: :-

erka tak to ti verim, my sme boli v tatrach , bolo fajn ale po piatich dnoch som uz chcela byt doma.... 😝

aj sa dnes niekto chystate na plavku????ako je kraaaasne

dannynka
autor
19. aug 2008

erka len chod aj mna caka tu kuchyna ktoru musim popratat 😉

veru je to fajn ked sa ma kto o vas postarat 😉 si to uzivaj kym mozes 😵

drobec.z
19. aug 2008

ahojte, tak ja dnes kavicku nee, iba kolu, od vcera mi je z nej nejako zle, asi to s nou uz prehanam, tak doplnam kofein colou 😉
no my dnes mame uplne klud, romanko ako keby mu kridielka narastli a svatoziara odkedy odisla Eli, takze si dne pomaly upratujem, hoci by som rada na plavku, ale treba makat. 😉

lucaska
19. aug 2008

drobec ,asi si to tie nase deti vymenili, lucasko je jak cert............ 😀 😀
ale uz mame skoro celu jednu stolicku a dalsie dva zubky nam idu............

drobec.z
19. aug 2008

lucaska, tak to sa s tebou uz radsej ani nestretnem, aby si to naspat nevratili 😀 😀 😀 😀
nam vysiel treti ocny, zub, uz len 5 zubkov a mame vsetky 😉

lucaska
19. aug 2008

o.k tak nam napis plan dna aby sme sa nestretli nahodou..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dufam ze ho to cim skor prejde................

drobec.z
19. aug 2008

ja dufam,ze mu to co najdlhsie ostane, teda romankovi, aj teraz uz vstal a ja mozem robit na PC, co som predtym nemohla. 😉

mucilienka
19. aug 2008

ahojte kocky,

lucaska, aj nasa mala je zla ako cert - dnes mi mamina hlasila, ze ked som nebola doma od jedu zakusla do zahradnej lavicky... tak neviem, co ju to chyta.. potom pre istotu pokusala psa na chrbat... 😲 😅 taketo maniere teda este nemala.. ale asi jej idu zuby, alebo ja neviem... lebo by vsetko straaasne hryzla....

kocenky, nemate mi niektora predat plavacie koleso, alebo nafukovaci clnok, ci nafukovacku? v meste uz nic taketo letne nemaju, ani v kauflosi - teda to pozeral dedko, tak sme nahrani a to ideme v piatok na dovolenku (ak Pan Bozko da...).. a hrozitansky by som take cosi potrebovala.. dakujem vam pekne! 🙂 😉

jurdinka
19. aug 2008

ahojte,

zabka-ja som bola v pruskom na 4D ale to bolo uz pred vyse rokom, vtedy som tam zavolala a isla . dr.nemal vela zaujemcov, este to len rozbiehal. zavisi aj v akom tt si, najlepsie je tusim ist okolo 24tt. skus si tam zavolat....
inak dr. je fajn, stravila som tam skoro hodinu, lebo nasa princeznicka sa schovavala a nechcela sa ukazat, spravil nam vela snimkov na CD. urcite sa oplati tam ist 😉

lefika
19. aug 2008

baby, prepacte, ze som vam sem vtrhla, ale ako byvala trencanka si vas dovolujem na nasledovnu peticiu za zachovanie sucasneho rozsahu breziny: http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=383567
dik za pripadnu podporu 🙂

audreyd
19. aug 2008

tak keď sme už pri petíciách, podporte aj túto - je proti novele soc. zákona o rodičovských príspevkov. teraz nedávno olo okolo toho také halooo, že by sa nemali zvyšovať, ale dokonca znižovať 😠

podrobnosti nájdete a podpis môžete hodiť tu: http://www.materskecentra.sk/peticia/vypispetic...

zuzanamv
19. aug 2008

Baby,
hlavne z Juhu,
nechodíte niektorá k všeobecnej doktorke do strediska v Južanke? Viem, že sú tam dve, ale neviem o nich nič.
Po roku, čo tu bývame by som si už mala konečne preniesť kartu z BA, najradšej v Južanke, nech nemusím chodiť ďaleko, keby niečo.
Aké máte skúsenosti?
Diiik!

drobec.z
19. aug 2008

dnes tu je akosi mrtvo, na to ako sa to tu cez den rozbiehalo, tak teraz nee 😒 co vam deturence nespia 😉
kacenka, este stale oslavujes????????? 😀 😀 😀

drobec.z
19. aug 2008

zuzi,tak je nee, ja mam inde 😉 ale konecne by som si tu mala zohnat zubara, hoci v BJ mam velmi dobreho, ale stale tam chodit, tiez ziadna vyhra 😒

lucaska
19. aug 2008

ahojte, zuzi ja chodim k Nitrajovej a som s nou straaaasne spokojna, vzdy ked nieco potrebujem tak je ochotna a da sa s nou aj dohodnut.....

drobec aky ste mali dnik, pokracovala romankova svatoziara?????

audreyd
19. aug 2008
zuzanamv
19. aug 2008

Lucaska, super, diky!
A nevieš, kedy má v stredu ordinačné?

lucaska
19. aug 2008

ona ordinuje od 7.30 do 12.00 tusim a po dvanastej na objednavku.....ja si vzdy zavolam ma objedna a hned som vybavena.................... 😉

zuzanamv
19. aug 2008

Posles mi cislo do IP? Nemozem ju najst na nete. Diik

drobec.z
19. aug 2008

lucaska, tak hej, ako anjelicek, no ja sa divim, fakt na neoznanie, keby aj spinkal v noci ako lucasko,tak by bolo este lepsie 😀 😀 😀

lucaska
19. aug 2008

zuzanamv kuk ip................. 😉

drobec tak super, este tie noci sa spravia a bude fajn................. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre