Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
15. júl 2009

lucaska aj to treba,teraz som asi zaneprazdnila martinano....tak nepise bo ma robotu kvoli mne 😅 😀

martinano
15. júl 2009

uz som tu

martinano
15. júl 2009

zohriala som si polievku idem po nu 😉
je cas ako stvoreny na veceru 😀

lucaska
15. júl 2009

biznis vybaveny..?????? 😝 😝 😝 😝

dannynka
autor
15. júl 2009

martinano dobru chut ja akurat vyjedat syrove krekry 😅 😝 😀

lucaska 😀 😀

lucaska
15. júl 2009

no neviem ci uz neni cas na nieco ine ako na polievku????? 😝 😝

ale dobruuu chut, nech sa trosku posilnis pred spankom.........

dannynka
autor
15. júl 2009

lucaska-no mozno aj ale manzel uz je davno v hajanoch ak narazas na to 😅 🤐 😝 😀 ,a mimochodom s nami teraz spava "živa" antikoncepcia Dominik 😀 😵 😉

meggi
15. júl 2009

ahojte, vidím, že tu je debata v plnom prúde a že akosi sa Vám nechce spať 🙂 Zase mi akosi ušlo stretko, tak škoda, ale snad nabudúce ho už neprešvihnem... Už som Vás dlho nevidela... My sme boli dnes zavrení doma a poobede sme bazénikovali - tak mali baby pohodičku...
Inak za týžden oslavuje 1. narodeniny - 21.7. - tak musím objednať nejakú tortičku - náhodou nemáte nejaké dobré tipy?

mucilienka
15. júl 2009

caute kocule,

stretko vyzeralo super, same krasne nove tvaricky, dufam, ze nabuduce prideme aj my.. no mne uz toto teplo nerobi moc dobre - tesim sa na sneh aspon po kolena...
ja idem dat pohar mlieka, moje male fici teraz na mliecku 😉

lucaska
15. júl 2009

ziva antikoncepcia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ahojky meggi, tak vy uz pekne rastiete,boze ze rocik, tak bude party............... 🙂

dannynka
autor
15. júl 2009

jeej meggi-ty aj zijes?

tusim vy budete oslavovat dvojmo,Kristinkine narodeninky a aj tvoje narodeninky vsak?

minkak
15. júl 2009

danny aaaaha ,takze papas 😉
a ved pred hodkou som pisala na FB ze prsi a Ty ze ides kuk z okna....to si isla az teraz????tak predsa nestihas 😅

lucaska
15. júl 2009

muci,este pockaj s tym snehom............. 😝 este sa musim kraasne poopalovat nech som na romcinu svadbu kraaaasna....... 😅 😅 😅 😅 😅

dannynka
autor
15. júl 2009

minka pred hodinou to za mna kukol manzel este bol hore,mam na to svoje lidi 😀

meggi
15. júl 2009

no - ja mam v stredu meniny a Kristínka v utorok narodky - tak dobre si pamätáš 😉
Veru, už som dlho nekukla... Sme boli minulý týžden choručký s Karolinkou - mala vysoké teploty, tak sme mali zaberák, ale už je to OK... Tak som rada... A vy ako žijete?

meggi
15. júl 2009

Mintak, ako sa cítiš? Už viete čo budete mať?

minkak
15. júl 2009

meggi ahooooooooooooooj,no teeeeeeeeeeda ,ako to len leti.........
danny ja myslim ze meninky nie narodky,ze meggi 😉

minkak
15. júl 2009

danny tak ako kukol ked ti to neoznamil,nejako zlhal 😀

no meggi tak ja si to dobre pamatam,ze? 😉

dannynka
autor
15. júl 2009

meggi-veru viem ze si dostala Kristinku k meninkam 😵 ako ten cas leti ved este len tot sa narodila a uz ma rocik.Co sa tyka torty neporadim,u nas ma na starosti torty moja maminka 😉 Inak aj ja som levica oslavujem koncom mesiaca..... 😉
Dufam ze uz je Karolinke lepsie,a ze ju choroby budu obchadzat co najdalej... 😉 a to iste prajeme aj Kristinke 😉 My sa mame vselijako,ved sa dakedy musime dohodnut a stretnut....oki?naposledy sme sa obisli ale snad sa nam uz podarí 😉

ozaj otazka mimo temu,ma uz tvoja sestra tretie mimi?

dannynka
autor
15. júl 2009

minkak jasne bol to preklep 😅

minkak
15. júl 2009

Muci dufam,ze uz aj s Tebou konecne!!!!!!!!!!!!
ja som tak pri malej bola na mlieku kvoli zahe 😉

meggi dakujem mam sa fajn,dobre sa citim 🙂 len nevieme stale a uz ani neverim,ze aj budeme vediet 😉
maju tam stale diskosku 😅

dannynka
autor
15. júl 2009

no uz bol asi unaveny a preto aj zajahol hi hi 😝 asi ho dneska Gabika dost vystavila 😀

lucaska
15. júl 2009

minkak ved disco , disco musiii byt...........................

minkak
15. júl 2009

danny no neviem,neviem 😅
len sa nevyhovaraj-xi-xi

meggi
15. júl 2009

lukaska, veru ubehlo to rýchlo - už beháme o 106 - dnes sme mali dokonca úraz - Karolinka jej nechtiac rozrazila obočie tou hadicou na vysavač - ale nič vážne, len škrabanček - ale pekne jej z toho tiekla krvička...
A je to veru riadna beťárka - začína si všetko presadzovať... A ak nie je po jej - tak si začne trepať hlavu o zem...Toto som pri Karolinke teda nezažila...

dannynka
autor
15. júl 2009

minka- 😅 😝 😀

minkak
15. júl 2009

lucaska tak-tak-po maminke-ziadna pohoda to nebude 😀
Veronika tiez len diskoskovala,tak sme tiez stale nevideli,tak ja si stale myslim,ze baby su to a diskoskuju,ale no ved uvidime,mozno je tam aj jeden tanecnik 😅

lucaska
15. júl 2009

meggi, tak ti prajem pevnee nervy aj lucas skusal na mna hadzacky o zem a podobne ale preslo ho to aj ked sem tam my spravi vystup................a potom si poplacem aj ja za neho.....

martinano
15. júl 2009

minkak a mozno dvaja tanecnici 😀

lucaska
15. júl 2009

tancujuci tigrik risko, zeby???????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre