Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
24. júl 2008

drobec, veruu romanko je super pomocnik, pomahal vsetkym.................... 😉 zlatulinky bol.....

adusausa
24. júl 2008

Ahojte...
Drobec nech uz si rychlo v Ruzomberku, a nech si dobre oddychnes 🙂 Romanka si viem predstavit ako tam aktivne beha a maluje, sidlo jedno 😵 .

Ja pridavam fotky pod adusausa tak si kuknite, este to asi potrva, ale budu tam 🙂 .

drobec.z
24. júl 2008

lucaska, ako lucasik, uz buvka? Romanko si nechcel nechat zmit farbu z ruciek asi chcel mat talizman a doma stale pytal korunky, ale som mu vysvetlila, ze mi nemame a deticky nemozu 😉

lucaska
24. júl 2008

lucasko zabuval o 12.15., v pohodicke ani som mu nechybala , on ked ma nevidi tak v pohode ale ked ma zbada tak uz sa ma nechce ani pustit......................................korunky???no pekne......

drobec.z
24. júl 2008

audusa, krasne fotocky a tiez pekna foto v pase 😉

lennie7
24. júl 2008

adusa kukala som aj tie scrapiky co mas v albume, no to je cosi nadherne, dlho to trva kym to spravis?ja som to skusala ale moc mi to neslo 😒

dannynka
autor
24. júl 2008

adusa krasne fotto si povkladala 😵 😵

adusa
24. júl 2008

Lennie ako ktory. Ale priemerne ( nerobim ho vkuse, tak s prestavkami) asi 2-4 hodiny 😝 . Niekedy som mala jeden rozrobeny aj tyzden 😅 . Uz som dlllho nerobila, lebo od kedy moja mala herecka zdivela, nemam cas a ani energiu ☹ . Ale rada by som sa znovu k tomu dostala, uz zabudam 😔

lennie7
24. júl 2008

a odkial si stahovala tie pozadia a to vsetko k tomu?ja som to hladala na googli ale moc peknych som nenasla ☹ ale je to nadherneee

lucaska
24. júl 2008

adusa kraaaaaaaaaasne foto.........

adusa
24. júl 2008

Lenka na to su rozne stranky na tie pozadia aj elementy, je ich veeeela. V tej diskusii tu na konovi su linky na ne. Mam konicka digiscrapbook, alebo, Digiscrapbook pre zaciatocnikov. ( myslim ze som to spravne napisala).

Teda stretko bolo super, strasne som rada ze sme sa vyteperili, aspon som vas spoznala, aj ked uz skoro zas vypadneme 😢 . No ale ved na konovi je to jedno 😉 , mozme byt aj v Cine 😀

adusa
24. júl 2008

Nase deti su kraaaasne 🙂

lennie7
24. júl 2008

ahaa tak skusim pohladat 🙂 dik 😉
no fakt ten net je super vec, mas vsetkych po ruke aj ked su kdesi daleko 🙂

adusa
24. júl 2008

Lennie, http://ikeagoddess.blogspot.com/

Napr na tejto webke je tych liniek neurekom, a stale sa niekam inam preklikas.... no stahovat mozes do nemoty. Ale fakt je, ze je to narocne na cas. Kym si to stiahnes, ulozis do PC, potom zas spravit scrap 😝 , ale zas vysledok potesi 🙂 😵 .

lennie7
24. júl 2008

adi diky mooc idem si tu stranku ulozit a zacnem lovit 😀 ved to ze ten vysledok je uzasny 🙂 😵 😵

dannynka
autor
24. júl 2008

adusa uz sa aj ja trapim s instalaciou tak drz palce 😀 😀 😀 😝 😅

adusa
24. júl 2008

prsi tak casu habadej na tvorenie, len my chodime kade tade aj ked prsi, lebo cas nam uteka a tolko ludi chceme vidiet a stretnut 😒

Dannynka drziiiim, daj vediet ci je to ok 😕

yuya
24. júl 2008

tak holky čaute, moja drnda je už hore, ale fotky som vám stihla hodiť do môjho albumu. zatiaľ pa 🙂
ešte kala, držím palce, ja som tiež na začiatku mávala migrény ako sviňa 😉

dannynka
autor
24. júl 2008

yuya uz som si stihla vsimnut 🙂 🙂 🙂

adusa zatial sa nedari,ja som na instalacky antitalent musim pockat na mangela a ten to hadam spravi potom ti dam vediet 😉

minkak
24. júl 2008

ajojte kocky 🙂

my sme mali ist dnes na vyletik k mojej st.mame na Brezovu s nasimi ,ale sme nakoniec nesli ked je take pocko....
tak boli nasi u nas na kavicku,mala sa akosi nemohla ulozit,uspavala som ju hod.a pol mam celeho sveta dost...
zaspala perd pol hodkou,no som ja zvedava do kedy bude spat a co bude vecer.

adusa,yuya pekne fotecky 😉
drobec tak si pekne oddychni 😉 pekny vyletik vam prajem 😵

dannynka
autor
24. júl 2008

ahojte... 🙂
odkaz pre adusu..uz to maaam juchuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

venonna
24. júl 2008

baby, zaaavidiiiime vam, podla foto sa stretko ohromne vydarilo. 🙂
uz ste niekoho videli klacat pred PC? Tak to je moja momentalna poloha 😀 mali sme navstevu a vseky stolicky su v kuchyni. Mali sme tu hotovu skolku, tak mala Helka akcne poobedie a teraz je uz tvrda jak stolverka! 😉
no, idem spratat zo stola, uz ma bolia kolena 🙄 😀

lucaska
24. júl 2008

ahojte, dnes je tu akosi tichucko?????????????? 😕 😅

dannynka
autor
25. júl 2008

kacenka vsetko naj k dnesnim narodeninkam 🙂 😉

venonna
25. júl 2008

fiha, tak sa pripajam, kacenka- vsetko naj! 🙂
Jaaaj kocky, zasa sa mi vracia to moje krasne papkajuce dieta 😵 asi zabrali tie probio-kvapky 😉

dannynka
autor
25. júl 2008

ahoj venonna uz som myslela ze som tu sama 😅

lucaska
25. júl 2008

venonna tak super ze uz vam je lepsie............................

kacenka aj my prajeme vsetko len to naj naj naj....................

dannynka
autor
25. júl 2008

jeeej ako sa to tu rozbieha 😀 😀 😀

lennie7
25. júl 2008

kacenka aj my sa pripajame..vsetko najlepsie k narodkam 🙂

drobec.z
25. júl 2008

kacenka, aj od nas jedno velke blahozelanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre