Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
19. aug 2008

ved to, inac ani tie noci mi netreba, staci ked bude cez den ako medik, nemozem chciet predsa vsetko 😀 😀 😀 a vy co boli ste na plavke???????????

lucaska
19. aug 2008

neboli sme na plavke, manzelika boli hrdlo a lucasko je nesvoj tak sme boli len tu na juhu.......u nasich, na piesku, a potom len okolo domu tam som si nasla taku super hojdacku tak som sa hojdala........ 😀 😀 😀

drobec.z
19. aug 2008

aj my sme sa dnes s kamoskou hojdali a decka nas tahali prec a my,ze nech nas nechaju, ze dnes sa chceme hojdat my, konecne nieco v pohodicke, tak bolo dobre, stare zlate casy 😉 ked sme boli deturence, ziadne starosti, len zabava a to sme chceli byt co najskor dospeli 😠 😀 😀 😀

lucaska
19. aug 2008

drobec , tak to aj lucas mal z toho uz nervy ked ja som sa hojdala, uz ma len tahal mama , mama, potom sa zas hral a ako ma zbadal tak zas vykriky ale bolo super............. ved to detsky bezstarostny zivot......... 😉

drobec.z
19. aug 2008

ved to, esteze, sa do tych hojdaciek zmestime, ze myslia aj na nas maminy 😀 😀 😀 a zajtra co mate na plane?? nech sa inspirujem 🙂

lucaska
19. aug 2008

pojdem hladat este nejake hojdacky po juhu.................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

este neviem , doobeda asi len tak pred barak, alebo do juzky.....................a poobede uvidime podla pocka uz by som aj do mesta mala ist, hlavne ku kadernicke a mozno plavka ale to zavisi aj od toho aky bude lucas,....

co zajtra varis?????

zuzanamv
19. aug 2008

Lucaska, díík, už som si číslo uložila.

A kde si sa hojdala?
Ja sa zvyknem s Veronikou, smeje sa ako divá! 😀

lucaska
19. aug 2008

zuzanamy za barakom na tom poslednom ihrisku hned pri obchode...... 😀 😀 😀

lucaska
19. aug 2008

zuzamamv nemas zac, rado sa stalo....................... 😉

drobec.z
19. aug 2008

lucaska, asi palacinky, prisli mi na chut, a mas dobru kadernicku, ja by som uz nieco potrebovala zmenit, ale do BJ sa nechystam, tak to asi risknem tu 😒
zuzka, ako ide prikrmovanie?

lucaska
19. aug 2008

drobec my sme mali palacinky dnes..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som spokojna s kadernickou, ona je taka spekulantka ona aj rada experimentuje ale v ramci noriem aj poradi.... 😉

drobec.z
19. aug 2008

ja mam tiez taku v BJ a nerada idem k novej, ale 350km je daleko na kadernicku, takze budem musiet skusit nieco nove 😉

lucaska
19. aug 2008

tak ak nenajdes nic ine a budes chcet mozem ti dat kontakt................. 😉

drobec.z
19. aug 2008

okej dakujem, este mas palacinku, posli cez ip, mam chut 😀 😀 😀 a kolko uz mate zubkov?

lucaska
19. aug 2008

drobec na veceru sme ich dojedli............... 😉 9 uz mame a 3 nam idu.......... 😉 a vy::??

minkak
19. aug 2008

ajojte kocky ste este tu?
lucaska aj ja sa tam chodim hojdat 😀 😀 😀 vidim ,ze nie som sama 😀
zuzanamv ja chodim k Janosikovej a tiez som veeeelmi spokojna 🙂 aj ja som k nej este chodila ako dieta....
len neviem lebo ona ma najviac pacientov z tych 3 co su tam ,ale urcite by ta zobrala 😉

my sme dnes boli na zelenej.... 😎 😎 😎 taaaak nam bolo 😵 😵 a potom este na chalupe 😉

drobec.z
19. aug 2008

my mame 14 a 15 nam ide 😉
no vitaj mirocka, ako sa mi mas? 😉

lucaska
19. aug 2008

drobec tak to ste iny zubaci................... 😉

minkak ahojky............. 😉

drobec.z
19. aug 2008

a kde je ta zelena voda, trafila by som tam aj sama? Mozu sa tam kupat aj deti ako nase???????????

lucaska
19. aug 2008

ja sa poberem do hajan..................dobruuu noooc , pekne sniiicky a zajtra na kavicke,,,,,,,,,,, 😀 😀 😀

drobec.z
19. aug 2008

dobruuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

minkak
19. aug 2008

zuzka je to pri NM hned ako zides z dialnice tak 3 odbocka do prava 😉 inak v kazdej tej odbocke si uz hned v podstate pri vode ale hlavna plaz je az ta posledna odbocka,je tam aj tobogan....
je tam fajn,my sme tam boli s malou uz aj min.rok 😉
ak by si isla od Beckova po starej ceste tak hned za Beckovom do prava sa dostanes na nudaplaz ,ale tam je zly pristup do vody pre deti 😉

drobec.z
19. aug 2008

no ked ja som uz davno aj v NM bola a to len busom, ale hadam by som trafila, ved znacky poznam, a pytat sa viem, moznoze to risknem, ked tam je tak pekne, aj kolega mi to ospevoval 😉

zuzanamv
19. aug 2008

Drobec,
no prikrmovanie tak striedavo oblačno, niekedy spapá celú misku, niekedy pár lyžíc, podľa nálady.

Minka, ja potrebujem dospelácku doktorku, s deťmi chodím k Eckmannovej.

Lucaska, kam chodíš ku kaderníčke? Aj ja potrebujem. Chodila som v BA, ale už tam nechodíme tak často, tak chcem tu.

drobec.z
19. aug 2008

Tak ja sa tiez poberiem, dobruuuuuuuuuuuu 😉

minkak
19. aug 2008

zuzka ups 😖 😀 ja som si to nejako zle precitala 😀
aj ja chodim k Nitrajovej a suhlasim s lucaskou je fajn a da sa s nou dohohodnut 😉 len ta sestricka je trosku taka rozlietana....

drobec jasne,ze trafis 😉 ,alebo mozme ist niekedy aj spolu 😉

kacenka83
20. aug 2008

ahojte 🙂
drobec, nie, neoslavujem, ale akonahle bolo potom prisla na mna strasna unava a pokracovala vcera cely den tak som isla spat s kubkom o osmej 😅 a uz vyzera, ze je lepsie...
my mame za sebou ockovanie, zatial uplne bez problemov a teploty, aj pekne spinkal v noci...

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

drobec.z
20. aug 2008

dnes ziadna kavickarka? no teda baby, kde ste, hadam nie na plavke 😀 😀 😀

erka12
20. aug 2008

ahoj drobec, ja pijem kavicku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre