Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
7. jan 2010

cafte

nooo stretko moze byt 🙂 🙂

ked uz nemozem lyzovat 😒 tak aspom káva 😵

mala som úraz 😒

drobec na kohutke bolo sice krásne ale neupravene!!!!..ale deticky mali fajn..aaaaaaale strasne zdrazeli oprati minulej sezone 😒

mami.sk
7. jan 2010

ahojte 😉

tak uz len jeden den a je vikend 😀 😀 😀

amatula - a coze? aky uraz? dufam ze nic vazne 😕 a to fakt ta Kohutka zdrazela? ved este aj v Tatrach zlacneli...

ja som dnes vecer terezke objavila stvrty zubok, z nicoho nic 😉 tak som rada lebo nemoze dobre hryzt bez zubkov 😉

amatula
7. jan 2010

mami nic vazne spadla som na lyziach a mám zranene koleno 😒

noo na kohutke postavili novu sedackovu lanovku a cenu su tam take ako na Kubinskej Holi este asi aj drahsie..za posraty gulas s prepacenim 🤐 chcu 60 kč 😝

a ski pasy ani nehovorim 😒

a obsluha hruza des ..minuli rok som mala lepsi dojem uz tam tak skoro nejdem ...

drobec.zz
7. jan 2010

juj amatula, tak to je hrozne, hlavne sa drz a vyliec sa, je dobre, ze to nie je nic vazne.... a s tou kohutkou, tak to tam ani neideme, ked tak pises ☹(( takze parene buchty si dam radsej doma 😀 😀 😀

no ja su tu teraz seriem s takou pubertiackou od nas z vchodu, kazdy tyzden iny frajer a teraz ked je zima, tak si vodi celu partiu, ci svojich zakaznikov ci co to su... k nam do vchodu a kedze my na prizemi, tak tu robia bordel a mne to lezie na nervy, kedze mi budia maleho, a ten ich smiech a cigarety, no hroza, len chodim a upozornujem, ale dost, teraz som nakricala a este raz a maju sa tak po chlebe, ze uz pouzijem asi bojove umenie a ich tam domlatim, ked si nedaju povedat.... to vam je take tela, jedinacik, ale ani rodicia nevedia co s nou... no strasne nieco, kazdy tyzden ina farba na hlave, minule na nu uz aj jej otec reval, asi nervy stratil a zrazu ticho a nieco z hora letelo a my sme sa smiali, ze mladu vyhodil z balkona.... ja som horsi pripad este nevidela... a to bohvie kolko ma rokov...

mami, tak je super, ze mate dalsi zubok, teraz sa to uz hadam aj rozbehne 😉

martinka30
8. jan 2010

toho sa bojim staras sa o deti urcite ich neucis aby robili zle a vyraste z nich hento brrrrr. ☹

vsetci sankujete? akosi tu je ticho treba si ten sneh uzit. 😀 😨

amatula
8. jan 2010

dik zuzka no liecim sa len ma mrzi ma ze teraz ked snezi nemozem lyzovat a stve ma ze som si to nezapricinila sama..ale co uz ked ty mlady su taky hlupy a poblazneny 😒

inak taku susedu na na slak trafenie. 😒 este ze byvam v RD ......len snou pekne spravte poriadky a ked nikto nevidi aj fizicky 😉 😀

krasne nam snezi..tak prajem pekny zimny den...z okna je to uplna idilka 😒 😔

siska_br
8. jan 2010

ama - mas pravdu, z okna je to uplna idylka...ked som sa kocikom prebijala do obchodu, ktory mame za rohom, nastupila kruta realita 😝 na zajtra hlasia plus sest, to bude uz len parada, ked sa to vsetko potopi ☹

drobec - tak to mate fakt fasa susedu...nam nas novy sused zacal 23.12 o stvrt na dvanast v noci vrtat do steny...som vyletela z bytu jak jedovaty sip, hulvat jeden, ani mi dvere neotvoril, ked som mu priatelsky vytrvalo zvonila pri dverach😠 😠 😠 dalsi susedia - taki pubisi, si 30.12 v noci okolo jednej pustali zo spolocneho balkona petardiky, aka parada...ked na nich erik vybehol, do oci mu drzo tvrdili, ze to predsa oni nieeee, ved oni maju doma navstevu (ani ja som suvislost nepochopila) a v rukach mali nejake obr rakety...ach jaj...zlaty moj rodny milovany domcek.... 😢 😢 😢

mami.sk
8. jan 2010

ahojte 😉

ja sa vytesujem ze je konecne piatok 😉 dnes som mala narocny den 😔 rano som pol hodiny odhrabavala auto a aj tak som do kopca nevysla, musela som Gabko zavolat ☹

ved naco by odhrnuli sneh cestari, nie? ved je len januar , asi ich znovu prekvapilo ze snezi 😝 😝 😝 po Stefanicke sa nedalo ist a pri Masaryckach som skoro skoncila na svojom pracovnom stole autom 😝 no horor 😝

nastastie som dosla cela aj ja aj auto a do vecera sa zacal sneh topit 😔

ked to tu tak citam tak som rada akych mame fajn susedov 😉

lucaska
9. jan 2010

ahojte akosi to tu spi............... 😝
mami ich vzdy prekvapi ze snezi..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula , dufam ze uz si ako tak v poriadku............ 😉

zo stretkom by sme aj my suhlasili............kedy????,?????????????

mami.sk
10. jan 2010

ahojte 😉

keby bolo stretko cez tyzden vo Verde, tak ja by som po praci okolo 17:30 prisla aj s malou 😉 ved hadam by tam este niekto bol 😉

lucaska
10. jan 2010

ahojte, nabuduci tyzden otvaraju v juzke hore ten kutik je to na sposob takeho interieroveho detskeho kutika , vyzera to tam dobre....nedame tam stuka-????? 😉 😉 😉 😉 😉

amatula
10. jan 2010

ahojte

stretko..super ja sa pridam ak bude koncom tyzdna 🙂 😉
a radka to bude ako kaviaren alebo ako???pre mna moze byt aj tam.......teda ak nas dovtedy nezasype sneh..nahodou 😀 ...lebo dnes clovek nevie co moze ocakavat 😝

lucaska
10. jan 2010

amatula ano maju tam aj mini barik, stoly....ved som sama zvedava........... 😉

newyorkgirl
10. jan 2010

ahojte kocky ja nestiham, klasika 😀 aj my radi postretkujeme tak za mesiac, dufam ze cosi spachame ked budeme doma, by sme vas radi videli zas po pol rociku 😵
dokoncovala som projekt do skoly, este sa ucit na test a dnes konecne po tyzdni hadam prvy den co tu nesnezilo, tak tiez cakam ze to ubudne a roztopi sa, hlavne nech nesnezi o mesiac ako poletime a nezrusia nam to, lebo to by som bola v keli 😅

drobec.zz
11. jan 2010

ahojte, ja som to v juzke videla len tak z vonku, ale vyzera to tam super, aj celkom dost miesta 😉

amatula vidis, aj pocasie s tebou smuti, radsej zmizol sneh, aby si nebola smutna,ze sa nemozes lyzovat 😀 😀 😀

new, tak nakoniec predsa len dojdes ukazat brusko 😉

lucaska
11. jan 2010

ahojte,
new, uz sa na vas tesime urcite nieco spachame............... 🙂 🙂 🙂 🙂

dnes som bola s pani z toho noveho kutiky a ze budu otvarat az nabuduci tyzden pondelok, utorok same nevedia este.... 😖

mami.sk
11. jan 2010

ahojte 😉

no ja som za stretko kdekolvek 😉 len ked bude niekde na Juhu tak nam bude trvat dlhsie kym sa tam dopravime a ja do 17.15 pracujem tak neviem ci by sme to stihli 😉

newyorkgirl
12. jan 2010

no kocky radi vas uvidime.. ja tu dnes zas strasim bo az teraz som domailovala NEXToviny blee uz je toho aj dost s tym SALEom...
dneska sme boli v skolke a musela som byt 2,5h v triede no dalsia pani ucitelka zo mna uz mi aj povedali ze mozem tam pracovat ale Nika uz sa lepsi troska ku koncu uz bolo fajn celkom sa hrala, prva polhodka bola hrozna chcela ist domov...ked im sa tam vobec nevenuju, deti revu za maminami zavesene na takej branicke a ucitelky na to seru strasne mi ich bolo luto, vobec ich nevezmu ze by ich priviedli na ine myslienky a hrali sa s nimi nech zabudnu, teda 1-2 baby su tam ok ale tie zvysne 3-4 hruuuza... a som prekvapena aky system tam funguje ze maju poradovnik na prebalovanie hej a deti co su bez plienok teda musia na wc asi sami nevidela som nikoho im pomahat takisto umyt a utriet ruky, usoplene nosteky to ani nevravim ze ich netankuje, dieta 2-3 rocne si samo musi dojst pre kapesnik a utriet sa pricom ani nechape ze mu cosi z toho nosa ide hej... dalsia bohova vec je jedenie, dieta si vezme tanierik a dostane aj poharik plastovy, nikolka si nalozila 1 platok jablka a asi 5 chrumiek, na tom mala akoze vydrzat 3 hodiny lebo ucitelka jej povedala ked si sla zobrat este, ze treba nechat druhym detom, to ma skoro svihlo hej... a taktiez dostanu dzbaniky s vodou a mliekom z chladnicky a SAMI si maju naliat do tych poharikov no des teda, ved to ani dvihnut nevedia... jaj som sa rozpisala co? ja by som ich tam lidicky dala hned do laty 😀 uvidim tento tyzden ako to pojde, ale mam chut ich tam poslat s prepacenim vsetkych do prdele 😅

siska_br
12. jan 2010

new - to fakt???? to je teda fakt des...inac podobne skolku opisovala aj svagrinina sestra, kt. zije v Seatli, tiez su tam deti odkazane sami na seba, hraju sa same, maju sa same najest a napit, a pod...jej maly mal asi 15 mesiacov, ked ho tam musela zverit, tak si to viete predstavit...zaciatok ze bol hrozny, Marco skolku preplakal, domov chodil hladny...pri skolke maju taku terasu, akoze na vzduch museli deticky, Marco este nechodil, tak sa tam tmolil v novembri po tej studenej zemi, boze no hrozne, zlate nase skolky, ze?

newyorkgirl
12. jan 2010

siska no ako pises aj oni maju dvere von na dvor otvorene, ze ked deti chcu mat vybeh a hrat sa vonku nech idu a v novembri sa tam caaaaakali s vodovymi hrackami ked sme tam boli na ocum vtedy 😔 oni sa tvaria ze aki su super a inovativni, co nove vymyslia proste, behaju tam s fotakom akoze robia dokumentaciu ake su deticky happy ale kurna ze by sa im tam venovali a malo to fakt efekt houbelajz... ale zasa tak vam poviem, anglani si sami doma nevedia decka vychovat a obliect a postarat sa, co mozem cakat este len od 18tok co sa hra na pani ucitelky, tie uz maju tie deti total na haku 😖 UK ako krajina v pohode ale skolky a zdravotnictvo uroven africkych kmenov 😠

mia.
13. jan 2010

prepáčte, dievčatá, že som sa vám zamiešala do diskusie, ale chcem sa opýtať, neviete niečo viac o MUDr. Jele Solárovej? Každú chvíľu sa mi má narodiť synátor a ja by som chcela aj s ním a aj so staršou dcérou prejsť k inej Dr. ako k tej, ku ktorej som chodila predtým. Na Solárovú som počula zatiaľ len chvály...

mkatka
13. jan 2010

Ahojte, nevíte o nějaké mladé doktorce nebo mladém doktorovi pediatrovi s milou sestřičkou, s pokrokovými názory, kladným vztahem k homeopatii....prostě ideální pediatr? Díky za tipy

kacenka83
13. jan 2010

ahojte 🙂
ten kutik v juzke vyzera dobre, boli sme ho omrknut 😉
new ja som tiez bola zhrozena zo skolok v londyne, vidim, ze sa tam nic nezmenilo 😒

mia., mkatka neviem poradit, tiez hladam dobreho doktora, zatial mam drobcov u dr.gavendu, asi to prestanem uz riesit a ostaneme...

nemate niekto autosedacku maxi cosi priori 9-18? chcela by som nejake skusenosti, referencie, samkovi uz trci pomaly hlava a nohy uz davno tak uz autosedacku riesit musim...

amatula
13. jan 2010

ahojte

no ako to stretko?ja mám teraz toho sice dost ale mozno by som sa prisposobila....
Radka piatok som tvoja suseda 😉 do poludnia 😎

ja mám super doktorku mladu pokrokovu....len je asi daleko..a má jednu chybicku ze ordinuje aj v Hornej aj v Dolnej Suci..na striedacku...ale da sa ....hlavne ze je super 🙂

mia.
13. jan 2010

kacenka, som prekvapena, ze chces odist od Gavendu, toho kazdy chvali... 😕

yuya
13. jan 2010

ahojte, ja ze sem len kuk po dlhej dobe a citam miin prispevok o dr. Solarovej, tak idem reagovat. Moja sestra k nej chodi s oboma dcerami a je velmi spokojna.

yuya
13. jan 2010

a este vas chcem vsetky pozdravit. boli sme dlhsie odcestovani, takze dodatocne zelame s Nelkou vsetkym vsetko dobre v novom roku, nech sa vam dari !!!

lucaska
13. jan 2010

ahojte, amatula tak dojdi na caffe-alebo na ten slubeny poharik??????????????

yuya
13. jan 2010

ak bude stretko, date vediet aj cez FB? sem sa tak casto nedostanem... my mozeme aj na juhu... pre zmenu

lucaska
13. jan 2010

yuya -jasnacka............asi uz pockame kym otvoria ten kuti na juhu a potom dame stretko??????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre