Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

venonna
4. okt 2008

dany, len keby ju nebolo treba vzdy pred jedenim spratat 😖 😀

lucaska
5. okt 2008

MINKAK prajeme vsetkolen to naj naj naj k narodeninam , vela zdravia, stastia , lasky , aby ti veronika robila len samu radost...................lucasko posiela pusku...cmuuuuuuuuuuuuk

minkak
5. okt 2008

Lucaska dakujem velmi pekne 😵 lucaskovi tiez posielam pusinku 😵 ako sa ma?uz je lepsie?
ja uz som vcera dostala darcek boli sme v aquaparku v Turcianskych Tepliciach bolo nam bozsky.....juuuj,ale sme sa vyblaznili 😵 a dnes ma nechali vybuvat a isli my kupit cecenko a zakusky 😵 tak uz mi aj gratulkovali,dostala som este kozmetiku......a tak -no mangelik zlaty same prekvapka mi vymesleli 😵 a poobede pridu nasi 😵

lucaska
5. okt 2008

minkak, tak ste si uzili, ale ved treba,............................... 😉
my uz dobre,uz aj von po chvilkach chodime, dnes je kraaasne tak pojdeme na prechadzku............ 😉

dannynka
autor
5. okt 2008

ahojte 🙂
mirka aj od nas vsetko najlepsie k narodeninkam,vela zdravicka stasticka a nech ta manzel a a Veronika posluchaju 😀 😀

minkak
5. okt 2008

lucaska no uzili,bolo to fakt super 😵 tak nas to zaujalo,ked tam boli drobcovci,ze musime vyskusat,takze drobec dakujem za inspiraciu 😵
to som rada ,ze uz lepsie 😵 no veru dnes je krasne,tak som rada,ze sme tam boli vcera ked bolo tak skaredo 😵
danny dakujem a odkazem 😅 😵 a pekne fotecky z oslavy mate ,tak ste sa riadne bavili,ze? 😵
co podostavala gabika?

lucaska
5. okt 2008

minkak a foto nehodis............. 😉

minkak
5. okt 2008

no este to nemam v PC ,ale akurat sa chystam 😉

lucaska
5. okt 2008

tak uz sa tesiiim.................. 😉

dannynka
autor
5. okt 2008

minka-no veru Gabike sa mooc pacilo...aj ked sa nam to troska vyvbilo inym smerom,ale nakoniec vsetko dobre dopadlo 😉
Gabika toho vela podostavala priebezne k narodeninkam,teda co potrebovala 😉 hlavne oblecenie,keze hraciek uz mame doma dost..dvoje rifle,mikinku,svetrik,podkolienky,pyzamko,od babinky tortu,od deda magneticku tabulku,mimochodom s tou chcela ist vecer aj spat 😀 😀 😀 ,s krsnym sme sa este nedohodli co lebo ma uz fakt nic nenapada...a od svokrovvcom peniazky na zimne topanocky,inak svokrovci by mali dojst dnes poobede 😉
a vlastne teraz ma napadlo,Gabika ma uz odomna jeden tajny darcek 🙂 bratceka alebo sestricku v brusku 😵 😵

dannynka
autor
5. okt 2008

lucaska a vy sa mate ako? 🙂

lucaska
5. okt 2008

danny pekne fotto,az teraz som kuk foto................. 😉

dannynka
autor
5. okt 2008

lucaska dakujem 😵

lucaska
5. okt 2008

danny, my sa mame dobre................klopklop..................a ty ako este ti byva zle??

dannynka
autor
5. okt 2008

tak to je super ze uz je VAm fajn,aj pocasie nam zacina priat 🙂 🙂 🙂 🙂

no mne ako kedy...vacsinou ked som hladna tak mi byva zle,inak sa to da celkom zvladnut 😉

drobec.z
5. okt 2008

ahojte, danny, nadherne fotocky, no teda, kedy mi budeme mat 2 😀 😀 😀 a torta vyzera naozaj super, mnam, dala by som si 😉 dany a na ten darcek -tajny sa gabika asi najviac tesi vsak 🙂

mirka, super, ze ste sa pobavili v Turcianskych, my tam pojdeme hádam zase ked Misko príde, fakt je tam super 😉

lucaska a vy ako? uz dobre???

dannynka
autor
5. okt 2008

drobec-dakujeme 🙂
a GAbika ta to zatial nejak nechape,teda nema s toho nejako extra rozum,ked som sa jej kedysi pytala co ma maminka v brusku povedala babetko,a teraz mi povie ze ona je moje babetko 😀 😀 😀

minkak
5. okt 2008

danny tak pekne darceky podostavala 😉

fotecky uz som pridala 🙂 tak mozte kuk 😉 potom mozno este vecer dam z oslavy 😵

lucaska
5. okt 2008

minkak, pekne fotecky, tak ste mali super vikendik.................. 😉

minkak
5. okt 2008

lucaska dakujem 😵 my sme boli este poobede na chalupe a potom mi prisli gratulkovat nasi 😵
a vy kde ste boli ked sme sa stretli?

lucaska
5. okt 2008

my sme isli z prechadzky ale lucaskovi sa este nechcelo ist domov, tak som s nim na chvilu ostala pred barakom............. 😉

minkak
5. okt 2008

jaaaj no my sme fofrovali domov,lebo mali prist nasi....tak snad nabuduce pokecame 😉

mucilienka
5. okt 2008

MIRUSKA, VSETKO NAJLEPSIE.... vela zdravia, stastia, lasky, spokojneho manzela a zdrave deturence.. a vsetko co k radostnemu a spokojnemu zivotu potrebujes 😵

mucilienka
5. okt 2008

danny, pekna torticka...

kocky, keby ste sa chceli inspirovat - prikladam toto videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=m344aukHKxM


je to vyroba "marcipanovej" hmoty z marshalow bonbonov - tych penovych, da sa z toho robit nielen hmota na zakrytie torty, ale aj modelovat...

recept mam 😉

minkak
5. okt 2008

majka dakujem 😵 ako sa mate?

mucilienka
5. okt 2008

minka,
dobre, v ramci moznosti...
svokru odviezli zasa do nemocky, krstna tam je uz vyse mesiaca.. ale hlavne, ze je mala zdrava a chuti jej..
pekne fotecky... 😉

drobec.z
6. okt 2008

dobré ránko všetkým, tak dnes to vyzerá na veľmi pekný dníček, 😉

muci, tá torta vyzerá dobre, len keby mi ju niekto rovno doniesol mnam, taká fajnovka 😉

minkak
6. okt 2008

dobre ranko 😵
muci to mi je luto ☹ drzte sa 😉
a maruska ako s pitim cajika?uz v pohode?
drobec ,ale ved to nieje problem,staci si objednat 😉 😅 kuk IP 😉

tamarka
6. okt 2008

Oneskorene, ale ďakujem za info o Vierke, najlepšie bude asi fakt, keď jej zavolám. papa a dík ešte raz 😉

dienka
6. okt 2008

Mirka vsetko najlepsie k narodeninam 🙂 Mas veru pozorneho manzelika 😉 aj fotky som popozerala, vyzera to v tych Turcianskych pekne 😎
Dannynka a Tebe musim pochvalit torticku, perfektne vyzera, urcite este lepsie chutila. Aj sa uz musim zacat zhanat po nejakych receptoch na tortu pre Danielka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre