Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
31. mar 2009

Zuzanamv gratulujeme veronike, teraz to uz budete mat doma veselsie 😀 .

Lucaska nepojdete zajtra von, ze by sme sa niekde stretli a zobrali tie klobuciky. 🙂

mami.sk ale aspon si sa zoznamila s dalsou mamickou. 😀 😀

mami.sk
31. mar 2009

ked som kamoske vyplakavala ze nikoho v TN nepoznam tak mi vravela ze aby som pockala ked pride jar ze mamicky "povyliezaju" aj s kocikmi 😀 😀 😀 a mala pravdu 😀

lucaska
31. mar 2009

tak to ja vas obdivujem s tym uspavanim,ja neviem co to je.........................na rukach sa ani moc nenosil ani podobne aktivity,cez den sme sa pomojkali,vystiskali,vybozkavali,vyhladkali ale zaspaval sam.......

mimi100
31. mar 2009

Ahojte, kala Danka porodila ešte ked som bola v nemocnici, ty si išla v pondelk domov a Jakubko sa narodil tuším v stredu. trochu mali problémy so žltačkou a malý sa nejak nechcel pricucnuť ale viem že už minulý týžden boli doma.
danny- išla som dnes z mc lebo som išla k Jankovskému tak som sa tam zastavila nechať nejaké papiere, ale ja som ta nevidela ☹ ☹ ☹

mimi100
31. mar 2009

inak baby maju akciu na topánky- 50% zlava v obuve v centrume, je tam síce trochu tlačenica ale dá sa aj na deti celkom dobre kupiť 😉

kala12
31. mar 2009

teeda tak uz ma Jakubka, super. A vsetko o.k? porod v pohode? No skoda ze sme sa tam vsetky nestretli. 😀 😀 😀

lucaska
31. mar 2009

kala ,urcite pojdeme...zajtra nemame ziadne aktivity........vcera a dnes sme boli na tigrikoch a zajtra mame volny den.... 😉 vy kedy by ste isli von???

kala12
31. mar 2009

Lucaska my az okolo pol stvrtej, podla toho ako sa vychystame.

mimi100
31. mar 2009

kala- mzslím že porod vcelku ok, ale potom sa cítila dosť zle, tak dufam že to už zvládli

lucaska
31. mar 2009

kati ook,aj my tak chodievame von poobede medzi 15.00-16.00..................... 😉

mimi100
31. mar 2009

mi hovorte o zaspávaní nám Katka nikdy nechodila normálne spávať, vždy sme ju museli nejak uspávať a najnovšie každý večer pol hodinu skáče a reve v posteli až potom od unavy uplne odpadne, dufam že ju to prejde dokedy sa narodí mimi 😅

kala12
31. mar 2009

lucaska ved si potom mozeme cinknut 🙂

mimi a ty sa ako citis, uz lepsie, brusko netvrdne?

erka12
31. mar 2009

danny vdaka 😉
zuzka,super,ze sa veronika rozchodila,teraz uz bude bezkat sama a ty si oddychnes 😀 😀 😀

lucaska
31. mar 2009

kala ked sa vychystate mi cink, alebo ak sa mi vychysteme tak ti cink ja..... 😉 😉 😉

mimi100
31. mar 2009

dnes som bola v poradni a všetko je ok akurát mi dr. povedal, že podla uzv je bábätko o 2 týždne väčšie ale že to je v norme niekto má 3 a niekto 4 kg dieta 😅 ....sa mu to hovorí ale ja si pamätám ešte teraz na šitie po malej a tá mala 3800 a to bol len začiatok 39 týždna

dannynka
autor
31. mar 2009

mimi-sme isli okolo mc,som ta videla cez sklo 😅 ,a ty si vysla von az ked sme mi uz boli za terasou a ja som sa ponahlala na wc tak preto som nekricala 😅 😅 😅 😅

erka12
31. mar 2009

mimi,ked som bola v porodnici s filipkom narodil sa chlapcek,ktory mal 5 kg,to bol teda chlap 😉 moj filipko bol pri nom strasne malicky a to mal 3750.

kala12
31. mar 2009

my mame zase po novom starosti s terkou, v noci sa zobudi a chyti taky hysak, ze reve vkuse aj pol hodinu, vsetkych odhana od seba, nesmiem sa jej ani chytit. Uz sa to stalo asi 3x a manzel uz zufaly chcel ist na pohotovost. Ale potom ju to prejde, vypije flasu caju a spi dalej.

dannynka
autor
31. mar 2009

mimi-aj moja Gabika mala 3950g a 53cm,a dnes na poradni mi dr povedal ze mimi moze mat okolo 3500g a to som este len 36-tt 😅

erka12
31. mar 2009

kala toto robil aj misko,ja som si myslela,ze sa mu nieco sniva,tak isto ten hrozny palc,potom vypil caj a spal dalej 😉

mimi100
31. mar 2009

baby aku máte skusenosť pri vyberaní mien pre bábätko kecali vám do toho rodičia alebo svokrovci? my sme vybrali meno Juliana a velmi sa nám páči, ale moja mama s ktorou si mimochodom dobre rozumiem sa stým nejak nevie stotožniť a dnes mi povedalaže ona nám do toho nebude kecať ale stále dufa že si vyberieme nejaké iné meno, som z toho na nervy bojím sa že bude mať potom nejaký blok a si na to meno nezvykne 😢 😢

erka12
31. mar 2009

mimi my sme meno vyberali s manzelom a rodine sme povedali,ake sme vybrali 😉

amatula
31. mar 2009

ahojtee 🙂

ako sa maáte 😉

Moj Matulko mal 3200 a 49cm a vvsetky sestricky sa tesili az ho pojdu kupat,,ze to je taka oddychovka 😀

kala aj moj Bobo to robí,,presne tak isto,,uplne az vrieska 😠 a tiez ho to prejde a spi dalej

mimi100
31. mar 2009

ste ma upokojili 5 kg hádam mať nebude 😉
Katka sa v noci nebudí len ked sa moc pociká ale takéto hysáky mi máme pri zaspávaní, tak viem o čom hovoríš

dannynka
autor
31. mar 2009

mimi-aj my sme vyberali meno z manzlom,chceli sme nejake co mame v rodine a aby bolo v ramci moznosti normalne a tak vyhral Dominik,alebo Dominika 😉 (to je braskov krsny teda moj ujo ) a nam sa to meno paci aj v muzskom aj zenskom rode 😉 .Inak Julinka je pekne meno... 😉

mimi100
31. mar 2009

to mi b sme museli na pohotovosť každý den a občas aj dvakrát 😀 😀 😀

mimi100
31. mar 2009

no mám tam teda hrubicu 😅

erka12
31. mar 2009

dobru noc

dannynka
autor
31. mar 2009

mimi keby si nebola napisala ani si to nevsimnem 😉 😀

kala12
31. mar 2009

u nas tiez nikto do vyberu nekecal, dokonca teraz sa nas ani nejak nepytali na meno,lebo dlho sme nemali vybrate. 😅

ale keby sme mali dievcatko,tak by to bola Tamarka alebo Alexandra. No co uz, aleuz by som maleho nevymenila. Uz vidim, ze to bude taky moj maznak, Terezka je tatinkova a mino bude moj. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre