Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
8. jan 2009

no isli, lucas si dal pri nasich dole rukavice a ich nechcel, potom chytil holymi rukami sniezik a uz bolo revu....tak preto sme sa pri vas ani nezastavili .... 😝

dannynka
autor
8. jan 2009

lucaska neboj neboli ste sami co ste isli domov s revom,pre dnesok sme isli aj my 😝

lucaska
8. jan 2009

A´vam sa co stalo danny??????????? ale aspom sa nauci nosit rukavice,lebo ich stale dava dole...... 😝

dannynka
autor
8. jan 2009

chcela sa nosit na rukach potvorka jedna ale sa prepocitala 😅 😝 😀

Gabika rada nosi rukavice bez nich z domu ani nevyjde 😝

dannynka
autor
8. jan 2009

no nic vela hodim,navarena mam tak mozem haji,bruu vsetkym 😔

zuzanamv
9. jan 2009

Ahojte,
dnes tu nikoho neni?

Asi ste vonku, keď svieti slniečko.
My sme boli doobedu na očkovaní, tak asi ani už nepôjdeme von, Veronika je z toho mrzutá a určite bude aj teplota. ☹

Chcem sa spýtať... rozmýšľam od septembra, že by som šla na nejaký menší úväzok pracovať, a Veroniku by som dala k nejakej opatrovateľke, čo má viac detičiek. Neviete o niekom takom? Alebo sa nechystá niekto z vás zobrať si ďalšie dieťatko na opatrovanie k svojmu?
Diik!

erka12
9. jan 2009

zuzana,ja tiez zhanam opatrovatelku,chcela by som ist od septembra do prace 😉 ked budete vediet o niekom budem rada 😉

my sme boli vcera na ockovani a filipko dnes chudatko teplotuje,tak sme ani von neboli ☹ a tak krasne svietilo slniecko 😉

zuzanamv
9. jan 2009

Erka, tak by mohli byť naši drobci niekde spolu 🙂

Ja dúfam, že keď teraz vymysleli tento zákon, tak sa trošku rozšíri služba opatrovateliek...

erka12
9. jan 2009

zuzka,ja si este musim zistit,ci to je tak,ze ked pojdem do prace rodicovksy mi zostava v plnej vyske 😉 misko bude mat v juli 3 roky,tak pojde do skolky 😉

dannynka
autor
9. jan 2009

ahojte babulky 🙂

erka12
9. jan 2009

no cau tehulka 😀

dannynka
autor
9. jan 2009

hojky erka ako sa mate a co nove? 🙂

kala12
9. jan 2009

ahojte baby,
erka rodicovsky ti zostava, len tie, co ho zacnu poberat od 1.1.2009 a budu chciet ist do prace, tak budu dostavat ten skrateny.

audreyd
9. jan 2009

ahojte 🙂 ak máte niekto záujem o baby signs, tak bude v mc už tento mesiac 🙂 tiež nové kurzy cvičenia na fitloptách 🙂

zuzanamv
9. jan 2009

Erka, aj ja viem tak, že nás sa to ešte netýka.
Ale bude veľa matiek, ktorých sa to dotkne, tak snáď keď začne byť väčší dopyt po opatrovateľkách s certifikátom, aj sa nejaké nájdu.

erka12
9. jan 2009

zuzka ja by som brala aj nejaku velmi milu pani,ktora je cerstva dochodkyna 😉

zuzanamv
9. jan 2009

No, čerstvá dôchodkyňa ešte áno, ale staršia už by asi na tých drobcov nestacila 🙂
Ale vieš, ako sa teraz hovorí, že si babky budú robiť certifikáty, aby mohli opatrovať vlastné vnúčatá, tak si možno budú brať aj viac detí, aby sa im to oplatilo

erka12
9. jan 2009

no ja nemam po ruke ziadnu pomoc z rodiny,takze to bude musiet byt niekto cudzi 😉 veru za nasim fillipkom by zrela dochodkyna nevladala 😉

zuzanamv
9. jan 2009

Ja tu sice mam svokru, je na dochodku, ale chodi vzdy na dva tyzdne do Viedne pracovat a dva tyzdne je doma.
A okrem toho, ja chcem, aby bola Veronika aj s inymi detickami, nechcem opatrovatelku, kde by bola sama. Ona je dost spolocenska, tak jej to len prospeje.
Ja som rozmyslala aj o jasliach, ale predsa, 1,5 roka je este skoro na taky vacsi kolektiv, a sukromne su hrozne odruky.

erka12
9. jan 2009

ja som tiez rozmyslala nad jaslami,ale pre mna je to od ruky,kedze miska chcem dat do skolky v istebniku 😉

erka12
9. jan 2009

ved este uvidim,ci nastupim,zalezi to aj podla manzelovej roboty,mozno este rok pockam,ale rada by som uz sla 😉

kala12
9. jan 2009

baby vy uz rozmyslate o praci? no to u nas este nehrozi. Aj ked uz v poslednom case citim,ze nejak odementievam. 😝 Normalne mi chyba ucenie.Takto pred rokom som makala na diplomovke, ucila som sa na skusky a teraz akosi nemam co robit. Tak som po veceroch zacala citat ,,Velku knihu manazerskych zrucnosti,, co dostal muz pod stromcek. Ale od septembra chcem ist este do skoly, na dva roky, dorobim si pedagogicke minimum. 🙂
Ja by som tiez Terku chcela dat do skolky, uvidime, ako to bude s malym, ci budem doma tri roky. Ja si neviem momentalne predstavit, ze by sa mi o malu starala babka, ved by nam poskakala po hlavach.Teraz ma take obdobie, vsetko chce zakazdu cenu, hadze sa o zem,trucuje. Asi to je aj tym, ze bola doma s muzom,ten jej dost dovolil a teraz nastali stare ,,dobre casy,, s maminkou, ktora jej nedovoli, co si zaziada. 😀 😀 😀

zuzanamv
9. jan 2009

Kala, veď ty máš na robotu naozaj ešte čas. 😉
My s Erkou sme už na druhej materskej za sebou a ja teda už mám veľmi potrebu ísť medzi ľudí a riešiť aj iné veci ako malé deti. (Chcem ísť učiť na strednú, tak tiež to budú deti, ale trošku väčšie 🙂 )
Ja síce pracujem doma popri MD, ale z toho už mi tiež niekedy šibká, stále len za počítačom sama...

kala12
9. jan 2009

zuzi ty budes ucit na strednej? Tak to ti zelam vela stastia a pevne nervy. Moja sestra uci a nadava na tie decka ako hovado. Drzi, bez akehokolvek respektu,myslia si, ze svet sa toci len pre nich.

lucaska
9. jan 2009

ahojte, dnes to tu zije..............................zuzi a kam ides ucit????
kala tak nas lucas ma tiez vseliake maniere,hadam ich to prejde......uz mate meno pre babenko???

zuzanamv
9. jan 2009

Ja viem, učila som ešte v BA 2,5 roka. Ale beriem to ako takú výzvu.
Ešte ale nič nie je isté, len sa chystám napísať životopis a obehnúť gymnáziá. Možno ma niekam pošlú, lebo ja chcem len na pol úväzku.

zuzanamv
9. jan 2009

Lucaska, odsávate soplíky?
Som rada, že nielen ja zvyknem v noci zapínať vysávač. 😉

zuzanamv
9. jan 2009

Kala, a sestra kde učí? Tu v TN?

kala12
9. jan 2009

zuzka na gympli sa hadam este najdu nejake inteligentnejsiedecka,teda aspon za mojich cias to tak bolo 😀 😀 😀 .

Ahoj Lucaska, tak aj vy sa zabavate s Lucaskom???, 😀 ....Meno mame vybrate kazdy tyzden ine. Uz som aj muzovi vravela, ze ake nadiktuje pri porode , take bude. 😝

kala12
9. jan 2009

zuzi v Tn.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre