Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

adkag
4. júl 2008

to moze byt zaujimave,my uvidime ale skor asi nie. a upek myslim ze nebude podla dnesneho pocka

lucaska
4. júl 2008

ahojte, my nevieme kam ist lebo zajtra je aj wester.rodeo v melciciach a aj splanekor......... 😉 uvidime kam sa vyberieme,......

kacenka83
4. júl 2008

lucaska tak ak sa rozhodnete pre rodeo tak sa asi uvidime, my sa tam chystame ku kamaratom na vikend tak pojdeme pozriet...

dannynka
autor
4. júl 2008

ahojte babulky.

tu je program splanekoru 😉

http://splanekor.sk/program.html

lucaska
4. júl 2008

ahoj danny, som tu minule videla ze mas inzerat na adidas sandalky v maxe maju nove za 400,sk......

dannynka
autor
4. júl 2008

lucaska dakujem za tip... 😉

adkag
4. júl 2008

a to rodeo je zase co? 🙂

mucilienka
4. júl 2008

ahojte babule...
tak sme dostali kosom... westernu a spanekoru sa neda odolat...
dokoncujeme tretiu reprizu slunce seno 😀

mucilienka
4. júl 2008

boze ja tiez nemozem napiset vsetko do jednej spravy...

audreyd, dakujem velmi pekne za katalogy, dnes sa mi dostali do ruk... ten vas domec je ze waaaaaaaw 😵

dannynka
autor
4. júl 2008

muci-ved slunce seno ide teraz aj na markize... 😀 😀

adkag
4. júl 2008

muci a vy sa coho zucastnite?
no akoze my budeme zajtra asi doma,lebo tatinko ide na stavbu, tak vam vsetkym budem ticho zavidiet bohaty program ☹

obdivujem marusku ze tolko vydrzi to iste pozerat, aspon sa zabavi,to mas super. u nas telka zavbavi tak na minutu,vtedy mozme neviem co robit a jakubko len do telky cumi a potom zacne vystrajat

mucilienka
4. júl 2008

adka, prave to tu rozoberame s mm, ze co ju na tom bavi?????
no neviem, kam pojdeme, asi aj tam aj tam, aspon kuki.. ale az po omsi, a ked sa mala vyspi...

adkag
4. júl 2008

ja by som tiez niekam vypadla ale zase sama moc nie,asi by som sa volakde stratila 🙂

dannynka
autor
4. júl 2008
adkag
4. júl 2008

danny dik, tak uz som v obraze 🙂

adkag
4. júl 2008

no idem babenky spat,ledva vidim,papa

dannynka
autor
4. júl 2008

adka-neni zac...a bru nocku ti 😉

lucaska
4. júl 2008

tak mi sme sa uz dohodli ideme na western................. 😉 adkag dobruuu noooc

dannynka
autor
4. júl 2008

lucaska mi asi zajtra na splanekor 😀 😀

drobec.z
5. júl 2008

ahojte, tak my sme vcera boli na tych promociach a bolo super, potom sme pochodili po Zline a zabavnych parkoch, vecer dam nejake foto 😉
kacenka, oni tam mali talare a pod ten talar nevojdu ani ziadne take extra saty, potom kuk foto 😉

dannynka
autor
5. júl 2008

ahojte..kto kavickuje?

adusa
5. júl 2008

Dannynka cau, ja tu popijam 😉

adusa
5. júl 2008

Mala spi, len nespi tak dobre ako doma, tak dufam ze hodinku to da 😒

dannynka
autor
5. júl 2008

jeeej tak niesom sama 😀 😀 ako sa mate? uz je Anicke lepsie?

adusa
5. júl 2008

Uz sa jej prerezal zub, a teploty su uz fuc. Len stale chce byt vonku, uz nevladzem 😝

dannynka
autor
5. júl 2008

tak to je super,teda ze to bol len zub.. 😉
aj Gabika je taka stale by len vonku bola...a chodila...taky akcny tip...xi xi a ja vecer padam do postele zmorena..aspon ze teraz spi tak chvilku oddychujem 😉
a ty co porabas?drobec ti spinka?

adusa
5. júl 2008

Vcera dedko vzal moju aj sestrinu malu von do deviatej, a dnes rano uz o 9tej som bola von. A ked vstane hned nabehne ku kociku bye bye... uz to vidim. Takze poobede zas musim nieco vymysliet. Rada by som zbehla do mesta, aj na ostrov, davno som tam nebola. ANi neviem co noveho tam je. Urcite tam nieco postavili pre deti. Nevies co tam je noveho? Pocula som ze aj na kacabare su nejake ihriska... dajte napad, infosky, nech je kde chodit 🙂

adusa
5. júl 2008

Citim smradek v izbe 😀 , urcite sa pokadila ako spi. Dufam ze ju to nezobudi 😕 .
Ja oddychujem a perem, obed mame uvareny este od vcera od maminy, moc sa tu nenavarim ako sme na navsteve, mamina - babina nas obskakuje 🙂 😵

dannynka
autor
5. júl 2008

adusa-dneska je na ostrove ten splanekor...my pojdeme asi ked sa zobudi kuk.... 😉

dannynka
autor
5. júl 2008

adusa-ze smradek... 😀 😀 😀

Gabika uz len do serblicka...xi xi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre