Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
27. nov 2009

amatula - robim v banke 😉 neboj sa, o chvilku bude z teba sofer ako lusk 😉

siska - si predstav 😀 ani ma nespoznas bez toho kocika 😀 ale gabo ma s malou cakali po praci tak som si aspon trosku pokocikovala 😉

amatula
27. nov 2009

jediiiti siska ten je zlaty 🙂

ved sa zahlas na kondicne jazdy 🙂 neni skoda tej karticky.... ked stala tolko papierov 😉

lucaska
27. nov 2009

siska a to by ti kam musela ist vyzdvihnut???

lucaska
27. nov 2009

aha uz som si to kuk, no ona tam nema ani nett ani nic, no skoda ze som ti nedala vedet.................mi mame podobneho doma.... 🙂 🙂 🙂 🙂

mami.sk
27. nov 2009

jej, krasny oslik 😉

siska_br
27. nov 2009

lucaska - veru neviem, kde sidlia, ale ozaj si s tym nerob starosti, ja som to este ani neobjednavala, mam to zamerane, a uz to islo o 16 euro dole, od kedy som to nasla, tak cakaaaaam 😀 ani neviem, v akom stave to expeduju, ci je to velke alebo nie, nie ze budes svagrinu obstastnovat. ale dakujem pekne, radka za ochotu 🙂

ze je zlaty? som ho objavila uz davnejsie, ale stal asi 54 euro, sa mi zdalo velaaaa, tak som si len ulozila stranku, po case kuk a uz stal 41 no a dnes, predstav si ze 39,90 😅 dufam, ze sa bude samikovi pacit, vraj aj erdzi 😵

mami - smutno ti je za tvojimi, ze? boze, ako ti len verim...privyknes, urcite...len cas to chce

mami.sk
27. nov 2009

tak , tak - neviem ci si na to niekedy zvyknem ☹ ale snazim sa, cely den som ani raz nezavolala ako sa maju 😔

lucaska
27. nov 2009

siska, uz som to presmirila.... 😅 😅 😅 😅 ale som kuk a v sobotu tam ani nemaju otvorene,tak ju nemusim zalarmovat....ty to chces asi na vianoce???? prezistim situaciu a dam ti vediet mi tam asi pojdeme este do vianoc.... 😝

siska_br
27. nov 2009

lucaska - ani nie na vianoce, od nasich dostal k narodkam peniazky, ze mu mam cosi vybrat, takze som vybrala. ak by ste sa nahodou este chystali na liptov a neobtazovalo vas to moc, tak by som vam bola aj vdacna, ak by vam nezabral vela miesta v kufre a casu z dovolenky pri jeho zhanani...ale najma si nerob starosti, dobre?

mami - si aka hrdinka, ze ani raz nezavolala...

lucaska
27. nov 2009

mami, wau ze ani raz...tak to pekne zvladate....................... 😉 😉 😉

siska v priebehu tyzdna-dvoch ti dam vediet...... 😉 😉 😉 😉

babulky, idem ja do hajan som uuplne k.o, idem nacerpat nove sily a prespat sa z toho vsetkeho..... papa

siska_br
27. nov 2009

dobru nocku, aj ja bezim do duchan....

mami.sk
27. nov 2009

veru som sa musela riadne premahat 😔 no mala to zvlada lepsie ako ja 😉

dobru nocku zelam a nacerpajte nove sily, ja idem tiez "cerpat" 😀

mami.sk
28. nov 2009

ahojte 😉

tak ja som sa dnes pustila do velkeho vianocneho upratovania 😉

teraz si spokojne sedim a vytesujem sa aka som sikovna 😀 😀 😀 vsetky okna umyte, vsetko vyupratovane 😉

tak prijemnu sobotu 😉

drobec.zz
28. nov 2009

ahojte, tak my sme dnes mali uvitanie na urade, ked mal Romanko, tak spievalo take male dievcatko a bolo to krajsie ako teraz ked taka slecna 😉 nas Romanko ked zbadal svoju novu izbu, tak bol uplne prekvapeny, zrazu tak vela priestoru na hranie, dakoval a dakoval, len mu vraj musim este obrazky na stenu pokreslit 😉

mami, tak ty zase na skolenie 😉

siska, ten oslik je nadherny, maly sa isto potesi 😉

lucaska, tak vy tiez takto cestujete 😉

drobec.zz
28. nov 2009

mami a nemal nahodou vianocne upratovanie robit muzicek kedze je na materskej, teda rodicovskej dovolenke ? 😀 😀 😀 no my uz tiez mame za sebou, vsetko vyluxovane, vianoce mozu prist 😉

mami.sk
28. nov 2009

drobec - jasne ze mal, ale to je uz udel nas zien....

ale pomahal , musim uznat , upratal police v obyvacke... 🙂
no podarilo sa mu zakopnut o vedro s vodou na umyvanie okien a vsetko sa vylialo na plavajucu podlahu...sme obidvaja behali ako fretky aby sme rychlo zachranovali podlahu 😀 😀 😀
esteze mala akurat spala a nepridala sa aj ona 😀

drobec.zz
28. nov 2009

mami aspon ste pri jednom aj podlahu poumyvali 😀 😀 😀 ja som tak zakopla o pohare co boli na zemi, ked som utekala za Tomaskom, ale nastastie sa tiez nerozbili 😉

lucaska
28. nov 2009

ahojte, mami tak si mala dnes upratovaci dnik....no stava sa , esteze ste fakt nemali terezku hore ta by vam urcite pomohla.... 😅 😅 😅 😅 😅

drobec,tak to musel mat romanko velikansku radost z izbicky a ako mu bolo na prazdninkach aj chcel ist domov???

aj ja uz mam chvala bohu vianocne upratovanie za sebou..... 😝 uz len napiect nieco, dokupit darceky, povyzdobovat bytik a mozu vianoce zacat.....len my stale nedochadza ze idu vianoce, ani sniezik ani nic....

mami.sk
28. nov 2009

drobec - aspon sa hned aj podlaha poriadne povytierala...zatieklo aj pod nabytok a sedacku takze komplet vsetko bolo vytrete 😀

lucaska - no veru, terezka by tomu dopomohla 😀
ta nikde nesmie chybat 😀

ja este nieco dokupim, vianocne pernicky mam uz napecene, este nejake slane suche a asi jeden zakusok 😉
a nejaka ta vyzdoba by sa zisla....

terezka bude mat rok, chcela by som upiect tortu potahovanu marcipanom tak teraz silno studujem recepty a pripravujem sa na to 😉
nemate niektora skusenosti??? kazda rada dobra 😉

drobec.zz
28. nov 2009

lucaska, praveze nechcel, ale potom ked ma zbadal, tak uz ano, a vkuse ma len stiskal a bozkaval a Tomaska tiez a este ked aj sme prisli domov a zbadal susedkynu malu polrocnu, tak ju bozkaval, taky bol rad 😉 no izbicku najprv zbadal nasu spalnu v jeho a sa pytal, ci teraz tam my byvame, ale ked vosiel do svojej novej, tak bol nadseny, ale nevedel sa zoorientovat kde co, ved aj hracky inde a zase boli pre neho nove po takej dobe 😉
a s tymi vianocami, ved mne ked MM povedal, ze tento tyzden mikulas, tak som pozerala ako puk 😲 to tak bezi, este musim Romimu usit oblecko na vianocne pohladnice, aby sme vsetko postihali a potom mozu sviatky prist 😉

lucaska
30. nov 2009

ahójte, ako pozera´m nikde nikoho....... 😕 😕 😕 😕

uz urcite upratujete,nakupujete a zacinaju vianocne aktivity... 😅 😅 😅 😅

kacenka83
30. nov 2009

ahojte, no tu sa upratuje vo velkom.... ja som akurat vytriedila hracky a oblecko, uz to nemam ani kam davat...

ja vianocne upratovanie asi spacham az tesne pred vianocami, lebo u nas to aj tak za jeden den vyzera ako keby sa tyzden neupratovalo a to mame zatial len jedno dieta v tomto aktivne, sa tesim ked budu dvaja 😀

riesite nejako mikulasa? myslim ci idete niekam... dajte tipy, juzancek mikulasa nerobi, len zdobenie stromceka, srdiecko robi mikulasa v ode a to neviem ci by mi kubko obsedel ked on ani rozpravky nepozera... neviete kedy je v meste mikulas? Ja sa teda nejako moc nehrniem s tou mojou hnisavou anginou, ale aspon do toho mesta by som isla...

ivaz
30. nov 2009

Lucaska, väčšina detičiek chodí do škôlky s plačom, v našom prípade je to naopak. Ja prídem pre Filipka o tretej a on sa pustí do revu, že nechce ísť domov. No evidentne sa mu v škôlke páči. 😉 Len škoda, že v novembri sme tam boli sedem krát. ☹ Musím zvýšiť imunitu, lebo tam bude chodiť minimálne. Dávate niečo detičkám v tomto brrrr čase na posilnenie imunity?

Čo sa týka vianočného upratovanie, tak som si naivne naplánovala aktivity až do Vianoc, veď Filipko bude v škôlke, ale bohužiaľ som ešte nezačala. 😖 Posledný týždeň to istí. A to ešte musím zvládnuť s autom servisnú prehliadku a STK. Ale veď máme ešte necelé štyri týždne. 😉

Amatula, ja som v autoškole vôbec nebola na trenažéri a ani na cvičisku. Hneď ma hodili do vody a poďme do premávky. Je pravda, že kvôli mojej pracovnej vyťaženosti, som na jazdy chodila okolo 18 hodine, tak tá premávka bola slabá. A pred skúškami mi inštruktor nariadil dopravnú špičku, aby som nepohorela. Neboj zvládneš všetko. 😉

Kacenka, na Mierovom námestí bude Mikuláš 5.12 o 17:00 hod. Potom samozrejme robia akcie aj nákupné centrá.

Drobec, to mal Romanko super prekvapenie. Šikovný rodičia. 🙂

Mami, ty budeš teda vyškolená. 😕 Pekne firma do teba investuje. Držkaj sa.

drobec.zz
30. nov 2009

ivaz, no mal prekvapko a sme mu povedali, ze to kvoli tomu, ze su uz dvaja, tak hned vecer povedal, ze Tomasko ide s nim spinkat a dokonca on bude dole a Tomasko na poschodovej posteli hore, ale hadam uz aj cele sidlisko a vsetci susedovci vedia ze mame prehodene izby 😀 😀 😀

kacenka, ja by som sa moc tiez nehnala do toho upratovania, ale pri tom prehadzovani izieb to uz bolo jedno, ved hodim foto ako to u nas vyzeralo, ako po vybuchu 😲

amatula, ja som tiez nebola na trenazeri, ani neviem ako vyzera, nas posadili do V3S-ky a niektorych do traktora a ficali sme, to bolo zuzo, som nevedela ci skor volant drzat, ci dvere, lebo to bolo len tak pozliepane 😀 😀 😀

no my sme dnes pisali Jeziskovi a Romanko si ziadal pre tatinka velku palicu, ze ked nebude posluchat, tak nech ma tatinko Romanka cim byt 😀 😀 😀

newyorkgirl
1. dec 2009

no babulky ja nestiham 😀 za vikend sme balili 41 balikov,sa mi nejako rozhybali obchody pred vianocami, tak mame co robit s muzikom, dneska 15 a na zajtra uz 12 svieti zatial 😖 do toho skola a este furt nam v dome cosi odchadza, na paraaaadu 😠

mkatka
2. dec 2009

Prosím vás, kde je na Sihoti Sokolovna? Na které ulici? Nemůžu to najít..díky

amatula
2. dec 2009

cafte

tak mikulas je v sobotu ..super to pojdeme 😵

drobec na vetrieske 😅 😕 😕 😕 ci na com 😅 ty co si robila...ty si nejaka guma ci ako 😕 😀

mamuše dake posedenie pod jedlickou neplanujete..me 🙂 🙂 🙂 ???

penka
2. dec 2009

mkatka, sokolovňa je na mládežníckej ulici...je to pri futbalovom štadióne

kacenka83
2. dec 2009

baby ja som asi fakt blondina, vztahuje sa to aj na mna ci nie?

- oprávnená osoba (rodič) nesmie vykonávať žiadnu zárobkovú činnosť, zakladajúcu nárok na akýkoľvek zdaňovaný príjem zo závislej činnosti alebo z podnikania – nesmie mať príjem ani na dohodu, nesmie poberať náhradu príjmu pri PN ani nemocenské alebo ošetrovné,
- rodič, ktorý pred čerpaním rodičovského príspevku poberal materské, bude mať po skončení poberania materského až do dovŕšenia dvoch rokov veku dieťaťa nárok na rodičovský príspevok vo výške 256 € mesačne,
- v ostatných prípadoch bude rodičovský príspevok vo výške 164,22 € mesačne (pozn. suma platná v súčasnosti od 1.9.2009).

mojkamirka
2. dec 2009

ahojte,

mami, tak ja sa pridám asi čoskoro k pracujúcim mamičkám a môj muž k tatinom na rodičovskom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre