Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
18. aug 2008

ivaz torticku by som si dala........................posli cez ip.................. 😀 😀 😀 😀 😀

drobec.z
18. aug 2008

ivaz, ta torta vyzera super, budem musiet vyskusat 😉
danny, moja kava ma vonu este dalekoooooooooooooo 😀 😀 😀

ivaz
18. aug 2008

vidím, že máte prázdninárov. tak ja som si bola taktiež neter užiť. najväčší problém bol s jedlom, nič čo som navarila jej nechutnalo. ☹ a to potom naštve, keď strávite pol dňa v kuchyni a ona ohrnie noštek. 😠
juditka baby ešte nespomenuli ihrisko v trenčianskych tepliciach, myslím, že na fotky je super.
lucaska už ti ju posielam 😉

venonna
18. aug 2008

ivaz, ta torta je super!!! Tiez vyznavam podobnu filozofiu, takze diiiik!!! 😉 😀
a baby dik za priania, je mi luto, ze nestiham sledovat, komu kedy sa praje, ale tusim Filipkovi a Nikolke, ze?
drobec, som rada, ze manduca sluzi, ja ju teraz vyuzivam tiez vela a na dovolenke ju MM takmer nedal z chrbta, uzival si malu 😵
kava? idem si zaliat 😉

dannynka
autor
18. aug 2008

drobec neboj uz aj ta tvoja bude 😀

ivaz ta torta to bude asi nieco podobne ako tato...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tuto s konika som robila a bola super...urcite ju urobim GAbike na 2-rocky 😉

ivaz
18. aug 2008

drobec a ktorým smerom sa chcete vydať na potulky? ja z môjho rodiska môžem odporučiť manínsku tiesňavu, súľovské skaly, rajecké teplice a kúpalisko veronika v rajci.
dannynka, áno je to tá istá a naozaj netrvala viac ako desať minút, 🙂 ja som ju ešte korpus natrela kyslím džemom.

lucaska
18. aug 2008

ivaz a co za darceky filipko podostaval, daj inspiraciu????????? 😉

dannynka
autor
18. aug 2008

ivaz....ved vloz nejake fotto ak mas... 😉

drobec.z
18. aug 2008

ivaz zrejme zo zapadu smerom na vychod a nieco okolo, prijmeme kadejake krasne odporucania, takze cakam na ponuky 😉

ivaz
18. aug 2008

lucaska, tak ako som už uviedla najväčšiu radosť mal z drevených rybičiek. celé poobedie sme ich chytal na udicu. 😀 ale nezostala v hanbe ani trojkolka, kamión, pucle, magnetická knižka, klávesy.
dannynka už fotečky sťahujem, 😉 hádam sa mi niečo podarí pridať.
drobec, moje rodisko som už spomenula, hádam ešte by som spomenula terchovú a jánošikove diery. no a na západe by som neobišla červený kameň, štúrovo.... a nemôžem zabudnúť banskú štiavnicu. možností máte veľa. čo by ste chceli vidieť?

dannynka
autor
18. aug 2008

ivaz-okik 😵 😵

drobec.z
18. aug 2008

ivaz, terchovu a janosikove diery a bansku stiavnicu sme uz pochodili, ale to tvoje rodisko by sme mohli zvazit, sulovske skaly sice pozname, ale to bolo davno a o rajci sme tiez rozmyslali, o sturove som pocula same chvaly, ale to by sme skor niekedy inokedy na vikend, lebo sa asi pohneme inym smerom, inac chceme aj take tury, aj relaxacne veci, kupaliska a zabavu , vsetko 😉

lucaska
18. aug 2008

som prehliadla tie rybky, tak mas doma rybara................. 😀 😀 😀 😀

drobec.z
18. aug 2008

danny, to na akom ihrisku mate pofotene fotocky, to nepoznam 😉 ale su pekne 😉
ivaz a kde je to ihrisko v TT, my tam chodime dost casto k mangelickovmu kolegovi, tak by som sla kuk 😉

dannynka
autor
18. aug 2008

drobec-na Kvetnej kde mi byvaju moji rodicia 😉

inak vcera sme tam stretli aj dienku s Dankom a Laurikou 🙂

drobec.z
18. aug 2008

ved sa mi zdalo, ze to nebude tu, vyzera byt dobre ohradene, take by sa zislo aj tu, aspon by nam drobci nikam nezdrhali 🙂

dannynka
autor
18. aug 2008

drobec-je to tam novo spravene...neviem asi rok aj nieco..je tam super smykacky preliezacky hojdacka a GAbike sa tam mooc paci 😉

ivaz
18. aug 2008

drobec to toho chcete veľa stihnúť, 😨 potom čakám na tipy. 😉 ihrisko v tren. tepliciach je na konci parku kúsok od jazierka.

drobec.z
18. aug 2008

jaj uz viem, ved my sme aj isli okolo, mame na to 9 dni, takze chceme vybrat to najlepsie a hlavne to co sme nevideli, tatry a okollie liptova mame schodene a chceme nieco aj pre romanka, Kysuce by sme chceli nechat na jar, Misko tam ma nejakeho kamarata, co je s nim prec v kosove, tak potom ked sa vratia by sme schodili tu cast, takze hlavne, je spisat plan, a pocasicko a ide sa 😉 😉

lucaska
18. aug 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... drobec skus kuk sem , neviem ci su tam nejake dobre rady necitala som to

ivaz
18. aug 2008

drobec, hovoríš liptov v malíčku. my sa chystáme do demenovej. čo poradíš nám?

dannynka
autor
18. aug 2008

ivaz krasne fotto,Filipko je uz teda velky chlap 😵 😵

drobec.z
18. aug 2008

lucaska dakujem, a ako malicky, uz mu je lepsie po ockovani? ja akurat rozmyslam,ze my by sme mali ist pred tou dovcou, my sme sice mali z ockovania teploty, ale to len den, ale nic ine mu nebolo, a z prevenaru vobec, a toto ma byt prevenar, tak rozmyslam, ci to risknut, alebo asi az po 😒

drobec.z
18. aug 2008

ivaz demanova je super, tam som bola 5 rokov na skole a poznam to lebo tam blizko mam aj tetusku 😉 Je tam fakt super, ale musi vyjst pocasie, lebo inac aj krasna kosa, jaskyne su skvele ale aj hore na vrchu je jazierko a da sa ist aj k pamatniku padlych v horach, je to taka super trasa, to by zvladol aj maly, je su tam aj vacsie trasy, ale to skor uz pre takych turistov, neviem ci vhodne pre dieta, aj kvoli pocasiu, lebo ked zafuka,tak je tam ako v zime, je tam aj tanzania alebo tusim tak nejako sa to vola, je to ako taka prekazkova draha, oplati sa skusit, tam si vkuse nieco najdes, a ak uz budete tam, tak western city, nejake salase na liptove, aquacity alebo besenovu, a potom nad besenovou tusim keltsky sposob zitia, nie som ista, ci to boli kelti alebo nejaky iny druh kmena,, popripade sa opytam mangelicka, ten je z Liptova, tak ti dam presne vediet a nadherne su aj donovaly 😉

ivaz
18. aug 2008

drobec, dík. boli sme tam keď som bola tehotná. veľmi sa nám páčilo, bývali sme v lip. jáne a ľudia sú tam super. 😉 no a dajú sa naplánovať menšie túry, čo nám vyhovuje. určite si nenecháme ujsť plavbu po mare, výlet do jasnej, aquapark. ako si aj ty spomenula počasie nám nemusí priať a preto musíme mať v zálohe alternatívu. ja hrozne nerada sedím na izbe. a kde je tanzánia?
dannyka, dík 😉 veď už má dva roky. aj vás to za chvíľku čaká.

lennie7
18. aug 2008

ahojte, tu sa kavickuje 😉 pridala som par fotos z oslavy, malej chutili torty, hlavne tie lentilky navrchu 😀 a z darcekov vedie na celej ciare plysovy bob stavitel 😀 😅 takze tak 🙂
ivaz krasne fotos 😵 tu trasenu tortu tiez niekedy vyskusame 🙂 😵
my ideme na prevenar asi zajtra, dufam ze to zvladne nicolka v pohode 😖

drobec.z
18. aug 2008

ahoj lennie, krasne fotocky, nikolka na tej fotke s gitarou vyzera riadne velka, ani by som jej netipla 2 roky, hotova slečna 😉 nemôžem uveriť,že bola taká maličká 😀 😀 😀

lennie7
18. aug 2008

noo na niektorych fotkach vyzera byt vacsia, ale ked si da dudku do pusi tak je to stale take babo 😀 Tej dudky sa asi nikdy nezbavime 😒 😠

ivaz
18. aug 2008

lennie, zajtra idete len na prevenar, alebo aj dvojročné očkovanie?

lennie7
18. aug 2008

ivaz, len na prevenar, chcela som najprv aby mala obidve naraz ale potom mi jedna znama hovorila ze videla v nemocnici dievcatko co malo nejake problemy po oboch ockovaniach naraz.A viac ludi mi hovorila ze to nie je dobre dat naraz ze je to velka zataz.Tak najprv racej prevenar a dvojrocne ockovanie o mesiac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre