Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
12. nov 2009

amatula, prid aj nasu naucit zaspat skor 😀 ako my noc prespime od nejakych 10mes. mozno hej, ale problem mame ten ze ona fakt ide az po 22h spat a to teraz uz poobede ani nespava, myslite ze som ju neskusila dat o 20tej ci o 21vej? skace po posteli a robi rosambo v izbe 😀 a to cez den sa vybeha dost, ale vidim ako chyta vecer druhy dych a uz je spanok v haji 😒

mami.sk
12. nov 2009

ahojte 😉

veru dievcence, budem vyskolena poriadne 😀 😀 😀
mala som mat este jedno skolenie buduci tyzden v Banskej Bystrici ale je zrusene 😀

dnes som rano prisla po tyzdni do prace a si predstavte ze sef ma hnal kade lahsie, ze mam vyse 30 dni dovolenky za minuly a tento rok a ze musim cerpat 😀 tak som si akurat vyuctovala cestaky z predchadzajucich skoleni a na poobedie som si vzala pol dna dovolenky a budem az do konca mesiaca doma 😉 😉 😉
potom na tyzden skolenia a potom zase dovolenka 😀 tak sa k poriadnej robote dostanem asi az v novom roku 😀 😀 😀

no radost pracovat, nie??? 😀 😀 😀

amatula
12. nov 2009

new deti hlavne teda tieto nase este nesvojpravne 😀 robia len to co im rodicia dovolia...myslis ze som sa raz otocila zo vsticenim ukazovakom ze teraz sa bude spat!!!! ale zabralo...a to pockaj ked budes mat dve...takze zacni kim je to jednoduchsie 😉 a tvoja má tri roky..tak snad si uz da aj povedat nie 😅

mami no tomuto vravim praca 😎 ty sa mas...ale skoda ze len docasu ze 😒 🙂

inak u nas s tim spankom aj poludnajsim zaberaju plisaky...oboch som naucila na jednoho verneho kamosa (maju obaja svojho milovaneho...Bobo od piatich mesiacov,MAto od roka!) a ked ide ten buvat ide mi aj dieta 😉 😵 😵 😵 ....s Daliborom uz samozrejme nediskutujem...proste ides a hotovo!!!ved uz má na to vek aby vedel odkial pokial!

drobec.zz
12. nov 2009

amatula, ja to latkovanie ani nerobim pre svoju planetu, ale pri Romankovi som musela a uz som si tak zvykla, ze ja ani s papierovymi moc neviem, hoci verim,ze kolko casu by mi usetrilo kebyze davam papierove, ale ta hodinka denne ma hadam nezabije 🙂 a kolko mal Matko ked sa narodil? bol taky malickyy 😲 😲 😲 to ja by som ani s krpcekom asi nevedela, moja mamka sa stale smeje, ze kebyze ja mam take mrnca, tak ho bud pripucim, alebo pri mojom style zivota a obliekania vykrutim rucicku alebo podobne 😀 😀 😀 no a klobuk dole, ze si pri svojich poriadis aj druhe, to ja tak max 3 deti dokopy, ked este kamoske postrazim jej, ale viacej nee, hoci cudzie obcas viac pocuvaju ako vlastne, takze svoje poslem niekomu a ja postrazim cudzie 😀 😀 😀

siska, ja mam hlavne klasicke stvorce a nemam ich zas az tak vela, ale vela som si posila sama, tak ma to vyslo v pohodke, teraz su aj rozne strihy a tiez aj ustrikovat, tak sa da 😉

mami, aj ja chcem ist robit tam kde ty, nech ma sef vyhana domov 😀 😀 😀 ale je super, ze si aj uzijes este tolko Terezku 🙂 a s tym skolenim, o chvilku tu ani nezapadnes, my take s materskou demenciou a ty taka skolena, no neviem neviem 😉

lucaska, ved sa este nehadz do stareho zeleza, taka kocka, ani nevies kolki by ta hned brali 😉

my zajtra balime a ideme na vychod na navstevu, nech si " oddychneme" hoci to balenie vobec nie je oddychovacka, ale treba ist kuk, ved sme tam uz davno neboli 😀 😀 😀

siska_br
12. nov 2009

jaaaj, matka, mi hovor, my sme uz doma s tym zaspavanim vyskusali prisahambohu ze vsetko...po dobrotky, navela-navela pozlotky, na toho nasho vagabunda nefunguje ale absolutne nic...tiez sme ho chceli naucit zaspavat s niecim, s plysakom alebo s plienockou, boze prve mesiace sme sa mu toho napchali pod nos a prd 😝 ukladam ho stale priblizne o rovnakej hodine, okolo osmej aby ide po umyti spinkat, ale jednoducho ma vecery, ze sa namlieckuje, chyti druhy dych, energiu vytiahne z paty a frciiii jak drak..beha po posteli, frci jak duracelko..ked uz som bola uplne na totalku vycerpana, max. zufala po jednej noci, ked som spala od pol siedmej rana do osmej pretoze fesak si celu noc dudloval - povedala som si aaaa dost, moj zlaty. vydrzala som asi dva tyzdne a viac som nevladala. by si neverila, ale to male dieta je tvrdohlavejsie jak moja unava, on vydrzi revat aj sest tyzdnov, kym tu kozu to pusy nedostane, prisahambohu fakt! je to na palicu..je to vsetko o to zlozitejsie, ze byvame v malickom jednoizbaku, takze je jasne, ze ho v spanku rusime, o to je to este tazsie..vcera zaspal asi o pol desiatej, kym sme sli pred jedenastou spat bol dvakrat hore, potom x-krat, o druhej sa posadil jak po dvanasthodinovom spanku vysmiaty v posteli, o pol stvrtej ho moj erik uz nacisto zufaly bachol do jeho kresielka a aj v nom mu trvalo este pol hodinu kym zaspal...sa niekedy pytam, ako je to mozne, ze tak male dieta nepotrebuje spat...cez den spinka raz - uz dlho, asi dva mesiace..nuz, babo, rad... 🙂

mami - to je super, ze mas tolko volna, si oboch krasne uzijes, najma teraz pred sviatkami to uzasne dobre padne, ze? tesim sa s vami, ze to tak perfektne vyslo, narobis sa este dost!

drobcek - ty si aka sikovnica, prosim ta, to kde beries cas na tie rucne prace? ja som na tieto veci ale totalne lava...zajtra balime aj my, vikendujeme v leviciach u mojej sesterky, sa tesiiiim, ze konecne uvidim po dlhom case zivych ludi 😀 aj si trosku oddychni, drobec, prenechaj vnucikov sirokej rodine 😉

mami.sk
12. nov 2009

juj, dievcence, to vsetko len do casu 😀 o chvilu budem zarezavat a len s laskou spominat na tie casy ked bolo tolko volna 😉
tesim sa hlavne ze si este poriadne uzijem malicku 😉

siska - u nas je ten problem ze v decembri a hlavne pred Vianocami sa dovolenky necerpaju lebo je najviac roboty 😔 takze preto si musim cerpat dovolenku teraz 😔
inac diky, ze si dala vediet na cviceniach ze neprideme, my sme na to uplne zabudli a spomenuli sme si vcera vecer
😉 ale Silvia mi dnes vravela ked som jej volala ze si ju informovala ze neprideme 😉
a buduci tyzden neprideme zase lebo ideme pozriet kamosku a jej malinku dcerku co sa narodila pred 2 tyzdnami
😉

my ideme zajtra na tu Oravu co mala byt minuly tyzden, ale sme to museli odvolat kvoli skoleniu 😉 nastastie sa chata dala presunut na tento vikend, vsetci mali volno a hlavne chata bola tiez k dispozicii 😉
tak sa uz veeelmi tesim 😉

amatula
13. nov 2009

cafte
drobec tak si ich vymenime hmmm?? lebo ozaj tie cudzie lepsie posluchaju 😵 viem minule som ich tu mala 5 aj s mojimi 😉
...dnes som bola v meste s oboma a tak ma uhnali ze som aj sprchace nakupene zabudla v drogerke 😒 🙄

Matko nebol az tak malicky..narodil sa v 38tt...mal 3200 a 49 cm...len nemal ten tuk podkozny este a bol taka suchotinka 😅 😀

siska ja som oducala dve od cicika a viem co to je aj slzu som vyronila..ale co uz ..chcela som musela som vydrzat 😉
ale tak kazdy máme nieco..mne neskutocne lezie na nervy ze nemozem naucit Dalibora aby sa normalne a slusne choval v spolocnosti..a hlavne v obchodoch vsetko nechytal 🙄 chcem tak vela 😅

no idem spravit daky make-up..dem na veceru 😎

lucaska
13. nov 2009

ahojte, tak ako pozeram balite a odchadzate na vikendik prec , pekne si to uzite.....

mami a ty to prosim ta s tymi skoleniami fakt neprehanaj, ako tusim drobec pisala mi s materskou demenciou ti nebudeme stihat, mna este caka rok doma a z teraz mam sklerozu, musim si pisat aj dnes som bola v obchode a nekupila vsetko akonahle mna niekde alebo nieco rozptyli a vyvedie z kolaje, tak koniec je donakupovane.... 😝

juuj siska, tak v tomto ti nezavidim ale asi ani neporadim , my sme mali rezim hned od zaciatku a vydrzal nam,mohol prist aj neviem kto ked bol cas lucasovho spanku ci naobed alebo vecer isiel do hajan.....a mozno 2-3 krat sa nam stalo ze sme meskali ale uz vedel ze mal spat.........s tgym posluchanim je to horsie ale ved co uz s nimi, hadam uz len niekedy budu posluchat.... 😅 😅 😅 😅 😅

amatula, prajeme ti kraasny vecer.... 😉 😉 😉

mojkamirka
13. nov 2009

ahojte,

mami, ty sa máš v tej "práci "teda dobre 🙂

siska, nezávidím. Stále, ked čítam tvoje príspevky tak si pomyslím ako mi je dobre. U nas posledne dva dni rev pri zaspávaní, unavený je ako pes, ale zlezie z postele, príde k dverám a začne škrabkať palčekom o sklo, že chce ísť von zo spálne. No včera sa MM zaťal, lebo malý mrnčal pišťal dve hodiny, 4x sme ho išli uspať a bezvýsledne. Takže sa s ním zavrel do spálne, malý samozrejme zase prisiel k dverám a reval tam ako tur 15 min, že on spať nejde. Potom ho ukludnil a drobec zalomil. Dnes to isté, ale plakal už len 5 min. Je mi ho ľúto, keď tak plače, ale ked už sa na neho inak nedá tak čo s nim spravím. Pritom doteraz nemal problém zaspat. 😨

newyorkgirl
14. nov 2009

dobre ranko trencin, tema zas daleko v zavese 😀 tak mame zas vikendiiiik u nas zacal sice veterno a uprsano v noci ale zatial to vyzera OK vonku 🙂

mami.sk
15. nov 2009

ahojte 😉

tak my sme uz doma, na Orave bolo super 😉 v Oravskej Lesnej kopu snehu 😉
chata bola perfektna, decka sa vyblaznili 😉 nebol tam signal na mobil tak si predstavte tu romantiku - vonku kopu snehu, siroko daleko ani zivej duse, v krbe hori ohen a v ruke pohar vinka 😀
juj, ani sa nam odist nechcelo 😀

co sa tyka tej materskej demencie tak ja som uz mala asi posledne stadium, lebo mne uz vypadavali aj slova 😝 a co sa tyka zabudania, ja mam na vsetko notes a aj tak zabudnem 😝
ako napr. v piatok som nezaplatila jednu uhradu a spomenula som si az na Orave 😝 tak to bezim hned napravit 😝

dannynka
autor
16. nov 2009

ahojte 🙂

zase na druhej stranke.... 😅
😀

mami.sk
16. nov 2009

tak, tak , zase niekde na konci 😀

newyorkgirl
17. nov 2009

no ked ja nepisem ze jo 😀 😀 😀

pekny dnik vsetkym, my dovarame obedik a tatinko ma VOLNO dneska neni ani mozne, sak furt je v robotke, tak ideme kamsi rodinka vyrazit spolocne 🙂

mami.sk
17. nov 2009

ahojte 😉
my sme boli s malou pozriet kamosku v Turcianskych Tepliciach, ma 3 tyzdnovu dcerku 😉

som si tak pospominala na to ked bola Terezka este taka malinka 🙂 juj, krasne male miminko 🙂 tak som sa vytesila....

drobec.zz
17. nov 2009

Ahojte, tak my sme spat v TN, na vychode bolo super, uplne lepsie vzduch, drobci aj lepsie spinkali a aj ta vlhkost bola super, konecne som sa poriadne vybuvala 🙂 Romanko ostal s babkou a dedkom, lebo mna a Tomaska cakaju dalsie vysetrenia, tak nech ho nemusime vlacit so sebou. Romanko je OK, len horsie je to s nami, este sme len par hodin prec a uz nam velmi chyba, dufam,ze to nejako zvladnem, take ticho a klud, joj, to ja nee 😀 😀 😀

mami.sk
17. nov 2009

ahoj drobec, tak to bola kratka navsteva 😉
a aka bola cesta?
po predlzenom vikende asi dost dlha, ze???

drobec.zz
17. nov 2009

mami, ani nevrav, cesta plna aut, asi si zacnem setrit na vrtulnik 😉 s tym pristanem vsade, ale vyzera to tak, ze tam budeme chodit castejsie kvoli mojmu zdravotnemu stavu, takze deticky a ja sa nacestujeme, alebo to nejako docasne poriesime byvanim u nasich... a ostali by sme aj dlhsie, ale MM zrusili dovolenku, tak sme boli radi, ze dostal aspon v pondelok, ked uz cely tyzden zrusili 😠 😠 😠 a ty teraz dovolenkujes? na orave ste sa aj lyzovali, ci uz zisiel sneh 😀 😀 😀

mami.sk
18. nov 2009

no my sme sa teda nacestovali na vychod az-az a uz si ani nepamatam kedy bola dobra cesta 😝
kym nebude dialnica tak to asi ani nebude lepsie 😔

teraz dovolenkujem do konca mesiaca 😉 na Orave sme nelyzovali, zase az tolko snehu nebolo a potom sa aj oteplilo tak sa zacalo vsetko topit 😉

s tym klbom to teda nie je lepsie??? som dufala ze nejaka domaca medicina pomoze 😕

tedina
18. nov 2009

Ahojte, vedeli by ste mi poradit dobru koznu lekarku v Trencine. Moj 4 mesacny syncek ma ekzem a my sme z Dubnice a nie som spokojna s dubnickou koznou lekarkou, tak chceme vyskusat nejaku v trencine. Budem vdacna za kazdu radu.

drobec.zz
18. nov 2009

mami, klb je tak ako bol, ani sa nezhorsuje ani nezlepsuje, ale ma ho na pricine uplne ina choroba, o ktorej si mysleli, ze je pase a vyliecena a ona mrcha stale zije vo mne, takze to musime teraz doliecit a bude aj klb ok, tie bylinky su dobre, aspon sa mi to nezhorsuje a popri tom ako sa ja nachodim, tak funguje az az 😉 😉 😉 no a ta dialnica, kym bude, tak ja uz ani cestovat tam nebudem 😀 😀 😀 to je supis,ze mas dovcu, aspon si uzijes malu energeticku bombicku 😉

tedina, ja ti nepomozem, skusenosti ziadne, mozno ina mamicka 😉

amatula
18. nov 2009

ahojte

mami no pekne dovolenkuj 🙂 sak si sa uz narobila 😵 😀

drobec tfuj tfuj nech uz je len dobre s vami...chuda moje 😒

ale je dnes podarene pocasie...celkom 🙂

tedina kozna je dobra Bobocka a Chlapikova ale neviem ktora v Trencine ta vobec zoberie lebo vsetky maju plny stav 😒 🙂

drobec.zz
18. nov 2009

amatula a Chlapikova nie je este na MD? Ona je moja kamoska a viem,ze bola na materskej, ale uz ma Barborku vacsiu,tak snad uz nastupila 😉

amatula
18. nov 2009

do kelu teraz so ma dostala do uzkych 😕 dufam ze som trafila meno...chlapikova je v poliklinike pani mudr. okolo 50rokov 😉 tak uz má asi davno po materskej 😅 😀 😀

drobec.zz
18. nov 2009

moze byt, tato robila uplne inde a je mladsia🙂))

amatula
18. nov 2009

mozno ta co myslis je dcera alebo pribuzna 😉

drobec.zz
18. nov 2009

no jasne 😉 mati, idete tohto roku na lyze???

amatula
18. nov 2009

jasnacka muz ide uz piatok rano do Austrie 😎 ladovec Flattach ...potom skocime dake jednodnovky a vianoce sme v tatrach a potom zas Austria a tatry,kohutka a aaaaaaa 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵

amatula
18. nov 2009

ved sme dali za vybavu pre nas styroch viac ako za byvanie..tak to treba vyuzit 🙂 🙂 🙂

drobec.zz
18. nov 2009

mati a kde do Austrie idete? a co s Matkom, ako to mate poriesene, ci uz aj on na lyze? ja len dufam,ze sneh bude, lebo Jezisko uz kupuje Romankovi lyze a on sa velmi tesi, tak tento rok len tu Slovensko, ale o rok snad aj my niekde vyssie 😉 pocuj, maju v tom banove aj take lyze na Romiho, ja by som chcela take 70-tky, alebo 60-tky, lebo vacsinou vsade maju az vacsie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre