Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kacenka83
26. feb 2009

Ahojte, mame nove trencaniatko 🙂

Adke sa dnes narodila Natalka, 2900g a 49cm 😵 😵 😵

GRATULUJEME!!!

minkak
26. feb 2009

Jeeeeeeej GRATULUJEME!!!!!! 😵 😵 😵
a prajeme hlavne vela,vela zdravicka 😵 😵 😵

lennie7
26. feb 2009

😵 Adka aj my gratulujeme k malickej Natalke a prajeme jej veela zdravicka

erka12
26. feb 2009

adka aj my gratulejeme 😵 a vela zdravia vam prajeme 😵

dannynka
autor
26. feb 2009

jeeeej Adka gratulujeme moooc prajeme vela zdravicka a stasticka,a mamine veela mliecka 😵 😵 😵 😵 😵

lucaska
26. feb 2009

graaaaaaaaatulujeme.mamine prajeme skoro zotavenie, vela mliecka a Natalke-vela zdraviiicka a co najviac prespatych noci......... 😵 😵 😵

ivaz
27. feb 2009

Aj my blahoželáme a držíme palčeky. 😉

erka12
27. feb 2009

ivaz ahoj,ako koberec,kupili ste?

dannynka
autor
27. feb 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

ivaz
27. feb 2009

Erka, ešte nie. Izbičku budeme robiť tak v marci, čiže ešte máme čas. 😀 Ale posteľ už máme doma. Dnes som bola kuk u vás na látky. M 😉 usím uznať najlepší výber. A čo ty už si vybrala chlapcom postele?
Danny, ahoj. Všetko v pohode?

dannynka
autor
27. feb 2009

ivaz ahojky 🙂 ano zatial vsetko v ramci normy 😉 a vy ako?

akurat krmim Gabiku tak odbieham 😅

erka12
27. feb 2009

ivaz este sme nevybrali 😉 a vy ste kde kupili 😉

dannynka
autor
27. feb 2009

tak Gabika uz je v hajanoch a kto tu este ostal na kavicku?

ivaz
27. feb 2009

Danny ja som tu. Teda teraz sa mi podarilo uspať Filipka. Boli sme doobeda korčuľovať, potom trochu po nákupoch a človek by si myslel, že príde a ľahne. Ha, ha. Utópia. 😠 Cez hodinu štrajkoval v postieľke, už som to chcela vzdať, ale vyhrala som a môžem si dať kávičku. 😉

tedina
27. feb 2009

Ahojte, prave sme sa pristahovali do tohto kraja a potrebovala by som si najst dobreho ocneho lekara. Viete mi poradit? Dik za radu.

tamarka
27. feb 2009

ahojte trenčanky, môžem sa k vám pridať??? stále chodím len tak okolo....

dannynka
autor
27. feb 2009

ivaz tak to poznam,aj moja je taka 😅 ,minule som ju vyskusala nedat spat a to si mala vidiet co ta stvarala aka bola upistana a nijaka tak som ju o 15-00 zobrala do postele ,teda lahla s nou a do 15-min spala 😅 co bola taka unavena,tak od vtedy neriskujem a bojujem po obede aby cim skvor zaspala 😅 😅 😅

tedina-neporadim,zatial nastastie skusenosti s ocnímy dr nemam 😅

tamarka jasne ze sa mozes pridat 😉

erka12
27. feb 2009

ivaz to strajkovanie so spankom poznam,maju energie 😨

tamarka vitaj 😉 z ktorej casti tn si 😉

tedina ja chodim k ocnej v zamosti,ma ordinaciu v rodinnom domceku,ale si neviem spomenut,jak sa vola,spytam sa manzela a napisem 😉

dannynka
autor
27. feb 2009

jeej erka ti este tu? ozaj a nevola sa ta ocna dr tusim Hančulakova? 😅 to som len tak zadrela 😅 😅

ivaz
27. feb 2009

Erka, u nás vyhrala táto posteľ http://www.domestav.cz/cs/katalog/jednoluzko-se.... Vyberala maminka, no Filipko by chcel zo šmýkačkou a rebríkom. Ale ja sa vyvýšenej postele bojím, veď teraz cestuje po celej postieľke. Možno neskôr dokúpime. Boli sme pre ňu v Uherskom Brode, vyšlo nás to o 1500sk lacnejšie. Urobili sme aj nákup a natankovali. Trošku ušetrili. Ináč Slovákov tam bolo neúrekom.
Tamarka, tedina vitajte.
Tedina, ja chodím len s malým do nemocnice k Mudr.Cagalovej. A manžel bol u Mudr. Anwarzai. Zatiaľ nemôžeme povedať krivé slovo.

tamarka
27. feb 2009

Pôvodne som celý život Juh a teraz druhý rok za mostami

dannynka
autor
27. feb 2009

ivaz krasna postel,dobre ste vybrali 😉 inak aj my sa chystame v nalblizsej dobe do uherskeho brodu 😉

tamarka
27. feb 2009

tedina, dobrá je MUDr. Vranková, tá pomohla obidvom mojim babulám, keď boli bábätká mali zúžené slzné kanáliky, len sa u nej dlho čaká 😉

ivaz
27. feb 2009

Danny, pôjdete sa aj okúpať, alebo len na nákupy?
Tamarka, máš krásne dievčatá.

tamarka
27. feb 2009

ivaz, ďakujem moooooc 😉

dannynka
autor
27. feb 2009

ivaz-asi len na nakupy a malu necham nasim 😉

tamarka odkadial z TN si?

tamarka
27. feb 2009

dannynka, neviem ako ty, ale ja ťa poznám zo zámostia 😉 , bývame hneď vedľa lidla

tamarka
27. feb 2009

ivaz, neviem či je Filipko ešte voľný, ale ako zaťa by som si ho zajednala, je fakt chutnučký 🙂

dannynka
autor
27. feb 2009

tamarka to vazne? 😕 😕 😕 😕 a kde tam?ja mam na kvetnej rodicov,a na ulici vedla svokrovcov ale inak som z juhu 😅

tamarka
27. feb 2009

anóóóó, parkrát sme sa obchádzali, aj v lidli aj na ulici 😉 Gabika je neprehliadnuteľné dievčatko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre