Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
19. júl 2009

ahojte,
tak konecne sme doma 😉
neplanovane sme boli na orave,zomrel moj dedko a potom sme tam este tyzden zostali,aj tak sme tam tento tyzden chceli ist 😉
co nove?

kala12
19. júl 2009

new aj ja chceeeeeeem next, please. Len dufam, ze teraz nieco bude. 😀 😀 😀

newyorkgirl
19. júl 2009

kala tak svihaj pozerat novu kolekciu, zatial je vsetko 😀

minkak
19. júl 2009

ahojte kocky 🙂
erka uprimnu sustrast 😔 😔 😔 to mi je luto 😔

newyorkgirl
19. júl 2009

jej erka, az teraz som si vsimla, pridavam sa k minke, takze taky smutny dovod na vylet 😒 my ideme tiez domov v septembri a vcera som si prehodila letenku nech sme tam aspon 2 tyzdne, lebo svokra ma rakovinu tak ju chcem ist na vychod pozriet, nech vidi malu a tak, v poslednej dobe mam hrozny pocit ked zistujem ako nam v rodine uz okolo 40tky pribuzni chytaju vselijake hrozostrasne choroby, brrr, co nas caka potom ☹

newyorkgirl
19. júl 2009

tu sa spííí?

martinano
19. júl 2009

nieeee 😉

minkak
19. júl 2009

neeew jasne,ze nie 😀

martinano
19. júl 2009

erka aj mne je luto, uprimnu sustrast

martinano
19. júl 2009

babi co je nove?

martinano
19. júl 2009

ta pohoda inak hrozne, je toho plny net, vobec neviem ci tam niekto z nasich kamaratov nebol, ked si predstavim kto vsetko tam chodi aj s malymi detmi no je mi z toho zle 😢

martinano
19. júl 2009

aky preklep sorry 😅

kala12
19. júl 2009

matka asi ani nic,teda okrem toho, ze cely TN teraz toci len o pohode ☹

Ja sa tu este serkam s mrkvou, blizi sa pomaly vek, ked Minovi zacnem davat prikrmy,tak som si spracovavala a balickovala do mrazaku cerstvu mrkvicku zo zahrady, aby sme boli priprveni.

A ty ako? Este sa ti nechce spat?

martinano
19. júl 2009

ale aj chce,ale cakam tatika pride za chvilku z prace ja som zas zehlila

kala12
19. júl 2009

tak prid aj mne pozehlit, ked si rozbehnuta,ja akosi na nic nemam cas v poslednej dobe. 😀

idem hadm aj ja do postielky, dobru nocku.

minkak
19. júl 2009

No teda kala aj ty tu?
tak sa uz pripravujes?
my sme boli dnes v Brode,akurat som este pridavala fotecky na FB,bolo super,pekne sme sa vykupkali 🙂

matka no veru....stale vsade len o tom....mne je az tazko,uz to ani necitam.... 😔

martinano
19. júl 2009

kala kludne ja rada zahlim, pustim si film a pohodicka vecer pri tv,ale ja mam dobre dieta,ktore doobeda vyspava tak ked ponocujem je to ok lebo sa vyspime 😉
chod oddychovat dobru noc
minkak idem kuk

martinano
19. júl 2009

minkak krasne, ste mali nadherny dnik 😵

martinano
19. júl 2009

ja nemozem najst nabijacku na baterku od fotaku, do kelu taka som nastvana, fotak mi ani nepipne,takze ani foto sa neda stiahnut 😠

minkak
19. júl 2009

matka dakujeeeem 🙂
no to je blbeeeee,ani stiahnut ani fotit....ochhh,tak len hladaj 😉 aj tam kdeby Ta to nenapadlo,nemohol Ti ju Matko schovat?resp.zapatrosit?
ja ked nieco pytam sa malej a ta pohotovo povie,alebo ma tam dovedie 😀 a zahada je vyriesena,teda niekedy noooooo 😅 zase nie vzdy v tom ma prsteky 😀

erka12
20. júl 2009

dakujem 😉
lucaska,krasne fotky,lucasko je fesak 😉
teda vy ponocujete 😉 a ktora z vas tak rada zehli, dodam aj ja nieco na zehlenie 😀

adkag
20. júl 2009

ahojte,nejak ste vcera ponocovali 🙂 .
kala citam,ze spracuvas zeleninku do mrazaka,ako si spracovala mrkvu? ja sa na to tiez chystam a hlavne som robila cukinu a tu neviem ako mam zmrazit. cast som sparila a zmixovala a dala tak zmrazit ale chcela som nechat aj cerstvu,ze ked uz natali nebude chciet mixovane a tu neviem ako dat,ci len nakrajat alebo aj obliat horucou vodou,pripadne povarit. neviete niekto poradit?

lucaska
20. júl 2009

ahojte, erka dakujeme.................a dodatocne prajeme uprimnu sustrast......

minkak, sa tu smejem na tom, ked si predstavim ako nieco hladas a potom neviniatko veronika ti ukaze kde to je....xixi
mna minule lucas vyucoval, lebo ma takeho plysaka a nevedela som co to je , som si myslela ze mys a kuka na mna a hovori to neni mys , tu ma chobot, nos neni, tak slon je to a ja som len kuk jak pako.... su tie deturence podarene.............

o zehleni mi ani nehovorte, rano som zehlila ale uz som mala dost 😠 😠 😠

kala12
20. júl 2009

adka ja som mrkvu nakrajala na kolieska, trosku som ju na pare urobila, nech zmakne a zamrazila. Nemixovala som, to budem az potom, ked uz budeme prikrmovat, tak tu mrkvu dovarim a v tej vode to rozmixujem, nech je to redsie. A takto nakrajnu ju mozem neskor aj do polievocky dat,ked uz nebudeme mixovat. 😉

dannynka
autor
20. júl 2009

ahojte,
kala dobry napad zo zeleninkou asi to ťtak poriesim aj ja 😉 dik za tip 😉

inak akurat mam volno chvilku,Gabika zaspaala hned ako sme prisli z vonku a pred chvilkou zalomil aj Domi,tak som si v klude uvarila 😵

minkak
20. júl 2009

Ahojte 🙂
Lucaska no veru 😉 A to ona s takym prehladom,mi povie ved tu!!!
Ako minule som len tak do vetra,ze kde mam gumicku....vobec som necakala,ze o nej nieco vie....a ona ,ze tu som Ti ju schovala!!!Jasne,ze medzi hrackami 😅
Ja som zostala uplne prekvapena 😕 😀 😀 😀
no tak dilemu s myskou a slonom tu mame aj my 😀 to poznam 😀
ale pekne Ti to Lucasko vysvetlil 😀
rozmyslam tu rozmyslam,ako to ta nasa veronika ten chobot onoho casu volala....neviem si zmysliet,ale viem ,ze sme sa na tom bavili ako to skomolila 😀

dannynka
autor
20. júl 2009

erka aj od nas uprimnu sustrast 😔

lucaska
20. júl 2009

esteze ho mam aspom viem co je mys a co je slon.................................. :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
20. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀

kala12
20. júl 2009

baby to sme ale zle dopadli, ked nas nase deti musia ucit...... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre