Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

stella33
24. sep 2013

@tanija133 áno. minimálne so Všeobecnou.

tanija133
24. sep 2013

@stella33 dakujem za tip,nadem si ho na nete

kikatko
25. sep 2013

babenky, nepoznate v tn niekoho komu by sa zišli veci pre babo? kočiar, postielka, nejaké oblečko

lutia
25. sep 2013

@kikatko ja by som sa zaujimala o postielku...pre sestru...cena obrazok...dakujem

kikatko
25. sep 2013

@lutia zajtra cvaknem a bola by za odvoz, budeme sa stahovat a už to nebudem so sebou vlačit

lutia
25. sep 2013

@kikatko tak vopred dakujem....

lutia
3. okt 2013

@kikatko ahoj, do dnesneho dna mi neprisla nijaka fotka....tak by som chcela vediet ci to este plati

kikatko
6. okt 2013

@lutia ahoj, ja som sa teraz dozvedela že už je všetko preč-išlo to do DD v TN

siska25
14. okt 2013

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, či niektorá z vás nepozná niekoho na upratovanie. Potrebovala by som raz týždenne upratať byt priamo v Trenčíne a hľadám niekoho spoľahlivého, nechcem ale žiadnu firmu. Ak by ste o niekom vedeli, prosím napíšte mi správu, budem naozaj vďačná. Ďakujem.

claydox
23. okt 2013

@siska25 ahoj ak by nevadilo, žeby som chodila so synom tak sa hlásim 😀

kikatko
2. nov 2013

má miekto zaujem o tesco letak- vyplnený komplet s nalepkami čo je na zlavu na elektro Grundig? my mame plný a nič nas tam nezaujalo. vymeníme za šmolkov

vejo
26. dec 2013

Kocky neviete mi poradit ci je v TN nejaky shop s potrebami pre nechtove dizajnerky? dakujem moc!

pivonecka
26. dec 2013

@vejo na Sturovom namesti je obchodik... hned na rohu, smerom ako ides pod vezu, presne oproti mestskym wckam.. teda dufam, ze pri tej frekvencii vymeny obchodov ho este nestihli zrusit 😉

vejo
26. dec 2013

@pivonecka- dakujem pekne,pozriem a dam vediet 😉

miauka
16. jan 2014

ahojte, viete mi prosim poradit nejaku sikovnu krajcirku na juhu alebo aj inde v meste? Potrebujem skratit nohavice. Dakujem 🙂

evkafi
17. jan 2014

ahojte, prosim o radu kam sa da chodit s bábätkom plavat? dakujem

anitab
28. jan 2014

Ahojte maminky, v trencine otvarame novy a jediny v okoli Montessori klub, pridte sa pozriet s Vasimi detickymi (vek cca 1-5rokov). Otvorene bude kazdy den okrem piatka v doobednajsich hodinach, treba sa vopred dohodnut na case. Viac info na https://www.facebook.com/montessoriklub

zabicka27
28. jan 2014

@evkafi ahoj, neviem ci, si si uz pozistovala o plavani v TN pre babatka, ja som pocula, ze tu je dobre: http://www.hups.sk/ alebo aj toto som nasla...ale nepoznam, ako to tam funguje http://babyzblnk.sk/trencin.html 🙂

evkafi
28. jan 2014

@zabicka27 dakujem idem to pozriet...🙂

elisskah
31. jan 2014

Chodi niekto este na nefrologiu k Hradockemu?

miauka
5. feb 2014

Ahojte Trencanky, potrebujem surne na utorok chlapcensku masku na karneval (zvieratko, rytier, McQueen), velkost na 3-4 roky. Nemate niektora na predaj alebo pozicanie? Dakujem.

mami.sk
24. feb 2014

@elisskah ja chodievam so synom na nefrológiu k MUDr. Hrádockému 😉

vejo
16. mar 2014

Dievcata , viete mi odporucit v TN nejaky naozaj dobry kozmeticky salon? najlepsie ak sa tam pracuje s etre belle kozmetikou..dakujem ! 🙂

niikolka
26. mar 2014

Ahojte baby chcela by som sa opytat na zakladne skoly v Trencine ci by ste mi vedeli poradit ktora je najlepsie budem sa stahovat a syn mi pojde do druheho rocnika a dcera do prveho. A syn ma poruchu ucenia tak by som aj prijala taku ktora by to akceptovala. ak by ste o niecom vedeli bola by som vam vdacna.

maribell
26. mar 2014

su tu aj nejake baby z okolitych dedin? 🙂 .... konkretne dolna suca 🙂

hanelle1
26. mar 2014

@evkafi do biskupic na sihot a do dubnice

zabka
12. máj 2014

Ahojky neviete poradit dobru koznu? 😉

lenkahs
13. máj 2014

@maribell ja som z hornej suce 🙂

benji86
12. jún 2014

ahojte najdu sa tu momentalne dake tehulky? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre