Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
26. aug 2008

no veru...
kraaaasne fotecky si dala,ale mas ty pomocnika 😉
len ten uraz teda vyzera hrozivo 😢 chudatenko ☹
a ta posledna fotka super 😉

drobec.z
26. aug 2008

no mirka veru, aj to bolo strasne, ani som nevedela co mu je, lebo on spadol na hlavicku a ja som myslela, ze to skor bude modrina, ale asi mu ustocka cvakli naprazdno ☹ ale inac je v pohodke, a pomocnik riadny, svoje plienocky si rad povesa a pri peceni, to ide skor do jeho bruska ako na pekac a hlavne ked sa nepozeram 😀 😀 😀 a s tou fotockou, tak to fakt neviem ako sa mi podarilo a to mam takto aj nozicky 😀 😀 😀

ale sa nam nejako chmury, zeby na dazd??? ani vobec neviem ake pocasie hlasia 😉

minkak
26. aug 2008

kuk:http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=11

no zaujimava fotecka 😀

ja som bola mrk veroniku,ci ma ona nahodou nesali,nejde mi to do hlavy a ona si tam naozaj pekne sladko buvka...tak ma zlakala idem asi za nou 😔

minkak
26. aug 2008

ajoooojte babule 😵

lucaska
26. aug 2008

minkak ahooooooooj 😉

zuzanamv
26. aug 2008

Ahojte,
ja vás nejako nestíham dočítať.

Mám tu starú mamu, tak mám s drobcami pomoc, ale chodím trochu pomáhať do škôlky. Už sa nám to kráti, o týždeň máme nástup.

kacenka83
27. aug 2008

baby kde ste? som nas vytahovala z druhej stranky... 😲
dodatocne prajem este vsetko naj filipkom, som sa sem skor nedostala 😒
ozaj, nepouzivate niekto Hami mliecko? ja mam doma krabicu, dvojka formula, my to nevyuzijeme a ma spotrebu do konca novembra... je neotvorene, prislo nam postou ako reklama...

lucaska
27. aug 2008

ahojte, tu je dnes ticho.....ale aj ja som tu len na skok , lebo mam toho nejak mnoho posledne dni..... 😅

kacenka ako sa mate??????

zuzanamv, tak drzim palceky nech to v tej skolke zvladnete ukazkovo.................. 😉

babule kedy dame stretko???????? 😵

minkak
27. aug 2008

ajojte kocky 😵
aj ja len na skok....uz periem 4 pracku!!!idem este pospratavat,len sa chcem pochvalit ako mi veronika zaspala,bola som pri nej ona sa tam tocila a brbotala ,ja jej ,ze prestan,lebo pojdem prec a ona mi,ze: no čau!
tak som odisla ,povesala som pradlo,isla som ju skontrolovat a ona spi 🙂 😵 tak som cela happy 😵

zuzka drzim palceky aj ja nebojkaj to zvladnete 😉
kacenka ja som tiez take dostala ,ja som to malej poprimiesavala do obedikov-kasiciek...kedze sme sa tiez kojili 😉
lucaska no kedy?

lucaska
27. aug 2008

minkak uz som sa isla vypnut..............ale ako mam dnes debilny den tak som sa aspom pobavila................no cau???no pekne.............a viem si predstavit ako sa zatvarila, herecka mala............. 😀 😀 😀 😀 😀

dajte nejaky datum a dohodneme sa.................. 😉 ja som davala minule aa nakoniec som neprisla.... 😠

minkak
27. aug 2008

lucaska no presne ako hovoris 😀 😀 😀 tak sme ta pobavili 😀

no ved nevadi ,snad by si uz teraz prisla 😉
tak o tyzden v stredu?

zuzanamv
27. aug 2008

Ahojte,
no, Lucaska, ja si nerobím ilúzie, že to bude ukážkové, len dúfam, že to nejako prežijeme.
Dnes sme sa boli pozrieť aj s Maťkom, tak sa zoznámil s prostredím.

Ja sa na stretko o týždeň pridávam, a kedy, doobedu, ci poobede? Doobedu by sme len s Veronikou, poobede by sme vyzdvihli aj Maťka.
Jooj, je to také zvláštne, že už bude škôlkopovinný! 🙂

lucaska
27. aug 2008

ahojte, minkak tak v stredu mozme aj my....................... 😉 dufam ze nam nic do toho nepride..... 😅
zuzanamv asi skor poobede,........................... 😉

minkak
27. aug 2008

ajojte 😵
tak o 16-ej klasika?

venonna
27. aug 2008

aha! co to citam??? Bude stretko? Dobre som pochopila, ze 3.9. o 16.00 ? A kde? v kafe Verde? 😕

minkak
27. aug 2008

venonna tak ked si uz navrhla 🙂 moze byt aj cafe verde 😉 zatial sme sa nedohodli lebo tu nik nieje 😒

venonna
27. aug 2008

😅 takze miesto este dohodnute nie je? No, v pripade dazda je to super, ale ked je pekne, skoda nam byt vsetkym na takom relativne malom priestore... 😒 len nemame proroka, ktory by nam predpovedal pocko 😖 😀

minkak
27. aug 2008
venonna
27. aug 2008

jeej, no ty by sme mohli byt aj niekde vonku... nejake ihrisko alebo tak... ale konkretne navrhy necham na rodene trencanky... 🙂

zuzanamv
27. aug 2008

No, nie som síce rodená trenčanka, ale ihrisko na Inoveckej?

venonna
27. aug 2008

nema podrobne zmapovane, ale moooze byt, tam mozem dojst aj s malou na biku 😉

jajka78
28. aug 2008

ahojte, potrebujem surne informaciu!!! neviete kto zastupuje buduci tyzden doktora Kockovsho buduci tyzden? tento tyzden Chlapecka a buduci? mam termin 30.8. A chlapecka mi povedal ze ma buduci tyzden nevezme, a pritom kockovsky mi povedal zeby mal on, mam nervy, netusim co terza spravit. Kockovsky ma dovolenku do 6.9. a neviem kam mam ist. Nemal by to byt Fedornak? dakujem

venonna
28. aug 2008

jajka, neporadim uplne, ale raz tu niekto spominal, ze v nemocnici by mali mat taketo info, ze kto koho a kedy zastupuje, ale neviem cislo 😒

adkag
28. aug 2008

ahojte, ja len velmi narychlo,doma nam od soboty nejde net,tak som u nasich a maly tu vystraja 🙂 .
na stretko by sme sa mozno aj my pridali, este presne neviem aky budeme mat program buduci tyzden, ale ak sa bude dat prideme. budem sledovat nejako kde sa bude konat stretko,kedze este nie je presne miesto dohodnute.

lucaska
28. aug 2008

ahojte, aj ja by som navrhovala v pripade priazniveho pocasia ihrisko na inoveckej.............a ak by bolo skaredo cafe verde, alebo som sa chcela spytat za csob bankou bolo hore na poschodi interierove ihrisko, nechodi tam niekto???? ja som tam este nebola tak neviem ci je tam nieco aj pre nasich drobcov............ 🙂

drobec.z
28. aug 2008

ahoj lucaska my sme tam boli niekedy v zime, ked bol romanko este maly a v pohode, ale neviem ci to ihrisko nie je vhodnejsie, 😉
ja na stretko nee 😒
ako sa mate? nejak to tu stagnuje?? 😲

lucaska
28. aug 2008

ahojky drobec, ihrisko je urcite vhodnejsie ale keby nevide pocko tak musime poriesit nieco vnutry........... 😉

a preco nedojdete na stretko?????????? 😕

drobec.z
28. aug 2008

ja v stredy nemozem v ziadnom pripade a teraz ani nemam cas na take veci ☹ najprv maly a potom aj pripravovat veci do Kosova a tiez aj oddychovat 😉

minkak
28. aug 2008

ajojte babulky 😵
preco drobec v stredu nie?tak sa mozme dohodnut na stvrtok 😉
veci uz mam konecne nachystane,len som sa ta chcela opytat,ci to mam aj nejako podelit,nech ti to ulahcim
a ci to staci aj v igelitkach?

venonna
28. aug 2008

co balite? Nebodaj nejake veci do Kosova? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre