Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
26. okt 2009

no konecne 😀 😀 😀
tak sme dobre predpokladali ze bolo super 😀 veru aj ja mam rada take svadby kde sa topanky zoderu 😀

moja svagrinka bola tiez v sobotu na svadbe a vravela ze chudak zenich taky bol chory ze musel ist na pohotovost na kalciovu injekciu aby to vobec prezil 😝

hlavne ze ste sa super zabavili...juj ako by som isla aj ja zatrsat 😀
tragedia je ze cela rodina suca na vydaj a zenenie a nikomu sa nechce 😀 😀 😀

siska_br
26. okt 2009

aj ja by som sla na svadbu trsaaaaat, joooj..ja mam zase vsetky kamosky slobodne, ale v svadobnom veku a ziadna sa nechce ☹

zuzanat
26. okt 2009

ahojte, chcela by som vas poprosit, ci poznate nejakeho dobre urologa v trencine....So synom som bola dva krat u Sokola, ale sa mi zda, ze je velmi drasticky. Syn mal vodny pruh na semennikoch a dr. mu hned stiahol aj predkozku, ale jemu to z jednej strany opat zarastlo, mame ist na kontrolu, ale ja sa toho sthovania velmi bojim....
Dakujem 😔

ivaz
27. okt 2009

Zuzanat, tak na MUDr. Sokola prvý krát počujem zlé ohlasy. Zatiaľ som mala len kladné referencie. My sme s malým boli u MUDr. Prištica, ale nemôžem povedať, že by som z návštevy mala dobrý dojem. Takže neporadím, možne iné kočky.
Lucaska, tak ste si to super užili. Paráda. 🙂 🙂 🙂 Lucasko je zlatučký na fotkách. Fešák. 😵 😵 😵
Evcam, máme rovnakého gynekológa, tak sa tam možno niekedy zrazíme. 😉 Ináč sú tu zastúpené všetky časti TN, ak sa nemýlim okrem Sihote. Ja som zo Soblahovskej. A čo Jakubko už chodí do škôlky, alebo ho máš domka?
Mami, to je super, že ste už bez teplôt. 🙂 Takže si môžeš užívaš posledné dni RD. 😉 Už sa ti to kráti. Držím palčeky, nech ti to vyjde.

amatula
27. okt 2009

ahojte
jeje mami ozaj vy si teraz vychutnavate dovcu a uz ides do prace...teda tatka bude doma?

lucaska nevesta bola krasna..krasne saty a lucas no ten je na zjedenie.... 😵

evcam
27. okt 2009

Ivaz Kubko chodí do škôlky od septembra a z toho už stihol byt doma chorý skoro štyri týždne. Od pondelka zase chodí. Ja chodím Jankovskemu vždy vo štvrtok mne sa tam nechce čakať tak sa vždy objednam načas. Rada by som ho mala aj pri pôrode len neviem koľko za to berie. Neviete náhodou niektorá? Inak som s ním maximálne spokojná. Keď som čakala Kubka tak som chodila Samelovi a to sa vôbec nedá porovnať. Ivaz aj vieš čo to bude? My budeme mat tentoraz dievku.

dannynka
autor
27. okt 2009

ahojte 🙂

minka-o ty si teda sikulka ked to tak stihas... 😉

my sme teraz prvykrat poobede bez tatina,tak som na nich cele poobedie sama.....ale dnes sme to zvladli deti boli obe v posteli do 19-30 😉

evcam-aj ja som byvala "za mladi" za mostamy odkadial presnejsie si?ja som byvala na kvetnej 😉

dannynka
autor
27. okt 2009

ozaj a este som zabudla....nechete niekto kupit babyvak?predavam kedze uz sme zohnali manducu 😀

evcam
27. okt 2009

Dannynka ja som z Istebika. Byvame tu 8 rokov predtým som bývala na soblahovskej.

newyorkgirl
27. okt 2009

danny a za kolko si zohnala manducu? ja ju tiez potom chcem kupit ale novu asi ee, draheeee 😒

mami.sk
27. okt 2009

ahojte 😉

ivaz - veru sa to krati a riadne, uz mi to poriadne dochadza 😔 no nejako to vsetko musime zvladnut 😉
a zo Sihote je mojkamirka - takze zastupene su vsetky casti 😉

mm je uz doma od stvrtka minuleho tyzdna, ale nejaky je nachcipany tak len dufam ze nepojdem do prace chora 😀 😀 😀 malej som dnes zacala davat vitamin C lebo mam strach aby mi aj ona neochorela 😒 ale zatial sa drzi 😉

minkak
27. okt 2009

ahojte 🙂
Lucaska no super,ze svadba na paradu 😵 oooch ako by som si isla trsnut 😅 juuuuj 🙂
babulky este raz dakujem 😵
mami tak Ty uz do prace 😕 to mi nejako uslo,ze idete na striedacku-no teeeda 😕 a kedy zacinas?

dannynka
autor
28. okt 2009

new-za 60€ bola mozno 5 krat pouzitá a este mi ju aj priamo domov doniesli takze aj bez postovneho 😉

evca-v iistebníku mam babinu blizko potravín 😉

siska_br
28. okt 2009

ahojte 😵 😵

u nas nestihacka, kulminuje obdobie "vysim na teplaku a je mi dobre" a potom ked konecne zaspi neviem kam skor skocit 😝

new - len som ti chcela jeden link poslat, vcera som nahodou zahliadla
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ak by ta zaujimalo 😉

minkak - teda ja mam jedno dieta a posledne dni som zufalo zahrabana, nestiham ani zuby umyt, fuj!

dannynka
autor
28. okt 2009

siska tak to je tiez super cena 😉

mami.sk
28. okt 2009

ahojte 😉

minkak - veru, nastupujem uz v pondelok 2.11. 😉 velmi sa mi nechce ist od malej ale nemame inu moznost ☹
no dufam ze sa dobre zohrame a nakoniec to bude OK 😕
ved budem informovat 😀

dannynka
autor
28. okt 2009

coo mami ty uz nastupujes do prace? 😕

mami.sk
28. okt 2009

tak, tak danny - od zaciatku mesiaca 😝
mm ide na RD tak u nas prebehne vymena 😀

dannynka
autor
28. okt 2009

jeeeejda mami no klobuk dole 😅 .A ty este kojis?ci ako to mas vymyslene 😲

amatula
28. okt 2009

mami aspom nepodlahnes materskej demencii 😀 😀 😅 🤐 srandujem
to je uz 5 rokov ssen mojho muza..on by hned ostal na materskej..ale ja mu to nedovolim 😎

vysim na teplaku a je mi dobre je dobreeee 🙂 🙂 🙂 siska ides.....
dnes som sa pobavila lebo Mato sa predvadzal a chodil stvornozky a Dalibor si hned spomenul na tvojho Samka..ze ako pekne sa pohyboval na zadku 😵 v tej kaviarni 🙂

mami.sk
28. okt 2009

joj, baby, ved mm sa tak tesi 😉

dufam ze to vsetko dobre zvladneme, zatial stale kojim, no uz len rano a vecer , cez den uz len obcas 😉
ak by mala velmi chcela tak mi ju gabo dovezie, v praci mam zo zakona narok na 1/2 hod. prestavku na dojcenie tak s tym problem nebude 😉

danny - diky 😉 uz som sa stretla aj s negativnymi reakciami ☹ dozvedela som sa aj to ze som krkavcia matka 😝 lebo malu nechavam s jej vlastnym otcom 😝

dannynka
autor
28. okt 2009

mami-ja to veru neodsudzujem a plne chapem 😉 nie kazdy ma tu moznost ostat s babom doma....a myslim ze s tatom jej bude urcite dobre doma..... 😉

dannynka
autor
28. okt 2009

nech sa stara aj tatinko...je to aj jeho dcerka no nie? 😅

mami.sk
28. okt 2009

danny - to hej, on sa rad postara 😉 nema s nicim problem, od malicka ja jej naplno venuje a aj co sa tyka domacnosti vsetko zvlada takze pohodicka 😉
uz sa tesim ako budem chodit domov a budem mat navarenu veceru 😀 😀 😀

lucaska
28. okt 2009

ahojte,

amatula.tak to aj ja sa tu smejem ako sa krasne posuval po zadku....

mami, drzim palcek, tak z toho si nic nerob , ved ostava s vlastnym otcom, ktory ju miluje a vyriesili ste to kraaasne,niektory to riesia jaslami........ 😉

dannynka
autor
28. okt 2009

mami-jasne tak si to naplno uzivaj 😀 😵 😀

newyorkgirl
28. okt 2009

ahojte, ja nie a nie spat... danny tak dobre si kupila, siska diky za link ale my mame este casuuuu 😀 akurat som sa bavila s muzikom dnes ze januar februar by som chcela ist domov este nejake veci si pobrat a nakupit, v lekarni a tak, chcela som aj kanavit a vigantol no po tom linku co som tu citala neviem, tuna to vobec babenam nedavaju ani nejake balenie do postoliek 😒 tak este neviem co bude ako, jedine co mam ako utechu, ze tuna nie je problem EPIDURAL a porod do vody a hned mozem ist z porodnice domov s babenom, ak sme OK a doktorka chodi kazdy den domov kontrolovat maminu aj babo 🙂

erka12
29. okt 2009

ahojte,
dlhsie smom sa neozvala,bola som s filipkom v nemocnici,tyzden,protivny pneumokok nam pokazil jesen☹

lucaska
29. okt 2009

ahojte, new tak ten porod ti tam zaviim , hlavne to ze ak ste v poriadku nemusis byt v nemocke...

juuuj erka a ako ste sa dostali do nemocky , no teda ako ste to zvladli??

newyorkgirl
30. okt 2009

radka, porod si ja nezavidim teda az bude ako prvy isto vyuzijem aj epi 😒 ale je fajn ist sa zotavovat domov, kde mi aspon pomozu so vsetkym...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre