Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
3. sep 2008

Ahojte kocky,

tak my sme spat v realite... mali sme sa ako v raji... co vam budem pisat 😵 😉

sledujem ake krasne zvesti su tu - blahozelam vsetkym tehulkam a tesim sa s vami... 🙂

drobec.z
3. sep 2008

ahoj muci, tak vitaj doma, krasne fotocky si dala 😉 tak teda ty si bola v raji, no ti zavidim 😵 😵 😵

no dnes nas zase privitalo slniecko,tak super, asi bude ten september naozaj taky pekny ako hlasia 😉

minkak
3. sep 2008

ajjjjjjjjooooooj muci 😵 uz si nam tu chybala 😵
tak super,ze ste si to uzili 😵

drobec ja ani neviem ,hlasia pekny september?tak super 😎

drobec.z
3. sep 2008

mirka, ze vraj ma byt krajsi ako jul a august, tak som zvedava, zatial im to vychadza. 😉

erka12
3. sep 2008

Este sme na orave,uz som si aj zvykla,cez vikend bol manzel,tak som nemala cas ani zapnut net,plne sa chalanom venoval,tak som oddychovala 😀

danny,co to citam, GRATULUJEME 🙂 🙂 🙂 no super, takze budete mat babatko,joj filipko sa narodil pred 7 mesiacmi a uz veru nie je take malicke babo, je to riadny vymyselnik, a energie ma na rozdavanie a spanok ☹
misko sa na orave super aklimatizoval, vecer zaspi pred osmou bez problemov,ved sa necudujem,lebo ma tolko "roboty"cely den.

ak som prehliadla este nejaku novinku,sem s nou 😀

minkak
3. sep 2008

drobec to fakt????tak super tesim sa 😎
erka ahoj,kolko uz ste vlastne tam a este aj hladate ten podnajom ci uz vydrzite?
filipkovi vsetko naj k 7mesiacikom 😵

erka12
3. sep 2008

minka uz vydrzime 😉 mali sme moznost do piestan,ale budeme sa zasa stahovat,hore dole,a chalani si uz zvykli tiez,ved uz vari iba mesiac 😉

drobec.z
3. sep 2008

erka, no veru, Filipko je uz taky veliky, chlapisko z nejo riadny 😉 a co nespinka dobre? zeby bol ako nas Romanko 😉

erka12
3. sep 2008

drobec ahoj,on mi strasne malicko spinka a stale sa budi 😉 a ani prikrmu mu nechutia ☹

drobec.z
3. sep 2008

no erka, my doteraz papkame v noci kazdu hodinku, ked potiahne dve, tak je to zazitok, ale energie ma,ze ked ho vidis, tak by si povedala,ze bude spat aspon 15 hodin vkuse ked lieta a on nic ☹

lucaska
3. sep 2008

ahojte, muci kraaasne fotecky.............. 😉
erka tak si este vegetite na orave???? ale potom uz budete v kraasnom bytiku........

a co stretko?????

erka12
3. sep 2008

drobec,tak to sa ti budi castejsie ako filipko,a co kazdu hodinku papa 😉

minkak
3. sep 2008

erka do PN no takto by ste mali asi za jedno aj ked blizsie,ale tak ten mesiac uz vydrzite 😉

drobec.z
3. sep 2008

erka no papa, my tak aj 5-6 flias za noc a niekedy aj viac 😉

ahoj mirka, veronika uz spinka?

minkak
3. sep 2008

babule a kde ma muci fotky aj ja si chcem pozriet,tuto v albume nevidim fotky z dovolenky ,kde si to pozerate???

ivaz
3. sep 2008

dannynka, to sú mi noviny. 😨 držím palčeky. 😉
čo sa týka stretka, my ešte uvidíme. vo štvrtok sa chystáme na očkovanie, tak podľa toho ako ho filipko zvládne.
zuzanamv, neboj maťko to zvládne. chce to čas. moja neter chodila prvý týždeň do škôlky s veľkým krikom a po mesiaci nechcela chodiť domov. 😉

ivaz
3. sep 2008

drobec, a romanko ti aj cez deň toľko papá?

minkak
3. sep 2008

drobec este nie ,este je tu MM na obede tak som len odbehla sem kuk 😉
ale uz je na odchode,tak ho idem vystrojit a idem ju ulozit 😉

dannynka
autor
3. sep 2008

ahojte tu to dnes zije 😀 vsetky asi kavickujete 🙂

lucaska
3. sep 2008

DANNY, ty uz len cajik...... 😉

dannynka
autor
3. sep 2008

lucaska ee kapučínko 😀 😀 😀 😀 😀

erka12
3. sep 2008

ahoj danny,ja som prave dokavickovala, filipko je hore 😉 pekny den vam 🙂

dannynka
autor
3. sep 2008

erka ja som si este na nu ani nepostavila,Gabika sa este vrti v posteli a ja idem vyumyvat ladnicku aby som ju mohla zapat a poprekladat vecy zo starej do novej... 😉

drobec.z
3. sep 2008

ivaz, praveze aj cez den vela papka, tak necudo a ved aj je taky maly obrik 😉

muci pekne fotocky z tych bojnic 😵

lucaska
3. sep 2008

minkak z dovolenky som ani ja nevidela fotto.... ja som kuk tie z bojnic....... 😉

ivaz
3. sep 2008

drobec, tak to má naozaj kopec energie a treba ju niekde vybiť. neskúšala si postupne v noci znižovať hustotu mliečka?

drobec.z
3. sep 2008

ivaz, ako, ja som skusala aj cajik, ale pritom mi strasne protestuje, niekedy az tak,ze sa zobudi a potom mam klopoty so zaspavanim, ale ako znizovat hustotu?

minkak
3. sep 2008

jaaaj ,ja ze ma muci nejaky albumik kde ma fotecky z dovolenky 😉
dannynka aj veronika sa este vrti a vykecavaaaaa 😒

drobec.z
3. sep 2008

no to mate tak, ked mate take ukecane bambule, to romi nema co kecat, tak hned zaspi 😉 😉

ivaz
3. sep 2008

drobec, aj filipko nechcel v noci okrem mliečka nič iné, čajíkom som len vydráždila leva. u nás fungovalo nedať vôbec nič, filipko síce protestoval, ale do piatich minút spal a po troch nociach prespal celú noc. ale niektoré deti dokážu dlhšie protestovať a to potom treba pevné nervy a veľa sily. no kamoška robila synovi postupne redšie mlieko (nechala objem vody a znižovala množstvo mlieka) až sa dostali na čistú vodu a malý sa naučil prespať celú noc. veď kto by stával kvôli vode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre