Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
16. okt 2009

mami tak terezka bude mat premieru.......... 😉 😉 😉

kacenka dobre nakupte...... 😉 ja som davala lucaskoci take vyssie kozusinkove cizmicky ale boli spravene na sposob capacie ako pise siska,vtedy som ich kupila v riccu, boli fakt super.... 😉 😉 😉 😉

siska_br
16. okt 2009

holky prosim vas, budem mat vo verde kde odparkovat kocik? je tam nejaky parkplatz pre kociky?

kacenka83
16. okt 2009

siska no neviem ci mu budu teple ponozky dost aj napriek tomu, ze bude v kociku tak asi pojdem kuknut tie zateplene capacky, to bude asi fajn riesenie...

siska aj si nieco poriesila na oblecenie ked ho nosis v manduce aby vam nebola zima? lebo ja nie a teraz nam asi ostane kocik na von a satka len na doma 😒

so samko som tiez este kocikom nesla busom, tiez ho vzdy napcham do satky 🙂

lucaska
16. okt 2009

siska , kociky sme si davali do vnutra............a ked bolo kocikov veeeela tak aj vonku tamje to zakrite kusok takze neomokne... 😉

kacenka83
16. okt 2009

baby idem odveci, ale neviete ci sa da v trencine kupit merino vlna? nasla som ju iba na ceskej stranke, ale ja by som ju chcela nazivo vidiet predtym ako kupim, aj ked teda ma mi prist katalog, ale aj tak...

siska_br
16. okt 2009

kacenka - veru nie, nemam nic special do manduci, len som ho zababusila a posledne ked sme boli von som ho pichla k sebe do mojej velkej flisovej bundy a tak zasipsovala..ale na ozajstnu zimu to tak nevidim, to nam tiez zostane len kocik ☹

no, hadam dnes az tak vela kocikov nebude, ved by nam von omrzooooooool 🙂

ivaz
16. okt 2009

Tak moje dieťa pred chvíľkou zaspalo. Dúfam, že keď dorazíme na stretko tak tam ešte niekto bude.

dannynka
autor
16. okt 2009

ahojte,tak my dnes nedorazíme Dominko mi este spinka a Gabika prisla nejaka uplakana zo skolky 😝

dannynka
autor
16. okt 2009

kacenka-aj ja davam Dominkovi zateplene capacky a su na snurky takze si ich neskoppava 🙂 😉

lucaska
16. okt 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2024806&i... babulky tu som dala dnesne fotecky, dufam ze vam to pojde pootvarat....nam bolo super 😉

drobec.zz
16. okt 2009

pekne fotky lucaska, tak vas ale bolo a vyzera,ze aj dobre bolo, my snad nabuduce neochoremie a aj Tomasko uz bude vacsi a aj pocasicko lepsie, tak sa dostavime 😉

mami.sk
16. okt 2009

juj, veru dobre bolo 😉 skoro sme sa nezmestili 😀 😀

drobec - uz je lepsie? dufam ze si si dala vinko aj z vnutra 😀

drobec.zz
16. okt 2009

mami, no jasne, ze som dala trosku aj z vnutra a aj Tomasko hned lepsie spinkal 😀 😀 no uz je lepsie, ale taky riadne velky cerveny flak mi vytiahlo, no stale davam a menim, uz tak neboli, asi ustupuje, ale obkladam... muzik dnes, ze aj on ma zapal, tak si ulial a ja, ze coho a on ze hlasiviek, tak kloktal ale smerom dnu 😉

lucaska
16. okt 2009

drobec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mami.sk
16. okt 2009

drobec - 😀 😀 😀
ja som si tiez obcas dala trochu vinka a mala fakt lepsie spala 😉 super ze si ten zapal podchytila tak zavcasu 😉

lucaska - fotecky sa vydarili 😉

drobec.zz
16. okt 2009

pocujte, ja to mam az nejake moc cervene a uz ma to zacina napovrchu stipat a tvoria sa mi take ranky, asi mi to to vino trosku vyzralo, ale bojim sa nedavat si, lebo co ak to nie je este vyliecene, ale zase aby sa mi nejake blbe trhlinky nenarobili a nezaviedlo sa mi do nich nieco, ked to tak stipe...ako zistim, ze je zapal potlaceny? hrcka tam uz nie je, ale boli to stale, sice uz len na dotyk... 😲 😲 😲

newyorkgirl
17. okt 2009

dobre ranko 🙂 my mame dnes krasne slnieckovo tak sa tesiiiime

jaj drobec ja ti veru neporadim, nikdy som nic take nemala, ale snad sa uz citis lepsie 😉

urobili sme si konecne albumik a pridala som fotecku zo vcera nasho krasneho babuska, zatial podla UZV je to ok, buduci tyzden idem na prve testy krvne a asi aj AFPcka hoci mne sa to zda skoro som zvedava ako vyjdu potom...

tak krasny dnik zatial, idem na nete obzerat domky bo sa chceme prestahovat dufam ze do vianoc 😒

amatula
17. okt 2009

ahojte
drobec skus sa poradit s annag..ona ti poradí aj Ip-čkami 😉 je fakt dobra a má znalosti!!!mne moc dobre poradila
v babetkach tema dakujem annag

miroslava72
17. okt 2009

Ahojte kocky
Lucaska,krasne fotky...nam bolo tiez super 🙂

drobec.zz
17. okt 2009

amatula vdaka, urcite napisem 😉

newyorkgirl
17. okt 2009

jaaaj my sa vytesujeme sme dostali balik od nasich horalky a ine dobrotky, inak uz mame oprate, ozehlene, upratane, povysavane a lasagne oddychuju uz dopecene v rure zajtra povinny relax 😀 😀 😀

mami.sk
17. okt 2009

ahojte 😉

drobec - nechces radsej zajst k lekarovi s tym zapalom??? lebo ked to uz mas cervene a robia sa ti ranky aby to nebolo horsie 😕 😕 😕
ved teraz su aj take ATB co sa mozu aj pri kojeni 😔

new - veru ti zavidim slnieckove ranko 😔 tu stale prsi uz od minulej soboty a nie a nie prestat ☹
super ze baby je OK, a pozeram ze uz 12 tt, riadne rychlo to leti 😉

drobec.zz
17. okt 2009

mami, mam to uz lepsie, vecer som si na tie ranky dala zase bepanthen, bolo to ako popraskane bradavky na zaciatku pri kojeni, ale inac ten kruh som tam mala asi taky priemer 6cm, to bolo hruza a som si myslela, ze pri Tomaskovi uz nedostanem, ked som si pri romim tak uzila 😒 ale najhorsie je za mnou, uz to je lepsie a lepsie, vdaka za vase tipy...

no my sme nejako prechladnuty, teda romanko a aj kaslik ma, tak este v tomto pocasi, no strasne, ale hadam sa z toho nic nevykluje, ked on mi vzdy vonku beha a potom sa spoti a potom sople a tak stale dookola 😒

dannynka
autor
17. okt 2009

zuzi-akurat som si na Teba spomenula,ked som pozerala stranku juzanceka je tam pisane o laktacnej poradkini je tam na nu aj mail....tak ak chces mozes jej pisnut....a prajeme skore uzdravenie nech sa ti zaval cim skvor vylieci a uz nikdy nevrati 😉
tu je ten link

http://www.juzancek.szm.sk/07.html

mami.sk
17. okt 2009

drobec - tak to je super ze uz je ti lepsie 😉 akurat som kukla FB a Tomasko sa uz krasne obratil 😉
Terezka sa tiez prvykrat obratila ked mala presne 2 mesiace takze ti vobec nezavidim 😀 budes mat co robit aby si ho ustrazila 😀

lucaska
17. okt 2009

ahojte, zuzka tak super ze uz je ti lepsie.............no to poznam aj lucas sa spoti ked lieta ako sarkan aj doma ked ma len tricko a nahana sa a potom vykychyva, len sa modlim aby teraz daco nedostal ked je tolko soplikujucich deti.......... 😝 😖

new-baby je kraasnucke.......... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

my sme dnes boli pozret Minkak a babulky, suuu kraasnucke, chutnucke...ved som ju ani od vas nepozdravovala, som zbadala male a uz som bola uuuplne z nich hotova-su to kocky.. take zlatulinke male drobatka.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

drobec.zz
18. okt 2009

mami, no mi nieco hovor, nam romi zacal lozit v 6 mesiacoch a chodit v 10 a vsetci mi vraveli, ze co sa cudujem, ked sme sportovci, ale vobec by mi nevadilo, kebyze Tomasko zacne lozit v 10 a chodit v roku a pol, aspon by som si kludnejsie zila, a vraj chalani su pozadu 😀 😀 😀

lucaska, no sopliky ma uz aj Tomasko, aj som chcela Romanka zaviest k babke, ale 350km je dialka a to sa neda len tak supom, tak 4 zavretí v jednom byte, tak by som sa necudovala, kebyze si dame karantenu. Dufam,ze sa to Tomaskovi nezhorsi, a my dospelaci tiez nechytime nadchu ☹ a kedy pustia minkak domov? este nevedela?

danny, vdaka za typ 😉

new, vsetko naj naj naj k narodeninkam ti zelame, malicke je nadherne, ked tak vidim, tak najradsej by som bola zase tehu, ale hadam, par mesiacikov pockame 😀

amatula
18. okt 2009

ahojte

jeeej to musel byt pohlad take dve babenka 😵 😵

drobec uz snad bude lepsie.treba aj castejsie prikladat ak sa da aspon do 4 mesiaca 😉 aby si sa vyhla zapalom
inak ty si optimista ze zase chces byt tehu 😕 🙂

my dnes cakame surodencov mojich..to bude rodeo 🙂 😀 toooolko detíí

drobec.zz
18. okt 2009

mati, ved on mi papka tak kazde dve hodky, tuto noc aj po hodine a pol, tak uz neviem, ci sa da castejsie 😒 to budete mat doma detsky kutik, donesiem ti aj svoje, dve deti hore dole 😀 😀 😀

mami.sk
18. okt 2009

ahojte 😉

amatula - dnes je nedela takze mate tych 12 deti pokope??? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre