Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

adkag
11. aug 2008

Kacenka, to sa uz otvara juzancek? tak skoro? tak to ste tam riadni sikulkovia ze to tak rychlo spojazdnite.

mouse
11. aug 2008

Ahojte trencianske mamicky. Chodite niektora na plavanie s babatkom do DCA?

kacenka83
11. aug 2008

adi otvara sa 1.septembra, vsak pozri sem: http://www.juzancek.szm.sk/
este mame kopec prace pred sebou 😒
mouse ja chodim, aj tuto adkag chodi s nami, chodime od piateho mesiaca? adi je to tak? uz si moc nepamatam, ale tusim kubko mal zrovna 5 mesiacov ked sme zacali...
je tam super, chces nieco blizsie vediet?

adkag
11. aug 2008

mouse,my chodime tiez do dca plavat, kacenka tusim od konca februara, takze od 5 mesiacov

adkag
11. aug 2008

ahojte,dnes nikde nikoho?

lucaska
11. aug 2008

ahojte, mouse aj my chodime plavat do dubky a sme veeelmi spokojni............................ 😉

drobec.z
11. aug 2008

Ahojte dievcata, neidem teraz nic pisat ohladom konika, ale obraciam sa na vas, ktore by ste chceli pomoct: ako viete Misko je teraz v Kosove a stale si piseme a pytam sa ako to tam vyzera. Vcera bol u jednej rodiny co maju prijem 60 eur na mesiac maju dvoch 5 rocnych chlapcom, mamina je chora a maju 3 tyzdnove dietatko a jedno im pred rokom umrelo, lebo nemali peniaze na lieky. On kupil tym chlapcom loptu a oni chudatenka ani nevedeli co to je. Nosi im jedlo, ktore dostavaju oni a aj ostatni chalani, lebo maju len chatrc a muz maka v lese,ale aj tak im to nestaci. Ked mi to povedal, tak mi bolo tazko a chcem im pomoct. Tak ak by ste niektora chcela podarovat nejake veci ktore nepotrebujete, alebo hracky alebo nejako pomoct, tak mi dajte vediet, misko by im to vzal a dostali by to ako darcek na vianoce. Ja chcem aj nieco kupit pre to male. Je tam vela takych rodin, takze je vsetko vitane. Ak by ste niektora mohli pomoct, tak sa mi ozvite cez IP. Fakt budem rada, lebo im to pomoze a budu vdacni. Je tam vela takychto a este aj horsich rodin, ale my sami im nedokazeme pomoct. Takze vopred Dakujem. 😉

audreyd
11. aug 2008

zuzkám všetko naj k dnešným meninám 🙂

drobec, kuk IP...

minkak
11. aug 2008

ahojte 😵
fuuu drobec tak to je sila.....nemam slov ☹ urcite nieco najdeme 😉
a ako si dnes oslavovala?

babulky stretko plati, ano?

drobec.z
11. aug 2008

vdaka za blahozelania, oslava ziadna, aj som zabudla, len sms mi pripomenuli, co sama naoslavujem ☹
inac pisal mi misko, ze ten autobus vezie len ich, oni maju vsetky veci tam, takze nemaju ziadnu batozinu,tak mozme ich nabalit do busu, ze bus znesie, teraz pride v septembri a potom v novembri,tak sa moze rozdelit. 😉

ja stretko este neviem, mam tu neterku a ona asi nebude chciet, slubila som jej uhersky brod a vylety, ved preto aj prisla, tak uvidim 😉

minkak
11. aug 2008

zuzka,ale ved zober aj ju 😵
ved vyletov si uzijete kuk IP
pride aj v novembri???ci len bus s druhymi?

drobec.z
11. aug 2008

mirka este uvidi, napisal ziadost,tak hadam hej
😉

newyorkgirl
11. aug 2008

ahojte babulky 🙂 aj my zelame zuzkam vsetko naj k meninkam dnes 😉

drobec, isto sa ti ozvem, hracky aj oblecko nejake radi posleme, chudatka deti ☹

mouse
12. aug 2008

Kacenka, Adkag, vdaka za odpovede. Chcela som vediet, ci ste spokojne, Vy aj Vasi drobci a ci sa treba prihlasit pol roka dopredu ako je tomu v Trencine (to by som musela riesit uz teraz, kedze by som chcela zacat chodit s babom plavat tak od 4 mesiacov). Chodievate 2x do tyzdna ?

kacenka83
12. aug 2008

ahojte, kedy je nakoniec to stretko??? neviem ci stiham, mala by som byt v meste tak ak by som to casovo zvladla tak vas pridem kuknut...

mouse, spolu s drobcami sme velmi spokojni, my sme sa tusim prihlasili v styroch mesiacoch a od piateho plavame... vyhoveli nam aj casovo co je super pri takych drobcoch, aspon sme nemuseli burat rezim... zo zaciatku ked sa deti ucili povel a zvykali si, sme plavali 2x do tyzdna, od tretieho kurzu plavame uz len raz do tyzdna...

minkak
12. aug 2008

ajojte 🙂
kacenka myslim,ze sa nic nemenilo zajtra o 16-ej,tak sa snad uvidime 😉 😵

adkag
12. aug 2008

ahojte,

drobec, chudatka deticky, ja tiez nieco popozeram a ak najdem tak posleme.ale my sme davali na zaciatku roka nejake hracky uz neviem presne kde, do nejakeho detskeho domova aby mali deti na vianoce. to nebolo tu na SK,niekde kde vianoce oslavuju az v januari,ale uz presne neviem.

jurdinka
12. aug 2008

Ahojte,

mouse-ja chodim s malou do Hupsu a tiez som spokojna, ja som sa nahlasila ked sa mala narodila a zacala som od nejakeho 6 mesiaca plavat, plavame raz do tyzdna a celkom nam to staci......

ja by som tiez prisla na stretko, dufam ze sa nam to podari nie ako minule ☹

keiko
12. aug 2008

ahojte...ja som z novej dubnice...chodime plavat a chceli by sme aj fitlopty, kedze ja sama na nich cvicim, preto ma to zaujimalo...

drobec.z
12. aug 2008

ahojte, ja uvidim,ci dojdeme na stretko, zajtra sa chystame aj s neterkou a romcom na plavku, hadam tam cez obed pospinka.
dakujem vsetkym, co chcu pomoct, fakt sa tu mame dobre a tie nase deturence maju toho az az, som rada,ze aspon tak sa im da pomoct.
kacenka, ako dopadlo fotografovanie deturencov 😉
ja tu budem teraz pomenej, tazko sa mi prihlasuje, kazi sa mi karta, tak sa mi velmi neda, takze ja stale len tak na skok 😉

adkag
12. aug 2008

drobec a ako dlgho tu budes mat neterku? a kolko ma rockov?

drobec.z
12. aug 2008

adkag, bude tu do utorka dalsieho tyzdna a ma 12 rockov 😉

drobec.z
12. aug 2008

babky, v mojom albume najdete fotocky tych deturencov, je to jedna z mnohych rodin, tak sa mozte pozriet 😉

lucaska
12. aug 2008

drobec ty chlapci su kraaaasny, ale chudatka ako tazko sa im musi zit............................ 😢 😢 😢
a kam sa chystate na plavku???? my sme dnes boli za mostami................ 🙂

kacenka83
12. aug 2008

drobec az mi pride smiesne akymi blbostami sa denne zaoberam, pritom mozem byt rada, ze mam co dat kubkovi papat, ze si ma co obliect... je to smutne ☹
inak fotit sme sa este neboli, lebo fotografka bola chora, potom prsalo a stale nieco... no snad sa raz zosuladime a kubko nebude mat medzitym 15 rokov 😀
lucaska a ako bolo? bola som tam par rokov dozadu a bolo tam super, taka rodinna atmosfera 🙂

adkag
12. aug 2008

lucaska, ako bolo? ja som tiez rozmyslala nad tou plavkou.

drobec, zlatunke deticky. no chudatka,ked v takej biede ziju. ani si to asi nevieme predstavit 😢

lucaska
12. aug 2008

na plavke bolo super, malinko ludi a kacenke presne tak rodinna atmosfera..................... 😉
zajtra ak bude pekne ideme znova,................. 😉

venonna
12. aug 2008

Cafte kocky!!! Tak sa hlasim po dovolenke, kt. bola otrasna (asi zalozim vo volnej diskusii temu dovolenkovych hororov!!!). Mala sa nam uzasne rozpohybovala 😵 a tak nemam cas citat dozadu, co mate ktora nove 😒

lucaska
12. aug 2008

venonna a kde ste boli na dovolenke ked to bol horor..................................... 😕

venonna
12. aug 2008

lucaska v Zuberci na Orave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre