Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

audreyd
9. nov 2008

muci, my sa chystáme... teda zatiaľ. adeli dnes večer spadla z postele na hlavičku, má riadnu hrču, chudiatko moje ☹ zatiaľ ju pozorujem, všetko ok... dúfam, že to nebude nič vážne 😖 😔 ☹

mucilienka
9. nov 2008

lucaska, tak ja normalne stretko eee, radsej ockovacie 😉 kocky, prepacte.. nestiham obidve...

mucilienka
9. nov 2008

audreyd, vsak hadam nic vazne? tieto nehody podla mna viac bolia maminy ako tie deturence...

lucaska
9. nov 2008

audrey,tak dufm ze adeli bude o.k.......nas lucasko si vcera trochu hore peru rozrazil, tak nam tiekla prva krvicka 😉

lucaska
9. nov 2008

som tam chcela dat tohto smailika ☹

mucilienka
9. nov 2008

lucaska, takych este bude... za ten dalsi rok, a za ten dalsi.. my uz mamte tiez vselico za sebou 😅 😔

lucaska
9. nov 2008

muci ja viem ,,ono to asi fakt mi prezivame viac , lebo za 10 minut zasa visel ako spiderman -spekulo maly....

mucilienka
9. nov 2008

my spidermana zatial neriesime - ale riesime noze a veci podobne - co vidi robit mna v kuchyni, tak to chce aj ona.. oci musim mat aj na chrbate - v nedelu mi smykla noz a porezala si nim ukazovacik... to bolo kriku, ked zbadala krv 😲

lucaska
9. nov 2008

muci tak to mate tiez pestre,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,no, noz raz uchmatol lucas a maval my snim a vykrikoval abko(jablko), lebo ma s nim vydava ked mu davam jablko, ale nastastie som mu ho zobrala a bez urazu.......

mucilienka
9. nov 2008

nasa mala vsetko kraja - kupili sme tu drevenu dosku s valcekom a kladivkom - pre deturence, teda pre dievcatka, tak stale gula a kraja.. ale uz som jej dala plastovy nozik z jej priboru... pre istotu...

lucaska
9. nov 2008

MUCI A UZ STE ZDRAVI????????

mucilienka
9. nov 2008

lucaska, klop-klop.. my ano.. ale babka stale PNkuje aj teta Elena... vsak si asi pocula...

lucaska
9. nov 2008

pocula, pocula.............tak nech su cim skor fit.....idem si ja lahnut.....dobruuu noooc

mucilienka
9. nov 2008

dobruuu, papa

lennie7
10. nov 2008

new aj muci, nikolke a maruske prajeme k 2 rockom vsetko len to najlepsie, obidvom hlavne zdravicko, vela kamaratov a nech su stastne 🙂 😉 jaaj aby som nezabudla, este toho surodenca aby sa mali s kym hravat 😵
new nic si z toho nerob aj my chodievame spavat okolo 22:00 a cez obed tiez niekedy nespi 😠
my na stretko dnes nemozeme, uplne som zabudla, mame nahradu tygrikov 😢
tak snad nabuduce 😉

moni1412
10. nov 2008

muci a new ak som spravne pochopila, vase slecny mali narodeninky? 🙂 aj my prajeme obom vsetko len to naj, nech ste hlavne vsetky 4 zdravucke 😉 ako ste oslavovali?

tak dnes mate stretko? poriadne si to uzite, baby 🙂 😉

kacenka83
10. nov 2008

ahojte, tak my na stretko dnes neprideme, kubko je uz sice ok, ale ja som nieco chytila tak nerada by som nakazila vase deticky... ale uzite si to, snad sa nam uz raz konecne podari prist

adkag
10. nov 2008

ahojte, ani my asi na stretko neprideme, ak budeme stihat a nejak zariadime odvoz tak by sme prisli do MC na to ockovanie kuknut.

katka tak teraz si zase pre zmenu ty chora? rychlo sa vyliecte,nech vas choroby obchadzaju. my sme s kubkom obidvaja uz relativne ok.

mucilienka
10. nov 2008

ahojte kocky,
tak nas vraciam naspat na prvu stranu 😉

aka bola prednaska o ockovani? ja som nakoniec nestihla, ohlasila sa nam navsteva - gratulovat Maruske, nakoniec neprisli, no a ja som aj tak na prednaske nebola 😒

ivaz
11. nov 2008

Dodatočne všetko naj, naj obidvom víkendovým oslávencom. Nech vás maminky poslúchajú a čoskoro vám zabezpečia súrodenca na hranie. 😉
Tak mi sa hlásime k maródom. 😖 Dnes sme boli u doktora a stretli sme aj Erku s chlapcami. Už sú doma v TN a pomaly sa zabývavajú. Určite sa tu niekedy ukáže.
Tak čo ste sa včera dozvedeli, som zvedavá? 😉 Čakám na zhrnutie. Podeľte sa.

dienka
11. nov 2008

Nikolke a Maruske dodatocne vsetko NAJ NAJ k 2 rockom, vela zdravicka a lasky 😵 😵 😵
A marodom prajem skore uzdravenie.
Tak tu sa stretkovalo, napiste co nove, my sme nemohli, Laurika ma v pondelok plavecky.
Erka vitaj naspat v TN 😉 Uz sa tesim na spravy, ako sa Vam byva v novom bytiku 😎

dienka
11. nov 2008

A este aby som nezabudla, vitam nove clenky klubu 🙂 😉

adkag
11. nov 2008

ahojte, tak ja som bola na prednaske, gavenda rozpraval o konkretnych typoch ockovania aj povinnych aj nepovinnych.ja som zachytila kazde tretie slovo,kedze som strazila aj kubka a ten mi tam furt na smykalku liezol. gavenda odporuca dat vsetky aj nepovinne ockovania, ze nie je to zbytocna zataz organizmu, ze pozitiva prevladaju nad negativami, ale treba ich rozdelit na dlhsi cas aby nemali deti vsetko naraz. no napriklad o ockovani proti kiahnam vravel ze ta vakcina este nie je dlhodobo otestovana tak sa s urcitostou neviem, ci posobi dlhodobo dozivotne alebo ako dlho. mna zaujimala hlavne zltacka, ale o tej som zrovna nepocula. este sa hovorilo o ockovani proti meningitide,ze aj to sa dava,ale ze u nas sa ta choroba velmi nevyskytuje, ale ze ked sa uz vyskytne tak ma velmi zly priebeh,preto aj to odporuca. este hovoril o ockovani proti borelioze, ze my sme v pasme na hranici kde sa vyskytuju kliestaky, tak ze aj to by odporucal ak niekto chodi do prirody. nop v skratke som zhrnula,co som z prednasky zachytila,ak by ste mali otazky pytajte sa,mozno budem vediet odpovedat 🙂 .

adkag
11. nov 2008

a ako bolo na stretku? biudu nejake fotecky?

zuzanamv
11. nov 2008

Ahojte,
tak aké bolo stretko?

Adkag, tú boreliózu - nemyslíš náhodou kliešťovú encefalitídu? Proti tomu sa očkuje, myslím, že proti borelióze nie.
Ale možno sa mýlim a už je aj borelióza.

adkag
11. nov 2008

zuzka, no mozno som to splietla,rozpravalo sa proste o kliestakoch a kedze som kazde tretie slovo pocula tak mozno som to splietla 🙂

zuzanamv
11. nov 2008

Jasne, tak to bude encefalitída. Ja som Maťka dala zaočkovať, mám z kliešťov fóbiu. Ja vždy nejakého chytím.

adkag
11. nov 2008

aj ja asi dam ked budeme chodit castejsie do lesa,tento rok nebolo casu.ale vraj lepsie je dat zaockovat v zime prve dve vakciny, tak to neviem ci dam uz tuto zimu. ja mam kliesta malokedy ale zase na mna nejdu ani komare moc, a kubko ma aj 10 stipancov naraz. tak zrejme by bolo dobre.

newyorkgirl
11. nov 2008

coze je tu tak ticho, ja ze s kym pokecam dnes vecer 😕 no nic teda idem si pozriet ordinaciu v archive markizy 😀

newyorkgirl
12. nov 2008

dobre ranko, si tu pokecam zas sama so sebou dneska 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre