Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
1. okt 2008

bozenky baby, ja by som sa najradsej nevidela.. som naletela na taky krasny kocik na obrazku....

dannynka
autor
1. okt 2008

muci-tak nam ho aspon odfot ako vyzera... 😅

lucaska
1. okt 2008

kacenka,lucasko sa ma uz lepsie, v noci uz ani nekasla a cez den len ked sa unahana ale snazim ssa mu vymyslat zabavku tak aby sme boli aspom trochu v klude aj ked nie vzdy sa to pri nom da............. 😒

teraz je vela ludi chorych,asi to pocko.............. 😠 😠 😠

kala12
1. okt 2008

Ja preto radsej kupujem veci , co mozem realne vidiet, chytit a vyskusat. Ale tiez som sa parkrat oserkala, s mamou sme si zaclony raz objednali a boli sme veru sklamane.

dannynka
autor
1. okt 2008

kala a ako sa citis? 🙂

kala12
1. okt 2008

ja uz fajn, a ty? Akurat sa napchavam cokoladou. Musim trochu pribrat, lebo mam zatial len kilo navyse a uz minule ma sestricka hresila. 🙂 A ty ako?

dannynka
autor
1. okt 2008

tak to je super ze uz ti je fajn 😉
a ja no vselijako,mne byva teraz najviac zle vzdy ked zacinam byt hladna,tak musim potom rychlo nieco zjest lebo by bolo zle nedobre 😝
ja este zatial ani neviem ci som vobec pribrala,este som sa u dr ani nevazila 😀 ,ale zajtra idem na poradnu tak som zvedava co a ako,mimi by uz mohlo mat asi 4-5-cm 😀 😀 😀

kala12
1. okt 2008

ja idem v piatok, tiez som zvedava. Uz si bol v nemocnici na tom speci vysetreni? 🙂

dannynka
autor
1. okt 2008

kala este ee,ona mi povie asi az zajtra o tej nemocnici 😅

lennie7
1. okt 2008

ahojte mozem sa pridat aj ked nepijem kavicku ani dzus? 😅 😀

dannynka
autor
1. okt 2008
kala12
1. okt 2008

Muci este ma napadlo, ze ist ten balik poslat do Hrozenkova na postu, je to celkom blizko a mozno to skor dojde.

lennie7
1. okt 2008

muci podla mna ti to musia zobrat naspät, normalne chod na postu, vypis si podaci listok a posli to 1.triedou doporucene, do piatka by to tam mali mat, ked nie najneskor v pondelok

dannynka
autor
1. okt 2008

lennie jasne...ja som vymenila kavu za cajik 😀

kala12
1. okt 2008

Jeej lennie teba som tu davno nevidela,ako sa mate? Som citala v Juzanke oznam, ze budu fitlopty. Este mate volne? Ja by som s Terezkou isla, len neviem dokedy budem moct chodit, kvoli bruchu. 😀 😀

kala12
1. okt 2008

DAnny ja viem. Potesi, ale je mi to jedno, hlavne aby sme boli zdravi.

dannynka
autor
1. okt 2008

kala a co inak mate nove? 🙂

lennie7
1. okt 2008

mame sa dobre az na to pocasie 😒 volne este mame, cvicit mozes zevraj 1. a 2.trimester potom uz by sa nemalo.ak mas zaujem prid si do juzanceka vyplnit prihlasku alebo mi napis do IP udaje a ja ti ju vyplnim, poobede tam idem 🙂
a co vy mate nove?

audreyd
1. okt 2008

exkluzívne pre kačenku 😵

dannynka
autor
1. okt 2008

kala ja len tak,akurat som sa to docitala,moc som v to nedufala lebo aj pri Gabike ma to obislo....ale ako pises,hlavne aby boli deticky zdrave 😉

dannynka
autor
1. okt 2008

audreyd krasne fotto 😵 😵 😵

kacenka83
1. okt 2008

audreyd dakujem 🙂
z adelky je kraaasna slecna 🙂

kala12
1. okt 2008

U nas vsetko po starom, idu nam ocne zubky, tak sme mrzuti, teplotku mame trosku zvysenu.

Lennie a kedy sa predbezne zacina cvicit?

lennie7
1. okt 2008

audreyd kraaasne fotos 😵 🙂
kala ked sa nazbiera 5-6 deticiek okolo roka a pol, cize snad najneskor od zaciatku novebra ale mozno aj skor 😉
teraz zatial otvarame len 2 skupinky, deticky cca 6-8 mesiacov a cca 12-14 mesiacov ak by si chcela tak este tam je jedno miesto volne v tej starsej skupinke 12-14, zaciname tento piatok 🙂 😉

kala12
1. okt 2008

lennie radsej by som sla do tej skupiny kde budu deti okolo rok a pol. Poslem ti do IP udaje?

kacenka83
1. okt 2008

kala ja s kubkom cvicim v piatok, aj adka s kubkom, aj jurdinka s ninkou 🙂

lennie7
1. okt 2008

ok ak chces tak mi posli do IP udaje a zapisem ta 😉

dannynka
autor
1. okt 2008

lennie ty mas dnes sluzbu?

audreyd
1. okt 2008

díky, ešte nejaké 😵

lennie7
1. okt 2008

danny nie, zuzka ma 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre