Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
24. aug 2008

drobec 😀 😀 😀 😀

minkak
24. aug 2008

danny no ved kuk co ma drobec v pase 😉
este keby bol manzel doma ,ze zuzka ☹ 😢

danny ved zacni ty 😉

dannynka
autor
24. aug 2008

minka a s cim 😀 😀 😀

drobec.z
24. aug 2008

danny, ved ja mam pisane, ze snz, len co ked teraz nie je MM doma, ale my planujeme 😉
a pekne foto??? to ani pravda nie je, ale od malicka sa podoba na seba 😀 😀 😀

lucaska
24. aug 2008

veru drobec len ten manzelik keby je doma............................ 😉

dannynka
autor
24. aug 2008

drobec ja viem....ved si mi vravela..uz aby si mala Miska doma a mohli ste snazilkovat 😉

veru od malicka....ale ako sa meni,mangel sa smial ze na tych fotto vyzera ako keby ju niekdo ostrihal 😀 😀

lucaska
24. aug 2008

my s minkak este mame casuuuuuuuuuuuuuu...................... 😅 😅

dannynka
autor
24. aug 2008

lucaska a dokedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
24. aug 2008

ja mozno aj navzdy......................... 😉

dannynka
autor
24. aug 2008

lucaska- 😅

drobec.z
24. aug 2008

no ja musim ponahlat, ked chcem stihnut 3-4 deti 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
24. aug 2008

drobec tak to mas co robit 😀 😀 😀

dannynka
autor
24. aug 2008

a ozaj ved sa vam mozu zadarit aj dvojicky,trojicky a budes to mat odbite jednou ranou 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
24. aug 2008

drobec bude rodit deti aj za mna , zvysovat pocet nasej detskej populacie-............................. 😀 😀

dannynka
autor
24. aug 2008

lucaska dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drobec.z
24. aug 2008

nemate niektora doma pizzu, ja som dostala taku chut 😝 😝 😝

dannynka
autor
24. aug 2008

no nic babule nocna moja spacia hodinka sa blizi tak idem ja haji...bo uz ledva vidim...pa pa a bru nocku 😉

drobec.z
24. aug 2008

danny ani nesranduj, nevies ako ja by som si tu poradila s dvojickami a este romcom sama, tak to by uz naozaj na kapitulaciu vyzeralo ☹

lucaska
24. aug 2008

babule ja sa s vami luci, tento tyzden mam toho mnoho , tak idem haji...........papa dobruuu noooc

drobec.z
24. aug 2008

dobru vsetkym 😔 😔 😔

minkak
24. aug 2008

dobru nocku 😵

erka12
25. aug 2008

ahojte,
tak mi sme mali na vikend tatina,tak nam bolo super 🙂 len filipko je uz dva dni poriadne mrzuty,nespi poriadne,ja neviem ci to zuby ☹ a v postielke nevydrzi, v kociku tiez vrieska,a najradsej stvornokuje,vsade sa dostane potvorka a kde moze tam sa stavia 😉 a misko ho zacal napodobnovat 😉

a teraz mam kavickovu siestu,pokial sa zasa filip nezobudi 😉

erka12
25. aug 2008

teraz som nakukla ci tu niekto nie je a vsimla som si ten preklep my 😀

ivaz
25. aug 2008

tak konečne kávička. 😵 😵 😵 drobec šesť káv denne? 😨 to máš inú spotrebu.
erka, filipkovi dodatočne všetko naj, naj k meninám. takže oslava bola aj s tatinkom a ako s bytíkom, už finišujete?
my sme cez víkend absolvovali oslavu s druhou časťou rodinky. chvalabohu na mesiac mám pokoj. 😉
všetkým vám ďakujeme za priania a filipko posiela pusu.

ivaz
25. aug 2008

ináč kočky, newyorker má výrazne zľavy, 🙂 v sobotu som tam kúpila šaty zlacnené z 1100sk na 150. no nekúp to. 😉

drobec.z
25. aug 2008

ivaz, to ja som nikdy, len teraz domacnost a vsetko a romanko,tak som na to sama, a este vecer neskoro kecam s miskom, spanok veskery zadny, takze to nejak kompenzujem. Inac doteraz som ja ziadnu kavu nee 😉
my dnes v pohodicke, poobede plavame, tento tyzden mame este volno, takze si uzivame jeden druheho, ale hlavne, ze je pocasicko super 😎 😎 😎

lucaska
25. aug 2008

ahojte, dnes ste rychlo skoncili kavickovanie............... 😀 😀 😀 😀

ivaz tak mate stale oslavy............... 😉 ivaz teraz su asi vsade letne vypredaje my sme boli v meste a tiez sme nakupili,lebo za taku smiesnu sumu je cloveku luto to tam nechat.............. 😀 😀 😀 😀 😀

kala12
25. aug 2008

Ahojte baby,

my spime, tak mam trochu casu. Skoda, ze ani kava mi nechuti,este aj teraz rozmyslam, ci sa mi oplati najest sa ,lebo mi je zo vsetkeho zle 😝 😝 . No a vypredaje? keby som mala naladu, tak urcite nakupim aj ja.

Ivka dodatocne vsetko naj Filipkovi k meninam aj narodeninam.

Lucaska a kam idete do Chorvatska?

lucaska
25. aug 2008

ahojky kala, neboj to ti prejde , mne tiez do stvrteho mesiaca bolo zo vsetkeho zle ale potom pohoda......... a co terezka uz sa tesi na surodenca.???........................
do chorvatska ideme do orebicu,................neviem ci sa to tak pise............. 😀

kala12
25. aug 2008

Ja dufam,ze to uz coskoro prejde. Mavam aj take otrasne migreny,co ma odstavia na 24 hodin. Musim len lezat, ticho a tma, aj vodu vyvratim,no hroza. Esteze mam maminu,co mi s Terezkou pomoze, inak neviem,co by som robila.

No neviem,ci sa Terezka tesi, este to nejako nechape.Uvidime,ked bude brucho,ako to bude vnimat.

Tak vy budete dovolenkovat, zavidim Vam. Ja by som tiez este veru isla. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre