Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
18. apr 2009

ahojte 😉
nemate niektora nahodou franklin a jeho ddobrodruzstva,uz je dvd vypredane 😉

dannynka
autor
18. apr 2009

mami no zalezi s akeho pohladu sa na to pozres... 😉

erka nemam 😒

erka12
18. apr 2009

danny to je super rozpravocka,aj mne sa paci 😉

dannynka
autor
18. apr 2009

erka a a o com to je ta rozpravka?ze by si mi skusila napalit dvdv ze ci to Gabiku zaujme?mala akurat teraz fičí na krtkovi 😀

erka12
18. apr 2009

na krtkovi sme aj my bezali,skus si zadat do google fraklin a urcite ti najde 😉mame jedno dvd a mozem ti ho kludne napalit 😉

dannynka
autor
18. apr 2009

erka kuknem a dam vediet 😉
Ozaj ako ste sa dnes mali?Inak zajtra ideme asi na cely den k nasim,tak ak nahodou pojdete na kvetnu na ihrisko daj vediet 😉

erka12
18. apr 2009

ok danny 😉

mami.sk
18. apr 2009

babenky, co vsetky spite? 😀
ja sa o chvilku chystam, vstavanie o 4.30 je nejako skoro aj na mna 😝
kde su tie casy ked som o takom case este len isla spat po zurke? 😀 😀 😀

martinano
18. apr 2009

mami uz daleko,ale ked deti vyrastu zas nas to caka a to je za chvilu matko sa len teraz na rodil a ze 16mesiacov, kedy to preslo? 😅

mami.sk
18. apr 2009

martinano, presne tak 😀 😀 😀
ja ked si tak niekedy vzdychnem ze ako ten cas leti tak moja svokra vzdy zahlasi:" moja zlata, cely zivot ti tak rychlo ubehne"! 😀 😀 😀
a ma pravdu 😉
no ale uz fakt idem spat 😀
dobru nocku 😉

martinano
18. apr 2009

mami dobru noc
a fakt to vsetko hrozne rychlo leti 😒

s.i.m.k.a1
18. apr 2009

baby ked mala slinta a stale si dava pasticky do ust a bez priciny place, budi sa zo spanku, to jej pojdu zubky?? ale to je hrozny plac, taky hrooozne bolestivy... :(

mami.sk
19. apr 2009

dobre ranko 😉
my sme dnes vstali az o 5.30 😉
no zaspala az o 9 takze velky uspech to nie je 😒
no co uz, kto skor vstane ma dlhsi den 😉

mami.sk
19. apr 2009

simka Terezka takto place od 3,5 mesiaca, od 2 slinta a teraz poriadne 😒
dr. mi povedal ze prejavy moze mat babatko aj 2-3 mesiace predtym ako zubok vyjde von 😝
tak neviem 😒

miroslava72
19. apr 2009

Ahojte kocky.

Muci,dakujem za info o homeopatikach.
Ja som este neskusala ziadne,ale kedysi som chcela synovi davat,no bola som odhovorena mudr.,myslela som si,ze to vtedy bola zla informovanost lekarky (ked bol syn maly,sa to este len rozbiehalo),
ale vidim,ze nieco na tom bude.

Jeej Erka, Franklin je naozaj krasna rozpravocka-bezalo to v telke aj ked bol syn maly a este mnoho dalsich krasnych i poucnych rozpravok,tie terajsie sa na to nechytaju.

Danny,tak este tyzden a maly moze prist.Drz sa. Vidim v pase,ze mas termin na Mareka...MM sa tak vola.

Simka,Lilly je este malicka,to este zubky hadam nebudu.

Mami,i my tak skoro vstavame a to ma Meli 9 mesiacov.
A ozaj gratulujem Terezke k 4.mesiacikom.

A ze to strasne leti,tak to je fakt.Este sa len teraz mala narodila a ze uz 9 mesiacov.
A pockajte baby,ked deti nastupia do skoly,este len vtedy sa to rozbehne.
Mam to odsledovane na synovi.

Vsetkym prajem krasny dnik.

dannynka
autor
19. apr 2009

miroslava-veru termin mam na mareka teda 25-aprila a teda aj na narodeniny mojho manzela 😀 😀 😀

dnes to vyzera na celkom slnieckovy dnik,my sa chystame k nasim tak si aspon troska oddychnem a malinka sa vyhra s babinou,dedom a krsným 😉

mucilienka
19. apr 2009

caute kocky,

vidim, ze nase stale a aktivne kinderko danny je este v celku 😀

simka,

ja si myslim to iste co miroslava72, ze to asi zubky nebudu - skorej ju asi boli brusko, a pasticku si dava do pusinky na upokojenie... ale to su iba moje dohady...

mami,

ranni ptace - dal doskace... 😀
co ty toho potom postihas za cely den... inak aj nasa mala zacala skorej vstavat - cez zimu tahala aj do 9:30h od vecera, a teraz je uz o 7:30 - 8:00h hore.. to je asi aj tym svetlom a posunutim casu.. sice to nie je prilis skoro, no ale aj nas to poznacilo... 🙂

aj ja vam prajem vsetkym pekny slnecny den 😵

minkak
19. apr 2009

ahojte kocky 🙂

zuzanamv,tak super,ze uz je Veronike dobre 😉

mami,martinano veru ten cas strasne letiiiii.

simka suhlasim s muci ,to urcite este nebudu zubky 😉

my sme boli vcera po nakupoch,muci boli sme aj v tom Deichmanne fakt tam maju super ceny,kupili sme malej kraaaasne tenisky 😵 hladali sme aj sandalky,ale ziadne na nas moc nezmurkali,boli sme aj u Batu ,tam nula bodov,potom sme isli este do Lauga,na take sandalky aku mam ja predstavu sme nenatrafili,no ale ved este urcite nieco bude 😉
za to sme pokupili vseeeeetko mozne,a ja som si dopriala krasne lehatko na balkon,tak sa vytiesam,uz som len zvedava kedy budem na nom vylehovat 😀
poobede sa chystame niekde na slniecko,uz sa tesim,dufam,ze mala rychlo zaspi aby sme boli co najskor vonku.

Prajem Vam krasny slnecny dnicek 😎

A lennie ,kde su tie fotecky,hmmm????

Lucaska Vy ako na nakupoch ,boli ste?to stretko tusim ani nebolo,ze?

s.i.m.k.a1
19. apr 2009

baby diki, to dufam aj ja ze to nebudu zubky. bojim sa, bo kamoska ma o 9dni starsieho syna a uz ale 2tyzdne rozprava, ze mu idu zubky. tak sa bojim... hadam to dobre dopadne.
minkak, ja som bola tiez vcera v laugu, zamilovala som sa do naadhernych botasiek nike, hned som si ich kupila xixixi 😉

martinano
19. apr 2009

ahojte
simka ja tiez myslim,ze to este nebudu zubky.
minkak super ste nakupili, kresielko na balkon parada 😀 , super
matko spi ja som dovarila obed,ked vstane napapame sa a pojdeme na slniecko,aj tu je nadherne 😎
mami neboj to vstavanie sa upravi 😉
zelame vsetkym nadherny dnicek 🙂

lucaska
19. apr 2009

ahojte, tak mne tento tyzden tak ubehol ze neviem ani ako.........................este vcera vecer sme mali u nas znamych tak som sem nestihla ani kuk....
minkak ano boli sme na nakupoch, nakupili sme si letne veci, topanocky a tak vselico 😝 , nakoniec sme sli v utorok........ 😝
potom som este v laugu bola nieco podokupovat a tiez sme boli v deichmane kupit lucaskovi sandalky do piesku a este chcem jedny ale take este asi nevyrrobili 😀 😀 😀 😀
a dnes sme narychlo behli do lauga , chcela som mamine nieco kupit bude mat narodky ale nic, tak aspom som daco lucasovi kupila v BHS-KIDS......
babulky,aj vase deti miluju tak kolotoce??nas lucas je hotovy, rano sa zobudi a uz by isiel na kolotoce, dooobeda ked ideme okolo su zavrete,tak hned mi hlaasi mamina vidis vidis zatvorene--ujo opravy.... a poobede ked zbada ze su otvorene tak tam poskakuje , vyska...no zlaty je...........
minkak uz ste zdravucky??

muci , dakujem za info o tych homeopatikach ----zaujmave... 😉

minkak
19. apr 2009

martinano nie ze kresielko,take tam mame uz dve ,ale riadne velke lehetako 😀 😀 😀
no tak super,ze aj u Vas je krasne 😎 a kam sa chystate?

lucaska no teda v utorok???xi-xi,to su teda zmeny 😅 veru ani pre nas este asi take nespravili 😀 😀 😀
no uz je nam lepsie ,ale este to nieje uplne na 100% 😒 ,ale tak museli sme vyuzit vikend a ze je ocko s nami domka,lebo cez tyzden toho s nim vela nenakupime.... 😖 sme potrebovali podoplnat .....xi-xi
no Lucasko musi byt teda podareny na kolotococh,my sme neboli,lebo sme sa vlastne doteraz liecili....a teraz to este nechcem prehanat 😉

lucaska
19. apr 2009

miri, tak si budes vegetit na balkoniku, no to moc premna neni , to tam aj vydrzis lezat??? ja tak 5 min a potom uz sa osivam , kde by som co este spravila alebo tak :- 😀 😀 😀 😀 😀
no je srandovny, a vcera zahlasil ze pjosim euro a sam si isiel kupit listok , ta pani sa na nom rehotala, potom ked uz som nechcela mu dat eura ze staci tak bezal za babinou do drogerky , ze kovotoce daj euro...a kopec dalsich zazitkou s nim......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no len sa pekne doliecujte..................... 😉

lennie7
19. apr 2009

minkak uz idem konecne nahodit tie fotky, stale som nemala cas ich dat s fotaka do compu 😅 ale uz som mala plnu kartu tak nic ine mi neostava 😀

simi ja si myslim ze to kludne mozu byt zubky alebo mozno aj brusko, ale ked si dava aj tie pästicky do pusinky...
poznam velmi vela bab ktorych deti mali zubky uz od 3-4 mesiacov a zacinali mat taketo zubkove priznaky 2 mesiace pred...
a ako pokracujete s cumlikom?naucila sa Lilly dudkat? 🙂

lucaska, moje dieta je asi vynimka, minuly rok bola asi 2 krat na kolotoci a potom uz nechcela a tento rok som ju prehovarala nech ide ale zahlasila ze sa to toci moc rychlo tak sme sa len pozerali
😅 😀

minkak
19. apr 2009

lucaska dakujem ,snazime sa 😉
no neviem ci tam vydrzim lezat 😀 to uz je druha vec,ale konecne ho mam 😀 tak mozno takto poobede ked ulozim malu,alebo tak ....si budem citat,uz sa na to tesim 🙂 teraz sa nam este neda,lebo nam tu pobehuju robotnici,este stale zateplujeme..... 😒 tak cakam kedy sa nam uz da dohromady balkon 😝 este kym to namaluju to chvilku potrva 😝
no teda tak Lucasko uz viem kam treba utekat,ked mamina povie dost,este stastie ,ze mate babinu tak blizko 😅
ani nehovor,hned by som isla aj ja 😵 😅

lucaska
19. apr 2009

este som sa vas chcela spytat mate deti zaockovane proti kliestom????

minkak
19. apr 2009

ahojky lennie,no super,tak som zvedava 😉
neboj este to Nikolku chyti a nebude chciet z kolotocov ani odist 😅

minkak
19. apr 2009

lucaska my nie,uvazujes nad tym?

lucaska
19. apr 2009

minkak,ved neviem.............aj ano aj nie........som chcela nejaky nazor pocut,musim si kuk nejake info ohladom toho.... 😝

lucaska
19. apr 2009

lennie, veru este ju to chyti, nas lucas sa minuly rok viezol jeden krat a to musel ist s nim svagor,lebo sa netvaril nadsene.a tento rok som rada ked ho odtial dostanem........ 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre