Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
24. apr 2009

uvidime co poobede,chystam sa robit kolacik lebo manzel ma zajtra narodeninky,a mali by prist svokrovci tak musime troska pospratavat... 😉

a vy ako?detuchy TI spinkaju?

erka12
24. apr 2009

danny,bol mi ujo opravavr kuknut pracku,nemame ju pokazenu,ale na olecku mam flaky,ako odfarbene,mysleli sme ze tam nieco koroduje,ale pracka je zevraj vo vybornom stave,tak ja nechapem z coho to je,prasok som nemenila stale pouzivam rovnaky 😉 tak zahada nevyriesena,budeme skumat dalej 😉

poobede pride ujo stolar este nieco dokoncit 😉 a pojdeme von,este musim zehlit a zbalit veci na tyzden 😉

dannynka
autor
24. apr 2009

takze aj Vy ste boli doma,tak zahadu mozes riesit dalej asi si budes musiet zavolat akty x 😅

erka12
24. apr 2009

jej a vy mate oslavu,ta upec nieco mnam 😀 aj my zajtra poobede ideme na oslavu 😉

erka12
24. apr 2009

danny,ale uz sa nam tak znicilo par veci a boli dost drahe ☹ asi zmenim prasok 😒

dannynka
autor
24. apr 2009

erka no nielen ze ma manzel narodeninky ale aj ja mam termin ale pochybujem ze sa mimi zajtra narodi 😅 😀
chystam sa robit kremes lebo ten manzel moooc lubi 😉
a Vy co zajtra oslavujete?hmm?

erka12
24. apr 2009

moja babka am 80, a druha babka mala zaciatkom mesiaca tiez 80 😀

erka12
24. apr 2009

a nech sa vase mimi narodi dnes,ja som 24,sice nie aprila,ale je to pekne cislo 😀

dannynka
autor
24. apr 2009

erka-tak budeme oslavovat obe 😀

no uvidime kedy sa mimi narodi,ono samo si vyberie datum 😀 😀 😀

erka12
24. apr 2009

idem chalanom uvarit cestovinky,lebo pred spanim zjedli len polievocku 😉
pekny den 😉

miroslava72
24. apr 2009

Danny,zajtra sa uz ohlasi,ved uvidis.
Prajem ti to.

lucaska
24. apr 2009

ahojte, no aj ja som kuk o tom mrtvom novorodeniatkupredchvilou na TA3, ja by som takej zene dala dozivotie............... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 chuuda dietatko 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

danny, este nerodis? 😝

dannynka
autor
24. apr 2009

erka-aj Tebe pekny dnik ,ja akurat teraz krmim GAbiku polievockou druhe si da spolu aj s tatinom ked pruide s roboty 😉 .A aj Tebe prajeme pekny den a este krajsi vikend a super oslavy 😉

mirka-dakujem 🙂 😉

mami.sk
24. apr 2009

ahojte,
no danny hrozne ☹
preboha ved to male mohla dat do hniezda zachrany / ale neviem ci v TN nejake je/ a kolko neplodnych parov by neviem co dalo za take miminko ☹

mami.sk
24. apr 2009

muci - ked som citala o tvojom porode tak som videla seba 😉 Lintner mi urobil Hamiltona, dostala som 1/2 vyvolavacej tabletky a o 4 hodiny sa mala narodila 😉 a dufam ze aj moj pripadny druhy porod bude taky fajn 😉

kala12
24. apr 2009

ahojte,

aj vy sa uz tak tesite na vikend? 😀

mami, to je super, ze Terezka pribera, vidis, a ty si sa bala.

To je otras, boze, ked si pomyslim, ze take male babatko niekde vyhodi niekto, tak nema srdce. Ved ja som hotova,len ked mi maly place, vted mi je to tak luto.

Baby vcera prisiel doporuceny list pre maleho Milanka, do vlastnych ruk. Je to normalne, som zvedava, ako by sa im podpisal. Uz sa mi to raz stalo, ze aj na Terezku prisiel, s UPSVAR-u, skoro mi to pani na poste nedala, lebo vraj to je pre Terezu, tak som jej povedala, ze tam sedi na lavicke a ked videla, zej e taka mala, hned pochopila.
😀 Na tych uradoch to maju inak pomylene. 😝

mami.sk
24. apr 2009

kala 😀 😀 😀
a to ako myslis vazne alebo sranda pred vikendom 😀
doporuceny list pre mesacne mimi??? 😀 😀 😀
a to co im prosim ta posielaju?
nasej Terezke nic do vlastnch ruk neprislo 😀

kala12
24. apr 2009

to myslim vazne, Terezke prislo vyjadrenie s UPSVAR-u ze sa pozastavuje vyplacanie rodicovskeho, to iste prislo aj mne potom o par dni neskor. A Mialnkovi Europsky zdrav.preukaz s poistovne. Este sme si to aj odfotili, pre srandu. 😀

mami.sk
24. apr 2009

no to ma podrz 😀 😀 😀
no jeden by neveril 😉 ved do vlastnych ruk by sa mala posielat posta len tomu kto uz ma vydany obciansky preukaz 😀
inac sa posiela zakonnemu zastupcovi 😀
asi ma uz na nasich uradnikoch nic neprekavapi 😀
ja som dala terezke tiez europsky zdrav. preukaz ale musim si prenho osobne 😝

mami.sk
24. apr 2009

juj ked uz sme pri tom rodicovskom, ked si nastupila na druhu matersku s Milankom tak si zacala dostavat zase matersku taku ako pri Terezke?

martinano
24. apr 2009

ahojte
aj matovi prisiel do vlastnych ruk a to mal mesiac a pani na poste,ze ale musi sam a ja,ze ma mesiac tak potom,ze aha.
kala krasna fotka dakujem uzasny je milanko
frcim s matom von, lebo uz je s nim na nevydrzanie 😠

dannynka
autor
24. apr 2009

ahojte 🙂
pekny vikendik prajeme 🙂

erka12
24. apr 2009

ahoj danny,
uz si napiekla?

dannynka
autor
24. apr 2009

erka ee nemaôa som kedy budem zajtra doobedu 😉

erka12
24. apr 2009

danny a co ste porabali 😉

dannynka
autor
24. apr 2009

poobede sme boli cakat ttina v robotempotom po nakupoch a smer k nasim za mosty,Gabika bola s dedom na ihrisku a u nasich sa vyjasila s krsnym a ja som si oddychla 😉 .A vy?

amatula
24. apr 2009

ahojte

aj nam prisiel doporucene list,teda Matkovi 🙂 ale postarka je kamoska tak ziadny problem 😉

danny to bude mat tvoj muzik krasny darcek ked mu zajtra porodis 🙂 🙂

dannynka
autor
24. apr 2009

amatula no veru ale ja to nevidim na zajtra...... 😅

amatula
24. apr 2009

tak sup sup sa pohrat s tatinkom 😀 😀 mozno zabere

dannynka
autor
24. apr 2009

amatula aj to tu uz bolo a nepomohlo,nevadi Domčo si sam urci kedy sa jemu bude pacit a prekvapi nas svojim prichodom 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre