Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
30. jún 2009

ahojte mamulky 🙂

new-krasne fotos 😵

mami.sk
30. jún 2009

ahojte,
veru new, velmi pekne fotecky 😉

erka - a co robievas? ja by som tiez nieco chcela robit, no neviem co 😕 nasla som jeden odkaz na internetovu stranku tu na konikovi na pracu na doma a tak som tam poslala mail, aby mi zaslali info a odvtedy ma kazdy den bombarduju mailami , aby som si za 17 € kupila startovaci balicek 😝 a kazdym dnom sa to stupnuje 😝
zase dalsia firma co chce zarobit na maminach, kt. si chcu privyrobit 😝

dannynka
autor
30. jún 2009

ahoj mami.Este raz dakujem za kuponiky,vcera som ich bola vyuzit a som aj rada ze som ta spoznala aj osobne 🙂 😉

martinano
30. jún 2009

ahojte
new krasne fotecky pozerala som aj ja,tak aj vy mate tak horko 🙂
my tiez chodime s matkom kazdy den na plaz k moru tak nestiham vecer som rada,ze upracem a padnem do postele,ale dnes som uz konecne precitala, este fotky som chcela pridat,ale neviem ci to este zvladnem 😒

newyorkgirl
30. jún 2009

babulky dakujeme, no dnes vynimocne tie fotky vyzerali aj normalne vacsinou sa Nikolka hrozne ksichti, tak toto bolo celkom publikovatelne 😀

erka12
1. júl 2009

mami,asi si si mam poplietla s adkag,aona pisala,ze doma este zaraba eurace 😀

mami.sk
1. júl 2009

jaj, tak prepac 😀 😀 😀
som si zle zapamatala 😀 ja stale tvrdim ze odkedy som doma tak pomaly ale isto osprostievam 😀

danny - nemas zaco 😉 my sme boli tiez s muzom vcera na nakup v DM, minula som neskutocne peniaze ale nechcela som tie kuponiky nechat prepadnut. a hlavne ked viem ze tie vecicky spotrebujem 😉
no ale pani pri pokladni si nezabudla odpustit stiplavu poznamku, ci som si tie kupony setrila na posledny den 😀 😀 😀
no ved sme aj prisli vcera o 18 hod 😀 😀 😀

adkag
1. júl 2009

mami, ja robim veci co som robila pred MD, z prace mi davaju na doma robotu. ale tiez som poslala ten mail ako ty a vypisovali mi furt,ale potom prestali, ked som nereagovala.
zase sa zatiahlo,doobeda sme nestihli ist von, tak neviem ci sa nam postasti poobede.

mami.sk
1. júl 2009

ahojte, dnes bol veru pekny den, ale aj tak sme zmokli. ale len trosicku 😉

adkag - to mas fajn, skoda ze ja nemozem robit z domu, ibaze by som prijmala doma mojich klientov 😀 a to by mohlo vyzerat vselijako 😀 😀 😀

danny - aj ja som rada ze som ta spoznala 😉 a Dominika a Gabiku 😉 su zlatunki 😉

dannynka
autor
1. júl 2009

mami-napodobne 🙂 😉
ako ste sa dnes mali?

martinano
1. júl 2009

ahojte
my mame dens za sebou dalsi krasny horuci dnik mato sa kupal v bazene, pohodicka bola 😵
danny este som zabudla a potrebujes to lehatko vibrujuce, ja som mala dve obidve su uz predane jedno som mala tu a jedno na slovensku, pretoze so vsetkymi tymi sabrachmi pre dieta sa neda cestovat lietadlom pripadne autom 😒 .ale ine som chcela, viac mi vyhovovalo to nedrnciace matkovi sa viac pacilo, pekne si tam oddychoval a s kuchynskeho stola vsetko pozoroval,ked mrncal tak som ho trochu pohupala a bolo dobre.to drnciace sa mu moc nepacilo,ked som to zapla v tu ranu hucal
adkag ty si riadne akcna a musis mat kopec energie dve deti z toho jedno malinke a este aj praca 😵

newyorkgirl
2. júl 2009

ahojte, tak my sme si zadovazili letenkyyyy na september, sice prideme iba na tyzden, lebo ostatne stali uz nekrestansky vela, ale tak lepsie ako nic prideme domkov od 8 do 15teho, tak hadam niekoho aj postretame 😀

mami.sk
2. júl 2009

dobre ranko,

danny - vcera sme mali krasny den 😉 boli sme s Mirkou a Melliskou na prechadzke na Kubrej, potom som bola asi hodinu u muza v robote kde sme sa s malou schovavali pred dazdom - no zmokli sme aj tak 😉
poobede muz prisiel domov skoro z roboty a mal totalne nervy lebo stratil kreditnu kartu American Expres - je na podpis tak stresoval ci si niekto"nepozical" tak behal hodinu po byte a hladal ju 😀
nakoniec aj tak ju musel zablokovat a poziadat o novu 😎

no ale aspon sa poucil aby si na veci daval lepsi pozor 😀 nakoniec uz do prace nesiel a tak sme si spravili pekne popoludnie vsetci traja spolu 😉 podvecer prisli nasi znami pogratulovat drahemu k 30tke tak sme mali aj vecer velmi prijemny tak som sa zase trosku potesila 😉

new - veru uz by bolo fajn ta spoznat 😉

mami.sk
2. júl 2009

ale, ale , kdeze ste vsetky 😕

dannynka
autor
2. júl 2009

mami-tu 😀

erka12
2. júl 2009

aj ja zde😉

dannynka
autor
2. júl 2009

akosi som ta erka nestihla 😅 , uz sa zberam do hajan lebo dnes som total K.O. 😝 Bruuu 😔

newyorkgirl
2. júl 2009

ahojte, ake ste mali pocasieeee? mami dazdivo? u nas uz asi 2 tyzdne neprsalo, to uz ani nie je Anglicko 😀 a pritom ten dazd uz dva dni hlasia hej... to su take predpovede ze az 😒 takze sme dnes zas mali slnecnu 30TKU 😝

mami.sk
2. júl 2009

new - no tu prsi kazdy den 😝 taka burka sa prezenie vzdy poobede 😝 dnes som si musela k malej lahnut co sa tak bala ked boli hromy-blesky 😒 no ale aspon som si pospala 😉
zrazu bola uplna tma tak sa aj dobre spalo 😉

no ako som sa pozerala na predpoved na 7 dni dopredu tak stale teplo , okolo 28 stupnov ale burky 😝 a v stredu len 21 supnov tak sa asi ochladi 😒

erka12
3. júl 2009

ahojte,
vecer mi nejako blbol konik,nechcelo mi odoslat ani ejden prispevok,tak som to vzdala 😉
uz tyzden chalanom slubujem,ze pojdeme poobede do mesta na zmrzku,ale pocasie nas vzdy odradi ☹

cathushka
3. júl 2009

ahojte mamicky. je tu niekto zo Sihote? hladam kamosky na kocikovanie, s mojim syncekom tu stale skoro nikoho nepozname.

newyorkgirl
3. júl 2009

jeeej ludia my mame dnes zatiahnuteee pod mrakom a uplne fajn teplotka vonku, koooonecneeee 😎 zajtra sa chystame do jedneho velkeho zabavneho parku na cely den, tak dufam ze bude ako dnes aspon 😀

erka12
3. júl 2009

cathuska,ja byvam za mostami 😉
new,tak si to zajtra uzite 😉

miroslava72
3. júl 2009

Ahojte

Erka,aj mna to pocasie poobede riadne stve...to sa neda ani nic poriadne naplanovat...uz je toho dost a zda sa mi,ze uz tu u nas opat hrmi 😒

New,uzite si zabavu 🙂

Cathushka, ja a mami.sk byvame pri Maxe a dost casto chodime kocikovat aj na Sihot...mozme sa dohodnut niekedy buduci tyzden a stretneme sa 🙂

cathushka
3. júl 2009

Mirka to by bolo super. Poslem ti do posty kontakt na seba. Viete, som s malym stale len sama, obcas sme so svokrovcami, manzel je stale v praci alebo dielni..... uz z toho magorim a obaja potrebujeme spoznat novych ludi.

lucaska
3. júl 2009

ahojte, cathushka, mozes sa k nam niekedy pridat na stretko.........pekny dniiik 😉

mami.sk
3. júl 2009

ahojte 😉

vitaj cathuska, uz sa tesim ako pojdeme pokocikovat 😀

mirka - buduci tyzden to nevidim ruzovo s nasim stretkom, v pondelok sa chystame ku Katke do Teplic, uz sa tam chystame straaaasne dlho tak sme sa predbezne dohodli 😉
v utorok pride svagor , asi sa zdrzi do stredy a potom pride segra z Irska a ostane do piatku a potom ideme do tych Ciech a tam budeme asi do utorka. ako to tak citam tak to mame riadne narvane 😀 😀 😀
este uvidim, dohodnem sa so svagrom, ma 18 tak sa mu isto nebude chciet premavat sa so mnou a s kocikom tak by sme my vybehnut na 2 hodky a on by si isto nasiel nejaku cinnost / bud bude spat alebo surfovat po nete 😀 😀 😀 / urcite sa ozvem 😉

my zajtra ideme na promocie do Banskej Bystrice, ma tam byt 30 stupnov a bez mracika tak som zvedava ako to mala zvladne 😕

lucaska
3. júl 2009

mami, tak vy mate tiez pekne narvany program.ale ved je leto treba.............. 😉 😉 😉 😉 😉
a mozno svagrik pokocikuje malu.............aby si sa nedivila 😝

mami.sk
3. júl 2009

joj lucaska - on sa hanbi 😀 😀 😀 uz som to nanho skusala ked sme boli u svokrovcov ale nebola som uspesna 😀
veru program mame narvany, ale ja som rada ked sa vzdy nieco deje 😀

neviem ci som ti spominala ze sme prisli o krasny fialovy klobucik ? Terezka totiz neznasa ked ma nieco na hlave, dala si ho dolu v kociku na prechadzke pri Vahu a niekde sme ho stratili 😝
segra v Irsku mi ho chcela kupit ale nemali fialovy tak som to uz vzdala ale skoda je ho, lebo som malej nakupila nejake vecicky aby sa jej klobucik k nim hodil 😒

lucaska
3. júl 2009

no,tak to je skoda........ ☹ ☹ ☹ ☹ bola v nom kraasnucka 😢
mozno by aj nejake baby zbalil s kocikom na prechadzke 😀 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre