Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
3. júl 2008

adka boli sme len na skok... ale mozeme konecne volaco spachat... 😉

zatial sa lucim, vola ma robota, mam vyhadzanu spalnu, prezliekam periny.. papa 🙂

adkag
3. júl 2008

muci,jasne,musime uz spachat volaco,tak sa dohodneme.

adkag
3. júl 2008

cafte, kde ste vsetky? u nas sa spi uz od 8:15,lebo jakubko zaspal cestou z MC a len sa okupal,napapal a spi dalej.som myslela ze budeme mat do 10 pohotovost ale prekvapil 🙂 . som zvedava ake prekvapko mi spravi rano,kedy bude vstavat 🙂

venonna
3. júl 2008

ahoj adka, my sme na tom podobne, mala vytuhla rychlo 🙂
Ale som cestou domov uvazovala, ze hoci sa to nezda, Tvoj Jakubko sa nosi rad - ved Ti v tej nasej manduce zaspal a to je dobry znak... 😉

mucilienka
3. júl 2008

hellou dievcence...
tak adka, venonna, boli ste sa nosit? a mate nejake nove poznatky?

adkag
3. júl 2008

vierka, on by uz bol zaspal asi kdekolvek 🙂 . ale myslim zeby to bolo fajn prenho.este pockam na prednasku o babysatkach a odskusam tu vasu a potom sa rozhodnem.ale nieco iste kupim, bude treba.

muci,hej boli sme na prednaske, potom nam vierka pozicala manducu,tak sme si aj odskusali, jakubko v nej zaspal 🙂

mucilienka
3. júl 2008

adka, vidis, to je znak, ze sa nosi rad... 😵

venonna
3. júl 2008

caf muci, neviem, ako adka, ja som prisla neskor, tak som nestihla vsetko. Ale s pomocou prednasajucej som si vyskusala nosenie v manduce na boku, je to celkom fajn. A naucila som sa aj sikovnejsie utahovat popruhy, zajtra u Tvojej svokry Ti ukazem 😉 len musim najprv najst zvysnu latku od toho fusaka 😒 Mam Ti aj tie katalogy.

adkag
3. júl 2008

muci,on sa teda velmi rad nosi 🙂 .

vierka tak to pre muci su tie katalogy? ja ze co idete prerabat 🙂

mucilienka
3. júl 2008

venonna, uz sa tesim... na vsetko!
ako ste nakoniec isli? nemate teplotu po ockovani?

adkag
3. júl 2008

muci ja kukam ze ake dve deti ty mas v pase a to muza, dobreeee 😀

adkag
3. júl 2008

aj Maruska uz spi?

mucilienka
3. júl 2008

adkag,
to vies... ze nie! pozerame.. hadaj co? ak si tipovala slunce-seno... tak mas odpoved za 100bodov, uz to vie naspamat, dnes to fici tretikrat 😅

drobec.z
3. júl 2008

kacenka, moj brat mal promocie uz 3 krat, zajtra ma 4 krat a stale mali tie talare, pod nimi ti baby mali len obycajne tricka, alebo topy a tuniky a nohavice alebo len letne suknicky, ved z pod nich to aj tak nebolo vidiet, a vraj v tom bolo riadne horuco, niektore si vraj chceli dat len spodne pradlo, lebo aspon v tych ich bol hic. 😉

muci, tak to je super, maruska kupuje reklamu 😉 ale som sa zasmiala 😀 😀 😀

adkag, ja mam babysatku od Romankovych 2 mesiacov a nedam na nu dopustit, tiez mi moc nechcel sediet v kociari, ked bol maly, ale v satke sa rad nosil a ja som ani necitila, ze mam na sebe tolko kg a dokonca som si aj riadne nakupila, nakup siel do kosika, Romco do satky a dosla som z mesta na juh v pohodicke 😉

lucaska
3. júl 2008

AHOJTE, ako sa tu mate?????? som vas dlhsie zanedbavala............ 😒

kala12
3. júl 2008

Baby ja vam zavidim,ze vam deti v nosicoch vydrzia.Ta moja nevydrzala ani chvilku v babyvaku,ked mala mesiac. Rucala a vzpierala sa.

adkag
3. júl 2008

muci, netipovala, naposledy viem ze ste kukavali pacho hybsky zbojnik, ale to uz bolo veeeelmi davno 😀 .

drobec my mame babyvak ale neuspel pri jakubkovi,asi som ho tam mala davat castejsie a nie vzdat po troch razoch co tam plakal. ale teraz nieco potrebujeme lebo takto sa neda existovat, ked nechce byt v kociku, na rukach niest 9 kg sa neda a on este nebeha. tak to musim nejak riesit. super,ze mate dobre skusenosti so satkou,snad sa aj u nas osvedci.este ju stale pouzivate? a aku mate?

adkag
3. júl 2008

lucaska ahooj,kdeze si bola? si nam chybala,chceme stretko zorganizovat 🙂 .

kala v babyvaku ani nas nevydrzal,skusala som asi tri krat a vzdy plakal,ale asi by si zvykol keby som mala trpezlivost. satka je trosku ina ako babyvak tak snad tam mi vydrzi.

audreyd
3. júl 2008

ahojte, tak ako sa vám páčilo na prezentácii? 🙂

lucaska
3. júl 2008

adkag nebola som nikde, len nebolo casu...............

stretko, a kedy?????

audreyd
3. júl 2008

my sme sa babyvakovali s adamom dva roky 😅 aj adeli sa tam celkom páčilo 🙂 začína bojkotovať kočík 😖

kala12
3. júl 2008

Ahoj Radi, ako sa mate. Lucasko poslucha. 😉 A zubky uz su nove?

Adka to mas este vyhodu,ze maly ti nebeha,lebo moja by asi aj zo satky vyskocila.

Muci a kde si kupovala v meste saty na promociu? Ja budem mat take podobne,len bledulinko zelene s vysivanymi kremovymi kvetinkami. Ja som si ich davala sit na svadbu, vtedy to bola este novinka.

adkag
3. júl 2008

lucaska,venonna navrhla zeby sme mali dalsie stretko zorganizovat a ja suhlasim kedze som na nom nebola, tak ked bude pridam sa. mozem aj zorganizovat ak budu dalsi zaujemcovia 🙂 .

audrey, aj jakubko bojkotuje kocik ale horsie ze aj babyvak,takze uz mam vytahane ruky jak ho furt vlacim na rukach. a to este ked ideme do mesta a zmysli si ze sa chce nosit tak v jednej ruke jeho a druhou kocik tlacim co je o nervy a o chrbat 😝 .
a pacilo sa nam,len este pockam na buducotyzdnovu a potom rozhodnem,co kupime.

kala12
3. júl 2008

A kde isla Minkak na dovcu?

Namide zajtra tatinko prec navikend,idu z firmy hrat futbal do DE. Je mi uplne jasne,ako si zahraju. 😀 😀 😀

adkag
3. júl 2008

Kala, to je pravda ze dobre ze nebeha, ale zase chrbat a ruky dostavaju zabrat. ale zase co by sme pre tie svoje deticky neurobili ze?

kala12
3. júl 2008

Adkaved pockaj ked bude behat, to dostane zabrat cele telo. 😀 😀 😀 😀

adkag
3. júl 2008

Kala tak to hej,to je pravda,bude to riadna makacka. ale tak hadam aspon schudnem tych zvysych par kil co zostali po porode 😝

venonna
3. júl 2008

Audreyd, mne sa pacilo 🙂 a tesim sa na satkovu prezentaciu - len Monika to bude mat s predvadzanim tazke, musi mat uz riadne brusko...
Aj my sme zacinali s babyvakom, ale asi ho predam, moje lasky su manduca a satka 😵

kocky, idem objednavat toto
http://www.laubrsport.cz/detska-odstrkovaci-mot...
nechcete niektora nieco odtial? Mohli by sme to spojit.
muci je to drevene odrazadlo, ktore som povodne chcela objednat z tej slovenskej stranky, z ktorej je aj ta drevena menovka, ale tam teraz to odrazadlo nemaju. Tak preto z Ciech, no paradoxne to vyjde lacnejsie...

lenki33
3. júl 2008

ahojte baby, ja satkujem skoro od narodenia a moj maly nikdy nechcel byt v koliske, co je ta ista poloha ako v babyvaku, takze mozno vase babatka proste uprednostnuju vertikalne nosenie 😉

kala12
3. júl 2008

baby ten Trencin to ale poriadne flaka. Kde steeeeee? ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre