Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
17. apr 2009

danny vdaka

mami.sk
17. apr 2009

danny - vsetko najlepsie, tiez dodatocne 😉
erka 😀
takto na vecer tu robite chute 😉 mnammmm
tiez rozmyslam ci nieco budem piect cez vikend. ale asi ano, inac by sa mi to neratalo 😀

martinano
17. apr 2009

mami kludne daj malej tie cipky, tie maju take zlozenie ako je napisene,nemusis sa bat.prave som to studovala, aj na nete
muci dik za ip, mam na to vlastny nazor
erka ja mam super palacinko ve cesticko napisem ti
danny aj ja vsetko naj neuvedomila som,ze si mala meniny a to som dankam blahozelal ospravedlnujem sa

erka12
17. apr 2009

mami ja som tie cipky tiez filipkovi par krat dala,ale nam nejako nezaberali 😉 aj dnes chudatko moje,neviem ci pretoze je take uprsane pocasie,este viac tie zubky bolia,vobec sa nechcel sam hrat,ruka v ustach,a zaveseny na mne 😉

martinano
17. apr 2009

erka to prejde aj ja si to stale hovorim
dnes sme mali stretko s kamoskou a hned pri prichode mi hovori,ze maly je taky protivny a ja,ze vam tiez vysla stolicka a ona,ze nie .maly sa zaskeril a stolicka vytlacene sa belela a ze co je taky zly 😀
my dnes celkom dobre aj ked protivnost priam kvitne,ale zajtra cakam dalsi zub, je tam taky fajn napasovany 😠

erka12
17. apr 2009

martina,ved aj ja sa tym stale utesujem,ze to prejde 😉 ked sme von,tak je uplne vesely,spokojny a doma 😠

mami.sk
17. apr 2009

juj baby, ja som uz zufala. ☹
este len pred 2 tyzdnami sa skoncili koliky a teraz uz zuby???
chudiatko moje, ved si ani neoddychne 😒 keby ste ju videli ako trpi 😒 vecer mi konecne dobre papkala a to len preto ze uz pomaly spinkala.
inac parkrat potiahne a pusti, place a tak ju prikladam furt aby som neprisla o mlieko
😕
a tiez kazdy den pozeram ci neuvidim nejaky zubok 😉 aspon by som videla ze to trapenie ma nejaky vyznam 😉
inac ked detom vyjdu prve zubky, uz im ich umyvate kefkou? / toto som sa este nikde nedocitala 😀 tak sorry za mozno blbu otazku 😀 😀 😀 /

erka12
17. apr 2009

ja som chalanom vzdy kupila kefkku,ked vysiel zubok a cistili sme ho asi tak,ze kefku hryzli 😀 ked ich tie dasienka tak svrbeli 😉

erka12
17. apr 2009

mami pevne nervy, s tym kojenim je to niekedy tazke ale stoji to zato, vydrzat 😉
dobru nocku

erka12
17. apr 2009

v tom predchadzajucom prispevku som chcela napisat,ze ked vysiel prvy zubok kupili sme prvu kefku 😉 nie ze s kazdym zubom sme kupovali kefku,som to nejako poplietla 😉

martinano
17. apr 2009

mami to kojenie je prechodna zalezitost len trpezlivost ak ju tie dasienka bolia, tak jej to neide dobre,ale to prejde 😉
aj my sme mali hned zubnu kefku a od styroch mesiacov aj pastu, je taka prva zubna pasta dostat ju v lekarni mne ju odporucila zubarka ma rovnaku staru vnucku akko je nas maly, vraj je dobre umyvat ustnu dutiny aj s tym, lebo po videni zubkov su slinky agresivnejsie a v pusinke zostava aj materske mlieko a potom sa tam tvoria kvasne procesy.
matko kefku drzal a zuzlal v styroch mesiacoch a dobre si vymasiroval dasienka 😉

dannynka
autor
17. apr 2009

tak kolac je uz spraveny na plechu a ako vidim tu to stale zije 🙂 😉

mami.sk
17. apr 2009

diky za rady 😉
ja sa kojenia nechcem vzdat, aj ked moja mama mi vynadala ze mala je isto hladna ked tak malo je a nenechala si vysvetlit ze je to tymi zubami 😝
nutila ma aby som isla kupit Nutrilon a ked som jej povedala ze ziadne UM jej davat nebudem lebo mam svojho mliecka dost tak ma obvinila ze trapim malu hladom 😝
som si vypocula ☹
no radsej ju castejsie prilozim a zatial pribera tak hadam to nebude dlho trvat 😉

martinano - matko mal prve zubky uz v 4. mesiaci?
erka - vy ste kedy mali zubky?

danny - ty sikulka, uz oddychuj lebo ani sa nenazdas a Dominik sa ohlasi a uz si neoddychnes 😀

dannynka
autor
17. apr 2009

mami-ved to...aspon budem stale v jednom kole a nebudem mat cas kedy zleniviet 😀 😀 😀 😀
a co sa tyka kojenia drzm moooc palceky a veru nevzdavaj sa 😉 Pevne nervy 😉

martinano
17. apr 2009

ano mal v styroch 😝

mami.sk
17. apr 2009

ja sa nevzdavam a budem trvat na svojom kym si budem ista ze je to pre Terezku to najlepsie / kym nebude hladna a bude prospievat 😉 /najvacsi paradox je ze moja mama je detska sestra / robi s dojcatami / a od nej by som veru cakala skor podporu ako taku reakciu ☹
no a najviac ma dorazila ked malej chcela davat banan aby nebola hladna 😒 / ked teda nechcem davat UM tak nech zacnem prikrmovat 😝 /

no a este mi vynadala ze len na internete visim a potom som mudra 😀 😀 😀
vdakabohu za MK 😉 keby som nemala tolko informacii tak by som mozno nevedela obhajit svoj nazor a mozno by som uz nekojila 😒

mami.sk
17. apr 2009

babenky, idem spinkat, ked si predstavim to vstavanie o 5 tak ... 😝
dobru nocku a sladke snicky a hlavne si uzite vikend 😉 sice bude dazdivy ale aspon sa precisti vzduch ☹

dannynka
autor
17. apr 2009

mami aj Tebe bruu nocku a krasny vikendik 🙂 😉 Ja dopozeram misky a pojdem tiez 😉

minkak
17. apr 2009

ahojte 🙂
danny aj ja sa pripajam ,dodatocne vsetko len to najlepsie 🙂

mami prajem pevne nervy a nech to mate cim skor za sebou 😉 aj my sme pouzivali kefku od prvych zubkov 😉

muci ten receptik vyzera fakt dobre 😉 mnam robis chutky 😅

martinano drzkajte sa ,nech su tie zubky skoro vonku 😉

mami.sk
18. apr 2009

dobre ranko, zienky 😉
tak my sme hore uz od 4.30 😝
a vobec odvtedy nespala 😝
idem s nou vonku aj ked mam doma kopu roboty, predsa len sme neboli vyse tyzdna doma ☹
no ale inac sa nevyspi 😒

inac malo byt dazdivo a zda sa ze pocasie bude celkom fajn tak vam zelam pekny vikend 😉

mami.sk
18. apr 2009

zda sa ze ste vsetky vonku ked je pekne 😉
terezka na chvilku zaspala v postielke, som unesena 😉

ale o chvilku aj tak pojdeme vonku 😉

mucilienka
18. apr 2009

caute kocky,

mami, ta tvoja mala je teda ranne vtacatko 😲 ale snad sa to popravi...

martinano, je mi jasne, ze kazdy si vytvori na vsetko svoj vlastny nazor.. ja ho tiez na homeopatika mam, aj "vdaka" vlastnej nedobrej skusenosti... tak som povazovala za samozrejme vam o tom napisat, aby ste sa pripadne vyhli problemom...

erka, uz som poslala aj tebe, prepac, ze som na teba zabudla....

ja som si dnes zvolila velmi easy varenie - grilovacku - steaky a kuriatka... pocasie nam vyslo, mala sa vytesuje.. este dorobim zeleninovy salat a mozme sa ist zalizovat.... 😵 😝 😀

lennie7
18. apr 2009

muci posli prosim aj mne IP o tych homeopatikach..dakujeem 🙂

Prajeme vsetkym krasny slnecny vikendik 🙂

mami.sk
18. apr 2009

no veru muci - ranne vtacatko 😒
boli sme vonku 2,5 hod. a manzel ju teraz este zobral vonku a ja idem spat 😀 po takom rannom vstavani mam pocit akoby uz bolo 9 hod vecer 😀

zuzanamv
18. apr 2009

Ahojte,
ja len na skok, nakoniec sme sli do BA hned v pondelok, Veronika uz bola uplne bez teploty.
Prisla som pozriet, ci Danny este neporodila, tak vidim, ze nie.
Danny, drz sa!
V pondelok sa vraciame, tak potom bude viac casu na net.

dannynka
autor
18. apr 2009

ahojte 🙂

zuzka pekne od Teba ze na mna myslis 🙂 ,veru este som kinderko 😅

mami.sk
18. apr 2009

zuzanamv - super ze Veronike je uz dobre 😉
jeeej dannynka - tebe uz skocil 40 tt 😉 takze termin mas uz tento tyzden 😉

dannynka
autor
18. apr 2009

mami termin mam buducu sobotu 😉

dannynka
autor
18. apr 2009

dnes som 39-tt+0 😉 ,tu to inak pocita tak preto mi tu uz skocil 40-tt 😉

mami.sk
18. apr 2009

mne sa zda ze rata dobre, lebo uz mas ukonceny 39tt takze si vlastne v prebiehajucom 40tt 😉
ja som to vzdy tak ratala, aj moja dr. a aj v nemocnici 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre