Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

cubana
4. mar 2011

🙂 spoza Tesca - Stankovce, Turna a i.

josie3331
4. mar 2011

@cubana tak to ja som opacne 😀

cubana
4. mar 2011

no vidis to, mozno sa niekto najde casom 🙂

gabika84
4. mar 2011

ahojte. viete mi prosim vas poradit, kde vsade v tn sa nachadzaju predajne s kocikmi? myslim take, kde je dobry vyber, nie 5 vystavenych kusov. 🙂

potokin
4. mar 2011

@gabika84 ja viem len o jednej pri priore v starom laugariciu, potom jedna z juzanke a posledna v laugariciu. ci sa daju este niekde kupit kociky v tn to neviem 🙂

josie3331
4. mar 2011

@gabika84 v starom laugariciu, vedla prioru... a potom v novom laugariu v alltoys a v predeti, ale co sa tyka konkretnych kocikov, tak najviac sa mi pacia v tom starom laugariciu, maju tam aj ten co chcem, bexu4

chymenitta33
4. mar 2011

@cubana - ahoj ja som tiež okolie-- ale druhá strana:D ako sa to vezme..ja som Nemšová

pluto33
5. mar 2011

@gabika84 v Laugu pri Tescu su dva obchody s kočikmi tam si isto vyberieš

gabika84
5. mar 2011

dakujem. zatial som bola v starom laugu a v novom v tom obchode hore. problem je, ze vacsinou nemaju take drahsie kociky (asi sa ich boja objednavat), velmi rada by som si napr. pozrela Brio go alebo aspon peg perego, tak skusim este tu juzanku a all toys v laugu..

aaadinka
10. mar 2011

@gabika84 preco si neskusis objednat cez net?my sme to tiez tak riesili,doviezlinam ho z hlohovca a boli sme velmi spokojny,Zaruka sa riesi klasicky....A dokonca je aj velmi ochotny ten majitel obchodu a este k tomu ta to vyjde lacnejsie,kedze to nekupujes priamo v obchode....vela ludi z mojho okolia mi to takto poradilo a neobanovala som....

gabika84
10. mar 2011

@aaadinka ja som velmi rada, ze som z netu neobjednala hned to, co sa mi ako prve zapacilo. ale z netu pravdepodobne objednam, ak bude cena omnoho lepsia (co vacsinou byva) obchodiky hladam kvoli tomu, ze kocik chcem nazivo vidiet a vyskusat pred tym nez ho objednam. a dobre robim, pretoze ked som videla nazivo napr. Brio, ktore sa tak velmi chcela, bola som dost sklamana. takisto som videla nazivo vanicku z Peg perega, o ktorej som pocula aka je velka, a zistila, ze to pravda nie je. ale ten obchod v hlohovci poznam aj ja, mozno sa tam aj preveziem a potom sa rozhodnem ci kupit v obchode alebo na nete. ty si kupila aky kocik?

aaadinka
10. mar 2011

@gabika84 ja som kupila xlander,v podstate by som bola aj dost spokojna,ale nasa mala neznasa kocik,radsej sa nosi v manduce,takze mi zbytocne doma stoji,sestra si kupila znacku jane a ten patri vraj medzi tie lepsie kociky a je s nim velmi spokojna.Ale mas pravdu,obe sme vedeli do coho ideme,lebo sme tie kociky poznali od znamych....Este som pocula , ze concordy su dost dobre...taku mame autosedacku a vyzera to tak, ze maju asi fakt kvalitne vyrobky 🙂

potokin
11. mar 2011

@gabika84 ja som si kocik obzrela v obchode a potom kupila cez net tak je to podla mna najlepsie a najlacnejsie. zistis ci sa ti naozaj kocik paci a ci sa ti zda dost stabiliny a pevny. s tym som mala problemy ked si zoberies ake chodniky su u nas. my mame kociky dva zatial vyuzivame hlboky steggi lux air, je super ze sa do neho zmesti velky fusak a deka kedze sa mala narodila teraz tak sme ho vyuzili a potom mame trojkolku ako sportovy🙂

maminuska
19. mar 2011

ahojte dievčence, pristahovala som sa v septembri z ZA do TN a hľadám kamarátky s deťmi.

pluto33
20. mar 2011

@maminuska ahoj a kde presne bývaš?

babullka1
20. mar 2011

Ahojte,prosim vas nie som z Trencina,ale potrebovala by som poradit... Mam sa objednat do Trencina do nemocnice na očnu ambulanciu na vysetrenie..ale neviem kam....vraj su tam 4 ambulancie,viete mi niekto poradit kto z nich je fakt dobry?Pravdepodobne ,skor isto budem musiet aj na zakrok..uz 3x pretoze v PB mi to jednoducho odflakli..,a nechem sa dostat zas k niakemu "odbornikovi" dakujem za kazdu odpoved...

maminuska
20. mar 2011

@pluto33 bývam na Mateja Bela

adka1978
20. mar 2011

@mariettka27 Ahoj, ja študujem na tejto škole. som štvrtáčka. Kľudne sa pýtaj:🙂)))
Andrea

gabika84
20. mar 2011

@babullka1 ahoj. ja som z TN, zial ohladom ocneho poradit neviem, mozno ti aspon trosku pomoze tato stranka http://www.nasilekari.sk/najdeni-lekari/Očný le...

pluto33
21. mar 2011

@babullka1 mudr. Sedláčková

pluto33
21. mar 2011

@maminuska to sa môžeme niekedy stretnut v neposedku ak budeš chciet.

lukra
25. mar 2011

@maminuska ahojky, aj ja mam tri deticky-,5r,2r.,6mes, mozme popisat...

lucikatn
7. apr 2011

@cubana ahoj ja som priamo zo Stankoviec 😉

anitab
7. apr 2011

ahojte baby, kto pozna Mudr. Irenu Novotnu v Zlatovciach (je pediatricka)? Ake ste poculi / mate skusenosti s nou? Poradte prosim!

pluto33
7. apr 2011

@anitab ja mám velmi dobre skusenosti som spokojná nemenila by som

misickab3
13. apr 2011

ahojte, ja som priamo z Trenčína, a chcem sa opýtať....máte niekto skúsenosti s Dr.Chlapečkom?

lucikatn
13. apr 2011

@misickab3 Ahoj, ja k nemu chodim uz roky a som velmi spokojna. Je tichy a na vsetko sa ho musis pytat (ked je problem tak ti to vysvetli samozrejme) ale si myslim ze ako odbornik je dobry. Pokial by si mala konkretnu otazku na neho tak sa kludne pytaj a snad ti budem vediet odpovedat 😉

pluto33
13. apr 2011

@misickab3 ahoj ja som nadmieru spokojná nemenila by som

misickab3
13. apr 2011

@lucikatn
@pluto33 ďakujem, lebo som v TN len od svadby, teda od posledného júna, nepoznala som nikoho, tak som sa dala k nemu...ale čo vravíte na sestričku? S ňou som už mala situácie, že som bola tak veľmi vytočená a to som u nich len od začiatku tehu. Ale som rada, že lekár ok.... 🙂

lucikatn
13. apr 2011

@misickab3 ja neviem - nikdy som s nou problem nemala. Uz som natrafila ze mala zlu naladu a vrcala ale nastasie nie po mne... 😀 mam kamosku ktora tam tiez chodi a kedy je s nou v kontakte vtedy sa pohadaju ale myslim ze to bude chyba skor kamosky ako sestricky (kamoska ma taky ton hlasu - ako keby bola drza a aj ked nieco povie normalne tak to niekedy vyznie inak). Aj ked som nieco potrebovala tak bola vzdy ustretova hlavne teraz po porode ked nieco potrebujem... Proste ked nebude mat svoj den tak sa len pousmej a neodvravaj a uvidis ze ziaden problem ani konflikt mat nebudes (teda dufam) 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre